رفتن به مطلب

کمک درباره وضعیت فعلی در قرعه کشی یکپارچه ایران خودرو

Kiarash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قبل از ۲۵ خرداد من تو سایت یکپارچه و ایران خودرو موردی دیدم که زده شما جزو منتخبین رزرو خودرو هستید اگه اصلی ها نتونن پرداخت کنن من میتونم صاحب ماشین شم و ... گذشت تا دیروز که گفتن همه ذخیره ها اقدام به واریز کنن

ماشین رزرو که قبلا انتخاب کرده بودم رانا پلاس هست

ولی یه مشکل وجود داره من هنگام ثبت نام زدم رو تحویل ۳ ماهه ولی الان زده پیش فروش رو زده برام

رفتم نمایندگی طرف از منم ناشی تر بود گفت باید اول اصلی ها بریزن و ...😅 گفتم سالار نوبت اونا تموم شده و ... گفت باید اسمت تو سایت ایران خودرو به اسم برنده تغییر کنه و پیامک بیاد

ولی من چیزی به اسم پیامک ندیدم فقط میبینم که میزنه رزرو_یکپارچه

حالا سوالی که دارم اصلا من میتونم تا ۶ تیر واریز وجه کنم و این خودرو رو صاحب شم؟ اگه اره برم ساینام رو بفروشم تا ۶ تیر زمان زیادی نیست

و سوال اصلیم برمیگرده به این که این پیش فروش که زدن منظور طبیعتا ۳ ماهه نیست   میخوام بدونم تحویل تو محدوده مهر الی آذر هست یا تحویل اسفند؟ برخی سایت ها نوشتن اسفند برخی نوشتن مهر الی آذر😑

و اینکه نحوه ثبت نام اینا چطوره؟ من تا حالا این از ایران خودرو ثبت نامی برای خرید خودرو و واریز وجه نداشتم.

ممنون که وقت گذاشتین

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

اون زمان تحویل ک موقع ثبت نام نوشتی اصلا مهم نیس.وارد پروفایلت شو بالاش نوشته واریز وجه قرعه کشی اونجا بخش نامه رو مطالعه کن زمان تحویل اونجا نوشته اون قطعیه.ضمنا به سالش هم توجه کن احتمال اینکه ۱۴۰۲ باشه هست اشتباه نکن

من کوییک برنده شدم زمان ثبت نام زده بود ابان و اذر ۱۴۰۱ زمانی ک برنده شدم رفتم توسایت سایپا زده بود هفته ۴ تیر ۱۴۰۲ ینی تحویل ۱۴ماهه

خیلی عوضین

لینک به دیدگاه

تحویلش که یه سال بعد بیخود زدن 3 ماهِ بعضیا هم بردن ولی باز اسمشو تغییر دادن در کل هیچی معلوم نیست جوابی نمیگیری

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، hamid۵۵۶۶ گفته است:

سلام عزیز

اون زمان تحویل ک موقع ثبت نام نوشتی اصلا مهم نیس.وارد پروفایلت شو بالاش نوشته واریز وجه قرعه کشی اونجا بخش نامه رو مطالعه کن زمان تحویل اونجا نوشته اون قطعیه.ضمنا به سالش هم توجه کن احتمال اینکه ۱۴۰۲ باشه هست اشتباه نکن

من کوییک برنده شدم زمان ثبت نام زده بود ابان و اذر ۱۴۰۱ زمانی ک برنده شدم رفتم توسایت سایپا زده بود هفته ۴ تیر ۱۴۰۲ ینی تحویل ۱۴ماهه

خیلی عوضین

ممنونم

زدم رو واریز وجه قرعه کشی رفتم و اطلاعاتم رو کامل کردم شرایط و موعد تحویل رو دیدم واقعا برام جای سواله من فوق العاده زده بودم الان شده پیش فروش!  

الان واقعا نمیدونم ارزشش رو داره یا نه چون دیدم ۸۵ ملیون رو الان میخوان مابقی بعد تحویل اونم با قیمت غیر قطع

ی  میتونم ۸۵ رو جور کنم بدون فروش ماشین فعلیم ولی از اون طرف هم میگن قراره چند ماشین نظیر ساینا و کوییک و رانا پلاس رو از قرعه کشی بردارن که طبیعتا ساینا فعلی من از قیمتش خیلی پایین میاد

الان موندم چکار کنم 

13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

تحویلش که یه سال بعد بیخود زدن 3 ماهِ بعضیا هم بردن ولی باز اسمشو تغییر دادن در کل هیچی معلوم نیست جوابی نمیگیری

واقعا معلوم نیست که اصلا تحویل میدن در کل یا نه اونم تو سال 1401 با شرایط اقتصادی 

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

ممنونم

زدم رو واریز وجه قرعه کشی رفتم و اطلاعاتم رو کامل کردم شرایط و موعد تحویل رو دیدم واقعا برام جای سواله من فوق العاده زده بودم الان شده پیش فروش!  

الان واقعا نمیدونم ارزشش رو داره یا نه چون دیدم ۸۵ ملیون رو الان میخوان مابقی بعد تحویل اونم با قیمت غیر قطع

ی  میتونم ۸۵ رو جور کنم بدون فروش ماشین فعلیم ولی از اون طرف هم میگن قراره چند ماشین نظیر ساینا و کوییک و رانا پلاس رو از قرعه کشی بردارن که طبیعتا ساینا فعلی من از قیمتش خیلی پایین میاد

بنظرمن اگه تحویلش سال دیگس نخر.پولتو دست این ... ها نده.من ک منصرف شدم

لینک به دیدگاه

در بهترین حالت فروردین 1402 میدن بهت 

بیخیالش شو 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، hamid5566 گفته است:

بنظرمن اگه تحویلش سال دیگس نخر.پولتو دست این ... ها نده.من ک منصرف شدم

مشکل اینجاست که دقیقا نمیدونم تحویل کی هست زدن پیش فروش یکساله ولی تو سایت های دیگه میبینم که زدن منظور از یکساله تحویل تو بازه مهر الی آذر هست

من تا مرحله واریز وجه و انتخاب رنگ رفتم ولی باز مینویسن یکساله دقیق تاریخ رو نمینویسن ولی خودم احتمال میدم بمونه برا 1402 که به هیچ عنوان ارزششو نداره اونم با قیمت غیر قطعی

4 ساعت قبل، Slasher گفته است:

در بهترین حالت فروردین 1402 میدن بهت 

بیخیالش شو 

اره امکانش زیاده  احتمالا بیخیالش بشم

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

بخشی از هزینه رو واریز میکنی بقیشو سال بعد به نرخ روز حساب میکنن بهت میدن پولتو دست اینا نده ، واقعا تو این وضعیت کشور که خیلیا آرزوی ماشین خریدن رو داره وقت تعویض و ماشین بازی نیست حالا باز خودت میدونی، نهایتا بفروش مدل مورد نظرتو دست دو بخر

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

بخشی از هزینه رو واریز میکنی بقیشو سال بعد به نرخ روز حساب میکنن بهت میدن پولتو دست اینا نده ، واقعا تو این وضعیت کشور که خیلیا آرزوی ماشین خریدن رو داره وقت تعویض و ماشین بازی نیست حالا باز خودت میدونی، نهایتا بفروش مدل مورد نظرتو دست دو بخر

ممنون 

آره بیخیالش شدم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...