رفتن به مطلب

مشاوره جهت خريد مودم سيم كارتي

Nekroz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشيد

دنبال يه مودم بودم فقط واسه سيگنال دهي بهتر و پينگ پايين تر دانلود و اپلود برام مهم نيستش فقط يه چيزي باشه سيگنال و بهتر از گوشي دريافت كنه چون تو يه محل تقريبا طبقه زيرين ميخوام استفاده كنم كه انتن موبايل يكي دو خطه

كاربري هم فقط گيم

بين اي دو مدل كدوم رو پيشنهاد ميدين

Dwr 910

Tp-link mr6400

لینک به دیدگاه

من مودم TP-Link_MR200 رو پیشنهاد میدم،چون دوکاناله هست و از عملکرد خوبی برخورداره ،اگر دسترسی به شیراز دارید حتما از بازار تهیه کنید قیمتش ، هم قیمت mr6400 تو سایت ها درمیاد.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Nekroz گفته است:

سلام خسته نباشيد

دنبال يه مودم بودم فقط واسه سيگنال دهي بهتر و پينگ پايين تر دانلود و اپلود برام مهم نيستش فقط يه چيزي باشه سيگنال و بهتر از گوشي دريافت كنه چون تو يه محل تقريبا طبقه زيرين ميخوام استفاده كنم كه انتن موبايل يكي دو خطه

كاربري هم فقط گيم

بين اي دو مدل كدوم رو پيشنهاد ميدين

Dwr 910

Tp-link mr6400

سلام

پینگ خوب میخوای قید نت سیم کارت رو بزن  کلی هزینه میکنی اخرشم راضی نمیشی 

من خودم 2 تا مودم fd , و TD  و6 مدل سیم کارت (ایرانسلTD/FDو اسیاتکtdوهمراه اول ورایتل ومبین نت 360 ) امتحان کردم نت سیم کارت برای گیم خوب نیست 8 میل تا حالا هزینه کردم

نت خوب میخوای به ترتیب اینا هستن

فیبر نوری و VDSL و ADSL وP2P

P2P اخر گذاشتم چون یک ADSL فیکس خیلی برا گیم بهتره P2P خیلی شانسی هست یک جا خوبه یک جا بد

الان دیدم بوشهر زندگی میکنید 

صبانت  اونجا فیبر نوری میده مخابرات هم میگن هست

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، erfanvk گفته است:

سلام

من خودم 2 تا مودم fd , و TD  و6 مدل سیم کارت (ایرانسلTD/FDو اسیاتکtdوهمراه اول ورایتل ومبین نت 360 ) امتحان کردم نت سیم کارت برای گیم خوب نیست 8 میل تا حالا هزینه کردم

P2P اخر گذاشتم چون یک ADSL فیکس خیلی برا گیم بهتره P2P خیلی شانسی هست یک جا خوبه یک جا بد

درسته ولي متاسفانه جايي كه من هستم خط تلفن نيست و راهي بجز مودم سيم كارتي ندارم

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

من مودم TP-Link_MR200 رو پیشنهاد میدم،چون دوکاناله هست و از عملکرد خوبی برخورداره ،اگر دسترسی به شیراز دارید حتما از بازار تهیه کنید قیمتش ، هم قیمت mr6400 تو سایت ها درمیاد.

بله ميتونم از بازار تهيه كنم ، فقط انتن دهيش چطور بوده تا الان كه داشتينش ؟ پينگش حدودا چنده توي تست اسپيد ها؟

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Nekroz گفته است:

درسته ولي متاسفانه جايي كه من هستم خط تلفن نيست و راهي بجز مودم سيم كارتي ندارم

بله ميتونم از بازار تهيه كنم ، فقط انتن دهيش چطور بوده تا الان كه داشتينش ؟ پينگش حدودا چنده توي تست اسپيد ها؟

درخواست خط تلفن بدید مخابرات نصب میکنه

p2p هم نظر بگیرید

دقت کنید مودمی بگیرید که بشه انتن تقویتی 4g وصل کرد یا مودم outdoor بگیرید

بعضی مودما جای انتن دارن ولی برای وایفای هست

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، erfanvk گفته است:

سلام

الان دیدم بوشهر زندگی میکنید 

صبانت  اونجا فیبر نوری میده مخابرات هم میگن هست

بسته به محل زندگی شما داره ، اینترنت سیمکارتی هیچ ایرادی نداره حتی برای گیم ، همین P2P مگه نمیگین ثبات داره ؟ این همه یوتیوب ناله میکنن هر بار باید زنگ بزنی امواج مختلف رو تست کنه که اونم حدود 4 میلیون هزینه اولیه داره با سرویس گرون

13324138640.thumb.png.6f04c927d8741e5f461bf7fbfd3fec1b.png

اینترنتی که بر بستر امواج باشه فقط بسته به محل سکونت تا دکل اپراتور مورد نظر شماست وگرنه هیچکدوم جای اینترنت خطی رو نمیگیرن

-----------------------

مودم E8373 Huawei اگه گیر آوردی خوبه خودم همین مدلو دارم

لینک به دیدگاه

۵۳ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

بسته به محل زندگی شما داره ، اینترنت سیمکارتی هیچ ایرادی نداره حتی برای گیم ، همین P2P مگه نمیگین ثبات داره ؟ این همه یوتیوب ناله میکنن هر بار باید زنگ بزنی امواج مختلف رو تست کنه که اونم حدود 4 میلیون هزینه اولیه داره با سرویس گرون

13324138640.thumb.png.6f04c927d8741e5f461bf7fbfd3fec1b.png

اینترنتی که بر بستر امواج باشه فقط بسته به محل سکونت تا دکل اپراتور مورد نظر شماست وگرنه هیچکدوم جای اینترنت خطی رو نمیگیرن

-----------------------

مودم E8373 Huawei اگه گیر آوردی خوبه خودم همین مدلو دارم

اين مودمه ك گفتي فقط ي فروشگاه داره اونم قيمتش ٢٣٠٠ 

يعني بهتر از اين archer mr200 بايد باشه؟

لینک به دیدگاه

من زیر همکف هستم آنتن نهایت 2خط میده

یه مودم B612 هواوی گرفتم + 15 متر کابل BTS با آنتن BTS که شبیه به با بادک هست ، فیکس کل آنتن پر بین 15 تا 22 مگ دانلود و آپلود میده ، 

باهاش پلی ندادم ببینم پینگ و پکت چطور هست.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Nekroz گفته است:

اين مودمه ك گفتي فقط ي فروشگاه داره اونم قيمتش ٢٣٠٠ 

يعني بهتر از اين archer mr200 بايد باشه؟

بعید میدونم قیمتش 2300 باشه ، به هر حال این یه wingle portable  هست که خیلیا ازش راضین در مورد اون مودم رومیزی چیزی نمیدونم

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...