رفتن به مطلب

مشکل با گوشی

Aminj
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه لیونی ها

بنده یه گوشی دارم که بنا به دلایلی داخل یک ظرف که حاوی ماده ای شیره ای مانند بود افتاد و امروز متوجه شدم که دکمه پاور گوشی به سختی کار میکنه ، کار میکنه ولی دکمه گیر میکنه  باید خیلی فشارش بدی نرمی قبلی رو نداره قاب گوشی رو هم بذاری دیگه کار نمی کنه.

گوشی فروشی بردم گفتن حیفه باز شه قیمتش میاد پایین همین طوری استفاده کن ولی خب یجوری تو مخه😢

به همین دلیل خودم دست به کار شدم و یه نیم ساعتی داخل آب ولرم گذاشتم با مسواک تمیزش کردم یکم بهتر میشه ولی بعد یه مدت مث اولش میشه و کار نمیکنه

دوستان شما راه حلی ندارید؟

لینک به دیدگاه

۳۵ دقیقه قبل، SSIINNAA گفته است:

ضد آبه موبایلت ؟

بله، ضد ابه

لینک به دیدگاه

بجای استفاده از دکمه پاور از حالت دو ضربه رو صفحه استفاده کن البته اگه بگی مدل دقیق گوشیت چی هست دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن 

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، raajer گفته است:

بجای استفاده از دکمه پاور از حالت دو ضربه رو صفحه استفاده کن البته اگه بگی مدل دقیق گوشیت چی هست دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن 

از همین روشی که گفتید استفاده میکنم ولی خب هر از چند گاهی از دکمه پاور استفاده میکنم ولی کار نمیکنه یه مدت میکشه عادت کنم تو مخه 

مدل گوشی هم S22 ultra هس

لینک به دیدگاه

گوشی منم s21ultra هست😉

همون روزی که خریدم فروشنده محترم برچسب uv یکم زیاد چسب ریخت رفت تو دکمه در جا دکمه اش کیپ شد با هزار بدبختی درستش کرد من کارت نکشیده بودم گفتم اینو برنمیدارم یه گوشی دیگه برام باز کن 🤣😅 برچسبم شما نچسبون خودم میچسبونم 

به نظر من بازش نکن حیفه همینجوری استفاده کن ولی روزانه با آب ولرم با یه مسواک نوک ریز تمیزش کن یواش یواش روان میشه 

ولی کلی دکمه پاور سری s از s10 به این ور یکم بد قلقه  

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، raajer گفته است:

حیف شد تازه داشتم طرز استفاده از قلمش  رو یاد میگرفتم که 💩 شد تو احوالاتم😆

هر جا هم میبرمش زیر بار تعمیرش نمیرن حتی با اینکه،خودم مسئولیت خرابی رو قبول میکنم 

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Aminj گفته است:

هر جا هم میبرمش زیر بار تعمیرش نمیرن حتی با اینکه،خودم مسئولیت خرابی رو قبول میکنم 

ببرش کوک موبایل

داخل اینترنت سرچ کن سایتش را پیدا میکنی

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Aminj گفته است:

آخه ریسکه باز کردنه اینا بدون ابزار لازم هر جا قبول نمیکنن جز تعمیرگاه های مجهز 

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Aminj گفته است:

سلام به همه لیونی ها

بنده یه گوشی دارم که بنا به دلایلی داخل یک ظرف که حاوی ماده ای شیره ای مانند بود افتاد و امروز متوجه شدم که دکمه پاور گوشی به سختی کار میکنه ، کار میکنه ولی دکمه گیر میکنه  باید خیلی فشارش بدی نرمی قبلی رو نداره قاب گوشی رو هم بذاری دیگه کار نمی کنه.

گوشی فروشی بردم گفتن حیفه باز شه قیمتش میاد پایین همین طوری استفاده کن ولی خب یجوری تو مخه😢

به همین دلیل خودم دست به کار شدم و یه نیم ساعتی داخل آب ولرم گذاشتم با مسواک تمیزش کردم یکم بهتر میشه ولی بعد یه مدت مث اولش میشه و کار نمیکنه

دوستان شما راه حلی ندارید؟

سلام عزیز . اسان جی اس ام  احتمالا باید قبول کنن یه تماس بگیر

روی کلید پاور با اسپری ناهید با فشار اسپری کن اون مواد شیره ای بیاد بیرون احتمالا چسبناک شده داخلش بعد چند روز دوباره خشک ک میشه سفت میشه .البته گوشیو باید خاموش کنی یوقت تینر نره داخلش بزاری کنار خشک میشه خودش

لینک به دیدگاه

سلام

نه اقا چیزی اسپری نکن لطفا

دکمه پاور گوشیت درز داره ایا ؟ یا خیلی کیپه ؟

لینک به دیدگاه

فقط باید باز کنی گوشی رو . اسپری هم نزن چون اون مواد با خودش حل میکنه میبره داخل بدتر میشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

به پیشنهاد یکی از دوستان تینر رو با گوش پاکن به دکمه زدم یه مقدار تاثیر داشت و دکمه نرم‌تر شده فک کنم یه چند مرتبه دیگه تکرارش کنم بهتر بشه 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...