رفتن به مطلب

موهاتونو چطوری شونه می‌کنین ؟

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام علیکم🤚

میدونم سوال یه مقدار نی نی سایتیه😅 ولی ممنون میشم اگر تجربه ای دارین بهم بگین

قضیه ازین قراره که مو های من به شدت مجعده

یعنی فر نیست ولی صافم نیست دقیقن جنس موی فرفریه بسیار سفت و سخت ولی یه حالت موج گونه ای داره و صاف مطلق هم نیست

همین موضوع باعث شده موقعی که کوتاهه نتونم شونه اش کنم

و موقعی که بلنده به خاطر موج دار بودنش حالت دلخواهم رو نگیره و بسیار سخت و زمان بر شونه بشه

راه حلی دارین که بتونم موهام رو کم کوتاه کنم و در عین حال مرتب نگهش دارم و حالت دلخواه بهش بدم؟

لینک به دیدگاه

منم موهام واقعا شبیه شماست ، همیشه کوتاه نگه میدارم ، منظورم کوتاه با شماره 8 میزنم ، دیگه نیازی به شانه کردن هم نداره 

لینک به دیدگاه

سلام 

بفرما برادر :

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1805880/بهترین-حالت-دهنده-مو

اون روغن آرگان مثل اینکه جوابه 

جدا از این،توی حموم زمانی که موها و پوست نرم ترین حالتشو داره شونه کنید 

لینک به دیدگاه

اینکه موهات حالت موج گونه داره احتمال بلنده باید موهاتو کوتاه کنی

یا شایدم بلد نیستی سشوار بکشی یا از شامپو معمولی استفاده میکنی دلایلش میتونه اینا باشه هر چقدرم مجعد باشه قابل تغییر

من یه زمانی ماهی سه بار میرفتم آرایشگاه الان دیگه نمیصرفه دو تا قیچی بزنه 100 تومن میگیره، برعکس تو موهای من نرمِ، فوت کنی حالتش تغییر میکنه فقط کافیه باد بخور بهش یا شیشه ماشین پایین باشه، که در این مورد باید پودر Agiva استفاده کنی تا زمانی که موهاتو نشوری تو همون حالت نگهش میداره کلا 50 یا 60 تومن بیشتر نیست.

یه اشاره به نی نی سایت کردی ، زنا توآرایشگاه خیلی کلاهبرداری میکنن یا روشو درست پیاده نمیکنن و بلد نیست فقط از طرف پول میگیرن و راهنمایی اشتباه میکنن، اتفاقا بهتر اونجا نپرسی مگر اینکه دختری باشه که همیشه موهاشو تو وضعیت خوبی نگه داره خودت ازش سوال کنی چیکار میکنه 

از این روغن موغنا نزن مسخره بازیه موهاتو به F میده یه قطرشو استفاده کنی چنان چرب میشه باید با اسید بشوری

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، Hareth گفته است:

روغن بنفشه معجزه میکنه 👌

اون که برای جای دیگه بود 

لینک به دیدگاه

شامپو هایی که دارای کراتین هستن استفاده کنید بعد یه مدت موها نرم میشه یا موها رو کراتینه کنید که چه بهتر

لینک به دیدگاه

تو رو خدا هر کاری می‌کنی بکن 

فقط هی شامپو عوض نکن 

من تا قبل خدمت رفتنم (سال ۹۲) یه موهایی داشتم که اینقدر پر بود و رشدش زیاد که شونه وسطش نمی‌رفت 

هر کی رسید یه شامپو و یه کار جدید پیشنهاد داد 

شاید باورت نشه موهام نسبت به اون موقع شده یک سوم!!!! تنک شده 

فقط همون سربازی رفتن و حدود ۲ سال مداوم از ته زدن موهام, نجاتم داد و الان شکر خدا کچل نشدم 

شما ۲ راه داری به نظر من 

یکی قول دوستمون موهات کوتاه نگه دار 

یا کتیرا طبیعی بگیر بزن به موهات 

بازم تأکید میکنم به هیچ وجه شروع نکن شامپو عوض کردن 

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

تو رو خدا هر کاری می‌کنی بکن 

فقط هی شامپو عوض نکن 

من تا قبل خدمت رفتنم (سال ۹۲) یه موهایی داشتم که اینقدر پر بود و رشدش زیاد که شونه وسطش نمی‌رفت 

هر کی رسید یه شامپو و یه کار جدید پیشنهاد داد 

شاید باورت نشه موهام نسبت به اون موقع شده یک سوم!!!! تنک شده 

فقط همون سربازی رفتن و حدود ۲ سال مداوم از ته زدن موهام, نجاتم داد و الان شکر خدا کچل نشدم 

شما ۲ راه داری به نظر من 

یکی قول دوستمون موهات کوتاه نگه دار 

یا کتیرا طبیعی بگیر بزن به موهات 

بازم تأکید میکنم به هیچ وجه شروع نکن شامپو عوض کردن 

امان از اون دوران شخمی ... مال من هم دوتا گوشه های کله ام کپل شده اش . و الانم موهام به کل کم پشت :(

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همیشه تو فکر اینم که چی رو / فدای چی کردیم .....

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

راه حلی دارین که بتونم موهام رو کم کوتاه کنم و در عین حال مرتب نگهش دارم و حالت دلخواه بهش بدم؟

بله / دوسال برو خدمت سربازی ... :D

---------------------------------------------------------

میتونی موهات و کراتینه کنی . خیلی خوب میشه .

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

سلام علیکم🤚

میدونم سوال یه مقدار نی نی سایتیه😅 ولی ممنون میشم اگر تجربه ای دارین بهم بگین

قضیه ازین قراره که مو های من به شدت مجعده

یعنی فر نیست ولی صافم نیست دقیقن جنس موی فرفریه بسیار سفت و سخت ولی یه حالت موج گونه ای داره و صاف مطلق هم نیست

همین موضوع باعث شده موقعی که کوتاهه نتونم شونه اش کنم

و موقعی که بلنده به خاطر موج دار بودنش حالت دلخواهم رو نگیره و بسیار سخت و زمان بر شونه بشه

کاش موهای منم به پر پشتی موهای شما بود!

عجله نکن راه حلش پیدا میشه حتما 🌹

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، invoker گفته است:

امان از اون دوران شخمی ... مال من هم دوتا گوشه های کله ام کپل شده اش . و الانم موهام به کل کم پشت :(

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همیشه تو فکر اینم که چی رو / فدای چی کردیم .....

آره والا 

خیلی روی زندگیمون تاثیر بدی گذاشت 

یه کارایی کردیم که اگه نمی‌رفتیم اون دوره لعنتی رو هیچوقت تو زندگی به فکرمون هم راه پیدا نمیکرد 

لینک به دیدگاه

اگه تونستی موها تو بلند و فرش کن دیگه حالت دادن نمیخواد حال میده ولی یه مدت آدمو ببیی 🐑 صدا میزنن که عادی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...