رفتن به مطلب

اوضاع دیوار خیلی خیط و خنده داره

Recommended Posts

دوستان داشتم سایت دیوار و میگشتم ببینم سیستم قیمت چند گذاشتن چند تا آگهی دیدم نتونستم جلوی خندمو بگیرم .

یعنی به سیستمهاشون قیمتهایی میدن فضایی که از آکبند و معادل همون سیستم نزدیک دوبرابر گرونتر میوفته 🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁

چند نمونهشون اینا 👇👇👇

Screenshot_20220806-215128_Divar.jpg

Screenshot_20220806-215210_Divar.jpg

Screenshot_20220806-215113_Divar.jpg

لینک به دیدگاه

سلام حالا شما فکر میکنی هیچکس اینو نمیخره 

اما یه بچه ۷ساله میره میبینه «سیستم با مانیتور ۳۴ ملیون»سریع گوشیو میده باباش میگه اینو برام بخر ،باباشم سر در نمیاره میره براش بخره،با ۱ملیون چونه زدن میخرش  ،توی راه اوردن سیستم به خونه هم توی خیالش فاز گرگ وال استریت میگیره 

همینطور شیک و مجلسی

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، esy۲۰۱۱ گفته است:

دوستان داشتم سایت دیوار و میگشتم ببینم سیستم قیمت چند گذاشتن چند تا آگهی دیدم نتونستم جلوی خندمو بگیرم .

یعنی به سیستمهاشون قیمتهایی میدن فضایی که از آکبند و معادل همون سیستم نزدیک دوبرابر گرونتر میوفته 🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁

چند نمونهشون اینا 👇👇👇

Screenshot_20220806-215128_Divar.jpg

Screenshot_20220806-215210_Divar.jpg

Screenshot_20220806-215113_Divar.jpg

هرجاییکه نظارت نباشه

قورباغه ابوعطا میخونه...

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

اما یه بچه ۷ساله میره میبینه «سیستم با مانیتور ۳۴ ملیون»سریع گوشیو میده باباش میگه اینو برام بخر ،باباشم سر در نمیاره میره براش بخره،با ۱ملیون چونه زدن میخرش  ،توی راه اوردن سیستم به خونه هم توی خیالش فاز گرگ وال استریت میگیره 

همینطور شیک و مجلسی

از این خبرها نیست ، تو دیوار سر آدم کلاه نزارن ، سیستم هم بز خری میکنن ، اینها که این قیمت ها رو میزارن تا صد سال هم نمیتونن بفروشن 

لینک به دیدگاه

قطعات کامپیوتر و لپتاپ و اینجور چیزا اکثرا همینه از آک گرونتر میذارن بعدم سیستم 50سال پیش رو‌ مینویسن سیستم قوی یا حرفه ای.

تلوزیون هم همینطوره من یمدت دنبال خرید تلوزیون بودم اکثرا اطلاعات غلط مینوسن بعدم که قیمتا همه‌ از اکبند گرونتر همین الان سرچ کنین تلوزیون اولد ببینین چند تا بالا میاد.

یا قیمت از اک گرونتر یا اصلا تلوزیونه اولد نیست به منحنی های سامسونگ میگن اولد.اصلا سامسونگ اولد تولید نکرده تا الان بعد الان اگهی های اولد سامسونگ از الجی بیشتره  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۵/۱۶ در ۰۱:۱۰، Hamed.Madadi گفته است:

از این خبرها نیست ، تو دیوار سر آدم کلاه نزارن ، سیستم هم بز خری میکنن ، اینها که این قیمت ها رو میزارن تا صد سال هم نمیتونن بفروشن 

بله اکثرا اینجوریه ولی کسانی هم هستن که هیچی حالیشون نمیشه میرن دیوار میگردن که سیستم دست دو پیدا کنن که ارزونتر براشون بیوفته اما در کل تو پاچشونه

نمونش یکی از بچه های محل ما میخواد سیستم بگیره شب و روز تو دیوار بود کلی سوال میپرسید آخر خسته شدم گفته داداش دیوار بیخیال سیستم میخوای بیا برات جمع کنیم

لینک به دیدگاه

تازه گیا ایسام هم داره مثل دیوار میشه 

کارت gtx 580 که الان دیگه زباله الکترونیکی محسوب میشه ۴ میلیون گذاشته با ۵۰۰ وات مصرف وحشتناک برق

کارت 1030  2  گیگ رو 5880 میلیون گذاشته این دیگه هضم شدنی نیست واقعا. تازه کارکردش 😂😂😂😂

Screenshot_20220808-111831_Esam.jpg

Screenshot_20220808-111722_Esam.jpg

Screenshot_20220808-111620_Esam.jpg

ویرایش شده توسط esy2011
تصحیح
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۵/۱۵ در ۲۲:۵۵، silvermanHHH گفته است:

همینطور شیک و مجلسی

دیگه اینو خودت ساختی ، چندسال پیش دو تا بچه نه و ده  ساله خواستن ازم mortal kombat بخرن اینقدر زر زدن 20 تومنم کم کردم 🥴

لینک به دیدگاه

۴۹ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

دیگه اینو خودت ساختی ، چندسال پیش دو تا بچه نه و ده  ساله خواستن ازم mortal kombat بخرن اینقدر زر زدن 20 تومنم کم کردم 🥴

فرق داره برادر،بچه داریم تا بچه ،یه بچه هست زورش به باباش نمیرسه مجبوره چونه بزنه،یکی هم هست پدرو مادر اونقد نازشو کشیدن شدن برده ی بچه ،بچه سرشون داد میزنه وسط خیابون (خودم قشنگ دیدم)

لینک به دیدگاه

فرمان لاجیتک g29 دست دو خدا میدونه چقدر کار کرده از نو گرونتر بدلیل متبرک شدن (حتی یکیشون چند وقت پیش 16تومن زده بود فرمان خالی) زیر بار هم نمیرن که بازار حدود 8تومنه.😁

خدا این جماعت رو شفا بده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۶ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

فرق داره برادر،بچه داریم تا بچه ،یه بچه هست زورش به باباش نمیرسه مجبوره چونه بزنه،یکی هم هست پدرو مادر اونقد نازشو کشیدن شدن برده ی بچه ،بچه سرشون داد میزنه وسط خیابون (خودم قشنگ دیدم)

ملت همه هفت خط شدن. همون طور که من از ماشین سر درنمیارم یکی که بلده با خودم میبرم، جماعت بلاخره یکی دوتا آشنا دارن که سر در بیاره از کامپیوتر که خیلی پیچیدس درنگاه اون آدم.

تو قشر متوسط رو به پایین کسی برای بچه 7 ساله سیستم 18 میلیونی نمیکوبه زمین. تهش یه A31 یا شیاومی. پی سی هم بخواد حتما، میره سراق آشناهه؛ بیگدار به آب نمیزنه، پول زحمت کیشدشو.

تو قشر مرفح رو به بالا هم طرف لنگ یکی دو تومان نیست و دیوارو افت کلاس میدونه. میره لکسوزو از پارکینگ در میاره، تشریف میبره مرکز شهر و فروشگاه کامپیوتر بروسلی و شرکا بهش جا میکنن. نه پچول مچولای دیوار.

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

بهش جا میکنن

🤣

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...