رفتن به مطلب

مشکل در انتقال دستی فایل های گیم استیم

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ما اومدیم و فایل های یه گیم استیم رو از توی فولدر common ورداشتیم و بعد عوض کردن ویندوز خواستم دوباره نصب کنم

طبق معمول(قبلا هم همینکارو کرده بودم) زدم بازی توی یه لایبرری جدید توی فلان درایو نصب شه

دانلود شروع شد چند درصد که رفت قطعش کردم استیم رو بستم و فایل های قبلی رو ریختم توی common دوباره

استیم رو باز کردم دیدم دوباره رفت روی دانلود :|

دوباره بستم اینبار فایل هارو بجای common ریختم بجای موارد درحال دانلود توی فولدر downloading و دوباره استیم باز کردم دوباره رفت روی دانلود :| 

اینبار بعد جایگزین کردن فایل ها دوباره، پچ دانلود رو هم قطع کردم دوباره استیم باز کردم رفت روی دانلود :| 

هرکاری میکنم نمیره روی بررسی فایل ها هی میره دانلود :| 

قبلا هم همینکارو کرده بودم مشکلی نداشت نمیدونم چش شده

چیکار کنم؟ راهکاری دارید؟

فایل بکاپ بازی نیس فایل های خود بازیه بطور مستقیم ورداشتم

لینک به دیدگاه

برا منم بیشتر اوقات جواب نمیده

کاری که میکنم اینه که بازی ها رو خارج از درایو اصلی ویندوز نصب میکنم. موقع نصب ویندوز هم از یکی از بازی های کم حجم  بک اپ جدا میگیرم. و دیگه به فایل گیم ها کلا دست نمیزنم

بعد از نصب ویندوز و استیم گزینه RESTORE BACK UP رو میزنم و موقعی که ازم میپرسه کدوم درایو قراره نصب بشه ، درایو هایی که حاوی Steam Library قدیمی هست رو انتخاب میکنم.

خود استیم اون کتابخانه رو سریع شناسایی میکنه و همه بازیها در آن واحد قابل بازی میشن. دلیلش هم بخاطر یه فایل کانفیگه که درون اون Library هست.

لینک به دیدگاه

حالا من اومدم همون استیم لایبرری رو کامل ورداشتم تا بعد جاگذاری کنم ببینم میشناسه یا ن

لینک به دیدگاه

آقا اومدم اون حرکتی که گفتم رو بزنم دیگه ایندفعه به کل گزینه اینستال تبدیل شد به استریم  😐😂(گیم شیر شدس)

چیکار کنم؟😂

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Alireza631 گفته است:

برا منم بیشتر اوقات جواب نمیده

کاری که میکنم اینه که بازی ها رو خارج از درایو اصلی ویندوز نصب میکنم. موقع نصب ویندوز هم از یکی از بازی های کم حجم  بک اپ جدا میگیرم. و دیگه به فایل گیم ها کلا دست نمیزنم

بعد از نصب ویندوز و استیم گزینه RESTORE BACK UP رو میزنم و موقعی که ازم میپرسه کدوم درایو قراره نصب بشه ، درایو هایی که حاوی Steam Library قدیمی هست رو انتخاب میکنم.

خود استیم اون کتابخانه رو سریع شناسایی میکنه و همه بازیها در آن واحد قابل بازی میشن. دلیلش هم بخاطر یه فایل کانفیگه که درون اون Library هست.

این فایل کانفیگی که گفتید اسمشو میدونید؟ که اونو هم انتقال بدم؟

لینک به دیدگاه

فکر میکنم این فایل باشه

1418095786_Capture3343.JPG.b0ef0ddd083f47ccc61860c00e4f2e27.JPG

دقت کنید که توی همون درایوی باشه که قبلا بوده

ویرایش شده توسط Alireza631
لینک به دیدگاه

یه 3 تا فایل توی فولدر گیم و یه فایل هم توی steamapps با قبل جایگزین کردم ظاهرا درست شد

ممنون :) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما باید از دوتا پوشه قبل از Common کپی بگیرید. همون طور که دوستمون گفتن. مثلا برای من آدرس اینجوریه: G:\Steam\steamapps\common\PUBG تو این حالت باید پوشه Steam رو کپی کنم. معمولا بعد از نصب ویندوز فقط توی Librery آدرس همین G:\steam رو که بدم همه بازیا فورا شناسایی میشه. حتی وریفای هم نمیکنه و آماده اجران.

الان شما تک تک بازی هارو میزنید نصب بشه چه اتفاقی می افته؟ فرض هم که پوشه Common پُره از کپی که گرفته بودید. باید بره برای Discovering existing file و به اصطلاح وریفای کنه. اگر این اتفاق نمی افته: یه لایبرری جدید تو یه درایو دیگه بسازید و یک بازی سبک توش نصب کنید. بعد هر بازیو که میخواید برگردونید فقط پوشه همون بازی رو توی Common جدید کپی کنید و برید برای اینستال تا پروسه وریفای شروع بشه و به اتمام برسه. این کارو برای همه بازی هاتون انجام بدید تا دیگه با پوشه Common که از سیستم قبل آوردید کاری نداشته باشید و از دفعه بعد هم که متوجه شدید چیکار کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت راهنمایی

فقط یه مشکل با قابلیت فمیلی شیرینگ دارم گفتم همینجا بپرسم یه تاپیک جدا باز نکنم

آقا ما این فمیلی شیرینگ رو روشن کردیم که یه بازی رو با دوستم شیر کنم

بعد ظاهرا سیستم فمیلی استیم نسبت به قبل تغییر کرده قبلا گیم ها اد میشد توی لایبرری خود طرف ولی الان باید بره توی اکانت من و هر بازی که من بهش بگم رو به طرف نشون میده و برای دسترسی به لیست همه بازیا باید یه پین 4 رقمی بزنه

خب تا اینجاش اوکیه

فقط مشکلش اینه که من خودم که صاحب اصلی اکانتم هم هی هربار که استیم رو باز میکنم باید یه دور اون پین 4 رقمی رو بزنم تا لیست همه بازیام بیاد وگرنه فقط شیر شده هارو نشون میده

چیکار کنم هی مجبور نباشم پین بزنم خیلی رو مخه هی هربار پین پین پین :| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

ممنون بابت راهنمایی

فقط یه مشکل با قابلیت فمیلی شیرینگ دارم گفتم همینجا بپرسم یه تاپیک جدا باز نکنم

آقا ما این فمیلی شیرینگ رو روشن کردیم که یه بازی رو با دوستم شیر کنم

بعد ظاهرا سیستم فمیلی استیم نسبت به قبل تغییر کرده قبلا گیم ها اد میشد توی لایبرری خود طرف ولی الان باید بره توی اکانت من و هر بازی که من بهش بگم رو به طرف نشون میده و برای دسترسی به لیست همه بازیا باید یه پین 4 رقمی بزنه

خب تا اینجاش اوکیه

فقط مشکلش اینه که من خودم که صاحب اصلی اکانتم هم هی هربار که استیم رو باز میکنم باید یه دور اون پین 4 رقمی رو بزنم تا لیست همه بازیام بیاد وگرنه فقط شیر شده هارو نشون میده

چیکار کنم هی مجبور نباشم پین بزنم خیلی رو مخه هی هربار پین پین پین :| 

سیاست جدید استیمه. همین یکی دو سال اخیر هم اینجوری شده. برای جلوگیره از فروش اکانت های اشتراکی که قابلیت بازی آنلاین داشتن این تغییر رو کرد (مثل داستان تغییر ریجن که سر بازی هورایزن ورش داشت). البته PS4 ابداع کننده این طرح بود اولین بار.

خیر راهی نداره. مگر اینکه دوستتون offline mode بزنه که اصن یه بحث دیگس و همه بلدن که ویژگی های زیادی رو از دست میده.

لینک به دیدگاه

خب خیلی رو مخه که اخه

من که صاحب اصلی اکانتم هم هی باید هر بار رمز بزنم

کاشکی یه قابلیتی میذاشتن که مثلا تایید دو مرحله ای چیزی کنیم که دیگه از من صاحب اکانت هر دور رمز نخواد :| 

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات رو دیسکاوری هم میره ولی بازم دانلود میکنه ! حتی المکان دست به تغییر ویندوز و اینچیزا نزنید ده یا دوزاده سال پیش هر چی میشد ویندوز عوض میکردن که مثلا سیستم سر حال بشه 

بازیهاتو تو درایو ویندوز نریز که بعدا بخوای انتقال بدی ، قلقشم اینکه یه بازی چند مگابایتی که صالا دیتاشم نداری رو میزنی رو دانلود و مسیری که دیتا های بازیهات موجوده رو انتخاب میکنی در حین دانلود ، بازی هایی که قبلا دیتاشونو داشتی اتومکاتیک شناسایی میشن

لینک به دیدگاه

۲۲ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

خب خیلی رو مخه که اخه

من که صاحب اصلی اکانتم هم هی باید هر بار رمز بزنم

کاشکی یه قابلیتی میذاشتن که مثلا تایید دو مرحله ای چیزی کنیم که دیگه از من صاحب اکانت هر دور رمز نخواد :| 

آقا حالا اصن این آپشن رو میشه غیرفعال کرد به کل؟

ینی من فمیلی شیر رو روشن کردم یه رمز گذاشتم و دوستم یه بازی رو پلی داد و تموم شد

حالا دیگه میخوام کلا فمیلی شیر و رمز و ایناش برداشته شه

امکانش هست؟

اهان اره ظاهرا میشه

اوکیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...