رفتن به مطلب

کارت گرافیک کار نمیکنه یعنی سوخته ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان گل 

کارت گرافیکی دارم به مشخصات 1060 6gb  

روشن نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگه بخوام درستش کنم چقدر میشه و این که بخوام بفروشم چقدر میخرن 

image.thumb.jpeg.7448f0bc2f3ace14f5aabf7a842a4f4c.jpegimage.thumb.jpeg.5ade900083f7d389ae84b520347fe80e.jpegimage.thumb.jpeg.69719ee2caad27498cba725601371c80.jpegimage.thumb.jpeg.1e8ef7181330a08d11a1e113280e2853.jpeg

لینک به دیدگاه

اینکه روشن نمیشه یعنی برق به کارت نمیرسه و تست قطعات SMD کاری نیست که خودت بخوای انجام بدی شاید در حد یک عدد فیوز باشه ولی تستش تشکیلات میخواد

من یه سری وسیله برای تست دارم ولی باز هم نمیشه خرابی را راحت تشخیص داد و مهارت در کار هم نیاز داره

چی شد که کارت دیگه روشن نشد ؟ موردی که داری به چیپ ربطی نداره قطعه ای سوخته یا لحیمش مشکل داره که احتمال میدم فیوز SMD باشه و باید دور و بر ورودی برق گرافیک باشه

اون خازن بقل ورودی برق هم مشکوک هست

لینک به دیدگاه

سلام از مدار تغذیه هست . از ic تغذیه یا فت ها . درست میشه باید بدی دست تعمیر کار

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Royal گفته است:

اینکه روشن نمیشه یعنی برق به کارت نمیرسه و تست قطعات SMD کاری نیست که خودت بخوای انجام بدی شاید در حد یک عدد فیوز باشه ولی تستش تشکیلات میخواد

ممنونم از پاسختون من الان سر کار هستم نظرتون چیه شب رفتم خونه باز کنم هیت سینک رو و براتون عکس بفرستم ببینین وضعش به چه صورته 

با اهم متر هم میشه مشکل قطعه رو پیدا کرد چون دارمش 

2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام از مدار تغذیه هست . از ic تغذیه یا فت ها . درست میشه باید بدی دست تعمیر کار

ممنونم کسی رو میشناسید باهاشون صحبت کنم یا این که هزینش چقدر میشه اگه بخوام درستش کنم 

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Royal گفته است:

من یه سری وسیله برای تست دارم ولی باز هم نمیشه خرابی را راحت تشخیص داد و مهارت در کار هم نیاز داره

چی شد که کارت دیگه روشن نشد ؟ موردی که داری به چیپ ربطی نداره قطعه ای سوخته یا لحیمش مشکل داره که احتمال میدم فیوز SMD باشه و باید دور و بر ورودی برق گرافیک باشه

اون خازن بقل ورودی برق هم مشکوک هست

فقط یه چیز یادم افتاد اونم این که وقتی باندل رو عوض کردم اینجوری شد یعنی باندل جدید تر خریدم و بعد از دو الی سه روز این اتفاق افتاد خوب به خود دیگه تصویر نداد 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hareth گفته است:

ممنونم از پاسختون من الان سر کار هستم نظرتون چیه شب رفتم خونه باز کنم هیت سینک رو و براتون عکس بفرستم ببینین وضعش به چه صورته 

با اهم متر هم میشه مشکل قطعه رو پیدا کرد چون دارمش 

ممنونم کسی رو میشناسید باهاشون صحبت کنم یا این که هزینش چقدر میشه اگه بخوام درستش کنم 

پ خ بده یه تعمیر کار تو شمال هست کارش بد نیس خودمم یه کارت دستش دارم برا تعمیر

لینک به دیدگاه

دوستان الان دقیق نگاه میکنم یکی از خازن ها نمیدونم اسمش چیه والا ، سیاه شده یعنی می‌تونه از این باشه 

IMG_20220705_202703.jpg

IMG_20220705_202648.jpg

IMG_20220705_202611.jpg

IMG_20220705_202543.jpg

لینک به دیدگاه

باید هدسینگ رو بردارید اینجور نمیشه تشخیض داد ، حالا خدا کنه مشکل همون خازن باشه ، خودتم میتونی عوض کنی اگر پیدا بشه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

باید هدسینگ رو بردارید اینجور نمیشه تشخیض داد ، حالا خدا کنه مشکل همون خازن باشه ، خودتم میتونی عوض کنی اگر پیدا بشه 

۱ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

هیتسینکو جدا کنید و چند عکس دقیق از برد بزارین.

شت 

دو عکس پایینی کیفیتش بالاست 

IMG_20220705_215315.jpg

IMG_20220705_215358.jpg

IMG_20220705_215403.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم بگید مشکل جدی هست یا نه 

به نظرتون درست میشه یا هزینش تعمیرش چقدر میشه 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Hareth گفته است:

دوستان ممنون میشم بگید مشکل جدی هست یا نه 

به نظرتون درست میشه یا هزینش تعمیرش چقدر میشه 

عزیز معمولا وقتی یه قطعه اصلی تو مدار میسوزه جریان کشی شدید اتفاق می افته و باعث سوختن بخشی از برد میشه. بنده تعمیر کار هستم خواستی بفرست یه نگاه بهش بندازم.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، zen گفته است:

عزیز معمولا وقتی یه قطعه اصلی تو مدار میسوزه جریان کشی شدید اتفاق می افته و باعث سوختن بخشی از برد میشه. بنده تعمیر کار هستم خواستی بفرست یه نگاه بهش بندازم.

درود من شب باهاتون پ خ صحبت میکنم 

6 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

گرامی امکان داره برد با الکل بشورید 

الان سر کارم شب اومدم عکسو میزارم خیلی ممنون 🙏🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...