رفتن به مطلب

کمک در خرید مانیتور ips استوک دل یا اچ پی

Recommended Posts

دوستان عزیز تا محدوده ۳ میلیون مانیتور فول اچ دی استوک چه مدلی پیشنهاد میکنید ۲۲ یا ۲۳  اصلا این دست از مانیتور ها تصویر قابل قبولی دارن خوب کار میکنن ..

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، mamali1music گفته است:

دوستان عزیز تا محدوده ۳ میلیون مانیتور فول اچ دی استوک چه مدلی پیشنهاد میکنید ۲۲ یا ۲۳  اصلا این دست از مانیتور ها تصویر قابل قبولی دارن خوب کار میکنن ..

سالم بنده چند سال مغازه دارم و مانیتور استوک زیاد فروختم و تا الان مشکل خواصی نبوده و نداشتم . بنده به شما مدل های زیر را پیشنهاد میدم 

Dell u2412

Dell u2413

Dell u2213

Dell u2212

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

مانیتور سیستم بنده Dell P2217H

۳هفته پیش خریدم

کیفیت و کارکرد خوبه راضیم

لینک به دیدگاه

اگه منظورت مانیتور های استوک وارداتی هست شما که میخوای ۳ تومن هزینه کنی آخه چرا باید مانیتوری بخری که پر خط و خشه،شما با همون ۳ تا ۳۵۰۰ میتونی مانیتور ips کارکرده تمیز حتی با گارانتی بخری.

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، masooyan گفته است:

اگه منظورت مانیتور های استوک وارداتی هست شما که میخوای ۳ تومن هزینه کنی آخه چرا باید مانیتوری بخری که پر خط و خشه،شما با همون ۳ تا ۳۵۰۰ میتونی مانیتور ips کارکرده تمیز حتی با گارانتی بخری.

عزیز مانیتور های که معرفی کردم بهشون پنلش اولترا شارپ هست و کیفیت تصویر بشدت خوبی داره و بنظرم بنده بهترین مانیتور استوک همین هست . کلا پنلش با ips های معمولی فرق داره . رنگ ها بشدت زنده ای داره . 

لینک به دیدگاه

سری اولتراشارپ دل واقعاً رنگ هاشون عالیه،خودم u2414 وu2711رو داشتم و چندین مدل دیگه روهم تست کردم حتی ips های الجی مث 226vکه یه زمانی زیاد ازش تعریف میشد رو اگه بغل این سری بذاری واقعاً کم میارن توی رنگ بندی و شارپ بودن تصویر

به نظرمنم این سری ارزش خرید بیشتری داره به شرط اینکه خط و خش بدنه براتون زیاد مهم نباشه

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، adele۷۲ گفته است:

۳هفته پیش خریدم

سلام این مدل رو چقدر خریدین؟ همین مانیتور رو دارم و قصد فروشش رو داشتم

لینک به دیدگاه

هردو برند استوک عالی هستند ولی مهم هست دست رو چه مدلی میزارید،درکل سری u یا utrasharp برند دل واقعا باکیفیت هست و اگر میتونید حضوری مانیتور استوک رو تهیه کنید که از نداشتن پیکسل سوختگی و حاله مطمعن بشید بنده هم پیشنهاد میکنم به تهیه اش ؛ به مراتب کیفیت تصویر بهتری از مانیتور نو 2-3 تومنی بازار داره .

اگرم benq استوک هم گیر اوردید مورد بسیار خوبی هست.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، mamali1music گفته است:

درود نمونه های وارداتی hp هم بسیار عالی هستن خودم چند سالی هست hp z22n دارم کیفیت قابل قبولی داره و پایه بسیار جالبی هم داره که از هر جهت حرکت می‌کنه و او این رنج قیمتی کاربردیه به نظرم 

اگه بتونین یه مورد تمیز بدون پیکسل بخرید خوبه (ترجیحا سعی کنید حضوری بخرید)

ویرایش شده توسط .p.m.z.
لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، adele۷۲ گفته است:

۳هفته پیش خریدم

ممنون چند قیمت گرفتین رزولوشن و نور بک لایتش خوبه مشکل پیکسل و اینام که نداره..

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، masooyan گفته است:

کاملا درسته من تاریخ تولید این استوکها رو دیدم از ۲۰۱۰ شرو میشه یعنی بیش از ۱۰ ساله استفاده شده وجالبش اینه قیمتهاش نزدیک به آکیند هستن 😐😐

لینک به دیدگاه

به نظر من خرید مانیتور استوک کلا اشتباه  یک از زمان تولید خیلی گذشته دوم خراب شود قطعات موجود نیست

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، esy۲۰۱۱ گفته است:

کاملا درسته من تاریخ تولید این استوکها رو دیدم از ۲۰۱۰ شرو میشه یعنی بیش از ۱۰ ساله استفاده شده وجالبش اینه قیمتهاش نزدیک به آکیند هستن 😐😐

واقعیتش اینه که یه مدل ال جی کارکرده مادیرانی هم رفتم دیدم پیکسل سوختگی داشت یحجورایی انگار نوع پنل مانیتور های نو هم که تو رنج 4 الی پنج تومنه انگار ارزونترین پنل چینی بازاره و ادمو  دو به شک میکنه که استوک بخری یا نو یا حتی کارکرده کم کار از برند هایی مثل ایسوس یا ال جی ممنون بابت راهنمایی و تجارب مفیدتون ..

لینک به دیدگاه

یه مدل سامسونگ اکبند دیدم به نظر بهتره که یکم بذارم رو پولم اینو بگیرم اکبند هم هست

مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل LF27T350

c691403de09a113cc64987939f66409958f8f17a_1620138750.jpg

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mamali1music گفته است:

یه مدل سامسونگ اکبند دیدم به نظر بهتره که یکم بذارم رو پولم اینو بگیرم اکبند هم هست

مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل LF27T350

c691403de09a113cc64987939f66409958f8f17a_1620138750.jpg

مانیتور LF27T350 سامسونگ - فراز سیستم - Faraz system (faraz-system.com)

مانیتور مخصوص بازی سامسونگ مدل LF27T350FH-M سایز 27 اینچ – شایگان سیستم (shaygansystem.com)

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۲۱ در ۲۲:۴۴، mamali۱music گفته است:

سلام - مانیتور dell p2217h دارم پنل ips کیفیت عالی  فول پورت هم هست خودم 1 سال داشتم کاملا راضی ام کیفیت تصویرش نسبت به مانیتورای دیگه خیلی بالاتره کلا مانیتور های dell اینطوری ان اگه به کارت میاد پیام بد

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در ۱۴۰۱/۴/۲۱ در 22:44، Mohammad_h_r1989 گفته است:

مانیتور استوک زیر 3 میلیون فقط اچ پی بخرین

اگه دوس داشتین روی لینک کلیک کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...