رفتن به مطلب

راهنمایی برای مهاجرت کاری از شهرستان به تهران

mohammad7966
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام. از دوستان کسی هست که از طریق سایتهای کاریابی از شهرستان رزومه داده باشه برای شرکتهای تهرانی و قبولش کرده باشند؟ توی در و دهات ما کار تو زمینه آیتی نیست و بیشترش توی تهران متمرکز شده. حالا چندباری برای شرکتهای قمی رزومه دادم ولی بیشترشون رد میکنند و جالبه توی رزومه قید کردم که مشکلی بابت مهاجرت ندارم ولی انگار اونو نمی بینند یا اگر میبنند به خاطر محل سکونت یکراست رد میکنند. جالبه من ساکن شهر بندر امام خمینی هستم ولی گاهی بعضی از شرکتهای اهوازی که 80 کیلومتری ما هم هستند باز به خاطر محل سکونت رد کردند.

الان خواستم ببینم از دوستان کسی بوده که محل سکونتش غیر تهران بوده و توی سایتهای جاب ویژن یا جابینجا یا ... رزومه ارسال کرده باشه به شرکتهای تهرانی؟

لینک به دیدگاه

تو دیوار که شرکتای بسته بندی التماس میکنن بیایی کار کنی با جای خواب و بیمه و ناهار، فقط سو پیشینه نباید داشته باشی

تو زمینه آی تی مگه دور کاری ندارید ؟؟ تو اینطور داستانا دانش بنیان هست بهت آموزش میده بعد 70 درصد برمیداره کد USSD درست میکنی و این حرفا ...اینا هم جایی نمیخوابن که زیرش آب بره

شما اگه دنبال کار تو تهران اول ساکن شو یا اصلا بگو من تهران زندگی میکنم بعدش خونه اجاره 

من یه بار دنبال یکی از این شرکتای قمی رفتم هفت ماه اونجا بودم آخرش اومدم بیرون این مملکت می خواد چی بشه من نمیدونم ، بعد میگن خودتونو برسونید به 150 میلیون نفر:/

لینک به دیدگاه

دورکاری توی حوزه ای که من براش وقت گذاشتم نداره. شبکه باید حضوری کار کرد مگر اینکه چندتا دوره لینوکس برم که دورکاری هم قابل انجامه. اتفاقا چند نفر هم به من گفتند لینوکس بخون تا به صورت دورکاری پشتیبان بشی ولی من دیگه حوصله ندارم چیز جدیدی بخونم. 34 سالم هست متولد 67 هستم و کلا رشتم هم  برق گرایش مخابراته ( و اینم شده دردسر، بعضی از شرکتها به خاطرش ردم کردند چون آیتی یا کامپیوتر میخواستن، حالا توی این اوضاع بیکاری باید بشینی ارشد هم بگیری که تهش معلوم نیست باز قراره کار گیرم بیاد یا نه)

برای تهران خودم به فکر پانسیون هستم. به نظرم دردسرش کمتر از خونه اجاره کردن هست. نمیدونم آدرس یکی از این پانسیونها رو بنویسم😀 تو رزومه ؟

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

دورکاری توی حوزه ای که من براش وقت گذاشتم نداره. شبکه باید حضوری کار کرد مگر اینکه چندتا دوره لینوکس برم که دورکاری هم قابل انجامه. اتفاقا چند نفر هم به من گفتند لینوکس بخون تا به صورت دورکاری پشتیبان بشی ولی من دیگه حوصله ندارم چیز جدیدی بخونم. 34 سالم هست متولد 67 هستم و کلا رشتم هم  برق گرایش مخابراته ( و اینم شده دردسر، بعضی از شرکتها به خاطرش ردم کردند چون آیتی یا کامپیوتر میخواستن، حالا توی این اوضاع بیکاری باید بشینی ارشد هم بگیری که تهش معلوم نیست باز قراره کار گیرم بیاد یا نه)

برای تهران خودم به فکر پانسیون هستم. به نظرم دردسرش کمتر از خونه اجاره کردن هست. نمیدونم آدرس یکی از این پانسیونها رو بنویسم😀 تو رزومه ؟

پانسیون میری کنار چهار نفر دیگه با 34 سال سن اگه آدم انعطاف پذیری هستی برو من شخصا با خانواده خودمم نمیسازم دیگه پانسیون که بماند

ارشدتم بخون  ، کلا یک یا دو روز میری دانشگاه وقتتو نمیگیره بیشتر بحث تحقیقاتی هست و پایان نامه

لینک به دیدگاه

من موندم این شرکتها چرا مصاحبه کاری رو آنلاین برگزار نمیکنند تا شهرستانی ها اول توی مصاحبه قبول بشن بعد برن؟ پس اینهایی که توی لینکدین از اونسر دنیا پیشنهاد کاری میگیرن چطوری از ایران میرن؟

چون من یک نفرو دیدم که نوشته بود  مصاحبه آنلاین داشته از شرکتهای خارجی ( از طریق خود لینکدین)

واقعیتشو بخواین خیلی سخته اول بریم اونجا تازه بعدش دنبال کار بگردی. یکی از دوستان از شیراز رفته بوده تهران، نزدیک 2 سال بیکار بوده و داشته توی اسنپ کار میکرده تا آخرش تونسته کار توی حوزه آی تی گیرش بیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...