رفتن به مطلب

این مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری؟؟

mahdi24
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من وقتی pc رو روشن میکنم در محیط ویندوز یک پیغام میاد restart required (در قسمت پیغام ها)و وقتی میرم به device manger مثل تصویر که فرستادم حالت مشکل دار یا چیزی مثل غیر فعال بودن و درست کار نکردن علامت گذاشته و وقتی هرکدوم رو تک تک برسی میکنم نوشته این device مشکل داره باید برا درست کار کردنش  باید ریستارت کنی و وقتی من restart میکنم این مشکل حل میشه ولی با خاموش روشن شدن دوباره مشکل برمیگرده

کار هایی که امتحان کردم= تعویض چند باره ویندوز -نصب دوباره درایور های کارت گرافیک و مادربرد-تمامی نرم افزار هایی مثل دایرکت ایکس و مشابه اون نصب شده -نرم افزار خاص مثل اورکلاک هم نصب نشده 

ASrock h97 performance

i5 4460 3.2

12G ram ddr3 kingston

msi rx 580 8g

power green 580 W

IMG_20220607_134251.jpg

لینک به دیدگاه

همه نرم افزارهای مخصوص مادربرد رو نصب کن(مثلا از سایت ازراک دانلود کن) به امید اینکه همه سخت افزارها نصب بشن و هیچکدوم زرد نباشن.اگر بازم زرد داشتی اطلاع بده بریم مرحله بعد.

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، Elderado گفته است:

همه نرم افزارهای مخصوص مادربرد رو نصب کن(مثلا از سایت ازراک دانلود کن) به امید اینکه همه سخت افزارها نصب بشن و هیچکدوم زرد نباشن.اگر بازم زرد داشتی اطلاع بده بریم مرحله بعد.

همه نرم افزار ها (اخرین نسخه) نصب شدن یعنی هرچی در سایت مادربرد بود دانلود و نصب کردم .

لینک به دیدگاه

حالا تونستی بفهمی ویندوز کدوم یکی از عکس که گذاشتی( از زرد ها )کدومش ریستارت میخواد؟ویندوز به کدومش اشاره داره؟سخت افزار های جانبی که داری چیا هستن؟کارت کپچر کارت  دی وی بی هارد اکسترنال؟اونا رو هم باید درایوراشو چک کنی؟اگه یه سخت افزار بازم ناشناسه باید داخل دوایس منجر روش راست کلیک کنی و در تب details بری و properties v را گذینه لینک پایین ...... سپس تویه اینترنت دنباله مشخصاتش بگردی که چه سخت افزاریه؟

https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=17016

بخونش

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، mahdi۲۴ گفته است:

تعویض چند باره ویندوز

تعویض چندباره ی یک ویندوز یا نسخه های مختلف ؟
آخرین نسخه ویندوز 10 رو از سافت 98 دانلود و نصب کنید

لینک به دیدگاه

داداش اینا با نصب درایور چیپست مادربرد حل میشه

معمولا سایت سازنده مادربرد یه ورژن قدیمی میذارن هر چی باشه نسل۴هست

DriverPack Solution استفاده کن نسخه online و بزن آپدیت و نصب شن مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

۵۸ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

تعویض چندباره ی یک ویندوز یا نسخه های مختلف ؟
آخرین نسخه ویندوز 10 رو از سافت 98 دانلود و نصب کنید

نه چندین نسخه ی مختلف امتحان کردم

لینک به دیدگاه

شما اگرخودتون امکانش دارین بایوس مادربورد خودتون از داخل سایت سازنده به آخرین ورژن آپدیت کنید برنامه snappy driver آخرین ورژن دانلود کنید بعد از تعویض ویندوز درایورهای خودتون با این برنامه آپدیت کنید ترجیحا روی ویندوز 7 تست کنید ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...