رفتن به مطلب

اون از پلی استور، اینم از استیم!!!

No Body
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان انگار استیم هم فیلتر شده، بخش استور استیم برای من باز نمیشه بدون قندشکن، پلی استور هم که اصلا چیزی رو دان نمیکنه...

شما هم همینطوره ؟

یادمه وزیر ارتباطات گفته بود، پینگ 200 بازی رو میخوایم بهبود بدیم... همون روز گفتم قراره بدبختر بشیم.... 

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چک کردم الان برای بنده هم اینطوریه

دیگه همه چی تحریمه گفتن استیم نیست بزار فیلتر کنیم مثل توویچ

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

چک کردم الان برای بنده هم اینطوریه

دیگه همه چی تحریمه گفتن استیم نیست بزار فیلتر کنیم مثل توویچ

نمیدونم چی بگم... فقط میگم حماقت کردم 6 سال پیش میتونستم برم، نرفتم.. همین...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

نمیدونم چی بگم... فقط میگم حماقت کردم 6 سال پیش میتونستم برم، نرفتم.. همین...

الانم اگه میتونی برو

بدنم داغونه وگرنه خودم خیلی وقت پیش میرفتم

استرالیا با یه مدرک فنی و کار بلد ویزای کاری میده

لینک به دیدگاه

همین ظهری رفتم تنظیمات امنیتی اکانتمو بدون چیز شکن آپدیت کردما !!! الان بدون چیز شکن نمیاد بالا😐

چ گیری کردیم😐😐😐

لینک به دیدگاه

سلام...گوگل پلی استور از چند روز پیش آی پی ها و اطلاعات اکانت رو بررسی میکنه و تحریمو سنگین تر کردن...تنها راهش کلیر دیتا کردنه گوگل پلی سرویس و گوگل پلی استور هست و استفاده از یه قند شکن آی پی ثابت بدرد بخور مثل اوت لاین یا ..

متاسفانه سیاست کثیفه امریکا همه جارو به گند کشیده...

نوبت ما هم میشه یه روزی..

لینک به دیدگاه

عجب گیری کردیما

استیم دیگه چرا آخه بعد اینهمه سال

درمورد مهاجرت هم که گفتی، گزینه‌ها زیاده الان برای مهاجرت کاری. آلمان، هلند، استرالیا، اتریش و ...

یه سرچ دقیق بزن درمورد شرایط ویزای کاری کشورها

لینک به دیدگاه

اینترنت ایرانسل بدون filtershekanبالا میاد استیم برای من دوستان حالا بقیه می تونن تست کنن نتیجه رو بگن برای من پلی استور هم هنوز بدون شبکه شخصی انتقال داده کار می کنه و ظاهرا همه قربانی نشدن هنوز هر چند من 90 درصد اوقات شاخ شکن اکسپرسم فعال هست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

سلام...گوگل پلی استور از چند روز پیش آی پی ها و اطلاعات اکانت رو بررسی میکنه و تحریمو سنگین تر کردن...تنها راهش کلیر دیتا کردنه گوگل پلی سرویس و گوگل پلی استور هست و استفاده از یه قند شکن آی پی ثابت بدرد بخور مثل اوت لاین یا ..

متاسفانه سیاست کثیفه امریکا همه جارو به گند کشیده...

نوبت ما هم میشه یه روزی..

این راه تست کردم. 

برای من جواب نداد, فکر کنم این سری از ریشه شناسایی میکنه و اولین نکته شماره موبایلی هست که برای اکانت ثبت شده که اونم برای ایرانه.. 

بعید میدونم اگر این مورد جدی بشه, بتونیم کار خاصی انجام بدیم.. مگر با شماره مجازی و تغییر کامل لوکیشن.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود

دوستان انگار استیم هم فیلتر شده، بخش استور استیم برای من باز نمیشه بدون قندشکن، پلی استور هم که اصلا چیزی رو دان نمیکنه...

شما هم همینطوره ؟

یادمه وزیر ارتباطات گفته بود، پینگ 200 بازی رو میخوایم بهبود بدیم... همون روز گفتم قراره بدبختر بشیم.... 

سلام

استیم که خیلی وقته برای من اینطوری شده ولی پلی استور مشکلی نداره

رفتم یه چیز شکن vip آیپی ثابت گرفتم تا حدودی مشکل برطرف شده

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

این راه تست کردم. 

برای من جواب نداد, فکر کنم این سری از ریشه شناسایی میکنه و اولین نکته شماره موبایلی هست که برای اکانت ثبت شده که اونم برای ایرانه.. 

بعید میدونم اگر این مورد جدی بشه, بتونیم کار خاصی انجام بدیم.. مگر با شماره مجازی و تغییر کامل لوکیشن.

من مشکلی ندارم برای دانلود از پلی استور با اینکه اکانتمم خیلی وقته روش شماره ایرانی ثبت شده

فقط باید از یه قند شکن بدرد بخور استفاده کرد که آی پی تمیز بده و اون رباته گوگل تشخیصش نده

لینک به دیدگاه

ممکنه جاش اینجا نباشه ولی تا چند روز پیش با پینگ هیت توییچ رو راحت باز میکردم.چند روزه باطل شده.

لعنت به سیاست های کثیف اینا!

لینک به دیدگاه

سلام

من الان استیم رو چک کردم مشکلی نداشتم بدون چیز ش ک ن. استیم گارد هم به جی میل اومد.

با پلی استور هم مشکلی ندارم بدون چیز ش ک ن

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است:

سلام

من الان استیم رو چک کردم مشکلی نداشتم بدون چیز ش ک ن. استیم گارد هم به جی میل اومد.

با پلی استور هم مشکلی ندارم بدون چیز ش ک ن

9 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

سلام

برای بنده هم بدون فیل شکن باز شد. 😎

امروز استعلام گرفتم....

تارنمای مورد نظر شما فیلتر نمی باشد..

رسما دیونه خونس... انگار یه بچه نشسته پشت میز، بیخودی هی دکمه فیلترینگ رو میزنه، فقط استرس وارد میکنن

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

امروز استعلام گرفتم....

رسما دیونه خونس... انگار یه بچه نشسته پشت میز، بیخودی هی دکمه فیلترینگ رو میزنه، فقط استرس وارد میکنن

احتمالا فیلترچی سیستمش بازی های روز رو اجرا نمی کرده از روی فشار! دستش رفته روی دکمه 🤣

حاجی فیل شکن بزن و لذت ببر اعصابتو واسه این چیزا خورد نکن 😎😁

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

امروز استعلام گرفتم....

این دوستمون راست میگه

اعصاب خودت رو خورد نکن حرص هم نخور. دنیا ارزش نداره

سعی کن بیشتر لذت ببری

اوکی اینجا اذیت می کنن اذیت میشی حس خوبی نداری تلاش کن یکم وقت بذار و از اینجا برو و اون حس خوب رو در جای دیگه ای بساز

حرص خوردن به هر دلیلی فقط درد و مرض میاره

لینک به دیدگاه

پلی استور با ایرانسل مشکلی نداره ، استیم هم با آسیاتک باز کردم اوکی بود

کلا از طرف خودمون چند وقته گند زدن به اینترنت

با رایتل روی کیفیت 240 هم نمیتونم استریم ببینم (آپارات ! )

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

این دوستمون راست میگه

اعصاب خودت رو خورد نکن حرص هم نخور. دنیا ارزش نداره

سعی کن بیشتر لذت ببری

اوکی اینجا اذیت می کنن اذیت میشی حس خوبی نداری تلاش کن یکم وقت بذار و از اینجا برو و اون حس خوب رو در جای دیگه ای بساز

حرص خوردن به هر دلیلی فقط درد و مرض میاره

33 دقیقه قبل، M.G گفته است:

پلی استور با ایرانسل مشکلی نداره ، استیم هم با آسیاتک باز کردم اوکی بود

کلا از طرف خودمون چند وقته گند زدن به اینترنت

با رایتل روی کیفیت 240 هم نمیتونم استریم ببینم (آپارات ! )

والا دیگه طوری شده این قند شکن ما 24 ساعته فعاله... اگه خاموش بشه تعجب میکنیم...

پلی استور رو من روی 3 تا از گوشی های همکارام چک کردم دیدم میگه این برنامه در کشور شما فعال نیست...

با قندشکن هم فرقی نکرد... باید بیشتر تست کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تقییر dns تست کن

178.22.122.100

مشکل استور ویندوز رو که قطعا برطرف میکنه/ الان استیم تست کردم بدون فیلتر هم استورش باز شد

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

والا دیگه طوری شده این قند شکن ما 24 ساعته فعاله... اگه خاموش بشه تعجب میکنیم...

پلی استور رو من روی 3 تا از گوشی های همکارام چک کردم دیدم میگه این برنامه در کشور شما فعال نیست...

با قندشکن هم فرقی نکرد... باید بیشتر تست کنم

این یک راه داره :

پلی رو clear all data بزن ، بعد با چیزشکن واردشو . 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، moja گفته است:

از اون ور تحریم شده یا از این ور فیلتر؟ 

1662370524481.thumb.jpg.7114a2c15bd8d9506c00d4742194aa93.jpg

لینک به دیدگاه

عزیزان من که اهل بازی نیستم که اخبار این موارد رو بدونم

ولی استیم و امثالهم مواردی نیستند که فیلتر بشوند

در کشور ما یکسری موضوعات مشخص حساسیت ایجاد میکنند که در حال حاضر استیم جزو این موارد نیست مگر اینکه دیدگاه در موردش تغییر پیدا بکنه

کشور ما میکسی از محدودیت از داخل و تحریم از خارج هست که این موارد اینچنینی تحریم از خارج هست

در مورد گوگل پلی تا اونجایی که من تحقیق کردم گوگل روش تشخیص رو تغییر داده و داره از روی الگوریتم سرچ شما و اپلیکیشن هایی که نصب دارید و نصب کردید تحریم اعمال میکنه

هنوز به تمامی حساب ها نرسیده ولی به تدریج به همه خواهد رسید

بهترین راه حل در حال حاضر حداقل برای اپلیکیشن های ایرانی استفاده از بازار و مایکت هست

در بدترین حالت استفاده از شماره همراه رو برای تائید اجباری میکنند که خب تازه مشکلات اندرویدی ها به IOS ها نزدیک میشه و باید از روش های اونها استفاده کنیم

با این تفاوت که اپل اپلیکیشن های ایرانی رو حذف میکنه و کرده از استورش ولی با ایرانی بودن شما مشکل نداره ولی گویا گوگل جدیدا" با ایرانی بودنت هم مشکل پیدا کرده

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

پ . ن : خب چک کردم دیدم بله استیم کار خود بچه ها بوده و با پیگیری مشکل حل شده ، یکی از ۱۳ عضو کارگروه اشتباهی دستش خورده بوده به فیلتر 😁

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

هنوز به تمامی حساب ها نرسیده ولی به تدریج به همه خواهد رسید

بهترین راه حل در حال حاضر حداقل برای اپلیکیشن های ایرانی استفاده از بازار و مایکت هست

به شخصه از حدود 10- 12 سال پیش که گوشی اندروید رفتم ، همیشه از یک فروشگاه اپ ایرانی داخل گوشیم داشتم ولی مشکل اینجاست که دسترسی به قند شکن خیلی سخت تر میشه ، اگر قرار باشه این محدودیت های برای اپ های دیگ مثل جیمیل یا گوگل مپ هم اعمل بشه واقعا شرایط سخت میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...