رفتن به مطلب

راهنمایی براس خرید گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

من به تازگی قصد خرید گرافیک دارم و بین سه مورد موندم

1070 به قیمت 7 میلیون

1660ti.  به قیمت 7 میلیون

و rx580 به قیمت 5 میلیون

هر سه گرافیک ماین شده هستن

حالا به نظر شما 1070 در اینده برای گیم بهتر جوابه یا 1660 ti

ایا خرید گرافیک ماین شده کار درستیه؟ یا عمر خودشو کرده و زود خراب میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام سری ۱۰۰۰ دیگه بازاری نداره ۷ تومن برا ماین شده زیاده . به نظرم ۱۶۶۰ ti باز ارزشش بالا تره ولی گرافیک رو حواسط باشه پایین برداری 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، moja گفته است:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

من به تازگی قصد خرید گرافیک دارم و بین سه مورد موندم

1070 به قیمت 7 میلیون

1660ti.  به قیمت 7 میلیون

و rx580 به قیمت 5 میلیون

هر سه گرافیک ماین شده هستن

حالا به نظر شما 1070 در اینده برای گیم بهتر جوابه یا 1660 ti

ایا خرید گرافیک ماین شده کار درستیه؟ یا عمر خودشو کرده و زود خراب میشه؟

1660 ارزش بیشتری داره اما در کل سعی کن گرافیک نو بخری چون ماین شده ها عمری ندارن.

لینک به دیدگاه

من نظرات رو داخل سایت یوتیوب در مورد اینکه خرید کارت ماین شده کار درستی هست یا نه میخوندم یکی از نظرات که بیشترین لایک گرفته بود اینه ، گرافیک مثل قطعات دیگه مثل هارد نیست که شما بفهمید چقدر کار کرده چقدر روشن خاموش شده تا آخرین لحظه هم به درستی کار میکنه و یک دفعه دیگه کار نمیکنه مثلا گرافیک ماین شده یک ماه بدرستی کار میکنه ماه دوم دیگه کار نمیکنه 

لینک به دیدگاه

تنها نگرانیم ازvram 1660ti. شش گیگ هست یعنی ممکنه دو یا سه سال دیگخ بازی ای بیاد که حداقل vram برای اجرا شدنش 8 گیگ باشه

ازلون طرف با 7 تومن اگه بخوام گرافیک نو بخرم نهایتا بتونم 1650 بخرم که دیگه نسبت به نسل 9 خیلی ظعیفه.

نظرتون درباره گرافیک دست دوم ماین نشده چیه 1660سوپر را. دیدم میدن 6500

لینک به دیدگاه

اگه ماین شده میخری حتما استرس تست و بنچمارک از کارت بگیر مخصوصا مطمئن شو vram مشکلی نداره چون اولین چیزی که تو ماین اسیب میبینه رم هست ، بعضی سایت ها هم هستند که گرافیک رو بدون گارانتی با مهلت تست یکی دو روزه میفروشن اونام خوبن ، یکیشون گرافیک 1660ti رو با مهلت تست ۱ روزه میده ۸۹۰۰ که به نظرم منصفانه است

لینک به دیدگاه

الان تمام گرافیک ها به نحوی یبار حداقل دست ماینر بهشون رسیده.اینکه خیلیا با قاطعیت میگن نه ماین نشده هم همش تعارفه بنظرم . نمیشه روش حساب وا کرد. ولی یه سری کارت ها کمتر از سایرین در دسترس ماینر ها بود. انویدیا به نسبت درصد ماین نشدگیشون خیلی بیشتر. یا بلعکس 580 علی الخصوص XFX بیشترین درصد ماین شدن رو داره.

شما ببین در تمامی زمان ها 1070 هم از 580 گرون تر بود هم هشریت کمتر داشت. طبیعیه که کمتر کسی سراغش بره.

من خودم چند ماه پیش رفتم 1070TI گرفتم. چون حتی از 1070 هم میتونه سیف تر باشه ازین جهت.

لینک به دیدگاه

بهترین کارت بین اینها که میشه اطمینان بیشتر داشت ماین باهاش نشده باشه همون 1660 هست حالا چه تی ای یا سوپر.

لینک به دیدگاه

بهترین کارت از بین اینا 1660ti هستش قاعدتا

ضمنا ماین شدن اصولی آسیبی نمیرسونه به کارت من ماینری میشناسم الان رو کارتاش بلاک مایع گذاشته در بهترین شرایط داره ماین میکنه دمای کارتاش 50 به بالارو ندیده بالاخره کارت گرافیکی که دست ماینر بوده سرمایش بوده نمیخواسته متضرر بشه ولی از سلامت کارت هم باید مطمعن بشید

من  شخصا جای شما بودم بیخیال این کارتا میشدم و با افزایش بودجه به 2060 حتی 3050 فکر میکردم 

لینک به دیدگاه

بهتره یکم بگردی و 3050 بگیری و خیال خودتو راحت کنی حدود 7 8 تومن شانست بگیره پیدا میکنی 

لینک به دیدگاه

من کارت آک داشتم از بهترین برند 580 یعنی nitro plus sapphire از اول دست خودم با مراقب های بسیار ویژه ولی بعد دو سال یکدفعه سوخت و کارت دوباره از همون برند داشتم و یک 1070 هر دو ماین شده و دست دوم و هر دو هم 2 سال زیر سخت ترین بازی ها بدون مشکل!(بار برق رفتگی های فروان تا سال قبل)

درسته که ماین غیر اصولی عمر کارت رو کم میکنه ولی شما به راحتی میتونی تشخیص بدی که کدوم کارت در شرایط نامساعد ماین شده و اونم کارتی هست که باز شده و خمیرش عوض شده! و فنش در شرایط بدی هست.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است:

من کارت آک داشتم از بهترین برند 580 یعنی nitro plus sapphire از اول دست خودم با مراقب های بسیار ویژه ولی بعد دو سال یکدفعه سوخت و کارت دوباره از همون برند داشتم و یک 1070 هر دو ماین شده و دست دوم و هر دو هم 2 سال زیر سخت ترین بازی ها بدون مشکل!(بار برق رفتگی های فروان تا سال قبل)

درسته که ماین غیر اصولی عمر کارت رو کم میکنه ولی شما به راحتی میتونی تشخیص بدی که کدوم کارت در شرایط نامساعد ماین شده و اونم کارتی هست که باز شده و خمیرش عوض شده! و فنش در شرایط بدی هست.

ممنون نکته مهمی را گفتی حتما موقع خرید بهش توجه میکنم

2 ساعت قبل، Mansbrz گفته است:

بهتره یکم بگردی و 3050 بگیری و خیال خودتو راحت کنی حدود 7 8 تومن شانست بگیره پیدا میکنی 

شاید دسته دوم و بدون گارانتیش تو این قیمت پیدا بشه.

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، M۴ST۳R گفته است:

gtx1070 و 580 هردو حدود 5-6 سال پیش معرفی شدن و تعجب نداره خمیرش عوض شده باشه اگر استفاده عادی داشتن.

همون طور که خودتونم اشاره کردید احتمالا کارت اولیتون هم تحت تاثیر نوسان برق و پاور بی کیفیت به فنا رفته بوده.

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

gtx1070 و 580 هردو حدود 5-6 سال پیش معرفی شدن و تعجب نداره خمیرش عوض شده باشه اگر استفاده عادی داشتن.

همون طور که خودتونم اشاره کردید احتمالا کارت اولیتون هم تحت تاثیر نوسان برق و پاور بی کیفیت به فنا رفته بوده.

نه کارت اول بدون هیج نوع برق رفتگی و وسط ویندوز و نه حتی بازی خداحافظی کرد.

من الان کارت 580 ماین شده دست دو دارم که در شرایط خوب ماین شده و سه چهار سال هم من تقریبا هر روز با این کارت 4-5 ساعت گیم میزدم الان دماش در محیط 40 درجه بدون تهویه و در لود 100 درصد چه بازی و چه تست فشار زیر 74 هست و تا الان هم باز نشده!

به نظر من هیچ کارت گرافیکی که برای بازی استفاده شده نیاز به تغییر خمیر نداره در طول عمرش مگر اینکه طرف روزی 20 ساعت باهاش زیر لود 100 درصد بازی میکرده که امکان پذیر نیست

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، moja گفته است:

ممنون نکته مهمی را گفتی حتما موقع خرید بهش توجه میکنم

شاید دسته دوم و بدون گارانتیش تو این قیمت پیدا بشه.

شما سعی کن یه ملیونی اضافه کن .و صبر کن تا 6600 دست دو گیر بیاری چون کارت جدیدی هم هست احتمال اینکه خیلی مصرف ماین نداشته باشه، زیاده.

6600 از هر نظر حساب کنی بهترین کارت هست در رنج خودش 3050 پیش این کارت جوکه!

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است:

نه کارت اول بدون هیج نوع برق رفتگی و وسط ویندوز و نه حتی بازی خداحافظی کرد.

من الان کارت 580 ماین شده دست دو دارم که در شرایط خوب ماین شده و سه چهار سال هم من تقریبا هر روز با این کارت 4-5 ساعت گیم میزدم الان دماش در محیط 40 درجه بدون تهویه و در لود 100 درصد چه بازی و چه تست فشار زیر 74 هست و تا الان هم باز نشده!

به نظر من هیچ کارت گرافیکی که برای بازی استفاده شده نیاز به تغییر خمیر نداره در طول عمرش مگر اینکه طرف روزی 20 ساعت باهاش زیر لود 100 درصد بازی میکرده که امکان پذیر نیست

خمیر کارت حتی اگر استفاده هم نشه فاسد میشه. و نیاز به تعویض داره. ماین هم خیلی شرایط خوب و بد نداره. شرایط بد داره ولی شرایط خوب نداره . خیلیا پاور لیمیت کارت رو کم میکنن بجاش فرکانس رو بیشتر میکنن تا استانه کرش کردن دستگاه. کی میتونه بگه کاملا بی ضرره این حرکت؟؟  همونطور که این همه گرافیک داریم که خدارو شکر هیچ کدوم ماین نشدن. به همون صورت تمام ماین شده ها هم تو شرایط ایده آل بوده.طرف میبینی اسم کارتو هم درست ننوشته تو اگهی اونوقت زده فلان کردم.کارتم با اک مو نمیزنه.

دمای 74 شما هم از نظر من مردوده. من شخصا خودم باشم ازون کارت حتی 1 ثانیه هم بدون تعویض خمیر استفاده نخواهم کرد ( نقض سلیقه در باز شدن و سرویس کردن گرافیک)

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، M۴ST۳R گفته است:

سلام

ماین کردن در حد گیم سنگین فشار میاره اما در ماین کارت ها 24 ساعته در حال فشار هستند که عمری که باید 8و... سال طول داشته باشه خیلی زودتر به اتمام میرسه .

در مورد خمیر هم این که خمیر فاسد میشه و باید عوض بشه به هر حال.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...