رفتن به مطلب

از کجا بازی دان کنیم؟

Pablo Escobar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب خب خب.. سایت دی ال فاکس رو که برادران عزیز دستور دادن قطع بشه در کسر از ثانیه قطع شد.. دوستان اگر سایت خوبی میشناسید برای دانلود بازی کامپیوتر به صورت کرکی حتما معرفی کنید

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، Gh۰stDead گفته است:

خب خب خب.. سایت دی ال فاکس رو که برادران عزیز دستور دادن قطع بشه در کسر از ثانیه قطع شد.. دوستان اگر سایت خوبی میشناسید برای دانلود بازی کامپیوتر به صورت کرکی حتما معرفی کنید

سلام

vgdl و par30games خوبن

بعضی از بازی ها که در سایت های فارسی موجود نبود رو از steamunlocked دانلود کردم اگرچه کمی خطریه و راه و روش داره .

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، WAR گفته است:

https://www.dlfox.com/ الان بازه من نگاه کردم مشکلش چیه کی دستور داده

فیلتره..

به شخصه از این سایت دانلودی ندارم..

چند سری بکاپ گیم دانلود کردم ازش... مثلا 70 گیگ بکاپ دانلود میکردم اما استیم فقط 10 گیگ رو شناسایی میکرد.. کامنت هم که میذاشتم تا کاربرهای بدبخت دیگه  این بکاپ رو دانلود نکنن ، میزد کامنتم رو پاک میکرد...

کلا سایت جالبی نیست..

فقط از دانلودها من بکاپ میگیرم... 

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

فیلتره..

به شخصه از این سایت دانلودی ندارم..

چند سری بکاپ گیم دانلود کردم ازش... مثلا 70 گیگ بکاپ دانلود میکردم اما استیم فقط 10 گیگ رو شناسایی میکرد.. کامنت هم که میذاشتم تا کاربرهای بدبخت دیگه  این بکاپ رو دانلود نکنن ، میزد کامنتم رو پاک میکرد...

کلا سایت جالبی نیست..

فقط از دانلودها من بکاپ میگیرم... 

گاهی اوقات باید دوباره امتحان کنی اونوقت میشناسه ، در کل از خود استیم دانلود کنید ، بکاپ دانلود کردن فقط وقت و انرژی خودتونو نابود میکنه آخرشم ممکنه نشه

لینک به دیدگاه

دانلود ها بهتره بنظرم ،اگه بازی ای مشکل داشته باشه میگن و راه حلی داشته باشه خودشون میگن اپدیت تر هم هست

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

گاهی اوقات باید دوباره امتحان کنی اونوقت میشناسه ، در کل از خود استیم دانلود کنید ، بکاپ دانلود کردن فقط وقت و انرژی خودتونو نابود میکنه آخرشم ممکنه نشه

داداش بخدا به پیر به پیغمبر من از خدامه با خود استیم دانلود کنم...من اصلا هیچ وقت تو سایت های ایرانی دنبال گیم نبودم... همش توی استور خود استیم بودم..

اماااااااااااا

از وقتی که نت رو مذخرف کردن مجبورم با همراه اول که داخلی حساب میکنه از سایت های ایرانی بکاپ رو بگیرم برای استیم... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
56 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

داداش بخدا به پیر به پیغمبر من از خدامه با خود استیم دانلود کنم...من اصلا هیچ وقت تو سایت های ایرانی دنبال گیم نبودم... همش توی استور خود استیم بودم..

اماااااااااااا

از وقتی که نت رو مذخرف کردن مجبورم با همراه اول که داخلی حساب میکنه از سایت های ایرانی بکاپ رو بگیرم برای استیم... 

تایید میشه. من خودم این رکبو زدم. نسخه پدر مادر دار باشه استیم دیتکت میکنه باقیشو آپدیت میگیره. قلقشم اکثرا بلدن. نسخه های dodi و فیتگرل مناسب این کار نیستن عوضش codex و فول آنلاک ها خوبن مخصوصا پستایی که از روز اول آپدیت نشدن. الانم چون سیستم خرید بازی های اشتراکی زیاد شده، نیاز به نسخه های دست نخورده و بکاپ سمی کم نیست و سایتا برای دریافت ترافیک بیشتر سعی میکنن این نسخه هارو قرار بدن ولو براشون ک×ر×ک نیومده باشه. البته از وقتی که سرعتارو زدن و سرعتا کم شده، حتی با سرور های داخلی؛ نمیدونم چه جوریه من با قند شکن سرعت دانلود بیشتری (نزدیک به دوبل) میگیرم از لانچر ها تا فایل rar که از وب سایت ها داخلی دان میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...