رفتن به مطلب

قطع شدن مانیتور و گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. من وقتی گرافیکم زیاد کار میکنه موقع رندر گرفتن یا اجرای بازی روی دمای 86 درجه یهو سیستم کرش میکنه و فن گرافیک با سرعت زیاد میچرخه و تصویر هم سیاه میشه و مانیتور به حالت استند بای میره
 من چند روزی هست که مانیتور خریدم و این مانیتور resulation 1920 *1080 پیشنهاد میده . من توی هر بازی که resulation خود بازی رو میذارم روی 1920*1080 نه همیشه ولی بیشتر وقتا یکدفعه fan گرافیک میره روی 100 و مانیتور قطع میشه و میگه که hdmi قطع شده انگار وصل نیست مانیتور و مجبور میشم به صورت دستی دکمه کیس رو نگه دارم و خاموش کنم. مشکل از مانیتور نیست چون مانیتور قبلی هم این مشکل بعضی وقتا پیش میومد . گرافیکم هم Rx580 8Gb هست. مشکل چیه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، Amir Anthony گفته است:

سلام. من وقتی گرافیکم زیاد کار میکنه موقع رندر گرفتن یا اجرای بازی روی دمای 86 درجه یهو سیستم کرش میکنه و فن گرافیک با سرعت زیاد میچرخه و تصویر هم سیاه میشه و مانیتور به حالت استند بای میره
 من چند روزی هست که مانیتور خریدم و این مانیتور resulation 1920 *1080 پیشنهاد میده . من توی هر بازی که resulation خود بازی رو میذارم روی 1920*1080 نه همیشه ولی بیشتر وقتا یکدفعه fan گرافیک میره روی 100 و مانیتور قطع میشه و میگه که hdmi قطع شده انگار وصل نیست مانیتور و مجبور میشم به صورت دستی دکمه کیس رو نگه دارم و خاموش کنم. مشکل از مانیتور نیست چون مانیتور قبلی هم این مشکل بعضی وقتا پیش میومد . گرافیکم هم Rx580 8Gb هست. مشکل چیه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

سلام

کارت گرافیک شما msi هست که در بخش MSI سوال کردید ؟ 

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، MSI Support گفته است:

سلام

کارت گرافیک شما msi هست که در بخش MSI سوال کردید ؟ 

MSI VGA Graphic Cards RX 580 ARMOR 8G

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Amir Anthony گفته است:

سلام

کارت را برای تست و تعمیر  برای تعمیرکار ارسال کنید . مدت زمان گارانتی این سری از کارت گرافیک ها به پایان رسیده است .

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، MSI Support گفته است:

سلام

کارت را برای تست و تعمیر  برای تعمیرکار ارسال کنید . مدت زمان گارانتی این سری از کارت گرافیک ها به پایان رسیده است .

یه سوال . کارت گرافیک های msi این ویژگی رو دارن که وقتی دمای گرافیک از یه حدی بره بالاتر خود گرافیک اتومات خودش یا از مانیتور قطع بشه ؟ از 90 بالاتر
چون گرافیک من 2 فن هست ولی یه نفر میشناسم گرافیکش Rx580 هست با 3 تا فن . ولی مشکلی واسش پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۲۳ در 10:44، Amir Anthony گفته است:

یه سوال . کارت گرافیک های msi این ویژگی رو دارن که وقتی دمای گرافیک از یه حدی بره بالاتر خود گرافیک اتومات خودش یا از مانیتور قطع بشه ؟ از 90 بالاتر
چون گرافیک من 2 فن هست ولی یه نفر میشناسم گرافیکش Rx580 هست با 3 تا فن . ولی مشکلی واسش پیش نمیاد

مشکل ارتباطی به فن ندارد . هر کارت گرافیکی دچار مشکل میشود و برای مشخص شدن مشکل باید توسط تعمیرکار بررسی شود .

لینک به دیدگاه

سلام دمای ۸۶ زیاده خمیر عوض کردی ؟ معمولا این مشکل مربوط به ایراد داشتن مدار تغذیه هست

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام دمای ۸۶ زیاده خمیر عوض کردی ؟ معمولا این مشکل مربوط به ایراد داشتن مدار تغذیه هست

نه تاحالا خمیر عوض نکردم تو این چند سال . چه خمیری دقیقا مناسب این کارت گرافیک هست؟ و سوال بعدی اینکه هر چند وقت یکبار باید از خمیر استفاده کنیم؟

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Amir Anthony گفته است:

نه تاحالا خمیر عوض نکردم تو این چند سال . چه خمیری دقیقا مناسب این کارت گرافیک هست؟ و سوال بعدی اینکه هر چند وقت یکبار باید از خمیر استفاده کنیم؟

خمیر مسترژل خوبه ۲ ۳ سال جوابه . اگه بازم اونجوری شد مشکل از تغذیس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...