رفتن به مطلب

درخواست معرفی نرم افزار برای ساخت mouse Gesture برای ویندوز 64 بیت

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان مهربان لیونی

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک شما خوبان🌹🌹🌹🌹🌹

درخواست معرفی نرم افزار برای ساخت mouse Gesture  برای ویندوز  64 بیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

نرم افزاری میخواید که به نشانگر ویندوز دستور بده که کجای های صفحه و با چه فاصله ای کلیک کنه مثل ماکرو یا نرم افزاری که با موس جسچری اجرا کنید مثلا با زیگ زاگ رفتن سریع موس توسط کاربر صدای خروجی اسپیکر زیاد بشه؟

لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

درود.

نرم افزاری میخواید که به نشانگر ویندوز دستور بده که کجای های صفحه و با چه فاصله ای کلیک کنه مثل ماکرو یا نرم افزاری که با موس جسچری اجرا کنید مثلا با زیگ زاگ رفتن سریع موس توسط کاربر صدای خروجی اسپیکر زیاد بشه؟

سلام بله درسته

یکسری هاش باگ داره از این مدل  نرم افرار ها هر نرم افزاری میتونین معرفی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه بازی داشتم که فقط با موس کار میکرد و گرایند زیادی داشت. یعنی باید میشستی پای سیستم دو سه ساعت هر 5 دقیقه با موس ور میرفتی تا مچ بعدی پلی بشه. از این نرم افزار استفاده کردم. گذشت یه مدت و آپدیت اومد که بعد از یک ساعت کپچا میداد که دیگه نمیشد سیستم رو رها کرد. ولی همه جوره راضی بودم از نرم افزارش.

https://soft98.ir/software/1432-macro-recorder.html

فقط اول باید هاتی کی های ریکورد و استاپ رو ست کنی که نیاز به alt+tab نباشه، اینش یکم رو مخ بود.

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

من یه بازی داشتم که فقط با موس کار میکرد و گرایند زیادی داشت. یعنی باید میشستی پای سیستم دو سه ساعت هر 5 دقیقه با موس ور میرفتی تا مچ بعدی پلی بشه. از این نرم افزار استفاده کردم. گذشت یه مدت و آپدیت اومد که بعد از یک ساعت کپچا میداد که دیگه نمیشد سیستم رو رها کرد. ولی همه جوره راضی بودم از نرم افزارش.

https://soft98.ir/software/1432-macro-recorder.html

فقط اول باید هاتی کی های ریکورد و استاپ رو ست کنی که نیاز به alt+tab نباشه، اینش یکم رو مخ بود.

ممنونم

بیشتر  چستچر ساختن با موس احتیاج هس و الویت مهم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۶/۱ در 12:19، farhadii گفته است:

ممنونم

بیشتر  چستچر ساختن با موس احتیاج هس و الویت مهم

StrokesPlus 0.5.6.9 دستورات با حركات  X-Mouse Button Control 2.19.2 تنظیم  کلیدهای موس

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...