رفتن به مطلب

کمک فوری (blue screen)

Ashkan.teh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

دوست عزیز فایلهای این مسیر رو برای من میل کن تا ببینم میشه فهمید مشکل از کجاست !!! عکس هایی که گذاشتی اصلا واضح نیست ...

game_info2000@yahoo.com

C:\Windows\MiniDump

ویرایش شده توسط MAXIMUSs
لینک به دیدگاه

سلام اقا ویندز 7 منم همین مشکلو داشت از وقتی ام شروع شد که maxpayn 3 رو نصب کردم مجبور شدم یه ویندوز دیگه نصب کنم ولی تو ویندوز جدید هم همینطور میشد بعدش فهمیدم از کرک maxpayn 3 هستش پاکش کردم درست شد فکر کنم کرکش یه برنامه تروجان بود چون که از تورنت گرفته بودمش سیستمش شما هم فکر کنم ویروسی شده مشکل سخت افزاری نیست چون برای منم همون صفحه مرگ ابی ویندوز می اومد بلافاصله ریستارت میشد

لینک به دیدگاه

سلام اقا ویندز 7 منم همین مشکلو داشت از وقتی ام شروع شد که maxpayn 3 رو نصب کردم مجبور شدم یه ویندوز دیگه نصب کنم ولی تو ویندوز جدید هم همینطور میشد بعدش فهمیدم از کرک maxpayn 3 هستش پاکش کردم درست شد فکر کنم کرکش یه برنامه تروجان بود چون که از تورنت گرفته بودمش سیستمش شما هم فکر کنم ویروسی شده مشکل سخت افزاری نیست چون برای منم همون صفحه مرگ ابی ویندوز می اومد بلافاصله ریستارت میشد

سیستمم یه دونه ویروسم نداره

kasper 2012 اپدیت دارم

لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

دوست عزیز فایلهای این مسیر رو برای من میل کن تا ببینم میشه فهمید مشکل از کجاست !!! عکس هایی که گذاشتی اصلا واضح نیست ...

game_info2000@yahoo.com

C:\Windows\MiniDump

سلام

فرستادم براتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این اروری که داخل سیستم شما ذخیره شده، تا حالا گزارشهای زیادی ازش ثبت شده، که عمدتا به سه دلیل بوده

که یکیش خودم رو هم یه مدت شدیدا درگیر کرده بود

1- درایور کارت گرافیک و عدم هماهنگی با یکی از عوامل ( ویندوز، بایوس مین، درایور چیپ بایوس مین )

2- استفاده از ورژن ویندوزهای قدیمی ( که اصولا در این مواقع اگه از ویندوز سون استفاده می کنی بهتره حتما سرویس پک باشه )

3-نرم افزار steam ، که اکثرا با آپدیت یا تغییر ورژن steam مشکل حل شده

( ولی بشخصه توصیه میکنم اول از ورژن درایور کارت گرافیک شروع کنی )

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این اروری که داخل سیستم شما ذخیره شده، تا حالا گزارشهای زیادی ازش ثبت شده، که عمدتا به سه دلیل بوده

که یکیش خودم رو هم یه مدت شدیدا درگیر کرده بود

1- درایور کارت گرافیک و عدم هماهنگی با یکی از عوامل ( ویندوز، بایوس مین، درایور چیپ بایوس مین )

2- استفاده از ورژن ویندوزهای قدیمی ( که اصولا در این مواقع اگه از ویندوز سون استفاده می کنی بهتره حتما سرویس پک باشه )

3-نرم افزار steam ، که اکثرا با آپدیت یا تغییر ورژن steam مشکل حل شده

( ولی بشخصه توصیه میکنم اول از ورژن درایور کارت گرافیک شروع کنی )

درایور گرافیک رو که تازه عوض کردم 12.6 کردمش بازم فرقی نکرد

ولی وقتی ویندوز رو عوض کردم درایور رو ریختم(12.6) وقتی یه مدت رو اسلییپ بود بعد که از حالت اسلیپ در می اومد بلو اسکرین میداد با همین نرم افزار چک کردم دیدم نوشه ati فلان

بعد من با driver sweeper درایور رو پاک کردم و دوباره ریختم از اون موقع تا حالا هیچ بلو اسکرینی نیومده

حالا زمان میبره یه کم که باهاش کار کنم اگه دیدم که اررور نداد که دیگه حله

لینک به دیدگاه

ویندوزم سون سرویس پک 1 هست

استیم هم ندارم

درایور گرافیک رو که تازه عوض کردم 12.6 کردمش بازم فرقی نکرد

ولی وقتی ویندوز رو عوض کردم درایور رو ریختم(12.6) وقتی یه مدت رو اسلییپ بود بعد که از حالت اسلیپ در می اومد بلو اسکرین میداد با همین نرم افزار چک کردم دیدم نوشه ati فلان

بعد من با driver sweeper درایور رو پاک کردم و دوباره ریختم از اون موقع تا حالا هیچ بلو اسکرینی نیومده

حالا زمان میبره یه کم که باهاش کار کنم اگه دیدم که اررور نداد که دیگه حله

لینک به دیدگاه

بعد از برگردوندن تنظیمات به حالت دیفالت هنوز BSOD دریافت میکنید؟

لینک به دیدگاه

بعد از برگردوندن تنظیمات به حالت دیفالت هنوز BSOD دریافت میکنید؟

نه هنوز بلو اسکرین ها دیر به دیر میان

من الان با لپ تاپم این اکانت قدیمیم هست

لطفا اقای حسینی یا شخص دیگه ای بیاد این اکانت رو حذف کنه

ویرایش شده توسط ashkan.t
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...