رفتن به مطلب

فروش cpu:4690k به همراه مادربرد /RAM DDR3/گرافیک 970GTX/ خنک کننده پردازنده LE GRAND MACH RT

Recommended Posts

۴۵ دقیقه قبل، Ho۳iN_ گفته است:

باندل 3200

کیس پایه

باندل و کیس پایه برای شما 

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز این نشد شیوه فروش کالا

ابتدا اومدی فروش تکی با قیمت ثابت گذاشتی

بعد اومدی کردی مزائده کلی

بعد الان اومدی کردی فروش تک تک به صورت مزائده

طبق قانون شما با برنده مزائده به توافق نرسیدی باید به پیشنهاد دهنده قبلی مذاکره کنید

اگر نشد کلا از ابتدا باید برگرار کنید نه اینکه دوباره شیوه فروش رو تغییر بدید

این تاپیک رو بنده زیر نظر دارم یکبار دیگر شیوه فروش رو تغییر بدید تاپیک رو قفل میکنم که برید قشنگ روی اینکه با چه روشی میخواهید بفروشید فکر کنید .

در ضمن شما فقط میتونید در هر 24 ساعت 2 بار تاپیک رو به روزآوری کنید

شما در 24 ساعت 6 بار دارید تاپیک به روزآوری میکنید . بقیه هم حق دارند در بازارچه

بازارچه که فقط برای نمایش کالای شما درست نشده که بقیه هم دوست دارند کالاشون همیشه در معرض دید باشه برای فروش سریع تر

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

طبق قانون شما با برنده مزائده به توافق نرسیدی باید به پیشنهاد دهنده قبلی مذاکره کنید

این تاپیک رو بنده زیر نظر دارم یکبار دیگر شیوه فروش رو تغییر بدید تاپیک رو قفل میکنم که برید قشنگ روی اینکه با چه روشی میخواهید بفروشید فکر کنید .

شما در 24 ساعت 6 بار دارید تاپیک به روزآوری میکنید . بقیه هم حق دارند در بازارچه

بازارچه که فقط برای نمایش کالای شما درست نشده که بقیه هم دوست دارند کالاشون همیشه در معرض دید باشه برای فروش سریع تر

سلام 

بابت اسپم عذر میخوام 

اوایل که تاپیک رو زدن برای معامله کیس کامل در پیغام خصوصی به قیمت ۸ت به توافق رسیدیم 

ولی ایشون امتیازشون پایینه و بنده درخواست واسطه یا اول ارسال داشتم که قبول نکردن ، ناگفته نمونه بیشتر دوستان هم مشتری قطعات بودن که ظاهرا با کسی توافق نرسیدن

وقتی راحت پیشنهاد ۸تومنو قبول کردم متوجه شدن که بالاتر هم احتمالا مشتری داره ، پس تاپیک رو به حالت مزایده در آوردن و دوستان هم بالاتر پیشنهاد دادن ولی این بار هم با کسی معامله نکردن 

الان باز هم قیمت قطعات رو افزایش و به مزایده گذاشتن ، تعجب میکنم هنوزم عده ای از دوستان تو مزایده شرکت میکنن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۵۶ دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

سلام خدمت مدیر محترم

برنده مزایده بنده بودم ولی سوال کردن از تیپاکس هزینه ارسال 400-500 تمن گفتن به صرفه نبود مجددا فروش به صورت قطعه ای مزایده ای شده :)

مورد اول: باندل 3300

مورد دوم: کیس پایه

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، AnSaWR گفته است:

سلام 

بابت اسپم عذر میخوام 

اوایل که تاپیک رو زدن برای معامله کیس کامل در پیغام خصوصی به قیمت ۸ت به توافق رسیدیم 

ولی ایشون امتیازشون پایینه و بنده درخواست واسطه یا اول ارسال داشتم که قبول نکردن ، ناگفته نمونه بیشتر دوستان هم مشتری قطعات بودن که ظاهرا با کسی توافق نرسیدن

وقتی راحت پیشنهاد ۸تومنو قبول کردم متوجه شدن که بالاتر هم احتمالا مشتری داره ، پس تاپیک رو به حالت مزایده در آوردن و دوستان هم بالاتر پیشنهاد دادن ولی این بار هم با کسی معامله نکردن 

الان باز هم قیمت قطعات رو افزایش و به مزایده گذاشتن ، تعجب میکنم هنوزم عده ای از دوستان تو مزایده شرکت میکنن.

2 ساعت قبل، tsd137 گفته است:

سلام خدمت مدیر محترم

برنده مزایده بنده بودم ولی سوال کردن از تیپاکس هزینه ارسال 400-500 تمن گفتن به صرفه نبود مجددا فروش به صورت قطعه ای مزایده ای شده :)

مورد اول: باندل 3300

مورد دوم: کیس پایه

با منم توافق کردن تا جای شماره کارت پیش رفتم ولی شماره کارت نفرستادن گفتن مدیر گفته باید مزایده کنی تاپیکتو

لینک به دیدگاه

استارتر گرامی

میشه این جمله آخر کاربر Ho3in_ رو برای من توضیح بدید

که دقیقا" مدیران چطور و چگونه برای کاربران نوع فروش رو تبیین میکنند ؟

اگر چنین جمله ای که کاربر گفته صحیح باشه و شما از زبان مدیران چنین جمله ای به خریداران فرمودید من این تاپیک رو تا روشن شدن موضوع قفل کنم

منتظر توضیح شما هستم

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود دوستان گرامی شرمنده به خاطر سو تفاهم پیش اومده 

فردی که به بنده پیام داده بودن . من به اشتباه ایشون رو با مدیر اشتباه گرفته بودم.  واقعا به خاطر هر مشکلی پیش اومده عذر می خوام . 

اولین فروش بنده بود تجربه ای در امر فروش ندارم . در آینده سعی میکنم اشتباه پیش اومده الان تکرار نشه

• لایک 1
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Eisenberg گفته است:

درود دوستان گرامی شرمنده به خاطر سو تفاهم پیش اومده 

فردی که به بنده پیام داده بودن . من به اشتباه ایشون رو با مدیر اشتباه گرفته بودم.  واقعا به خاطر هر مشکلی پیش اومده عذر می خوام . 

اولین فروش بنده بود تجربه ای در امر فروش ندارم . در آینده سعی میکنم اشتباه پیش اومده الان تکرار نشه

با توجه به شبهات فراوانی که این مزائده داشت و باعث ایجاد مشکل برای کاربران شده بود

و با توجه به اینکه ایشان سابقه معاملاتی فروش کمی دارند و به امر مزائده وارد نبودند و این مزائده هم عملا" به بیراهه رفته

بنده این مزائده رو باطل میکنم و به کاربر اجازه میدم یک تاپیک دیگر برای فروش ایجاد کنند و با توضیحات کامل که نه خریداران گمراه و متضرر بشوند از توضیحات و نه فروشنده

در ضمن عزیزان مدیران تالار کاملا" مشخص هستند و کاربران رو با مدیران اشتباه نگیرید که باعث ایجاد مشکل بشید .

موفق باشید .

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...