رفتن به مطلب

مشاوره پاور گرین ۷۰۰ یا ۷۵۰ کولر مستر؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بین دو مدل پاور موندم

Coolermaster MWE 750 WHITE 

یا 

GP700A-GED

بنده قصد خرید ۳۰۶۰ دارم البته .بودجه پاور هم‌محدوده در همین رنج.مدل دیگه ای هست پیشنهاد بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
43 دقیقه قبل، GhostMw گفته است:

سلام دوستان

بین دو مدل پاور موندم

یا 

GP700A-GED

بنده قصد خرید ۳۰۶۰ دارم البته .بودجه پاور هم‌محدوده در همین رنج.مدل دیگه ای هست پیشنهاد بدید

ممنون

با سلام
این فکر کنم مطمئن تر باشه
https://www.lioncomputer.com/product/97v3m/Corsair-CX-Series-CX650M-Bronze-Semi-Modular-650W-Power-Supply

https://www.amazon.com/Corsair-Bronze-Certified-Modular-CP-9020103-NA/dp/B01B72W1VA

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

مرسی فقط یه مقدار تو آینده مشکل ساز نمیشه مقدارش؟تو‌ ارتقا

ویرایش شده توسط GhostMw
تست
لینک به دیدگاه

درود اخوی..

ببین من چند روز پیش پاور رفیقم ترکید.. 

رفتیم براش پاور بگیریم، خودش نظرش روی همین Ged بود، با توجه  به تحقیقات میدانی که انجام داد از خرید سری Ged منصرف شد... آخرم اینو گرفت 

پاور 650 وات گرین GP650A-UK Plus.... اگر میخوای گرین بخری همین خیلی خوبه...

رفته بودم اسمبل کنم، خدایش پاور خوبی هم بود از نظر کیفیتی حالا کارای هم چند روزه به مشکلی نخورده...

دوستان عزیز.. با توجه به داغ بودن تب پاور، نیاید بگید وااای چرا گرین پیشنهاد میدی وااای چرا مارک ایرانی رو پشنهاد میدی واااای ...... بنده تجربه خرید رفیقم رو اطلاع دادم همین .!!

1614456610-y7htbPWmMlFsl557.webp

43 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

آره پاور های خوبی هستن 

من خودم چند وقت پیش CV750 Bronze رو گرفتم

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود اخوی..

ببین من چند روز پیش پاور رفیقم ترکید.. 

رفتیم براش پاور بگیریم، خودش نظرش روی همین Ged بود، با توجه  به تحقیقات میدانی که انجام داد از خرید سری Ged منصرف شد... آخرم اینو گرفت 

پاور 650 وات گرین GP650A-UK Plus.... اگر میخوای گرین بخری همین خیلی خوبه...

رفته بودم اسمبل کنم، خدایش پاور خوبی هم بود از نظر کیفیتی حالا کارای هم چند روزه به مشکلی نخورده...

دوستان عزیز.. با توجه به داغ بودن تب پاور، نیاید بگید وااای چرا گرین پیشنهاد میدی وااای چرا مارک ایرانی رو پشنهاد میدی واااای ...... بنده تجربه خرید رفیقم رو اطلاع دادم همین .!!

1614456610-y7htbPWmMlFsl557.webp

آره پاور های خوبی هستن 

من خودم چند وقت پیش CV750 Bronze رو گرفتم

مرسی از راهنماییتون ولی نمیدونم چرا در مورد اون کولر مستر نظر نمیدید خوبه یا بد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴۱ دقیقه قبل، GhostMw گفته است:

مرسی از راهنماییتون ولی نمیدونم چرا در مورد اون کولر مستر نظر نمیدید خوبه یا بد

کولر مستر بگیر خیلی هم خوبه، MWE نگیر. این همه سری خوب داره کولر مستر چرا MWE رو دست میزارید؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

کولر مستر بگیر خیلی هم خوبه، MWE نگیر. این همه سری خوب داره کولر مستر چرا MWE رو دست میزارید؟

کورسیر  CV750 Bronze چطور؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
9 دقیقه قبل، GhostMw گفته است:

کورسیر  CV750 Bronze چطور؟

CX750M رو بگیر. CV ترجیها نه. CV مال سال 2019 هست و هرچی تو بازار میبینی تولید همون زمانه.

ویرایش شده توسط Devileytion
اصلاح مدل نامبر
لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

CV750M رو بگیر. معمولیش رو نه. معمویش مال سال 2019 هست و هرچی تو بازار میبینی تولید همون زمانه.

میگم من هر چی نگاه کردم همین نسخه معمولیش رو میاره CV750 Bronze  

حالا این این سری m یا غیر m  خیلی فرق داره ؟ اگه ممکنه دردسر بشه من اینو رد کنم بره!! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

میگم من هر چی نگاه کردم همین نسخه معمولیش رو میاره CV750 Bronze  

حالا این این سری m یا غیر m  خیلی فرق داره ؟ اگه ممکنه دردسر بشه من اینو رد کنم بره!! 

من پستمو اصلاح کردم جناب جلیل پور ولی قطعه شما داره برات کار میکنه پس چرا ردش کنید؟ زمانی قطعه رو شما رد میکنی که مثلا خبر به گوشت میرسه فلان مادربرد خطر آتش سوزی داره (ایسوس) یا فلان سری پاور گیگابایت خطر ترکیدن (گیگابایت) داره. صحبت من اینه: وقتی میخوای قطعه صفر کیلومتر بخری چرا جدیدشو نخری؟ چرا خوب ترره رو نخری؟ چرا اصلاح شده یا بهینه شده رو تهیه نکنیم؟ الان مدل CX?50M ساخت CWT هست، نویز بهتری هم داره، ولتاژ رگولاسیون بهتر و ریپل تک رقمی.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

من پستمو اصلاح کردم جناب جلیل پور. ولی قطعه شما داره برات کار میکنه، چرا ردش کنید؟ زمانی قطعه رو شما رد میکنی که مثلا خبر به گوشت میرسه فلان مادربرد خطر آتش سوزی داره (ایسوس) یا فلان سری پاور گیگابایت خطر ترکیدن (گیگابایت) داره. صحبت من اینه. وقتی میخوای قطعه صفر کیلومتر بخری چرا جدیدشو نخری؟ چرا خوب ترره رو نخری؟ چرا اصلاح شده یا بهینه شده رو تهیه نکنیم؟ الان مدل CX?50M ساخت CWT هست، نویز بهتری هم داره، ولتاژ رگولاسیون بهتر و ریپل تک رقمی.

درسته، من اون زمان چون متاسفانه بودجم کم بود این پاور رو گرفتم، که تقریبا 2600 شد..گفتم نکنه یک وقت همین عیب های که گفتی، این پاوری که خریدم هم داشته باشه.. والا...

---

حالا یک سوال فدات شم..

الان این CV750 Bronze  بهتره یا  GP650A-UK Plus Gold ؟ 

چون رفیقم هی میگفت برای من سری  Gold هست بهتره... نمیدونم این حرف چقدر درست هست، چون این 2 پاور برای 2 شرکت متفاوت هست، شاید کیفیت قطعات این یکی که برنز هست از اونی که گلده بیشتره... 

لینک به دیدگاه

گیج گنندس این پاورا

من یه چیز میخوام با بودجه که گفتم که بشه 3060 با یه نسل 12 متوسط بست روش

یکمم آینده داشته باشه شاید یه 3 سال دیگه یه 5060 بستیم روش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

image.thumb.png.7a7ca425942f1e04bcb1f84848b9f7ec.png

من این ریویو رو براتون ضمیمه میکنم و درمورد نکات منفی همین پاور جدید یه چندتا نکته رو بگم. نکته مثب که خب مثبته و مشخصه.

اولین و بزرگ ترین نکته آوارد "Great Value" هست. یعنی شما اگه نمیخوای پاور خفن داشته باشی و بودجت تنگه این محصول به شدت پیشنهاد میشه. حالا به ترتیب نکات منفی:

-نویز زیاد در مواقع استرس: یعنی تا لود 70 درصد سایلنت (توی ریویو اومده) و همچنین یه نمونه استرس یعنی کراس لود که به معنی لود روی همه شاخه ها به صورت هم زمانه که برای کیفیت کمپوننت ها تست میشه و کاربر عادی هیچ وقت نمیتونه همچین تستی رو با کامپیوتر در کاربری های عادی تجربه کنه.

-لود ریگولاسیون 12+ این پاور توی کلاس خودش خوبه و جناب آریس این مورد رو کمی سخت گیری کرده. 1.5 درصد توی 100دردصد لود که کاربر نمیرسه هیچ وقت بهش خیلی خوبه ولی عالی نیست.

-این پاور وقتی سیستم خاموشه، برق بیشتری از همکلاس های خودش مصرف میکنه اونم فقط روی برق 230 (مثل ایران) که خب اینجا برق مفته و پاور فول رنج داشتن تو این قیمت نعمتیه که  داشتنش به ومپایر پاور بالا میچربه.

-هولداپ یا نگه داشتن برق در شرایط قطع برق لحظه ای پایینه: یعنی برای تهیه UPS باید مدل های خوب تهیه بشه که خب کسی که تو این بودجه داره پاور میخره احتمالا UPS هم نداره.

-این راش پاور روی 230 ولت زیاده یعنی وقتی شما صفر و یک میکنی پاور روی بعضی وقتا لامپ سقف اتاق چشمک میزنه. این رو باید سیم کشی خونه های قدیمی نگران باشن که فیوز نپرونن ولی خدایی سال میره میاد چند بار پاور سیستم هامونو صفر و یک میکنیم؟

-فاصله بین کانکتور های ساتا یا مولکس کمه که خب اینم سلیقه ایه. مخصوصا که کاربرد این کانکتور ها داره روز به روز به لطف m.2 کمتر میشه. میمونه فن کنترلر یا هاب که خودشون معمولا سیم دارن و روی این قضیه بی تاثیرن.

وجود این نکات منفیه که باعث شده قیمت این پاور با توجه به کارایی خوبش 70 دلار بمونه. حالا کسی به این نکات حساسه، میره یه پاور دیگه میخره که این نکات منفیو نداشته باشه ولی چون تو این کلاس این مشکلات ریز متداوله احتمالا موفق نمیشه و یا ناچارا بودجه رو افزایش میده.

۱۴ دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درسته، من اون زمان چون متاسفانه بودجم کم بود این پاور رو گرفتم، که تقریبا 2600 شد..گفتم نکنه یک وقت همین عیب های که گفتی، این پاوری که خریدم هم داشته باشه.. والا...

---

حالا یک سوال فدات شم..

الان این CV750 Bronze  بهتره یا  GP650A-UK Plus Gold ؟ 

چون رفیقم هی میگفت برای من سری  Gold هست بهتره... نمیدونم این حرف چقدر درست هست، چون این 2 پاور برای 2 شرکت متفاوت هست، شاید کیفیت قطعات این یکی که برنز هست از اونی که گلده بیشتره... 

نه عزیزم پاورت خیلی هم خوبه.

بهتره که آخه دو کلاس متفاوتن. شما گلد رو میزاری بقل گلد بعد مقایسه میکنی کدوم با ارزش تره. بله گلد بهتره اما چقدر؟ نه خیلی کم ولی کم. اگر یه پاور گلد شده حتما کمپوننتی داشته که حرارت کمتر و اطلاف انرژی کمتری داشته که گلد گرفته. همین کامپوننت با کیفیت هم باعث میشه ریپل و ولتاژ رگولاسیون متعادل بشه. بعد شما پلتفرمت بروزه که گلد تونستی بگیری در نتیجه توپولژیت حساب کتاب داره و خیلی چیزای دیگه. اگر هم قیمتن که خب صد درصد آدم بین برنز و گلد، گلد رو تهیه میکنه اما اگر یه سرو گردن گرون تره مدل گلد پس کار خاصی نکرده و هر دو انتخاب خوبیه. یه وقت هم حست شما با برند X حال میکنی و از برند Y خوشت نمیاد که این حالت بی برو برگشت اولویت داره به بنچ مارکو، مشاوره و موارد فنی. چیزیو میخری که حال میکنی. همه این هارو گفتم ولی بنظر من انتخاب پاور یکی از آسون ترین قطعات برای جستوجو و تهیه هست. شما بر حسب کلاس سیستمت که چقدر هزینه کردی پاور هم هم کلاس اون تهیه میکنی. نه زیاد از حد دسته بالا میگیری که بترسی برای سیستمت نه خسیس بازی در میاری برای سیستم که پاور خوب نیاز داره.

۴ دقیقه قبل، GhostMw گفته است:

گیج گنندس این پاورا

من یه چیز میخوام با بودجه که گفتم که بشه 3060 با یه نسل 12 متوسط بست روش

یکمم آینده داشته باشه شاید یه 3 سال دیگه یه 5060 بستیم روش

دوست عزیز. MWE رو بی خیال شو ما بقی هرچی حال کردی بخر. اگر به فکر 5060 هستی وقتی که هنوز 4060 نیومده باید صبر کنی مدل های ATX 3.0 بیاد تو بازار. تازو اونم بگیر نگیر داره. بنظر من به آینده فکر نکن الانو بچسب و پاورتو مثل هر قطعه دیگه اگر اون روز کانکتور کم داشت یا جواب نداد میفروشی یه پاور دیگه تهیه میکنی. الان تو این دوره زمونه که کلی چیز مُد میشه حتی کیس که امسال میخریو نمیدونی سال دیگه ارزش داره عوض نکنی سیستم جدید توش ببندی یا کیس رو هم ناچاری ارتقا بدی، پاور که جای خود داره.

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز. MWE رو بی خیال شو ما بقی هرچی حال کردی بخر. اگر به فکر 5060 هستی وقتی که هنوز 4060 نیومده باید صبر کنی مدل های ATX 3.0 بیاد تو بازار. تازو اونم بگیر نگیر داره. بنظر من به آینده فکر نکن الانو بچسب و پاورتو مثل هر قطعه دیگه اگر اون روز کانکتور کم داشت یا جواب نداد میفروشی یه پاور دیگه تهیه میکنی. الان تو این دوره زمونه که کلی چیز مُد میشه حتی کیس که امسال میخریو نمیدونی سال دیگه ارزش داره عوض نکنی سیستم جدید توش ببندی یا کیس رو هم ناچاری ارتقا بدی، پاور که جای خود داره.

حرفت متین و درسته باید فکر الان بود

پس یه 650 برای این مشخصلاتی که گفتم کافیه؟ 3060 و 12400 و ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، GhostMw گفته است:

حرفت متین و درسته باید فکر الان بود

پس یه 650 برای این مشخصلاتی که گفتم کافیه؟ 3060 و 12400 و ... 

من برای همین کانفیگ 600 GED بستم چند روز پیش البته اسمبلش رو استریم رفتم که دوستان ببین. دو ساعت کشید 😅 به خاطر عیب یابی رم ها هم بود البته هرچند من دستم تو اسمبل خیلی سریع نیست و دقت به خرج میدم

ولی کلا سیستم شما 400 نهایت 450 وات مصرف میکنه توی استرس که 650 کاملا براش کافیه تازه روی لود 50 درصد نگهش میداره که هر پاوری ببندی از نهایت کاراییش استفاده میکنی.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

من این ریویو رو براتون ضمیمه میکنم و درمورد نکات منفی همین پاور جدید یه چندتا نکته رو بگم. نکته مثب که خب مثبته و مشخصه.

اولین و بزرگ ترین نکته آوارد "Great Value" هست. یعنی شما اگه نمیخوای پاور خفن داشته باشی و بودجت تنگه این محصول به شدت پیشنهاد میشه. حالا به ترتیب نکات منفی:

-نویز زیاد در مواقع استرس: یعنی تا لود 70 درصد سایلنت (توی ریویو اومده) و همچنین یه نمونه استرس یعنی کراس لود که به معنی لود روی همه شاخه ها به صورت هم زمانه که برای کیفیت کمپوننت ها تست میشه و کاربر عادی هیچ وقت نمیتونه همچین تستی رو با کامپیوتر در کاربری های عادی تجربه کنه.

-لود ریگولاسیون 12+ این پاور توی کلاس خودش خوبه و جناب آریس این مورد رو کمی سخت گیری کرده. 1.5 درصد توی 100دردصد لود که کاربر نمیرسه هیچ وقت بهش خیلی خوبه ولی عالی نیست.

-این پاور وقتی سیستم خاموشه، برق بیشتری از همکلاس های خودش مصرف میکنه اونم فقط روی برق 230 (مثل ایران) که خب اینجا برق مفته و پاور فول رنج داشتن تو این قیمت نعمتیه که  داشتنش به ومپایر پاور بالا میچربه.

-هولداپ یا نگه داشتن برق در شرایط قطع برق لحظه ای پایینه: یعنی برای تهیه UPS باید مدل های خوب تهیه بشه که خب کسی که تو این بودجه داره پاور میخره احتمالا UPS هم نداره.

-این راش پاور روی 230 ولت زیاده یعنی وقتی شما صفر و یک میکنی پاور روی بعضی وقتا لامپ سقف اتاق چشمک میزنه. این رو باید سیم کشی خونه های قدیمی نگران باشن که فیوز نپرونن ولی خدایی سال میره میاد چند بار پاور سیستم هامونو صفر و یک میکنیم؟

-فاصله بین کانکتور های ساتا یا مولکس کمه که خب اینم سلیقه ایه. مخصوصا که کاربرد این کانکتور ها داره روز به روز به لطف m.2 کمتر میشه. میمونه فن کنترلر یا هاب که خودشون معمولا سیم دارن و روی این قضیه بی تاثیرن.

وجود این نکات منفیه که باعث شده قیمت این پاور با توجه به کارایی خوبش 70 دلار بمونه. حالا کسی به این نکات حساسه، میره یه پاور دیگه میخره که این نکات منفیو نداشته باشه ولی چون تو این کلاس این مشکلات ریز متداوله احتمالا موفق نمیشه و یا ناچارا بودجه رو افزایش میده.

نه عزیزم پاورت خیلی هم خوبه.

بهتره که آخه دو کلاس متفاوتن. شما گلد رو میزاری بقل گلد بعد مقایسه میکنی کدوم با ارزش تره. بله گلد بهتره اما چقدر؟ نه خیلی کم ولی کم. اگر یه پاور گلد شده حتما کمپوننتی داشته که حرارت کمتر و اطلاف انرژی کمتری داشته که گلد گرفته. همین کامپوننت با کیفیت هم باعث میشه ریپل و ولتاژ رگولاسیون متعادل بشه. بعد شما پلتفرمت بروزه که گلد تونستی بگیری در نتیجه توپولژیت حساب کتاب داره و خیلی چیزای دیگه. اگر هم قیمتن که خب صد درصد آدم بین برنز و گلد، گلد رو تهیه میکنه اما اگر یه سرو گردن گرون تره مدل گلد پس کار خاصی نکرده و هر دو انتخاب خوبیه. یه وقت هم حست شما با برند X حال میکنی و از برند Y خوشت نمیاد که این حالت بی برو برگشت اولویت داره به بنچ مارکو، مشاوره و موارد فنی. چیزیو میخری که حال میکنی. همه این هارو گفتم ولی بنظر من انتخاب پاور یکی از آسون ترین قطعات برای جستوجو و تهیه هست. شما بر حسب کلاس سیستمت که چقدر هزینه کردی پاور هم هم کلاس اون تهیه میکنی. نه زیاد از حد دسته بالا میگیری که بترسی برای سیستمت نه خسیس بازی در میاری برای سیستم که پاور خوب نیاز داره.

دمت گرم داداش

فدا مدا

لینک به دیدگاه

مستر Gost 

عزیز

هر چی میخری فقط بخر، اگه قدیمی داری بزار کنار، که یکدفعه خانمان سوز میکنه آدم رو، من چند وقت پیش استرسش رو کشیدم، سیستم رفیقم یکدفهه رفت روی هوا، که خوشبختانه سیستمش اوکیه الان اما استرس زیادی وارد کرد!

خودمم یک 600 وات گرین داشتم که تقریبا 8 سال بود کار میکرد، مشکلی هم نداشت، که با مشورت رفقای اینجا تصمیم گرفتم عوضش کنم، و عجب تصمیم خوبی گرفتم !! XD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بستگی داره ، اگر قصد دارید ارسال کیس به فضا داشته باشید تا در مدار قرار بگیره قطعا GP700A-GED رو تهیه کنید چون قدرت انفجار و شتاب بالایی داره

https://www.aparat.com/v/yJYIm

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
  • لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.منم قبل از عید سیستم جدید بستم همین پاور گرین GP700A-GED رو خریدم.همه جوره ازش راضی هستم.گرین تو پاوراش خیلی خوب کار کرده حالا شاید به بعضی برندای خارجی نرسه ولی برا کسایی که کیفیت مناسب با قیمت کم میخوان من همین رو به شما پیشنهاد میدم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، GhostMw گفته است:

سلام دوستان

بین دو مدل پاور موندم

یا 

GP700A-GED

ممنون

سلام

پاور های وایت کولر مستر برای شما مناسب نیست همینطور GED گرین 

پیشنهاد من براتون اگه کمی بیشتر هزینه کنید :

پاور G700 CoolerMaster هست ( 5 سال گارانتی آواژنگ داره)

یا اگه نمی تونی بیشتر هزینه کنید G600 گزینه خیلی خوبی هست

ویرایش شده توسط _Shayan_
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

33 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام

پاور های وایت کولر مستر برای شما مناسب نیست همینطور GED گرین 

پیشنهاد من براتون اگه کمی بیشتر هزینه کنید :

پاور G700 CoolerMaster هست ( 5 سال گارانتی آواژنگ داره)

یا اگه نمی تونی بیشتر هزینه کنید G600 گزینه خیلی خوبی هست

مرسی از شایان دوست خوبمون بابت پیشنهاد پاوری که با قیمت بالاتر نسبت به مدل های مطرح شده، با ارفاق 80plus Gold میگیره و تو مدل 800واتش به زور سیلوره. نویزش لبر مرزه و هیچ بررسی ازش در وبسایت های مطرح سخت افزاری با وجوود صورت گرفتن بررسی، نشر نشده.

https://www.cybenetics.com/d/cybenetics_v83.pdf

پ.ن: به جای این مدل، سری XG کولر مستر رو پیشنهاد بدید با چشم بسته که پا به پای پرچم دارای روز میاد.

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

مرسی از شایان دوست خوبمون بابت پیشنهاد پاوری که با قیمت بالاتر نسبت به مدل های مطرح شده، با ارفاق 80plus Gold میگیره و تو مدل 800واتش به زور سیلوره. نویزش لبر مرزه و هیچ بررسی ازش در وبسایت های مطرح سخت افزاری با وجوود صورت گرفتن بررسی، نشر نشده.

https://www.cybenetics.com/d/cybenetics_v83.pdf

پ.ن: به جای این مدل، سری XG کولر مستر رو پیشنهاد بدید با چشم بسته که پا به پای پرچم دارای روز میاد.

فکر نمی کنم 200 300 (فوقش 500)تومن قیمتی باشه که بریم GED بگیریم ، پاوری که 80 plus Gold معتبر داره تا برنزی که مدرکش رو گرین خونه جا گذاشته بود با اسنپ آوردن 😂

دیروز که تو یوتیوب چرخ میزدم تو چنل Unbox Therapy دیدم GED گرین رو بررسی کرده بود ، آره الان یادم اومد اونم تو خواب بود .

متاسفانه (خوشبختانه) گرین حتی تو رنکینگ هم نیست! البته در آمریکا ازش به عنوان دکل های برقی استفاده میشه ، آوردن ایران هنوز تو فاز بود صدا دکل میداد 🤣

خوشبختانه کارمند گرین نیستم که تمام پیشنهادهام از گرین باشه 😉

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲۵ دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

فکر نمی کنم 200 300 (فوقش 500)تومن قیمتی باشه که بریم GED بگیریم ، پاوری که 80 plus Gold معتبر داره تا برنزی که مدرکش رو گرین خونه جا گذاشته بود با اسنپ آوردن 😂

دیروز که تو یوتیوب چرخ میزدم تو چنل Unbox Therapy دیدم GED گرین رو بررسی کرده بود ، آره الان یادم اومد اونم تو خواب بود .

متاسفانه (خوشبختانه) گرین حتی تو رنکینگ هم نیست! البته در آمریکا ازش به عنوان دکل های برقی استفاده میشه ، آوردن ایران هنوز تو فاز بود صدا دکل میداد 🤣

خوشبختانه کارمند گرین نیستم که تمام پیشنهادهام از گرین باشه 😉

بگرد تو این تاپیک پستی که نوشتم "گرین تهیه کن" رو نشون بده

من حداقل دانشش رو دارم افراد رو درست راهنمایی کنم یا اگر در مورد چیزی اطلاع ندارم اظهار نظر نکنم که گمراه نشن. شما که میخوای از گرین بد بگی، بقیه رو اشتباه راهنمایی نکن. تاپیک ایجاد کن حرفتو بزن.

اتفاقا شو کیس هایی مثل آنباکس تروپی جای امثال شماست، محصولات ما از معتبر ترین آزمایشگاه های دنیا سر در میارن.

https://www.cybenetics.com/index.php?option=database&params=1,0,98

شما هم که بی مدرک حرف میزنی دلخوش همون پاور گلدایی باش که الکی گلدن فقط مارک خارجی خوردن. نری یه وقت همون مارک خارجی خوبشو بگیریا؛ سرت گیج میره از شدت کیفت، کفو خون قاطی میکنی!

• لایک 4
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

شما که میخوای از گرین بد بگی، بقیه رو اشتباه راهنمایی نکن. تاپیک ایجاد کن حرفتو بزن.

اولا هدف من بد گفتن از گرین نیست ، محصولی برای این مورد خوب نیست دلیل نمیشه برند بد باشه 

اتفاقا شو کیس هایی مثل آنباکس تروپی جای امثال شماست، محصولات ما از معتبر ترین آزمایشگاه های دنیا سر در میارن.

این جمله نکته جالبی داشت ، شما خودتون میگید که بخاطر تحریم ها نمی تونید پاور هارو بفرستید حالا چطوری از اونجا سر در میارن جالبه ! در ضمن ما داریم در مورد GED صحبت میکنیم نه 1050 پلاتینیوم!

این جمله آقای موسوی هستش :

در مورد گواهینامه 80PLUS بارها اشاره شده که تحریم های موجود و آمریکایی بودن کمپانی مورد نظر دست گرین رو بسته و حتی با استفاده از برند کمپانی های ثالث هم این موضوع سخت شده. البته با توجه به عملکرد ضعیف بسیاری از برند ها و شرکت های ایرانی این حق رو به شما میدم که کلا نسبت به برندهای ایرانی تا این حد بدبین باشید.

شما هم که بی مدرک حرف میزنی دلخوش همون پاور گلدایی باش که الکی گلدن فقط مارک خارجی خوردن. نری یه وقت همون مارک خارجی خوبشو بگیریا؛ سرت گیج میره از شدت کیفت، کفو خون قاطی میکنی!

همون مارک خوب خارجی باید 30 الی 40 دلار بیشتر هزینه کرد در خود آمریکا ، اینجا که بعضاً موجود نیست ،خودتون یه جوری حرف میزنید انگار این سری GED چیه مثلا!! خود گرین این محصول رو اقتصادی ازش اسم می‌بره ، چه کسی 3060 رو میسپاره دست یک پاور اقتصادی؟! 

وقتی کسی یک ماشین خوب می‌خره باید فکر بیمه ش هم باشه . 

همون الکی گلد ها از همون آزمایشگاه های معتبری که در خیال می‌بینید مدرک گرفته.
شما یک مدرک از همون آزمایشگاه معتبر به من نشون بده که واقعا استاندارد برنز رو گرفته 

ویرایش شده توسط _Shayan_
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۱ در ۱۵:۴۶، GhostMw گفته است:

سلام دوستان

سلام،

وقت به خیر.

با توجه به مطالعات پیشین و تجربه‌های شخصی بنده برای خرید منبع تغذیه رایانه محصولات شرکت‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌دهم:

1. Corsair

2. FSP

3. Seasonic

4. Cooler Master

5. EVGA  و Antec

علی‌رغم با کیفیت بودن بیشتر محصولات شرکت‌های یاد شده در بالا، در زمان خرید حتی از محصولات آنها هم، همواره سعی کنید منبع تغذیه انتخابی‌تان استاندارد 80plus bronze و بالاتری داشته و همچنین مدار تغذیه 12 ولت آن تک مسیره باشد.

مورد بعدی انتخاب منابع تغذیه Semi-modullar و Full-modular است که به هنگام سر هم کردن رایانه با مشکلات کابل‌های اضافی مواجه نشوید.

بنده با مواردی که عرض کردم در بازار ایران و بودجه حدودی شما منبع تغذیه مدل 750W NEO ECO محصول شرکت Antec را یافتم. با این حال به دلیل عدم آگاهی‌ام از عملکرد آن، پیشنهاد می‌دهم پیش از خرید در مورد آن بررسی کافی انجام نمایید.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...