رفتن به مطلب

مصرف غیر عادی اینترنت

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یه دو هفته ای میشه هر بسته ای که فعال میکنم توی یه روز یا دو روز تموم میشه. به کانون داغ گوشی وصل میشم همه کار هام با سیستم هست این هم مصرف برنامه ها

image.thumb.png.282a40384506466839f2a84377a49b08.png

بیشتر توی تلگرام و اپارات هستم هر از گاهی هم میرم یوتیوب تا الان یه سی گیگ رفته تو پاچم پشتیبانی هم پاسخ درست حسابی نمیده

اخرین اپدیت ویندوز هم مربوط به دو هفته پیش بوده

لینک به دیدگاه

دقیقا همراه اولم اینطوری شده تو دو روز ده گیگ میره اصلا نمیفهمم چجوری تموم میشه مصرف اینترنم تفاوتی نکرده بعید میدونم ربطی به آپدیت ویندوز و اینها باشه احتمالا حجم دزدی جدید دو ماه اینطوریه فکر کنم

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

دقیقا همراه اولم اینطوری شده تو دو روز ده گیگ میره اصلا نمیفهمم چجوری تموم میشه مصرف اینترنم تفاوتی نکرده بعید میدونم ربطی به آپدیت ویندوز و اینها باشه احتمالا حجم دزدی جدید دو ماه اینطوریه فکر کنم

15 روز پیش   واسه نت دوربینا 2 ماهه 12 گیگ  همراه اول گرفتم -  کلا 8 تا دوربینه اونم هروقت بهشون وصل بشی نت مصرف میشی و وقتی آلارم روشن باشه و آلارم بده ! - یعنی محرز هیچ مصرف خاصی نداره 

امروز تموم شد :))

پارسال 72 گیگ یه ساله ایرانسل گرفته بودم که تا همین 1 ماه پیش که تموم شد هنوز 20 گیگش مونده بود ! 

با این طرحای اشغال جدیدشون هم کم فروشی میکنن هم گرون فروشی :))) سر در همه چیشون هم اسم خدا و پیغمبر و اسلامه ! 

مود الانم : https://www.aparat.com/v/RFYke/پایتخت_۶_فحش_دادن_نقی_به_مزاحم_تلفنی?t=10

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

گزینه 

Set as metered connections 

رو فعال کنید و آپدیت ویندوز رو غیر فعال کنید شاید فرجی شد برای من  با این کارا ماهی حدودا ۱۰ گیگ صرفه جویی میشه🤑 

زنگ هم میزنی پشتیبانی تنهای اول میگه مصرف شما داخلی نبوده و بین الملل حساب میشه و از این چیزا خلاصه ......

در ضمن اون اسکرین شات data usage شامل آپلود هم میشه یا فقط دانلود هست؟

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Aminj گفته است:

گزینه 

Set as metered connections 

رو فعال کنید و آپدیت ویندوز رو غیر فعال کنید شاید فرجی شد برای من  با این کارا ماهی حدودا ۱۰ گیگ صرفه جویی میشه🤑 

زنگ هم میزنی پشتیبانی تنهای اول میگه مصرف شما داخلی نبوده و بین الملل حساب میشه و از این چیزا خلاصه ......

در ضمن اون اسکرین شات data usage شامل آپلود هم میشه یا فقط دانلود هست؟

فعال کردم ببینم چی میشه اپلود خاصی ندارم بیشتر اینترنت صرف پیام دادن میشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Slasher گفته است:

15 روز پیش   واسه نت دوربینا 2 ماهه 12 گیگ  همراه اول گرفتم -  کلا 8 تا دوربینه اونم هروقت بهشون وصل بشی نت مصرف میشی و وقتی آلارم روشن باشه و آلارم بده ! - یعنی محرز هیچ مصرف خاصی نداره 

امروز تموم شد :))

پارسال 72 گیگ یه ساله ایرانسل گرفته بودم که تا همین 1 ماه پیش که تموم شد هنوز 20 گیگش مونده بود ! 

با این طرحای اشغال جدیدشون هم کم فروشی میکنن هم گرون فروشی :))) سر در همه چیشون هم اسم خدا و پیغمبر و اسلامه ! 

مود الانم : https://www.aparat.com/v/RFYke/پایتخت_۶_فحش_دادن_نقی_به_مزاحم_تلفنی?t=10

منم تایید میکنم همراه اول حجم دزدی میکنه ، بسته هاش بشدت گرون شدن حجماش کم شده فقط برای اینکه آنلاین بازی کنم استفاده میکنم چون لگ و قطعی اصلا نداره وصل میکنم مودم پینگ زیر 100 تو اکثر بازیا با سرعت ثابت 20 مگابیت اما حجم دزدیش وحشتناک

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

منم تایید میکنم همراه اول حجم دزدی میکنه ، بسته هاش بشدت گرون شدن حجماش کم شده فقط برای اینکه آنلاین بازی کنم استفاده میکنم چون لگ و قطعی اصلا نداره وصل میکنم مودم پینگ زیر 100 تو اکثر بازیا با سرعت ثابت 20 مگابیت اما حجم دزدیش وحشتناک

البته ایرانسل هم داشتم همین بود سیمکارت همراه اول گذاشتم بازم همونه

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، Arash۲۱ گفته است:

البته ایرانسل هم داشتم همین بود سیمکارت همراه اول گذاشتم بازم همونه

احتمالا مشکل شما از جای دیگست 

تا جایی که من تجربه دارم ،ایرانسل بیشتر از بقیه نت میخوره ،بعد همراه اول ،اخرشم رایتل ،که اونم بخاطر باگ داشتن سیستمشه ،یبار با بسته ۱۵۰مگی رایتل ۳گیگ دانلود کردم ،چون دیر ثبت میشه که بسته تموم شده،اما ایرانسل ماشالا صدم ثانیه ای زیر نظرت داره 

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

یبار با بسته ۱۵۰مگی رایتل ۳گیگ دانلود کردم

پس این کسریایی که از ما میشه تو اونور ازشون میکشی بیرون 🤣

لینک به دیدگاه

سلام دوست من 

اون چیزی که اپراتور براتون کنتور میندازه 

از اونی که سیستم نشون میده خیلی بیشتره !

با چرتکه انداختن و شکایت به 195 هم حل نمیشه .. 

پیشنهاد من اینه که اگه خیلی یوتیوب دوست دارید خط ثابت بگیرید 

td lte ثابت نیست . 

اون آموزش تغییر dns که گذاشتم برا همین بود 

از نظر اینا استفاده از تونل جرمه ولی dns جرم نیست 

هنوز با شبانه همراه اول کار میکنه 

با خط ثابت هم با یه بار خاموش و روشن کردن تونل درست میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...