رفتن به مطلب

مشکل عجیب با razer synapse

HAMID-ROG
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

من حدود 2 ماه هست که بعد از خرید موس و کیبورد جدیدم از برند ریزر دارم از برنامه razer synapse استفاده میکنم.

امروز به علت یک کار فوری بعد از روشن شدن سیستم مجبور شدم بلافاصله بعد ازبالا اومدن ویندوز و در حین لود شدن razer synapse شبکه شخصی انتقال داده رو روشن کنم، در همین حین ریزر ارور داد که من به اکانت ریزرم لاگین بکنم. که بعد از لاگین کردن دیدم که برنامه آپدیت جدید داده. بعد از آپدیت و بعد از ریستارت سیستم متوجه شدم پروفایل نور پردازی موس و کیبوردم لود نشده . برنامه رو باز کردم دیدم زده razer synapse not running . چند بار کامل کلوز کردم باز کردم فایده نداشت حتی با شبکه شخصی انتقال داده. کلا برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم بار اول درست اجرا میشه ولی بعد از ریستارت ویندوز دوباره اجرا نمیشه. این پروسه رو 2-3 بار تکرار کردم

همینطور که میدونید سایت ریزر کشور ایران رو تحریم کرده و بدون شبکه شخصی انتقال داده نمیشه دانلود و لاگین و به اصطلاح sync online کرد ، تا اینجای کار با شبکه شخصی انتقال داده چندین بار کلوز و اپن میکنم اکی میشه ولی متاسفانه بدون شبکه شخصی انتقال داده اصلا ران نمیشه در حالی که در حالت عادی (2 ماه استفاده) بعد از بالا اومدن ویندوز بدون شبکه شخصی انتقال داده همه چی اکی بود ولی از امروز وارد پروسه عجیبی شده . حالا نمیدونم آپدیت جدید باعث این مشکل شده یا خطای من بوده !

خواستم بدونم کسی از دوستان مشکل مشابه ای داشته که بتونه راهنماییم کنه ؟

دیوایس ها :

keyboard :Razer huntsman elite purple

mouse :Razer viper 8khz

لینک به دیدگاه

درود فکر میکنم بخاطر آپدیت جدید باشه

این مطلب رو بخون شاید کمکت کنه ، ظاهرا مشکل رایج برنامه razer هست.

پ.ن: دیگ شرکتی مونده که ایران رو تحریم نکرده باشه😑

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم مشکل مشابه رو داشتم، دستگاه رو یه لحظه دیتکت میکرد دوباره نمیشناخت، تو گیم یهو موس رو میشناخت، پروفایل لود میشد، یهو میپرید، فکر کن وسط ایم گرفتن دقت موس کم و زیاد شه هی!

چند بار پاک کردم دوباره ریختم ولی درست نشد و سیستم که ریستارت میشد دوباره برمیگشت به حالت قبل

ویندوز عوض کردم دوباره نصب کردم  درست شد. مشکل تحریم و ... هم ندارم من.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان.

الان من تیک auto startup برنامه ریزر رو بستم ، قندشکن رو روشن میکنم برنامه رو اجرا میکنم مشکلی نداره و راحت اجرا میشه . ولی بدون قند شکن برنامه کلا دیوایس هارو نمیاره و razer synapse not running میشه . حتی تسک منیجر هم کلوز بکنمش و باز کنم بازم اجرا نمیشه . 

عجیبه منم تا دیروز بدون قند شکن، برنامه auto startup راحت اجرا میشد ولی امروز کلا بهم ریخت !

گوگل کردم همین مطلبی که فرستادین هم دیدم فایده نداشت برام.

لینک به دیدگاه

کلا ریزر شیلتر کرده ایران قبلا برنامه ش نبود الان اونم شده و از اونجایی که تمام انلاینه برنامه همین می شه

باید یک ف شکن حسابی بزنید بعدش دیسکانت شید مهم نیست تا ری استارت بعدی فعال می شه یا اینکه GUEST ACC کنید کلا افلاین مد می شه

دقت کنید هر ش شکن کار نمی کنه باید بتونه اسپوتیفای یا کلا تکنیک جدید گوگل رو دور بزنه

ویرایش شده توسط slash_slash
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

کلا ریزر شیلتر کرده ایران قبلا برنامه ش نبود الان اونم شده و از اونجایی که تمام انلاینه برنامه همین می شه

باید یک ف شکن حسابی بزنید بعدش دیسکانت شید مهم نیست تا ری استارت بعدی فعال می شه یا اینکه GUEST ACC کنید کلا افلاین مد می شه

دقت کنید هر ش شکن کار نمی کنه باید بتونه اسپوتیفای یا کلا تکنیک جدید گوگل رو دور بزنه

ممنون .

کلا راهی نداره بدون razer synapse نورپردازی هارو لود کنه ؟ با اینکه داخل کیبورد و موس مموری داره و سیو هم شده پروفایل ، بازم بدون synapse لود نمیشه. با ف شکن لاگین میکنم اکی میشه خاموشش میکنم درست کار میکنه. ریستارت کنم دیگه دوباره بالا نمیاد. 

اکانت guest آفلاین اجرا شه لود میکنه نورپردازی رو ؟

ویرایش شده توسط HAMID-ROG
لینک به دیدگاه

هیچ راهی نیست نورپردازی ها فقط با نرم افزارش هست و با حالت مهمان بله لود می شه شما گست باید بزنید تنظیماتش بهش بدید بعد از این به بعد می تونید افلاین اجراش کنید

البته کار راحت تر همون زدن یک دقیقه شیلتر شکن هست پروفایل که لود بشه حتی تا چندین بار ری استارت هم دیگه نیازی به نت نداره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

برنامه ی ریزر مشکل شدید نرم افزاری داره , در رابطه با فیلتر شدن برنامه اطلاعی ندارم ولی در حال حاضر تو سال ۱۴۰۳ بدون شبکه شخصی انتقال داده وارد میشه اما مشکلات زیادی داره , اول و بزرگترینش آنلاین بودنش هست ، شما هیچ وقت نمیتونید آفلاین وارد برنامه ی ریزر بشید دوم دکمه ی کف موس یا به اصطلاح زیر موس برای تغییر پروفایل یا تغییر DPI تعبیه شده اما هر بار که دکمه رو بزنید سرعت موس با یک DPI ثابت روی سه تا سرعت مختلف تغییر میکنه که واقعا عجیبه ، سرعت اول کند دقت موس پایین ، سرعت دوم متوسط دقت موس بالا و سرعت سوم سریع و دقت موس پایین و جالبه که هیچکس در رابطه با مشکل باگ نرم افزاری تغییر سه حالت موس هیچ صحبتی نکرده و چیزی که بد ترش میکنه تشخیصشه که کاملا سخته ، من هر دفعه که DPI رو تغییر میدم باید دکمه ی زیر موس رو چند بار بزنم تا به سرعت نرمال برسم و جالبیش اینجاس که توی قسمت calibration هم دقیقا سه تا حالت سرعت داره ولی وقتی دکمه ی زیر موس رو میزنید تنضیمات هیچ تغییری نمیکنه ولی سرعت موس تغییر میکنه ، توجه داشته باشین که من دو تا موس ریزر خریداری کردم و هر دو همین مشکلو دارن ویندوز هم عوض شده و مشکل رفع نشده و روی یک سیستم دیگه تست شده باز هم مشکل پایدار بود ، یک بارم اتفاق افتاد که برنامه به کل قاطی کرد و دیگه DPI تغییر نمیکرد ، برنامه رو پاک کردم و از نو نصب کردم باز هم مشکل حل نشد ، برای بار آخر برنامه رو پاک کردم و توی درایو c که برنامه اونجا نصب بود کاملا گشتم و اسم ریزر رو سرچ کردم و هر چی بود پاک کردم و دوباره نصب کردم تا مشکلش رفع شد ، در کل بخاطر سیستم نرم افزار فوق‌العاده ضعیفش این موس رو به کسی پیشنهاد نمیکنم امیدوارم مشکلش در آینده رفع بشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...