رفتن به مطلب

کیا cod mobile رو با pc پلی میکنن ؟ بیان داخل

میلاد بهرامن
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان کالاف موبایل پلیر و چیتر های عزیز 😂😂😂

اقا اینجا کیا با گیم لوپ بازیش میکنن ؟

اونایی که سیستم قوی دارن و fps 120 فیکس میگیرن بیان مشخصات بزارن . خصوصا اونایی که گرافیک amd دارن

راستش من گرافیکم ۱۲۰ تارو میده اما جاهای شلوغ fps خیلی افت میکنه مخصوصا تو کاستوما . میخوام بینم با چه گرافیکی ۱۰۰ ۱۲۰ فیکس میده و با amd ها هم میده یا نه چون یه rx 570 گزاشتم جون میکند تا ۶۰ تا بده

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام آقا میلاد

چند ماهی میشه که گیم لوپ هی اپدیت میده و اوضاع برای کالاف پلیر ها هر دفعه بیریخت تر و بدتر میشه.

لگ و استاتر و افت فریم های وحشتناک  و بیرون انداختن از بازی یا حتی کرش کردن گیم لوپ.

حالا برای پابجی قضیه فرق میکنه و هی بهتر میشه.

توی دیسکوررررررد که ساپورت گیم لوپ هم اونجاست .

چند تا پلیر خارجی میگفتن که گیم لوپ داره از قصد این ایراد ها رو میزاره تا آمار پلیر ها ریزش کنه و بیان سمت پابجی !

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، nemisis6 گفته است:

سلام آقا میلاد

چند ماهی میشه که گیم لوپ هی اپدیت میده و اوضاع برای کالاف پلیر ها هر دفعه بیریخت تر و بدتر میشه.

لگ و استاتر و افت فریم های وحشتناک  و بیرون انداختن از بازی یا حتی کرش کردن گیم لوپ.

حالا برای پابجی قضیه فرق میکنه و هی بهتر میشه.

توی دیسکوررررررد که ساپورت گیم لوپ هم اونجاست .

چند تا پلیر خارجی میگفتن که گیم لوپ داره از قصد این ایراد ها رو میزاره تا آمار پلیر ها ریزش کنه و بیان سمت پابجی !

من فک کنم عمدا اینجوری میکنه که مردم برن دوایس قوی تر بخرن از اون ور پورسانت  بگیره از شرکتای فروش دوایس

برای کاهش لگ هم باید تو تنظیمات روی opengl بزاری بعد تیک v synce رو برداری بعد پروسسور رو روی ۲ بزاری بعد رزولوشن و dpi رو کم کنی بقیه گزینه ها تو تب های دیگه رو هم کم کنی تو بازی هم گرافیک کوالیتی رو روی low و فریم ریت رو ultra کنی .  اگه صدای قژژژ میکنه و چند ثانیه وای میسه برای پروسسور رو کم کنی روی ۱ هم میتونی ولی کمی ممکنه افت فریم ایجاد بشه . برای استاپ ورکینگ هم باید dpi رو روی ۴۰۰ بزاری تا بهتر شه ( اگه ۴۰۰ کنی سرعت موست احساس میکنی کم شده که باید خودت بری زیاد کنی تو گیم )

ظاهرا واسه گیم لوپ باید cpu حداقل ۶ هسته ۶ ترید یا ۴ هسته ۸ ترید بزاری تا لگ نزنه . هرچه قدرم نسل بالا تر بزاری fps بهتر میده یه i3 نسل ۱۰ عالی fps میده

نسخه ۶۴ بیت گیم لوپم داره میاد

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

من فک کنم عمدا اینجوری میکنه که مردم برن دوایس قوی تر بخرن از اون ور پورسانت  بگیره از شرکتای فروش دوایس

برای کاهش لگ هم باید تو تنظیمات روی opengl بزاری بعد تیک v synce رو برداری بعد پروسسور رو روی ۲ بزاری بعد رزولوشن و dpi رو کم کنی بقیه گزینه ها تو تب های دیگه رو هم کم کنی تو بازی هم گرافیک کوالیتی رو روی low و فریم ریت رو ultra کنی .  اگه صدای قژژژ میکنه و چند ثانیه وای میسه برای پروسسور رو کم کنی روی ۱ هم میتونی ولی کمی ممکنه افت فریم ایجاد بشه . برای استاپ ورکینگ هم باید dpi رو روی ۴۰۰ بزاری تا بهتر شه ( اگه ۴۰۰ کنی سرعت موست احساس میکنی کم شده که باید خودت بری زیاد کنی تو گیم )

ظاهرا واسه گیم لوپ باید cpu حداقل ۶ هسته ۶ ترید یا ۴ هسته ۸ ترید بزاری تا لگ نزنه . هرچه قدرم نسل بالا تر بزاری fps بهتر میده یه i3 نسل ۱۰ عالی fps میده

نسخه ۶۴ بیت گیم لوپم داره میاد

این افت فریم برای هر سیستمی هست

من دوستانم با 3060ti و 6700xt هم میومدن تو گیم از افت فریم میگفتن

من خودم با 10100F ور م 8 و 7950 (که تازه اندرکلاک کردمش و فرکانسشو خیلی اوردم پایین) حدود 90 فریم میگیرم ولی تو جا های شلوغ بازی خیلی افت داره

برای بهتر شدن فریم

اول 16 رم داشته باشی

بعد بازی را رو ssd نصب کنی 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، moja گفته است:

من خودم با 10100F ور م 8 و 7950 (که تازه اندرکلاک کردمش و فرکانسشو خیلی اوردم پایین) حدود 90 فریم میگیرم ولی تو جا های شلوغ بازی خیلی افت داره

برای بهتر شدن فریم

اول 16 رم داشته باشی

سلام ۷۹۵۰ که زیاد fps نمیده . افت فریم باید ببینی رو چه تنظیمات و رزولوشنی گزاشتی رم ۱۶ و ssd تاثیری تو fps نداره کلا ۴ گیگ رم میگیره ۲ گیگم ویندوز ۶ تا پر میشه ssd هم فقط تو لود مپ ها تاثیر داره و لود خود بازی

اون دوستت که ۶۷۰۰ داره بپرس fps چند میگیره

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، moja گفته است:

برای بهتر شدن فریم

اول 16 رم داشته باشی

یا خدا 

با این سیستم قوی بازم افت فریم😱

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام ۷۹۵۰ که زیاد fps نمیده . افت فریم باید ببینی رو چه تنظیمات و رزولوشنی گزاشتی رم ۱۶ و ssd تاثیری تو fps نداره کلا ۴ گیگ رم میگیره ۲ گیگم ویندوز ۶ تا پر میشه ssd هم فقط تو لود مپ ها تاثیر داره و لود خود بازی

اون دوستت که ۶۷۰۰ داره بپرس fps چند میگیره

همین 7950 هم بیشتر از 50 درصد تو کالاف استفاده نمیشه البته من روی 720 و dpi 160  و گرافیک low بازی میکنم

ssd تاثیر داره! طبق تجربه بهت میگم اگه ssd داری امتحان کن.

اون دوستم فریم را روی 60 قفل کرده و بین 55 تا 60 فریم میگیره ولی توی بخش های شلوغ مثل پلتفرم تا 50 هم افت میکنه

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، moja گفته است:

همین 7950 هم بیشتر از 50 درصد تو کالاف استفاده نمیشه البته من روی 720 و dpi 160  و گرافیک low بازی میکنم

ssd تاثیر داره! طبق تجربه بهت میگم اگه ssd داری امتحان کن.

اون دوستم فریم را روی 60 قفل کرده و بین 55 تا 60 فریم میگیره ولی توی بخش های شلوغ مثل پلتفرم تا 50 هم افت میکنه

من ssd دارم روش ریختم .

ظاهرا دوستم با rx570 حدود ۱۰۰ تا fps گرفته منم ۱۱۰ ۱۲۰ میگیرم ولی جاهای شلوغ و یا تو کاستوما افت میکنه بعضی وقتا fps مثلا ۱۰۰ میشه اما انگار ۴۰ ۵۰ هست

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

من ssd دارم روش ریختم .

ظاهرا دوستم با rx570 حدود ۱۰۰ تا fps گرفته منم ۱۱۰ ۱۲۰ میگیرم ولی جاهای شلوغ و یا تو کاستوما افت میکنه بعضی وقتا fps مثلا ۱۰۰ میشه اما انگار ۴۰ ۵۰ هست

بله کاملا متوجه هستم چی میگید

این افت fps هم به خاطر خود گیم لوپ هست و با هر سیستمی هم همینه!

یادمه اون زمان که روی بلو استکس بن نمیکرد و من روی بلو استکس بازی میکردم این مشکلات نبود البته بیشتر از 60 فریم نمی داد ولی نوسان و افت فریم نداشت و بازی رون تر بود

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، moja گفته است:

بله کاملا متوجه هستم چی میگید

این افت fps هم به خاطر خود گیم لوپ هست و با هر سیستمی هم همینه!

یادمه اون زمان که روی بلو استکس بن نمیکرد و من روی بلو استکس بازی میکردم این مشکلات نبود البته بیشتر از 60 فریم نمی داد ولی نوسان و افت فریم نداشت و بازی رون تر بود

نسخه ۶۴ بیت هم داره میاد براش خدا کنه بهتر باشه

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

نسخه ۶۴ بیت هم داره میاد براش خدا کنه بهتر باشه

خدا کنه

ولی تجربه ثابت کرده هر چی اپدیت میاد بدتر میشه

مثلا اون اوایل من با cpu 3000g که دو هسته ای بود و گرافیک داخلی VEGA 3 و رم 6 . 60 فریم ثابت میگرفتم ولی هر سیزن و با هر اپدیت اوضاع بدتر شد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خوب دوستان ظاهرا ۶۴ بیتش اومده بریم واسه تست . شما هم تست کنین . البته نسخه بتا هست تو تسک منجر میزنه ۳۲ بیت حالا بازم بتستم

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

خوب دوستان ظاهرا ۶۴ بیتش اومده بریم واسه تست . شما هم تست کنین . البته نسخه بتا هست تو تسک منجر میزنه ۳۲ بیت حالا بازم بتستم

آپدیت کردید به 64 بیت یا مجدد از نو دانلود و نصب کردید ؟

ویرایش شده توسط m.reza
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، m.reza گفته است:

آپدیت کردید به 64 بیت یا مجدد از نو دانلود و نصب کردید ؟

از اول باید نسخه جدا بگیری . فعلا اسما ۶۴ بیته در اصل ۳۲ بیته

gameloop.vip

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۲۷ در 08:02، moja گفته است:

برای بهتر شدن فریم

اول 16 رم داشته باشی

با 3060ti که بره کالاف اصلی رو بازی کنه دیگه

موبایل چرا

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام وقتت بخیر

LD player 9  رو حتما تست کن خیلی روون و عالیه

اگر اذیت کرد نسخه ی 64 بیتی LD player4 رو نصب کن

ولی اون ورژن 9 خیلی عالیه بخصوص واسه سیستم های رده بالا

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

با 3060ti که بره کالاف اصلی رو بازی کنه دیگه

موبایل چرا

دورهم بودن با دوستان مهمه
توی یه جمع دوستانه همه ی افراد امکان اجرای بازی های نسخه PC رو ندارن .

2 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

برای پابجی تست کردم
بعد از شلیک تیر بن میکنه
جدای از مشکلات key mapping یی که داره

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

دورهم بودن با دوستان مهمه
توی یه جمع دوستانه همه ی افراد امکان اجرای بازی های نسخه PC رو ندارن .

برای پابجی تست کردم
بعد از شلیک تیر بن میکنه
جدای از مشکلات key mapping یی که داره

نسخه ی ۹؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

نسخه ی ۹؟

بله همین آخرین نسخه رو چند وقت پیش تست کردم روی اکانت guest البته و در زمین  training بعد از تیراندازی به سیبل ها ، اگر اشتباه نکنم 24 ساعت بن میکرد اکانت رو .

5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

از اول باید نسخه جدا بگیری . فعلا اسما ۶۴ بیته در اصل ۳۲ بیته

نسخه چینی رو شنیدم مشکلات کمتری داره و  روونتره ، منتها نصب و راه اندازی و تغییر زبانش یکم دردسر داره
اگه خواستید بگید اینستالرش رو بفرستم براتون .

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

سلام وقتت بخیر

کالاف غیر از گیم لوپ رو بن میکنه اکانتو . هیچ کدوم تنظیمات کیبوردشون به خوبی گیم لوپ نیس

8 ساعت قبل، m.reza گفته است:

بله همین آخرین نسخه رو چند وقت پیش تست کردم روی اکانت guest البته و در زمین  training بعد از تیراندازی به سیبل ها ، اگر اشتباه نکنم 24 ساعت بن میکرد اکانت رو .

نسخه چینی رو شنیدم مشکلات کمتری داره و  روونتره ، منتها نصب و راه اندازی و تغییر زبانش یکم دردسر داره
اگه خواستید بگید اینستالرش رو بفرستم براتون .

کالاف نداره توش تست کردم تازه . هیچ برنامه یا گیمی رو هم اجازه نمیده فایل apk رو جدا بگیری بهش بشناسونی ارور میده

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام 

متاسفانه گیم لوپ از روز اول عرضه تا همین الان هیچ موقع به اندازه کافی برای پیسی ها آپتیمایز نبوده 

و کسانی رو میشناسم که با سیستم هایی عجیب و غریب که رد دد رو روی بالاترین شرایط گرافیکی بدون هیییییچ مشکلی اجرا میکنن اما داخل گیم لوپ دراپ دارن 

طبیعیه 🙂

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، LEOEXTASI گفته است:

سلام 

متاسفانه گیم لوپ از روز اول عرضه تا همین الان هیچ موقع به اندازه کافی برای پیسی ها آپتیمایز نبوده 

و کسانی رو میشناسم که با سیستم هایی عجیب و غریب که رد دد رو روی بالاترین شرایط گرافیکی بدون هیییییچ مشکلی اجرا میکنن اما داخل گیم لوپ دراپ دارن 

طبیعیه 🙂

موتور گرافیکی بازی مخصوص مبایل هست و با pc سازگار نیست . هرچه قدرم گیم لوپ اوپتیمایز بشه بازم ازیت میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...