رفتن به مطلب

پاور های شرکت awest

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من تقریبا الان یه ماه از خرید سیستمم میگذره در خرید پاور از سر ندانم کاری از شرکتی به نام awest پاور خریدم بعد از مدتی متوجه شدم این شرکت هیچ جا نه داخل یوتیوب نه گوگل هیچ اسمی ازش نیست فقط یک سایت داره که ادرسشونو زده تایوان تو این یه ماهی که باهاش کار کردم هنوز مشکلی ندیدم شده کامیپوتر 24 ساعت یا بیشتر روشن بزارم یا کل روز بازی کنم مشکلی ندیدم ولی بازم دلم اروم نمیگیره میترسم به قطعات اسیب بزنه اگه کسی با این شرکت اشنایی  داره لطفا یه اطلاعاتی راجب پاور های این شرکت بده پاوری که خریدم 400 واته رو کارتنش زده گواهی 80 plus نقره ای داره

لینک به دیدگاه

۱۲ دقیقه قبل، hosseinbzr گفته است:

سلام من تقریبا الان یه ماه از خرید سیستمم میگذره در خرید پاور از سر ندانم کاری از شرکتی به نام awest پاور خریدم بعد از مدتی متوجه شدم این شرکت هیچ جا نه داخل یوتیوب نه گوگل هیچ اسمی ازش نیست فقط یک سایت داره که ادرسشونو زده تایوان تو این یه ماهی که باهاش کار کردم هنوز مشکلی ندیدم شده کامیپوتر 24 ساعت یا بیشتر روشن بزارم یا کل روز بازی کنم مشکلی ندیدم ولی بازم دلم اروم نمیگیره میترسم به قطعات اسیب بزنه اگه کسی با این شرکت اشنایی  داره لطفا یه اطلاعاتی راجب پاور های این شرکت بده پاوری که خریدم 400 واته رو کارتنش زده گواهی 80 plus نقره ای داره

سلام مشخصات کامل سیستم چیه ؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، invoker گفته است:

سلام مشخصات کامل سیستم چیه ؟

گرافیک 1650

cpu core i3 10105

ram 16 

motherboard h510 msi

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
حتما درست جستجو نکرید دوست گرامی

سایت اصلی
https://awesttek.tw/

پرسش و پاسخ های دیجی رو ببینید نوشته که برای ایران تولید میشن در چین

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
حتما درست جستجو نکرید دوست گرامی

سایت اصلی

میخوام بدونم میتونم بهش اطمینان داشته باشم؟ 

حداقل تا 6 ماه دیه نمیتونم هیچ قطعه ای عوض کنم پاورش در اون حدی هست تو این 6 ماه یهو اتیش نگیره؟ یا اسیبی به قطعات نرسونه؟ 

ویرایش شده توسط hosseinbzr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، hosseinbzr گفته است:

میخوام بدونم میتونم بهش اطمینان داشته باشم؟ 

حداقل تا 6 ماه دیه نمیتونم هیچ قطعه ای عوض کنم پاورش در اون حدی هست تو این 6 ماه یهو اتیش نگیره؟ یا اسیبی به قطعات نرسونه؟ 

قطعات رو بفرمائید دوست گرامی دوستان راهنمایی میدن خدمتتون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام . این برند رو کار نکردم اما اگه ۴۰۰ ریل باشه زیادم هست . با توجه به این که گرافیک برق اضافه نمیخوره پاور ۳۰۰ وات هم کافیشه ولی زیر ۴۰۰ ننداز

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام . این برند رو کار نکردم اما اگه ۴۰۰ ریل باشه زیادم هست . با توجه به این که گرافیک برق اضافه نمیخوره پاور ۳۰۰ وات هم کافیشه ولی زیر ۴۰۰ ننداز

ممنون🙏❤️

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، hosseinbzr گفته است:

گرافیک 1650

cpu core i3 10105

ram 16 

motherboard h510 msi

سیستم شما کم مصرفه / ولیکن اگه خروجی های پاور استاندارد نباشه میتونه تو بلند مدت به هارد و SSD شما آسیب بزنه ...

سعی کنین یه پاور 450 وات از برند معتبر جایگزین کنین .

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

درود؛ دوست گرامی خدایی نکرده AWEST POWER AV400-BW این مدلو گرفتین؟!!! خازن ChengX اصلیو که دیدم بدنم لرزید! من برای تعمیر یک چراغ قوه از دیجیکالا همین برند خازنو با ظرفیت بسیار پایین تهیه کردم؛ خازن قبلی 3 سال کار کرده بود، این لعنتی طی 20 دقیقه ترکید!!! 

بعدش رفتم یوتیوب تحقیق فلان دیدم این خازن های بیکیفترین، افتضاح ترین تولید چینن! خودتون هم میتونید جستجو کنید، ظرفیتشو با دستگاه که چک میکنن قبل از رسیدن به اون میزان میترکه!!! 

شدیداً توصیه میکنم به فکر پاور باشید، پاور مهمترین بخش کامپیوتره.حتی فیوز ورودی شیشه ایه! این پاورها دسته گل شرکت تاباست. و اگر با گارانتی تابا و شرایطشون آشنا باشید میدونید چطور مجموعه ای هستن. (پاور بخر دیر بشه فایده نداره) من یک ثانیه هم اطمینان نمیکنم با این پاور قطعات روشن کنم؛ از من گفتن.  

موفق باشید.

اخه یه ماه کار سنگین باش کردم چیزیش نشد 😐 یعنی 6 ماه هم نمیتونه دووم بیاره لااقل پول دستم بیاد؟ 

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

گرامی اینطور نیست که پاور یهو بترکه! حتی تسکو 1 سال میکنه! ولی چطور کار میکنه؟ با چه وضعیتی جریان تحویل قطعات میده؟ نویز و ریپل در چه حدیه؟ کار سنگین که نوشتین زمانی میتونه معیار باشه که 1 ماه از کل توان پاور بدون استراحت کار بکشید؛ با قطعاتی که ذکر کردین پاور کامل درگیر نمیشه. 

خیلی ساده بگم: میتونید استفاده کنید ولی در اولین فرصت یک پاور استاندارد و بروز و پدرمادر دار تهیه کنید. من مشخصات داخل وبسایتو نگاه کردم همشون پیچوندنیه؛ توضیح دقیق ندادن، فقط دور زدن طی چند خط. 

اها ممنون بعد روشن گذاشتن کامیپیوتر واس ساعت طولانی مثلا یک الی دو روز بدون فشار مشکل ساز نی واس پاورش؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

همیشه پاوری که تهیه میکنید ببین TIER چند هست

https://faindx.com/articles/psu-tier-list/#S_Tier_8211_PSU_Tier_List_Platinum_gtgt

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

همیشه پاوری که تهیه میکنید ببین TIER چند هست

https://faindx.com/articles/psu-tier-list/#S_Tier_8211_PSU_Tier_List_Platinum_gtgt

دوست عزیز. با اینکه تاریخ این مقاله جدیده ولی لیستش خطا های زیادی داره. مثلا هیچ پاور ROG تو این لیست نیست یا پاور برنز انتک رنک بالاتری از RMx کورسیر داره! یا پاور های سری AX کورسیر مدل 850 و 1250 نداره، حتی اگه رنج رو هم بخواد نشون بده؛ مدل 1600i همه پاور های حال حاظر دنیارو رنده میکنه و تو این لیست نیست.

بجاش من این سایت رو معرفی میکنم که شرکت هایی مثل Corsair و ASUS هم دارن گواهی فعلی و ناقص 80plus رو جایگذین رتبه بندی و rating این وبسایت میکنن: https://www.cybenetics.com/index.php?option=power-supplies

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز. با اینکه تاریخ این مقاله جدیده ولی لیستش خطا های زیادی داره. مثلا هیچ پاور ROG تو این لیست نیست یا پاور برنز انتک رنک بالاتری از RMx کورسیر داره! یا پاور های سری AX کورسیر مدل 850 و 1250 نداره، حتی اگه رنج رو هم بخواد نشون بده؛ مدل 1600i همه پاور های حال حاظر دنیارو رنده میکنه و تو این لیست نیست.

بجاش من این سایت رو معرفی میکنم که شرکت هایی مثل Corsair و ASUS هم دارن گواهی فعلی و ناقص 80plus رو جایگذین رتبه بندی و rating این وبسایت میکنن: https://www.cybenetics.com/index.php?option=power-supplies

اصلا هیچ اسمی از awest نیست توشون این چه اشغالی بود اخه خریدم😐 من به کامپیوترم اس اس دی وصله یه جا خوندم نوشته بود اس اس دی های بعد از 2019 بخاطر برق رسانی بد مشکل نمیخورن درسته؟ 

مدل اس اس دیم bx500 crucial عه

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

سایت اصلی

پرسش و پاسخ های دیجی رو ببینید نوشته که برای ایران تولید میشن در چین

در ادامه، هر کدام از دوستان میتونه به راحتی یک وبسایت با پسوند .TW بسازه. بنابراین وجود سایتی که پسوند تایوان داشته باشه ملاک بر تایوانی بودن شرکت نیست. شرط 2 تا پاور Awest میبندم که مالک این سایت هم ایرانیه.

وقتی یک شرکت تایوانی رو سرچ میفرمایید باید اطلاعات شرکت، مشخصاتش در بورس تایوان، و همچنین وضعیت مالکیت و اینا همه در سرچ بیاد. نه اینکه به یک وبسایت ختم بشه.

برند Awest حتی در 80Plus هم نیست.

خلاصه اینکه یک فروند بمب ساعتی در کیس خودتون کاشتین - که هر لحظه میتونه منفجر بشه و قطعاتتون رو نابود کنه - خدای ناکرده حتی به خودتون آسیب بزنه.

هر چه سریعتر یک پاور استاندارد، از برند های معتبر، مثل ایسوس، گرین، کورسیر، کولرمستر و بقیه برند های نامدار و مطمئن تهیه کنید. آشغالترین پاور از این برند ها بخرید، بهتر از اینه که از برند بی نام و نشان پاور تهیه کنید.

اینم اطلاعات مالک سایت/برند؟ Awest:

Capture.JPG

شما یه سر برو وبسایت هر برندی که پاور تولید میکنه، اصلا هیشکی نمیاد برای اعتماد سازی عکس دختر بزاره وسط سایتش:

Captureddd.JPG

مگه اینکه بازار هدفش شکار پسر ایرانی باشه.

یعنی جای اینکه 4 تا ریویو و بحث فنی برای تبلیغ پاورش استفاده کنه، عکس دختر گذاشته. Perfect Trust Making

• لایک 2
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

در ادامه، هر کدام از دوستان میتونه به راحتی یک وبسایت با پسوند .TW بسازه. بنابراین وجود سایتی که پسوند تایوان داشته باشه ملاک بر تایوانی بودن شرکت نیست. شرط 2 تا پاور Awest میبندم که مالک این سایت هم ایرانیه.

وقتی یک شرکت تایوانی رو سرچ میفرمایید باید اطلاعات شرکت، مشخصاتش در بورس تایوان، و همچنین وضعیت مالکیت و اینا همه در سرچ بیاد. نه اینکه به یک وبسایت ختم بشه.

برند Awest حتی در 80Plus هم نیست.

خلاصه اینکه یک فروند بمب ساعتی در کیس خودتون کاشتین - که هر لحظه میتونه منفجر بشه و قطعاتتون رو نابود کنه - خدای ناکرده حتی به خودتون آسیب بزنه.

هر چه سریعتر یک پاور استاندارد، از برند های معتبر، مثل ایسوس، گرین، کورسیر، کولرمستر و بقیه برند های نامدار و مطمئن تهیه کنید. آشغالترین پاور از این برند ها بخرید، بهتر از اینه که از برند بی نام و نشان پاور تهیه کنید.

تا 6 ماه اینده نمیتونم هیچ قطعه ای عوض کنم همکارتون گفتن تا حداقل یک سال میتونه کارو راه بندازه ولی ممکنه فقط هارد و اس اس دی مشکل وارد کنه 

سیستمم 

gpu:gtx 1650

cpu:core i3 10100

motherboard:h510 msi

power: awest 400 watt

اس اس دی ای که استفاده میکنم bx500 crucial یه جا خوندم نوشته بود اس اس دی های بعد 2019 بخاطر برق رسانی بد مشکل نمیخوره درسته؟ 

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، hosseinbzr گفته است:

تا 6 ماه اینده نمیتونم هیچ قطعه ای عوض کنم همکارتون گفتن تا حداقل یک سال میتونه کارو راه بندازه ولی ممکنه فقط هارد و اس اس دی مشکل وارد کنه 

سیستمم 

gpu:gtx 1650

cpu:core i3 10100

motherboard:h510 msi

power: awest 400 watt

اس اس دی ای که استفاده میکنم bx500 crucial یه جا خوندم نوشته بود اس اس دی های بعد 2019 بخاطر برق رسانی بد مشکل نمیخوره درسته؟

همکارم؟ فروشگاه رو میگی یا تو انجمن؟

اس اس دی، هارد دیسک و کارت گرافیک در خط مقدم آسیب در زمان خرابی پاور هستند.

چه قبل از 2019، چه بعد از 2019

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

همکارم؟ فروشگاه رو میگی یا تو انجمن؟

اس اس دی، هارد دیسک و کارت گرافیک در خط مقدم آسیب در زمان خرابی پاور هستند.

چه قبل از 2019، چه بعد از 2019

انجمن منظورمه

پشتیبانی فروشگاه که تا تونست از پاورش تعریف کرد واقعا دیه موندم چیکار کنم فقط دارم دعا میکنم این 6 ماهو دووم بیاره. یه ماه باهاش کار کردم  گیم سنگین زدم روش چیزیش نشد باقیشم خدا کمک کنه

اون اسمی که از صاحب سایت دادین گمونم تونستم امارشو در بیارم طرف طراح سایته با شرکت تابا هم انگار ارتباطی داشته ولی هیج اسمی از awest نیست

تماس گرفتم با شرکت تابا تا تونستم سوال پیچشون کردم اخرش طرف گفت قطعات پاور از چین و تایوان وارد میشه تو ایران اسمبل میشه نمیدونم حالا حرفش راسته یا نه ولی با عقل جور درمیاد 

بخواییم مثبت فکر کنیم اینه که امیدوار باشم از قطعات فوق اشغال استفاده نکرده باشن حداقل تحمل چن ماهو داشته باشه خود پشتیبانی تابا که میگفت اولین نفرین دارین گزارش خرابی میدین حالا امیدوارم لااقل این یکی حرفشون راست باشه

ممنون از راهنماییاتون❤️

Screenshot_20220618-154142.jpg

Screenshot_20220618-154154.jpg

Screenshot_20220618-154246.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbzr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴ ساعت قبل، hosseinbzr گفته است:

اصلا هیچ اسمی از awest نیست توشون این چه اشغالی بود اخه خریدم😐 من به کامپیوترم اس اس دی وصله یه جا خوندم نوشته بود اس اس دی های بعد از 2019 بخاطر برق رسانی بد مشکل نمیخورن درسته؟ 

دوست عزیز به دلت بد افتاده. تنها راه تشخیص خوب و بد این پاور نه، هر پاوری؛ بررسی و تست آزمایشگاهیه که شما تجهیزاتشو نداره. دوستانه میگم، حتی اگر پاور خوبی هم باشه فرض محال؛ به دل شما بد افتاده. ردش کن بره هر پاوری که دلت بود بخر. به قول خودت چک کن، سایتشو نگاه کن، مطالبشو بخون، اگر ازش بررسی دیدی مطالعه کن، بعد بخر. چون منم گر بهت بگم بیا این X رو بخر خوبه یا دوستی بگه من Y دارم عالیه، خودت باید با اون پاور سر کنی و اگر باز به دلت بد بیفته باز همش حین کار کردن با سیستمت شک داری نکنه بلایی سر سیستمت بیاد. پاور خوبم تو بازار زیاده البته مدل بد هم هست ولی تشخیصش سخت نیست راستشو بخوای. همون ملاک هایی که خودت میخوای سرچ کن ببین کدوم پاور داره، تهیه کن.

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز به دلت بد افتاده. تنها راه تشخیص خوب و بد این پاور نه، هر پاوری؛ بررسی و تست آزمایشگاهیه که شما تجهیزاتشو نداره. دوستانه میگم، حتی اگر پاور خوبی هم باشه فرض محال؛ به دل شما بد افتاده. ردش کن بره هر پاوری که دلت بود بخر. به قول خودت چک کن، سایتشو نگاه کن، مطالبشو بخون، اگر ازش بررسی دیدی مطالعه کن، بعد بخر. چون منم گر بهت بگم بیا این X رو بخر خوبه یا دوستی بگه من Y دارم عالیه، خودت باید با اون پاور سر کنی و اگر باز به دلت بد بیفته باز همش حین کار کردن با سیستمت شک داری نکنه بلایی سر سیستمت بیاد. پاور خوبم تو بازار زیاده البته مدل بد هم هست ولی تشخیصش سخت نیست راستشو بخوای. همون ملاک هایی که خودت میخوای سرچ کن ببین کدوم پاور داره، تهیه کن.

ممنون درست میفرمایید ولی متاسفانه امکان عوض کردنش نیست فعلا مجبورم با همین سر کنم و امیدوار باشم مشکلی واسش پیش نیاد

لینک به دیدگاه

برادر بزار راحتت کنم از سردرگمی بیایی بیرون

-------------------------------------------------------------------

من به اعنوان یه کاربر قدیمی تو بخش سخت افزار در حال حاظر خیلی از تولیدات داخل رو دیگه قبول ندارم و گاه حتی مدل های خاص خارجی *

اینکه دیگه حتی ارزش بحث کردن در موردش هم نداره :|

شما واسه سلامت قطعات و پاور چند راه داری که من اسون ترینش رو بهت میگم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تست سلامت هارد (تو یکسال نباید Health هارد و یا ssd بیشتر از 5 درصد کم شده باشه به نسبت کارکردش * )

تست  furmark ( کافیه 5 دقیقه سیستم رو بزاری زیر این تست اکه ریست نشد و ... میشه امید وار بود البته کار با این نرم افزار یخورده خطریه و باید تجربه داشته باشی )

تست خروجی پاور با مولتی متر و یا از منوی بایوس * که اینم تخصصیه / شوما همون اولی رو تست کن گزارش بده

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، invoker گفته است:

من به اعنوان یه کاربر قدیمی تو بخش سخت افزار در حال حاظر خیلی از تولیدات داخل رو دیگه قبول ندارم و گاه حتی مدل های خاص خارجی *

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تست سلامت هارد (تو یکسال نباید Health هارد و یا ssd بیشتر از 5 درصد کم شده باشه به نسبت کارکردش * )

تست  furmark ( کافیه 5 دقیقه سیستم رو بزاری زیر این تست اکه ریست نشد و ... میشه امید وار بود البته کار با این نرم افزار یخورده خطریه و باید تجربه داشته باشی )

تست خروجی پاور با مولتی متر و یا از منوی بایوس * که اینم تخصصیه / شوما همون اولی رو تست کن گزارش بده

چشم حتما🙏

52 دقیقه قبل، invoker گفته است:

جناب یادم رفته بود بگم با اون نرم افزاری که گفتین قبلا تست کردم روی رزولیشن 1080p ولی msaa خاموش کامپیوتر ریست نشد گمونم دوبار حتی تست کردم میخواستم گرافیکو تست کنم

یعنی اوکیه؟ 

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

حالا شاید حرفی که میزنم شامل حال پاور نباشه ولی ایسوس آمار خرابیش بسیار بالاست اونم نه فقط توی کشور ما ؛ فقط آخرین مدل های لپ تاپش رو خودتون سرچ کنید چه وضعیتی دارن.........

لینک به دیدگاه

انجمن منظورمه

پشتیبانی فروشگاه که تا تونست از پاورش تعریف کرد واقعا دیه موندم چیکار کنم فقط دارم دعا میکنم این 6 ماهو دووم بیاره. یه ماه باهاش کار کردم  گیم سنگین زدم روش چیزیش نشد باقیشم خدا کمک کنه

اون اسمی که از صاحب سایت دادین گمونم تونستم امارشو در بیارم طرف طراح سایته با شرکت تابا هم انگار ارتباطی داشته ولی هیج اسمی از awest نیست

تماس گرفتم با شرکت تابا تا تونستم سوال پیچشون کردم اخرش طرف گفت قطعات پاور از چین و تایوان وارد میشه تو ایران اسمبل میشه نمیدونم حالا حرفش راسته یا نه ولی با عقل جور درمیاد

بخواییم مثبت فکر کنیم اینه که امیدوار باشم از قطعات فوق اشغال استفاده نکرده باشن حداقل تحمل چن ماهو داشته باشه خود پشتیبانی تابا که میگفت اولین نفرین دارین گزارش خرابی میدین حالا امیدوارم لااقل این یکی حرفشون راست باشه

ممنون از راهنماییاتون❤️

کدوم همکارم تو انجمن تعریف کرده از Awest؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

حالا شاید حرفی که میزنم شامل حال پاور نباشه ولی ایسوس آمار خرابیش بسیار بالاست اونم نه فقط توی کشور ما ؛ فقط آخرین مدل های لپ تاپش رو خودتون سرچ کنید چه وضعیتی دارن.........

دوست عزیز. شما یه تجربه بد از سری زفروس ایسوس داشتید. اونم مشکلی بوده که بین همه الترا بوک های گیمینگ مشترکه. پس دلیل به بد بودن اون محصول یا حتی کل اون برند نیست. اتفاقا نتنها ایسوس یکی از مورد اعتماد ترین برند ها توی دنیای سخت افزاره، بلکه اکثر همون لپتاپ های زفروسی هم که فروخته تو آمازون آمریکا 4 و 4.5 ستاره دریافت کردن. بعلاوه، خرابی زیاد یا نارضایتی زیاد ملاک خوبی برای سنجش فیدبک نیست، درصدش مهمه. تازه داستان لپتاپ با پی سی که اصلا یه دنیا فاصلشه. از صد تا مادربردی که برند ایکس فروخته 10 تاش خراب بوده در نتیحه آمار بد تریه تا هزار تا بردی برند Y فروخته و 30 تاش برگشته.

خرابی پاور هم شما نگاه نکن یه عده ماینر تو ایران ناشی بازی درآوردن، ورداشتن فکر کردن چون ASUS برند خوبیه پاور هاشم آخرت پاورن و حداقل از اون برنده که همه میدونیم کیه کمتر نیست، پس ببندیم ریگمونو بسم الله؛ OPP بالا (سوتی سی سونیک) علت اصلی خرابی پاور های ROG ایسوسه روی ریگ ماینینگه وگرنه برای سیستم گیم همین مدل پاور هارو دنیا داره میبنده و مشکلی نخوره. چرا یه وقت هست پاور مثل اون مدل خاص گیگابایت میترکه، آره خبر ساز میشه؛ ولی عدد تک رقمی برای درصد خرابی، گواه بد بودن محصول نمیشه.

۳ ساعت قبل، invoker گفته است:

یاسین جان، همینجوری سیستم دوستمون رو امام زمان روشن نگه داشته بعد شما میخوای تست استرس ازش بگیره؟ اونم فورمارک؟ اگر قطعاتش بسوزه شما پاسخگو هستید؟

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...