رفتن به مطلب

مشکل صفحه آبی ویندوز 11 با ارور dpc_watchdog_violation

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۳ ساعت قبل، digital_۲۰۱۵ گفته است:

بزار یک مدت با یک مرورگر دیگه کار می کنم ببینم چطوره

افزونه هاشو چک کردی؟ پاکشون کن، خودشم اپدیت کن یا حتی خودشم پاک کن از اول نصب کن 

اگه درست نشد، احتمالا مشکلت از همین برنامه intel rapid storage باشه پاکش کن برگرد رو ahci 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۱۴ در ۱۹:۵۷، arvin_۳۹۳ گفته است:

افزونه هاشو چک کردی؟ پاکشون کن، خودشم اپدیت کن یا حتی خودشم پاک کن از اول نصب کن 

اگه درست نشد، احتمالا مشکلت از همین برنامه intel rapid storage باشه پاکش کن برگرد رو ahci 

سلام دادا

خوب تست زدم رو هر دو مرورگر این مشکل پیش میاد حالا چطور این مشکل پیش میاد

کامپیوتر وقتی رو حالت sleep میره و من بعد از مثلا 1 ساعت میام روشنش میکنم درست همون اول بعد از این که از حالت sleep خارج میشه و بعدش نتمو وصل میکنم و وارد مرورگر میشم و دارم سایت ها رو چک میکنم این اتفاق میفته

اینطور بگم مثل یک شوک میمونه براش چون من سریع نتو فعال و وارد مرورگر میشم فکر کنم مرورگرم باز نکنم بازم اینطوری بشه یک جورایی در حالت شروع به کار کامپیوتر

الان دیگه واقعا موندم مشکل چیه اگه سخت افزاری بود چرا تو بازی اینطوری نمیشه؟ و یا تو هر برنامه سنگین دیگه ای

intel rapid storage نیستم رو ahci هستم برنامشم حذفه

مرسی❤️

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است:

سلام دادا

خوب تست زدم رو هر دو مرورگر این مشکل پیش میاد حالا چطور این مشکل پیش میاد

کامپیوتر وقتی رو حالت sleep میره و من بعد از مثلا 1 ساعت میام روشنش میکنم درست همون اول بعد از این که از حالت sleep خارج میشه و بعدش نتمو وصل میکنم و وارد مرورگر میشم و دارم سایت ها رو چک میکنم این اتفاق میفته

اینطور بگم مثل یک شوک میمونه براش چون من سریع نتو فعال و وارد مرورگر میشم فکر کنم مرورگرم باز نکنم بازم اینطوری بشه یک جورایی در حالت شروع به کار کامپیوتر

الان دیگه واقعا موندم مشکل چیه اگه سخت افزاری بود چرا تو بازی اینطوری نمیشه؟ و یا تو هر برنامه سنگین دیگه ای

intel rapid storage نیستم رو ahci هستم برنامشم حذفه

مرسی❤️

از کارت شبکه جدا استفاده نمیکنی؟ اگه استفاده میکنی درایور کارت شبکتو مطمئن شو از این ویندوزت پشتیبانی میکنه و یه بار درایور شبکتو پاک کن و اخرین نسخشو مطابق با ویندوزت نصب کن

چون موقع استفاده از نت این اتفاق میفته میگم

من خودم چند سال قبل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اونموقعها که ویندوز ۱۰ تازه اومده بود به مشکل هورده بودم کامپیوترم هنگ میکرد دلیلشو پیدا نمیکردم اولش به هارد شک کرده بودم بعد رم و همه چی رو چک کردم، بعد چند ماه فهمیدم مشکل از کارت شبکمه که از ویندوز ده پشتیبانی نمیکنه  

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

سلام رفقا یکی سوال این کابل ها مگه برای تامین برق ساتا نیست درسته؟؟؟

1657375445450305280.thumb.jpg.e9f3aa9cdc1ed854ddab8bddd0228900.jpg

پس چرا روشون خورده  YT در صورتی که یکی کابل درست مثل همین مورد داشت که روش نوشته بود SATA آیا فرق داره؟؟؟ یا کابل ها یکیه و فرقی نداره؟؟؟
اگه یکیه چرا رو این ها ننوشته SATA و نوشته YT گفتم شاید از این موردم میتونه باشه

دقت کنید رو کابل نوشته SATA

211221.thumb.jpg.efd30acf08e1690b664c716bb0d29be8.jpg

پاورم اینه

https://www.lioncomputer.com/product/rym4x/FSP HYDRO-G-750W-Gold-Full-Modular-Power-Supply

کانکتورها
این منبع تغذیه در مجموع دارای شش کانکتور متنوع است که عبارتند از: یک کانکتور 24 پین برای اتصال مادربرد، یک کانکتور 4+4 پین، چهار کانکتور PCI-E 6+2 پین، 12 کانکتور SATA، شش  کانکتور Molex و در نهایت دو کانکتور فلاپی.
❤️

در ۱۴۰۱/۴/۱۶ در 17:14، arvin_393 گفته است:

از کارت شبکه جدا استفاده نمیکنی؟ اگه استفاده میکنی درایور کارت شبکتو مطمئن شو از این ویندوزت پشتیبانی میکنه و یه بار درایور شبکتو پاک کن و اخرین نسخشو مطابق با ویندوزت نصب کن

چون موقع استفاده از نت این اتفاق میفته میگم

من خودم چند سال قبل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اونموقعها که ویندوز ۱۰ تازه اومده بود به مشکل هورده بودم کامپیوترم هنگ میکرد دلیلشو پیدا نمیکردم اولش به هارد شک کرده بودم بعد رم و همه چی رو چک کردم، بعد چند ماه فهمیدم مشکل از کارت شبکمه که از ویندوز ده پشتیبانی نمیکنه  

از کارت شبکه جدا نه دادا والا مودمه و یکی سیم LAN و تمام چیز دیگه ای نیست

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام این مشکل اینطوری به وجود میاد
مثلا من یک ساعت نیومدم به سیستم سر بزنم و سیستم رو حالت استراحت رفته و خاموش شده یک جورایی sleep رفته حالا بعد گذشت یک ساعت میام سیستمو از حالت sleep خارج میکنم و سیستم شروع به کار میکنه تو این حالت هر کاری کنم چه نتم وصل باشه چه تو مرورگر باشم چه نباشم چه فیلم ببنیم چه نبینم خلاصه هر کاری بعد از گذشت 3 تا 5 دقیقه سیستم از کار میفته و صفحه آبیه رو میاره حالا تو هر برنامه ای باشم متوقفش میکنه و صفحه آبیه میاد
اگر به خرابی سیستم بود چرا داخل بازی این مشکلات ندارم؟؟چرا وقتی سیستم آماده به کار میشه اونم تو حالت sleep این مشکل به وجود میاد؟؟؟
من که گیج شدم شایدم باگ ویندوز 11 ورژن 22h2 باشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

بایوس آپدیت کنید

سلام از وقتی که ویندوز 11 امد جدیدترین ورژنو دانلود کردم و نصب کردم جالبیش اینه ورژن بتا بود هنوزم فینالش نیومده!

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-B250-PLUS/

لینک به دیدگاه

اینم فعال بود که غیرفعالش کردم

Intel hardware virtualization

virtualization در پردازنده
البتهkaspersky هم گیر داده ولی فکر نکنم مشکلی باشه گفتم این موردم تست کنم

image.thumb.png.9816d35df0768ea5406c6900f69a2981.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۴/۱۹ در 08:57، digital_2015 گفته است:

سلام این مشکل اینطوری به وجود میاد
مثلا من یک ساعت نیومدم به سیستم سر بزنم و سیستم رو حالت استراحت رفته و خاموش شده یک جورایی sleep رفته حالا بعد گذشت یک ساعت میام سیستمو از حالت sleep خارج میکنم و سیستم شروع به کار میکنه تو این حالت هر کاری کنم چه نتم وصل باشه چه تو مرورگر باشم چه نباشم چه فیلم ببنیم چه نبینم خلاصه هر کاری بعد از گذشت 3 تا 5 دقیقه سیستم از کار میفته و صفحه آبیه رو میاره حالا تو هر برنامه ای باشم متوقفش میکنه و صفحه آبیه میاد
اگر به خرابی سیستم بود چرا داخل بازی این مشکلات ندارم؟؟چرا وقتی سیستم آماده به کار میشه اونم تو حالت sleep این مشکل به وجود میاد؟؟؟
من که گیج شدم شایدم باگ ویندوز 11 ورژن 22h2 باشه

این روش رو امتحان کن 
وقتی از اسلیپ خارج میشی برو داخل درایوهای c.d e ... ی بالا پایین برو برگرد بیرون 
همه درایو ها رو ی بار باز کن که هارد و حافظه از حالت اسلیپ خارج بشه 
بعد موزیلا یا هر کاری داری تست کن ببین بازم بلو اسکرین داری 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...