رفتن به مطلب

مشاوره و کمک برای تهیه بهترین اینترنت

Aewdie
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان حقیقتا دوتا سوال داشتم 

1-ایا میشه دوتا مودم ای دی اس ال به خط وصل باشن؟

2-یه سرویس دهنده tdlte بگید که قیمت و حجم سرعتش اوکی باشه

--------------------------------------------

من دیگه کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم دوسال پیش بود که تصمیم گرفتم کنار خونه خانوادگیم یه خونه کوچیک بزنم و بعد هزارتا بدبختی و بحث با خانواده مشکلم حل شد ( دوتا خونه تو یه حیاطن و بینشون یه دیوار نسبتا فاصله هست)و خونه ساخته شد مشکلی که دارم اینه اگه بخام مودمو ببرم خونه کناری (اونقدرام فاصله نیست) باز همون میشه و‌ خانواده میان تو اتاق و مثل قبل اذیت میشم کلا یجای ساکت میخام و اصلا خونه بقلی رو ولش من وای فای رو به اتاقم ببرم هم تا یه نگاه میندازم فامیل تو اتاق جمع میشن نمیدونم واسه بعضیا درکش سخته یا چی بهشونم میگی یکم میخام تنها باشم بهشون بر میخوره دیگه موندم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

1.خیر

2.همشون دزدن!

یه زمانی ملت با خونه کنار نمیومدن میرفتن پراید میخریدن و .... اما الان با خانواده بودن به صرفه تره  (یادش بخیر چقدر پتک زن گرفتن و عروسی و پسر همساده میکوبیدن تو سرم  چند سالیه جاش خوب شده) درست میشه

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

1.خیر

2.همشون دزدن!

یه زمانی ملت با خونه کنار نمیومدن میرفتن پراید میخریدن و .... اما الان با خانواده بودن به صرفه تره  (یادش بخیر چقدر پتک زن گرفتن و عروسی و پسر همساده میکوبیدن تو سرم  چند سالیه جاش خوب شده) درست میشه

من دیگه عادت کردم روزی 24 بار میشنوم که پسر همسایه فلان کرده بیسار کرده ممنون بابت کمکتون واسه ای دی اس ال راهی نیست؟

لینک به دیدگاه

اینترنت point to point

اینترنت مبین نت TD LTE بدون طرح 360

چیزی که شما می خوای قیمت خوب بسته سرعت خوب...همچین چیزی وجود نداره اینترنت خوب هزینه زیاد می خواد

اون مشکلم خیلیا دارن فک و فامیل عن همیشه خونه ما بودن چندسالی هست زدیم به همدیگه بهترین حالت ممکنه ، یعنی همیشه موقع امتحانات و دم عید میومدن هر کدوم هم چهلتا زاییدن ، اولین عیدم پارسال تونستم برنامه بچنیم برم اصفهان شت تو کل فامیل آدمای بدنخور مزاحم ، دوست و رفیق از صدتا فامیل بهترِ

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

اینترنت point to point

اینترنت مبین نت TD LTE بدون طرح 360

چیزی که شما می خوای قیمت خوب بسته سرعت خوب...همچین چیزی وجود نداره اینترنت خوب هزینه زیاد می خواد

درست میفرماید همش با هم گیر نمیاد ولی سرعت دیگه برام مهم نیست زیاد فقط یه حجم و یه قیمت نسبتا خوب اینترنت ماهواره ایم کلا درد سر زیاد داره میگن سرطان زاست خودم موافقت کنم خانواده گیر میدن :/

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Aewdie گفته است:

درست میفرماید همش با هم گیر نمیاد ولی سرعت دیگه برام مهم نیست زیاد فقط یه حجم و یه قیمت نسبتا خوب اینترنت ماهواره ایم کلا درد سر زیاد داره میگن سرطان زاست خودم موافقت کنم خانواده گیر میدن :/

کی گفته اینا رو ؟ خونمون 6 سال زیر دکل بود با فاصله 6 متری چندتا تاپیک راجع بهش اینجا هست هیچ ضرری هم نداره اصلا تاییدم نشده که ضرر داره ! اینطوری باشه حتی نباید از گوشی موبایل استفاده کنی دکل های ایران حجم و اندازشون ده برابر دکل های اروپاست کل شهر رو دربر میگیره ، پوینت تو پوینت ماهورایی نیست رادیویی هست که فقط یه آنتن رسیور بالا پشت بوم نصب میشه دیگه خودت میدونی

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

کی گفته اینا رو ؟ خونمون 6 سال زیر دکل بود با فاصله 6 متری چندتا تاپیک راجع بهش اینجا هست هیچ ضرری هم نداره اصلا تاییدم نشده که ضرر داره ! اینطوری باشه حتی نباید از گوشی موبایل استفاده کنی دکل های ایران حجم و اندازشون ده برابر دکل های اروپاست کل شهر رو دربر میگیره ، پوینت تو پوینت ماهورایی نیست رادیویی هست که فقط یه آنتن رسیور بالا پشت بوم نصب میشه دیگه خودت میدونی

با پدیده عجیب گروه های واتساپی اشنا هستی ؟ که هر خری یه چرتی میپرونه میره دیگه وای به گروه های فامیل نمیدونم چی بگم انگار این زندگی واسه عذاب و رنج من ساخته شده وقتی هم سن سالای خودمو میبینم که یه بنز سوارن دلم میگیره 😐

8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

پوینت تو پوینت دردسر زیاد داره فکر کنم مبین نت خوب باشه ولی باید اول چک کنم انتن دهیش اینجا اوکیه باید مودم اشناهارو قرض بگیرم

ویرایش شده توسط Aewdie
لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

چرا یه ریپیتر نمیگیری بجای این کار ها ؟

چند دقیقه پیش داشتم بهش فکر میکردم ولی واقعا در اون حد که باید سیگنال میرسونه ؟ حالا یه دونشو میگیرم اگه مشکلمو حل کرد که هیچ اگه نه یه تی دی ال تی میخرم

لینک به دیدگاه

۲۶ دقیقه قبل، Aewdie گفته است:

چند دقیقه پیش داشتم بهش فکر میکردم ولی واقعا در اون حد که باید سیگنال میرسونه ؟ حالا یه دونشو میگیرم اگه مشکلمو حل کرد که هیچ اگه نه یه تی دی ال تی میخرم

من از مساحت ساختمون شما و فاصله بین مودم و ریپیتر و دیوار های بینش اطلاعی ندارم .
اما اگه مشکل ارتباط بیسیم هم داشته باشید و فاصله دوتا خونه اجازه بده ، میتونید یه روتر بگیرید و با کابل لن به هم وصل کنید .

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

من از مساحت ساختمون شما و فاصله بین مودم و ریپیتر و دیوار های بینش اطلاعی ندارم .
اما اگه مشکل ارتباط بیسیم هم داشته باشید و فاصله دوتا خونه اجازه بده ، میتونید یه روتر بگیرید و با کابل لن به هم وصل کنید .

ممنون

لینک به دیدگاه

شما میتونی دو تا مودم وصل کنی یکی خونه اصلی و دمی خونه خودتون یعنی اتصال از مودم اولی به دومی مشکل حل نمیشه ؟ چون خودمم همین کارو کردم خونه من طبقه سه هست خونه پدر مادرم طبقه اول 

برای راه حل تجمع خانواده بچه های زیر 10 سال پس گردنی و چک و تو دهنی و برای بچه های بالای 10 یا 12 سال مشت و جفت پا تو حلق هم توصیه میشه  بالای 20 سال اگه زورتون نرسید چوب و چماق جوابه 

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Hareth گفته است:

شما میتونی دو تا مودم وصل کنی یکی خونه اصلی و دمی خونه خودتون یعنی اتصال از مودم اولی به دومی مشکل حل نمیشه ؟ چون خودمم همین کارو کردم خونه من طبقه سه هست خونه پدر مادرم طبقه اول 

برای راه حل تجمع خانواده بچه های زیر 10 سال پس گردنی و چک و تو دهنی و برای بچه های بالای 10 یا 12 سال مشت و جفت پا تو حلق هم توصیه میشه  بالای 20 سال اگه زورتون نرسید چوب و چماق جوابه 

ببین خط ها یه دونست میگم میشه رو یه خط 2تا مودم وصل کرد یا نه منظورم این بود البته راه کاراتون واسه بچه فامیل عالیه خودم استفاده میکنم😂

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Aewdie گفته است:

ببین خط ها یه دونست میگم میشه رو یه خط 2تا مودم وصل کرد یا نه منظورم این بود البته راه کاراتون واسه بچه فامیل عالیه خودم استفاده میکنم😂

سلام اون چیزی که دوستمون بالا به شما گفتند یه جورایی تقویت سیگناله. توی اینترنت سرچ کنید راهکارش هست. یعنی اگر سیگنال مودم به طبقه بالا یا خونه کناری نرسه، با کابل مودم دوم رو به مودم اول وصل میکنید و اگر اشتباه نکنم dhcp مودم دوم رو هم غیرفعال میکنید. اینطوری مودم دوم حکم تقویت کننده داره و سیگنال مودم اولی رو به شما میرسونه

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

سلام اون چیزی که دوستمون بالا به شما گفتند یه جورایی تقویت سیگناله. توی اینترنت سرچ کنید راهکارش هست. یعنی اگر سیگنال مودم به طبقه بالا یا خونه کناری نرسه، با کابل مودم دوم رو به مودم اول وصل میکنید و اگر اشتباه نکنم dhcp مودم دوم رو هم غیرفعال میکنید. اینطوری مودم دوم حکم تقویت کننده داره و سیگنال مودم اولی رو به شما میرسونه

واضح تر توضیح بدم من اینترنت وایرلس دارم و از یک میکروتیک  دو مودم  بهش وصل کردم مدم اولی طبقه سوم و مودم دوم  از مودم اول گرفتم که رفته برای طبقه اول حالا نمیدونم با ADSL های دیگه بشه این کار رو انجام داد یا نه 

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، Hareth گفته است:

دو مودم  بهش وصل کردم

روتر منظورتونه ؟

لینک به دیدگاه

۲۰ دقیقه قبل، Hareth گفته است:

واضح تر توضیح بدم من اینترنت وایرلس دارم و از یک میکروتیک  دو مودم  بهش وصل کردم مدم اولی طبقه سوم و مودم دوم  از مودم اول گرفتم که رفته برای طبقه اول حالا نمیدونم با ADSL های دیگه بشه این کار رو انجام داد یا نه 

بهتر بجای اینکارا یه ریپتر بخرم؟ یکی پیدا کردم tplink ولی زیاد از نحوه کارکرد ایناشو اطلاعات ندارم که بعدا میرم یتیوب میبینم حل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...