رفتن به مطلب

راهنمایی برای تغییر مالکیت سیم کارت دائمی همراه اول

mohammad7966
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کسی تونسته سیمکارت دائمی رو تغییر مالکیت بده به خودش. من یک سیم کارتی رو سال 86 خریدم از مغازه موبایل فروشی. الان زنگ زدم به همراه اول شهرمون،میگم طرف همکاری نکنه برای تغییر مالکیت باید چیکار کنم ؟ میگه باید بری دادگاه
یعنی برای سیم کارتی که الان قیمت 100 هزارتومنی داره باید چندبرابرشو خرج کنی تا تغییر مالکیت بدن.

صاحب سیمکارت هم 2سال پیش خودش زنگ زد و گفت بیا یه روز بریم ، بعدش بهش زنگ زدم گفت فعلا نمیتونم مغازه هستم. کار دارم

دیشب به من زنگ زد. میگه چرا هی برای پیام میفرستی که وارد سامانه همراه من شدی. همراه اول اومده یه گندی زده، قبلا از طریق وب با رمز ثابت وارد میشدی، الان رمز پویا گذاشته و هر دفعه که وارد میشی بهت میگه وارد سامانه همراه من شدی و پیامش برای من هم میاد ولی باگی که دارند اینه که برای صاحب سیم کارت اصلی هم ظاهرا میفرستن. من دیروز 3بار وارد همراه من شدم ، طرف گفت 50بار برام پیام فرستادی.

این سیم کارتم هم هیچ ارزشی از نظر شماره هم نداره. حتی اونقدرها رند هم نیست ولی خب قدیمیه و 15 ساله دارمش

لینک به دیدگاه

تنها راهش اینه که باهاش بری پیشخوان دولت بزنه به اسمت شماره رو

لینک به دیدگاه

من یه خاطره بدی هم دارم. سال 98 تازه که رمز پویا فعال شده بود، برنامه آپ انتقال نمیدادچون سیم کارت به اسم ما نبود. سیم کارت برای خواهرم بود. خلاصه به صاحب سیمکارت زنگ زدم. گفتم بیا همکاری کن گفت باشه.بعدش رفته بود سیم کارتو قطع کرد. طرف توهم توطئه داشت. گفت بیا دفترخونه رسمی اغراق نامه بنویس که توی این چند سال(سال 85 تا 98) هر کاری کردم مسئولش من هستم. حالا خواهر من توی بهداشت روستایی کار میکنه. مثلا قراره چیکار کنه

خلاصه گفتم باشه، شانس ما دفترخونه اینترنتش قطع بود. اینم آخرش خیلی معطل شد، قهر کرد و رفت، خواستم برم دنباش، مسئول دفترخونه گفت ولش بره. دفترخونه گفت من جای تو باشم سیم کارت بهش میدم و میرم یه سیم کارت میخرم و خودمو از این متوهم خلاصه میکنم. خلاصه آخرش رفتم یه سیم کارت دائمی به قیمت 100 هزار خریدم.

16 دقیقه قبل، Slasher گفته است:

تنها راهش اینه که باهاش بری پیشخوان دولت بزنه به اسمت شماره رو

من میگم خود همراه اول عقب مونده بازی در نیاره و یه راهکار بذاره. شاید طرف مرده باشه؟ از لیست تماس ها میتونم بفهمه که سیم کارت چندسال دست من بوده

لینک به دیدگاه

یه وکالت از طرف بگیر برو دفتر پیشخوان بنام خودت بزن(بری اسناد رسمی بگی وکالت  سیمکارت میخوایی خودشون آماده میکنن به طرف بگو بیاد ۵ تا ۱۰ دقیقه ای امضا و انگشت بزنه بره) 

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، raajer گفته است:

یه وکالت از طرف بگیر برو دفتر پیشخوان بنام خودت بزن(بری اسناد رسمی بگی وکالت  سیمکارت میخوایی خودشون آماده میکنن به طرف بگو بیاد ۵ تا ۱۰ دقیقه ای امضا و انگشت بزنه بره) 

حالا گفت فردا صبح بیا با هم بریم دفتر پیشخوان تغییر مالکیت بده. فقط امیدوارم فردا باز نگه نمیتونم مغازه کار دارم چون مغازه داره

لینک به دیدگاه

والا بازار که کساد مغازه دقیقا چیکار میکنه شپش میشماره ؟بهانه الکی میاره منم یه خطِ 15 سال دارمش فقط می خوام یه کاری کنم بسوزه تا از شر همکلاسیم که چند هفته یکبار زنگ میزنن بیا شرکت هرمی فرار کنم ! یا موسسه خیره که میگن پول بده

یه خط رند قبلش باید بخرم

لینک به دیدگاه

۵۲ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

والا بازار که کساد مغازه دقیقا چیکار میکنه شپش میشماره ؟بهانه الکی میاره منم یه خطِ 15 سال دارمش فقط می خوام یه کاری کنم بسوزه تا از شر همکلاسیم که چند هفته یکبار زنگ میزنن بیا شرکت هرمی فرار کنم ! یا موسسه خیره که میگن پول بده

یه خط رند قبلش باید بخرم

نسل این شرکتای هرمی هنوز منقرض نشده! جالبه 

لینک به دیدگاه

100 هزار تومن؟

برادر اگر سیمکارت 912 باشه با چنین قدمتی قطعن چند میلیون قیمتشه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

100 هزار تومن؟

برادر اگر سیمکارت 912 باشه با چنین قدمتی قطعن چند میلیون قیمتشه

912 نیست. 2سال پیش همراه اول طرح ثبتنامی داشت و همین الان هم داره و همین حدوداست قیمتش. شمارشون هم رند نیست یه چیز دیمی هست.. 916 گرفتم برای خوزستان

البته این سیم کارت من طرح قدیم هست برای سالهای 84 تا 85 . اون موقع نزدیکای 300 الی 400 هزارتومن قیمت داشتند ولی بعید میدونم الان براشون این سیمکارتها ارزش داشته باشن

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، raajer گفته است:

نسل این شرکتای هرمی هنوز منقرض نشده! جالبه 

شرکتای هرمی مثل انرژی میمونن،از بین رفتنی نیستن فقط ظاهرشون عوض میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...