رفتن به مطلب

کولر مناسب 12400 اینتل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز برای کولر این پردازنده کدوم از اینارو پیشنهاد میدین. ml120 واتر کولر یا mf300 delta یا netus 200 اگر پیشنهاد دیگه ای هم هست بگین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای مدل 12400F بنده GAMMAXX GT A-RGB رو بستم و راضی بودم. هیچ مشکلی هم توش ندیدم. فقط باید به فروشنده تاکید کنید با سوکت 1700 باشه چون سوکتش تو یه جعبه دیگه هست. ظاهرا برای کسایی که قبلا این کولر رو داشتن فروخته میشه سوکت جداش اما کسی که نو بخره همون قیمت یک، یکو صد براش تموم میشه.

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

برای مدل 12400F بنده GAMMAXX GT A-RGB رو بستم و راضی بودم. هیچ مشکلی هم توش ندیدم. فقط باید به فروشنده تاکید کنید با سوکت 1700 باشه چون سوکتش تو یه جعبه دیگه هست. ظاهرا برای کسایی که قبلا این کولر رو داشتن فروخته میشه سوکت جداش اما کسی که نو بخره همون قیمت یک، یکو صد براش تموم میشه.

چون الان فن خودم netus 200 گرین هست بنظرتون واتر کولر بهتر نیست چون سیستم 24 ساعت روشنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ دقیقه قبل، mr mega گفته است:

چون الان فن خودم netus 200 گرین هست بنظرتون واتر کولر بهتر نیست چون سیستم 24 ساعت روشنه 

اتفاقا چون 24/7 سیستم روشنه اصلا سمت واتر نرو اونم کلوز لوپ. ایر ببند حالا دمای خوب تر میخوای ایر قوی میبندی. من روی دما حساس نیستم 80 اینا باشه حتی برای non-K برام بسه. شما میخوای دمات پایین تر باشه یا نویزت کمتر، دوتاوره تهیه میکنی. اگر نمیخوای نوتوس 200 رو دست بزنی، یک براکت 1700 بگیر هزینه هم نداره. اگر کافی بود که استفاده میکنی، نبود ردش کن بره ایر گردن کلفت ببند.

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

اتفاقا چون 24/7 سیستم روشنه اصلا سمت واتر نرو اونم کلوز لوپ. ایر ببند حالا دمای خوب تر میخوای ایر قوی میبندی. من روی دما حساس نیستم 80 اینا باشه حتی برای non-K برام بسه. شما میخوای دمات پایین تر باشه یا نویزت کمتر، دوتاوره تهیه میکنی. اگر نمیخوای نوتوس 200 رو دست بزنی، یک براکت 1700 بگیر هزینه هم نداره. اگر کافی بود که استفاده میکنی، نبود ردش کن بره ایر گردن کلفت ببند.

چون هنوز کوج نکردم نسل دوازده دارم قطعات رو سفارش میدم الان یک 9100 دارم روی لود که میشه صفحه انجماد میشه ریستارت نمیشه یک بار کولر رو آوردم بیرون جا زدم یک دو روزی خوب شد باز دوباره انجماد میشه احتمال میدم بخاطر فنش هست چون دست میزنم فن از حرکت می افته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲۵ دقیقه قبل، mr mega گفته است:

چون هنوز کوج نکردم نسل دوازده دارم قطعات رو سفارش میدم الان یک 9100 دارم روی لود که میشه صفحه انجماد میشه ریستارت نمیشه یک بار کولر رو آوردم بیرون جا زدم یک دو روزی خوب شد باز دوباره انجماد میشه احتمال میدم بخاطر فنش هست چون دست میزنم فن از حرکت می افته 

هرچقدرم کولرت ضعیف باشه نباید با 9100 بلواسکرین بگیری. از نصب صحیحش مطمئنی؟ خمیر خوب پخش میشه؟ شایدم از کولرت نباشه. یه سری دماتو مانیتور کن یا مثلا تست بگیر ببین با چه سرعتی دمات بالا میره.

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

هرچقدرم کولرت ضعیف باشه نباید با 9100 بلواسکرین بگیری. از نصب صحیحش مطمئنی؟ خمیر خوب پخش میشه؟ شایدم از کولرت نباشه. یه سری دماتو مانیتور کن یا مثلا تست بگیر ببین با چه سرعتی دمات بالا میره.

من رو فن کولر گذاشتم چون پاورم 650 EVGA  هست ولی آنچه معلومه اینه کولر خوب روی سی پی سوار نمیشه یکم تکون بدی کج میشه روی لود اولیه انجماد نمیشه دو سه ساعت روی لود باش انجماد میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۵ ساعت قبل، mr mega گفته است:

من رو فن کولر گذاشتم چون پاورم 650 EVGA  هست ولی آنچه معلومه اینه کولر خوب روی سی پی سوار نمیشه یکم تکون بدی کج میشه روی لود اولیه انجماد نمیشه دو سه ساعت روی لود باش انجماد میشه 

اوکی پس رد کن بره یه کولر بالاتر بگیر. ولی باز هم دماتو چک کن. چون ممکنه از دما نباشه و شما با تعویض کولر مشکلت رفع نشه.

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، mr mega گفته است:

آنچه معلومه اینه کولر خوب روی سی پی سوار نمیشه یکم تکون بدی کج میشه روی لود اولیه انجماد نمیشه دو سه ساعت روی لود باش انجماد میشه 

سلام
اینطور که به نظر میرسه توی نصب کولر مشکل دارید . نباید با تکون دادن کولر کج بشه . قبل ار اینکه بخواید هزینه کنید برای قطعه ی جایگزین ، این مورد رو با یه فرد با تجربه بررسی کنید .
برای 12400f هم اگر میخواید توی رنج قیمتی ml120 هزینه کنید ، پیشنهاد بنده  AS500 دیپ کول هست .

لینک به دیدگاه

۲۶ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام
اینطور که به نظر میرسه توی نصب کولر مشکل دارید . نباید با تکون دادن کولر کج بشه . قبل ار اینکه بخواید هزینه کنید برای قطعه ی جایگزین ، این مورد رو با یه فرد با تجربه بررسی کنید .
برای 12400f هم اگر میخواید توی رنج قیمتی ml120 هزینه کنید ، پیشنهاد بنده  AS500 دیپ کول هست .

کیس من حداکثر ارتفاع 160 رو پشتیبانی می‌کنه این کولر حداقل 168 میخواد ارتفاع 

لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، mr mega گفته است:

کیس من حداکثر ارتفاع 160 رو پشتیبانی می‌کنه این کولر حداقل 168 میخواد ارتفاع 

دیپ کول  Neptwin RGB

این مورد هم اگر با براکت 1700 گیر بیارید گزینه مناسبیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...