رفتن به مطلب

ظاهر شدن هاله آبی بعد از دو هفته استفاده از مانیتور های اند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خوب مانیتورو بردم نمایندگی شهرمون و طرف اونجا روشن کرد، اول اون هاله آبی رو بهش نشون دادم ولی طرف می‌گفت نه من نمیبینم :| این فقط بک لایت بلیده که کمه تعویض نمیکنن! گفتم بهش از کی تا حالا بک لایت بلید تو بک گراند سفید دیده میشه! ولی زیربار نمیرفت!

دیروز دوباره بررسی کردم پیکسل سوخته نداشته باشه که متوجه ۶ تا شدم! اینم بهش گفتم طرف برگشت بهم گفت پیکسل سوخته سبز میشه من اینجا سبز نمیبینم!!! طرف فرق بین پیکسل سوخته و استاکم نمیدونست! 

البته این کاره ای نبود فقط تحویل گیرنده بود ولی هی بهم گفت نفرست وقتت گرفته نشه! :|

امیدوارم مسئول بررسی مرکزی یه چیزی حالیش باشه! خیلی ستمه اگه مثل این یارو باشه!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

18 تومن پول مانیتور بدی ، طرف هم دبه در بیاره من نمی بینم ، کوش؟ نه اشتباه میکنی ، بی خیالش شو ، این همه پول دادی ، جنس معیوب بدن ، زیر بارم نرن☹️

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Alien۸۷ گفته است:

درود

خوب مانیتورو بردم نمایندگی شهرمون و طرف اونجا روشن کرد، اول اون هاله آبی رو بهش نشون دادم ولی طرف می‌گفت نه من نمیبینم :| این فقط بک لایت بلیده که کمه تعویض نمیکنن! گفتم بهش از کی تا حالا بک لایت بلید تو بک گراند سفید دیده میشه! ولی زیربار نمیرفت!

دیروز دوباره بررسی کردم پیکسل سوخته نداشته باشه که متوجه ۶ تا شدم! اینم بهش گفتم طرف برگشت بهم گفت پیکسل سوخته سبز میشه من اینجا سبز نمیبینم!!! طرف فرق بین پیکسل سوخته و استاکم نمیدونست! 

البته این کاره ای نبود فقط تحویل گیرنده بود ولی هی بهم گفت نفرست وقتت گرفته نشه! :|

امیدوارم مسئول بررسی مرکزی یه چیزی حالیش باشه! خیلی ستمه اگه مثل این یارو باشه!

من جای شما بودم حتما حضوری میرفتم،شما این همه پول دادی باید خدمات بدن.

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، masooyan گفته است:

من جای شما بودم حتما حضوری میرفتم،شما این همه پول دادی باید خدمات بدن.

درود

متاسفانه واقعا نمیتونم برم تهران وگرنه میرفتم! حالا اونجا رسیده کارشناسش بهم زنگ نمیزنه باهاش صحبت کنم؟ اینا پیکسل سوخته رو چطور تشخیص میدن؟ اگه دستگاه خاصی داشته باشن که احتمالا متوجه میشن، ولی اگه چشمی باشه که احتمالا یه نابینا رو میزارن مسئول پیدا کردن پیکسل سوخته :|

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Alien۸۷ گفته است:

درود

متاسفانه واقعا نمیتونم برم تهران وگرنه میرفتم! حالا اونجا رسیده کارشناسش بهم زنگ نمیزنه باهاش صحبت کنم؟ اینا پیکسل سوخته رو چطور تشخیص میدن؟ اگه دستگاه خاصی داشته باشن که احتمالا متوجه میشن، ولی اگه چشمی باشه که احتمالا یه نابینا رو میزارن مسئول پیدا کردن پیکسل سوخته :|

درود

من تا حالا با حامی برخورد نداشتم.

ولی اگه گارانتی پاسخگویی باشن حتما تماس میگیرن و حتما هم باید تعویض کنن چون شما مبلغشو پرداخت کردی.

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

18 تومن پول مانیتور بدی ، طرف هم دبه در بیاره من نمی بینم ، کوش؟ نه اشتباه میکنی ، بی خیالش شو ، این همه پول دادی ، جنس معیوب بدن ، زیر بارم نرن☹️

مشکل مشابه رو با گارانتی سازگار داشتم

فک کن بعد 10 سال انتظار کشیدن برای یه لپتاپ، آخرش لپتاپی که میخری(17 میلیون تومن) مشکل داشته باشه و گارانتی میگفت نه کو ما اینجا 2 ساعت میذاریم زیر تست نمیبینیم

خب برادر من 2 ساعت میذاری و میری توقع داری لپتاپ منفجر شه که بشه مشکل؟ :| مشکل یه لحظه میاد و میره باید 2 ساعت کامل بشینی پشتش

حتی فیلم هم از مشکلش دادم بهشون گفتن نه فیلم مدرک نیس خودمون باید ببینیم(حالا خوبه پولش از جیب ایسوس داره میره نه جیب توی تعمیرکار گدا :| )

حتی مشکلشو پیدا هم کرده بودم که چه مواقعی اینجوری میشه باز هم قبول نمیکردن!!!!

اصن انقد قضیه فشار روانی بهم وارد کرد که شبا کابوس میدیدم

آخرش خدا تسکو رو رسوند که یه usb های لپتاپم رو بسوزونه و 2 ماه مونده به پایان گارانتی بلاخره برام مادربورد رو عوض کردن مشکل رفع شد(البته اینبار رفتم آواژنگ) 😂😂

میگن کارا خدا بیحکمت نیس همینه!

حالا شما هم غصه نخور خدا خودش کارا رو درست میکنه :)

باید یه کم دوندگی کرد براش فقط

دیر و زود شاید داشته باشه ولی سوخت و سوز نداره انشالله که درست میشه

موفق باشی :) 3>

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۵/۲۴ در 21:34، Alien87 گفته است:

درود

داور فوتبال در برره که میگفت من چیزی ندیده بیدم چون کور بود

دوست عزیز مطابق قوانین گارانتی مانیتور بیشتر از 4 پیکسل سوخته باید تعویض بشه یعنی 5 یا بیشتر

ولی واقعا همینطوری یهویی خراب شد ؟ بعضی از دوستان بخاطر وسواسی که دارن خودشون همون اول ناخواسته پدر جنس را در میارن که به همین دلیل که مصرف کننده نمیخواد حقیقت را بگه و گارانتی کننده هم نمیخواد ضرر کنه و کسی هم نیست که درست قضاوت کنه همه مردم با هم درگیر هستن

موقعیت اقتصادی و حضور نداشتن نمایندگی رسمی باعث این اتفاقات میشه بماند که ASUS توی آمریکا هم زیر بار نمیره و مردم خیلی شاکی هستن ولی بودن نمایندگی رسمی خیلی فرق داره با اون شخص مایه دار که فقط جنس را میاره که سود کنه و همه چیز را دایورت میکنه

مجبور هستن که تعویض کنن ولی پیگیر باش که نتونن بپیچونن

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Royal گفته است:

داور فوتبال در برره که میگفت من چیزی ندیده بیدم چون کور بود

دوست عزیز مطابق قوانین گارانتی مانیتور بیشتر از 4 پیکسل سوخته باید تعویض بشه یعنی 5 یا بیشتر

ولی واقعا همینطوری یهویی خراب شد ؟ بعضی از دوستان بخاطر وسواسی که دارن خودشون همون اول ناخواسته پدر جنس را در میارن که به همین دلیل که مصرف کننده نمیخواد حقیقت را بگه و گارانتی کننده هم نمیخواد ضرر کنه و کسی هم نیست که درست قضاوت کنه همه مردم با هم درگیر هستن

موقعیت اقتصادی و حضور نداشتن نمایندگی رسمی باعث این اتفاقات میشه بماند که ASUS توی آمریکا هم زیر بار نمیره و مردم خیلی شاکی هستن ولی بودن نمایندگی رسمی خیلی فرق داره با اون شخص مایه دار که فقت جنس را میاره که سود کنه و همه چیز را دایورت میکنه

مجبور هستن که تعویض کنن ولی پیگیر باش که نتونن بپیچونن

درود

والا کار خاصی نکردم این مدتم فقط doom بازی کردم باهاش! شب قبلش یادمه گذاشتمش رو ۱۷۰ فریم که خود مانیتو این قابلیتو گذاشته بشه تا ۱۷۰ اور کرد! یه نیم ساعتی بازی کردم، بقیه موارد رو ۱۴۴ هرتز بود! اگه با نیم ساعت بازی کردن رو رفرش ریت بالا خراب شه که مفت نمیرزه

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

والا کار خاصی نکردم این مدتم فقط doom بازی کردم باهاش! شب قبلش یادمه گذاشتمش رو ۱۷۰ فریم که خود مانیتو این قابلیتو گذاشته بشه تا ۱۷۰ اور کرد! یه نیم ساعتی بازی کردم، بقیه موارد رو ۱۴۴ هرتز بود! اگه با نیم ساعت بازی کردن رو رفرش ریت بالا خراب شه که مفت نمیرزه

این اور کردن اخه چه معنی داره من نفهمیدم....اگر حد بیشتر نیاز هست خوب باید مقداری بیشتر خرج کرد که مدل بالاتر با توانای بیشتر تهیه کرد از نظر من این که نوشته 144Hz همون میشه آخرین حد برای این مدل و 170Hz برای چند ثانیه مشکلی نداره

میدونی به چی شباهت داره ؟ به دستگاه جوش اینورتر که توی توضیحات توشته قابلیت جوش کردن تا الکترود 5 بعد توی توضیحات تکمیلی میگه تا الکترود 4 را میشه بصورت داعمی جوش کرد ولی الکترود 5 را بصورت مقطعی و موقت و اگر بخوای بصورت داعمی با 5 جوش کنی دستگاه با میسوزه یا مشکلی براش پیش میاد

مانیتور شما هم مانیتور بسیار عالی هست و مهم همون هست که در اول کار مشکلی نداشته

مانیتور بنده هم 165Hz هست و روی مود VRR هست یعنی اگر نیاز باشه تا 165Hz خودش تشخیص میده و زیاد میشه بعد مجددن کم میشه و در حالت عادی هم فقط 60Hz هست و خیلی هم خوب هست و پیکسل ها الکی تحریک نمیشن

وقتی روی Refresh Rate بالا ثابت باشن و کار خاصی هم انجام ندن احتمال خرابی هست . همیشه علم در حال پیشرفت هست پس VRR هم دلیلی داره که جزو آپشنهای مانیتورهای جدید شده

مانیتور را که تعویض کردی تنظیمات را بی جهت تغییر نده هیچ مشکلی پیش نمیاد

داخل youtube تصاویری هست که برای درست کردن مانیتورهای مشکل دار هست اگر ممکن هست یک مورد را دانلود کن و اجراع کن ببین درست میشه یا خیر 4K را دانلود کن ...کارش این هست که با سرعت بسیار بالا رنگهای اصلی را پخش میکنه و پیکسلها باید بی وقفه رنگ ها را تغییر بدن که در بعضی مواقع مشکل گیر کردن پیکسل و مشکلات حاله نور و اینها را حل میکنه

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Royal گفته است:

این اور کردن اخه چه معنی داره من نفهمیدم....اگر حد بیشتر نیاز هست خوب باید مقداری بیشتر خرج کرد که مدل بالاتر با توانای بیشتر تهیه کرد از نظر من این که نوشته 144Hz همون میشه آخرین حد برای این مدل و 170Hz برای چند ثانیه مشکلی نداره

میدونی به چی شباهت داره ؟ به دستگاه جوش اینورتر که توی توضیحات توشته قابلیت جوش کردن تا الکترود 5 بعد توی توضیحات تکمیلی میگه تا الکترود 4 را میشه بصورت داعمی جوش کرد ولی الکترود 5 را بصورت مقطعی و موقت و اگر بخوای بصورت داعمی با 5 جوش کنی دستگاه با میسوزه یا مشکلی براش پیش میاد

مانیتور شما هم مانیتور بسیار عالی هست و مهم همون هست که در اول کار مشکلی نداشته

مانیتور بنده هم 165Hz هست و روی مود VRR هست یعنی اگر نیاز باشه تا 165Hz خودش تشخیص میده و زیاد میشه بعد مجددن کم میشه و در حالت عادی هم فقط 60Hz هست و خیلی هم خوب هست و پیکسل ها الکی تحریک نمیشن

وقتی روی Refresh Rate بالا ثابت باشن و کار خاصی هم انجام ندن احتمال خرابی هست . همیشه علم در حال پیشرفت هست پس VRR هم دلیلی داره که جزو آپشنهای مانیتورهای جدید شده

مانیتور را که تعویض کردی تنظیمات را بی جهت تغییر نده هیچ مشکلی پیش نمیاد

داخل youtube تصاویری هست که برای درست کردن مانیتورهای مشکل دار هست اگر ممکن هست یک مورد را دانلود کن و اجراع کن ببین درست میشه یا خیر 4K را دانلود کن ...کارش این هست که با سرعت بسیار بالا رنگهای اصلی را پخش میکنه و پیکسلها باید بی وقفه رنگ ها را تغییر بدن که در بعضی مواقع مشکل گیر کردن پیکسل و مشکلات حاله نور و اینها را حل میکنه

درود

نه عزیز رو این مدل نوشته ۱۷۰ هرتز و رو تنظیمات خود مانیتور قرار داره و ملت دارن استفاده میکنن البته معمولا رو ۱۶۵ میذارن چون ۱۷۰ کمی فلیکر داره! من برای اینکه کمتر به گرافیک فشار بیاد رو ۱۴۴ هرتز گذاشتم! نباید با نیم ساعت بازی روی ۱۷۰ پیکسلهاش خراب شه!

اون روشهای داخل یوتوب رو انجام دادم ولی تاثیر نداشت متاسفانه 

احتمالا هفته دیگه میره مرکزی و تست میکنن، امیدوارم قبول کنن

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، Alien۸۷ گفته است:

درود

نه عزیز رو این مدل نوشته ۱۷۰ هرتز و رو تنظیمات خود مانیتور قرار داره و ملت دارن استفاده میکنن البته معمولا رو ۱۶۵ میذارن چون ۱۷۰ کمی فلیکر داره! من برای اینکه کمتر به گرافیک فشار بیاد رو ۱۴۴ هرتز گذاشتم! نباید با نیم ساعت بازی روی ۱۷۰ پیکسلهاش خراب شه!

اون روشهای داخل یوتوب رو انجام دادم ولی تاثیر نداشت متاسفانه 

احتمالا هفته دیگه میره مرکزی و تست میکنن، امیدوارم قبول کنن

%100 مورد شما تعویض هست چون تعداد پیکسلهای سوخته زیاد هست

لینک به دیدگاه

درود

الان زنگ زدم به گارانتی میگن lcd دستگاه باید تعویض شه و طول میکشه! و تعویض نمیکنیم الان موندم چه غلطی بکنم! Lcd اصلی دارن اصلا اینا؟! یه lcd بیخود نزنن تنش! حق ندارم شاکی بشم تا کلا عوض کنن؟!

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Alien۸۷ گفته است:

درود

الان زنگ زدم به گارانتی میگن lcd دستگاه باید تعویض شه و طول میکشه! و تعویض نمیکنیم الان موندم چه غلطی بکنم! Lcd اصلی دارن اصلا اینا؟! یه lcd بیخود نزنن تنش! حق ندارم شاکی بشم تا کلا عوض کنن؟!

😂

برید اتحادیه شکایت کنید از شرکت حامی

فاکتور هم درست کنید که 20 تومن پول مانیتور دادین دو هفته پیش

لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، hosin گفته است:

😂

برید اتحادیه شکایت کنید از شرکت حامی

فاکتور هم درست کنید که 20 تومن پول مانیتور دادین دو هفته پیش

درود

ال سی دی تعویض و برام ارسال شد، دیگه وقت نمیشه شکایت کنم!

فقط امیدوارم مشخصات ال سی دیش مثل اصلیش باشه! اگه نبود حتما شکایت ثبت میکنم

لینک به دیدگاه

درود

مانیتور رسید و تستش کردم، از نظر ظاهری و ویژگیهای مانیتور با قبلی فرقی حس نمیشه ولی حس میکنم ریسپانس تایمش (Response Time) نسبت به قبل بیشتر شده! نمیدونم اشتباه میکنم یا واقعا همینطوره ولی کاریش نمیشه کرد و باید بسازم باهاش!
اینم از تجربه تلخ بنده از خرید بهترین مانیتور 2ک بازار! :| 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...