رفتن به مطلب

Recommended Posts

11 ساعت قبل، ultragame888 گفته است:

دوست عزیز برو 60 تومان بده بسته تحویل بگیر  بعد شکایت کن 

الان مملکت هر کی به هرکیه یا پس فردا میگن بسته گم شده یا میگن ما فرستادیم مبدا بعد مبدا میگه نه نفرستاید و ..............

اونوقت می‌شینی چهار دستی میزنی تو سر خودت که واسه 60 تومان 1میلیون خورده ایی رو به باد دادی 

اصلا دوباره زنگ هم نزن که واست بیارن صبح اول وقت خودت برو بگیر 

بعد با مدارکی که داری شکایت پیگیری کن

امروز صبح با همون ذهنیت قبلی باز پا شدم رفتم تیپاکس بهشون گفتم بسته داشتم که قبلا پرداخت کردم با لینک اس ام اس ولی شما گفتید پرداخت نشده، گفتم اونروزم اومدم اگه یادتون باشه، چک کرد تو سیستم دید بازم درست نشده، من گوشی و اس ام اس و اینارو نشون دادم گفتم پرداخت کردم ولی اشکال نداره اگه فکر میکنید براتون مشکلی هست بازم پرداخت میکنم دیگه بعدا پیگیریش میکنم، پولمو پس میگیرم ، گفت ظاهرا چند مورد دیگه هم بوده اینجوری شده سیستماشون مشکل داره، گفت ولی دیگه اینجوری پرداخت نکن گفتم من از کجا میدونستم اینجوری میشه اعتماد کردم، بازم تاکید کردم اگه مشکلی هست من برام اشکالی نداره پرداختش میکنم گفت نمیخواد، دیگه بسته رو گرفتم اومدم

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

@arvin_393

خان یادم رفته بود ...

برو تو سایت : 195.cra

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

-----------------------------------------------------------------

تو این بخش ازشون شکایت کنین 48 ساعته خشتکشون رو میکنن بادبان کشتی تایتانیک تضمینی *

123.jpg

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

14 دقیقه قبل، invoker گفته است:

@arvin_393

خان یادم رفته بود ...

برو تو سایت : 195.cra

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

-----------------------------------------------------------------

تو این بخش ازشون شکایت کنین 48 ساعته خشتکشون رو میکنن بادبان کشتی تایتانیک تضمینی *

123.jpg

دمت گرم داداش رفتم بسته رو گرفتم با خوشرویی اینبار حل شد، ظاهرا بازم به این مشکل خورده بودن طبق حرف خودشون، گفتم من اگه حساب کتابتون به هم میخوره برام مهم نیست پولو پرداخت میکنم بعدا پیگیریش میکنم فقط بسته رو بدید

دیگه بسته رو داد گفت اشکال نداره نمیخواد پرداخت کنی ولی دیگه اینجوری پرداخت نکن 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، بامداد گفته است:

تی پاکس به نظر میرسه زمان قاجار تو چاله میدان تاسیس شده .

اکثر کارمندها و پاسخگو های تلفنی شون هم مال همون محله ها هستن .

اگر اینجوری نبود که هزینه هاشون ارزون درنمیومد دوست گرامی 

من می خواستم بگم که این مجموعه از چه افرادی استقبال میکنه گفتم شاید باز بعضیا بهشون بر بخوره چون تعداد زیادی از هموطن های گرامی هنوز تو همون تفکرات قاجار گیر کردن و حاضرن بخاطر محل تولدشون هر شخصی رو قلع و قمع کنن بکشن تا بگن که خیلی خوبن ، نهایتا میگن همه جا خوب و بد هست🙄

قصه از این قرارِ که کارگرا و کارمندای تیپاکس تهران ، اکثرا از یه شهرستان خاص کمتر توسعه یافته هستن ، توی شمال که من زندگی میکردم 99 درصدشون از روستاها و دهات های دور افتاده بودن که خودم کامل آمارشو در اوردم از کدوم ناحیه ، یعنی نحوه ی برخورد و صحبت کردنشو که دیدم قشنگ فهمیدم خودمو گرفتار چه آدمایی کردم ، هیچوقت از همچین افرادی توقع پشتیبانی و اینحرفا رو نداشته باشید مسخرتون میکنن ، اینچیزا نه به گروهی خونیشون میخوره نه براشون قابل درک عملا شما رو به هیچ جاشون نمیگیرن

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا باز خداروشکر استارتر بسته رو تحویل گرفتی و قضیه ختم بخیر شد

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

امروز صبح با همون ذهنیت قبلی باز پا شدم رفتم تیپاکس بهشون گفتم بسته داشتم که قبلا پرداخت کردم با لینک اس ام اس ولی شما گفتید پرداخت نشده، گفتم اونروزم اومدم اگه یادتون باشه، چک کرد تو سیستم دید بازم درست نشده، من گوشی و اس ام اس و اینارو نشون دادم گفتم پرداخت کردم ولی اشکال نداره اگه فکر میکنید براتون مشکلی هست بازم پرداخت میکنم دیگه بعدا پیگیریش میکنم، پولمو پس میگیرم ، گفت ظاهرا چند مورد دیگه هم بوده اینجوری شده سیستماشون مشکل داره، گفت ولی دیگه اینجوری پرداخت نکن گفتم من از کجا میدونستم اینجوری میشه اعتماد کردم، بازم تاکید کردم اگه مشکلی هست من برام اشکالی نداره پرداختش میکنم گفت نمیخواد، دیگه بسته رو گرفتم اومدم

الحمدلله

مبارکت باشه 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۴/۷ در ۲۳:۱۰، DarkMERC گفته است:

واقعا قبول دارم

به شخصه یبار رفته بودم دم دفترشون که بگیرم بسته رو دیدم همون موقع وانتشون اومده بود داشت بار خالی میکرد

اصن انگار نه انگار روی بعضی از جعبه ها نوشته بود شکستنی

همینجوری خداشاهده جعبه هارو از ارتفاع 1 متری پرت میکردن رو سر و مغز هم!

خداروشکر اونروز به بسته ام آسیبی نرسید ولی دیگه تصمیم گرفتم سمت تیپاکس نرم

شما هم پول رو پرداخت کردی بنظرم یه سر برو بانک با کد رهگیری ببین تراکنش موفق بوده یا ن(میتونی قبلش یه 10 گردش بگیری از خودپرداز شاید تراکنش ناموفق بوده و وجه رو بانک پس داده باشه مجددا اگه نداده بود حضوری بری)

اگه بوده که یه رسید کتبی چیزی از بانک بگیر بهشون نشون بده اگه قبول نکردن دیگه باید بری دنبال شکایت

اگه هم تراکنش موفق نبوده که باید به بانکی بگید وجه پرداختی رو برگردونن!

افراد زیادی از بار زدن و تخلیه بار خیلی بد تیپاکس اینجا گفته بودن یه نمونه اش خودم

شما این فیلم رو ملاحظه کنید(لینک گوگل درایوه)

https://drive.google.com/file/d/1aKiE_I0pWMv4pW5vKsSynfmpdoKUxqut/view?usp=sharing

"فیلم از خود من نیست"

انگار نه انگار افرادی که این بسته هارو تحویل دادن با هزار امید که بسته شون با آرامش و مراقبت حمل میشه این کار رو کردن

طرف داره با بسته یه بنده خدایی روپایی میزنه :| 

یه بسته دیگه رو میگیره چنان پرت میکنه ته وانت که هرچی توی اون کارتن باشه قطع به یقین به باد فنا میره

حالا با اینکه این فیلم راسته یا فیک کاری ندارما

ولی نمونه اینجوری کار کردنشون رو موقع تخلیه بار خودم دیدم

ینی اگه این ویدیو فیک هم باشه باز هم تویی واقعیت هم نحوه تخلیه یا بار زد

حالا جواب تیپاکس چیه؟
"با نمایندگی خاطی برخورد شده و ازشون تعهد گرفتیم"

مگه مدرسس و اینا یه دعوا سر شیشه مربا کردن که تعهد گرفتیم اخه :| 

طرف بسته ملت رو که معلوم نیس چند صد هزار تا چند میلیون تومن ارزششه رو به باد فنا داده بعد برخورد شد و تعهد؟

بجای اینکه زنگ بزنن به مشتریاشون که اگه کسی خسارتی دیده بهشون بدن با یه تعهد ماسمالی کردن رفت

خدایی اگه اسم این حرکت "پاک کردن صورت مسئله" نیس، پس چیه؟ :| 

واقعا تاسف داره

لینک به دیدگاه

۵۳ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

افراد زیادی از بار زدن و تخلیه بار خیلی بد تیپاکس اینجا گفته بودن یه نمونه اش خودم

شما این فیلم رو ملاحظه کنید(لینک گوگل درایوه)

https://drive.google.com/file/d/1aKiE_I0pWMv4pW5vKsSynfmpdoKUxqut/view?usp=sharing

"فیلم از خود من نیست"

انگار نه انگار افرادی که این بسته هارو تحویل دادن با هزار امید که بسته شون با آرامش و مراقبت حمل میشه این کار رو کردن

طرف داره با بسته یه بنده خدایی روپایی میزنه :| 

یه بسته دیگه رو میگیره چنان پرت میکنه ته وانت که هرچی توی اون کارتن باشه قطع به یقین به باد فنا میره

حالا با اینکه این فیلم راسته یا فیک کاری ندارما

ولی نمونه اینجوری کار کردنشون رو موقع تخلیه بار خودم دیدم

ینی اگه این ویدیو فیک هم باشه باز هم تویی واقعیت هم نحوه تخلیه یا بار زد

حالا جواب تیپاکس چیه؟
"با نمایندگی خاطی برخورد شده و ازشون تعهد گرفتیم"

مگه مدرسس و اینا یه دعوا سر شیشه مربا کردن که تعهد گرفتیم اخه :| 

طرف بسته ملت رو که معلوم نیس چند صد هزار تا چند میلیون تومن ارزششه رو به باد فنا داده بعد برخورد شد و تعهد؟

بجای اینکه زنگ بزنن به مشتریاشون که اگه کسی خسارتی دیده بهشون بدن با یه تعهد ماسمالی کردن رفت

خدایی اگه اسم این حرکت "پاک کردن صورت مسئله" نیس، پس چیه؟ :| 

واقعا تاسف داره

این فیلم رو امروز صبح توی تلگرام دیدم و متاسفانه ظاهراً مشکلات تیپاکس تمومی نداره

عجیب که یک سرپرست یا ناظر وجود نداره بیاد از کارشون ایراد بگیره.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان عزیز با پست بفرستین

حمدالله من با پست زیاد کار کردم و تو همین تالار برايه افراده زیادی جنس فرستادم

مشکلی نبوده تا الان

لینک به دیدگاه

درود

منم یه خرید داشتم از آذربایجان غربی به مازندران، چیزی که نیاز فوری داشتم! یک هفته کشید تا برسه! در حالی که پست حداکثر دو روزه میرسید! من یکی که دیگه با تیپاکس چیزی خرید نمیزنم! قبلا 24 ساعته میرسید!

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

امروز تیپاکس بسته رو آورد به جا ۸۶۹ تومن ۸۸۰ کشید خودش عشقش کشید رندش کرد!

بحث پولش نیست مشکل اینجاس اینا فکر میکنن ما گاگولیم!

سایت ب درد نخورشون هم مشکل داره نمیشه ثبت شکایت کرد سایتی چیزی هست بشه از این دزدا شکایت کرد؟؟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

سایت ب درد نخورشون هم مشکل داره نمیشه ثبت شکایت کرد سایتی چیزی هست بشه از این دزدا شکایت کرد؟؟

تیپاکس که هر سال بدتر داره میشه...

چه بسته ای بوده که شده 869 هزار تومن هزینه ارسالش؟

یه تماسی بگیر با بخش شکایتشون مطرح بکن شاید کاری کردن.

مذخرفترین سیستم پستی همین تیپاکس هستش.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

اقا برای بنده چند وقت پیش بسته ای فرستادن اونم با یک روز تاخیر یعنی بسته رسیده بود ولی طرف معلوم نبود کدوم گوری رفته نیاوردش( جالبه هردفعه مامور ارسالش یک شخصه خاصه که خیلیم قلدری می کنه)این شخص خاص هم هردفعه میاد یه مقدار پول اضافی کارت می کشه به عنوان هزینه تو شهری بنده پیگیر شدم چه از تیپاکس شهرمون چ خود تهران گفتند که حق چنین کاری ندارند و هزینه ارسال تا منزل همون هزینه ثبت شده ست هر دفعه زنگ میزدم شکایت میکردم که اینطوره می گفتن پیگیری می کنن ولی درکمال تعجب باز این اقا بود و همون اش و همون کاسه.خلاصه بار اخر که اومد بهش گفتم من پول بیشتر نمیدم گفت کی گفته گفتم خود تیپاکس شروع کرد فحش دادن به تیپاکسو و قلدری و خر بازی و گذاشت رفت.

من نمیفهمم ادم تو این سیاره نیست بزارن جای این فرد بی شعور و قلدر و بی شخصیت که بسته هارو پخش می کنه حالا شما حساب کن مثل باجگیر سرگردنه چقدر از من و امثال من باج میگریه کلی درامد داره در روز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، Rorschach گفته است:

اقا برای بنده چند وقت پیش بسته ای فرستادن اونم با یک روز تاخیر یعنی بسته رسیده بود ولی طرف معلوم نبود کدوم گوری رفته نیاوردش( جالبه هردفعه مامور ارسالش یک شخصه خاصه که خیلیم قلدری می کنه)این شخص خاص هم هردفعه میاد یه مقدار پول اضافی کارت می کشه به عنوان هزینه تو شهری بنده پیگیر شدم چه از تیپاکس شهرمون چ خود تهران گفتند که حق چنین کاری ندارند و هزینه ارسال تا منزل همون هزینه ثبت شده ست هر دفعه زنگ میزدم شکایت میکردم که اینطوره می گفتن پیگیری می کنن ولی درکمال تعجب باز این اقا بود و همون اش و همون کاسه.خلاصه بار اخر که اومد بهش گفتم من پول بیشتر نمیدم گفت کی گفته گفتم خود تیپاکس شروع کرد فحش دادن به تیپاکسو و قلدری و خر بازی و گذاشت رفت.

من نمیفهمم ادم تو این سیاره نیست بزارن جای این فرد بی شعور و قلدر و بی شخصیت که بسته هارو پخش می کنه حالا شما حساب کن مثل باجگیر سرگردنه چقدر از من و امثال من باج میگریه کلی درامد داره در روز.

من کلا یک بار با تیپاکس بسته سفارش دادم اونم اومد مبلغ اضافی به عنوان شهری گرفت (پیک موتوری ها این مبلغ میگیرن) اینم فکر کرده پیک موتوریه !

اون موقع 15 تومن هزینه تیپاکس شده بود این 20 گرفت میگم چرا اضافه میگیری میگه هزینه شهریه !

کرایه های تیپاکس هم زیاده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...