رفتن به مطلب

معرفی بهترین مدل و برند برای کارت gtx 550

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چند وقت پیش تاپیکی با عنوان بهترین کارت گرافیک تا سقف 550 تومن زدم....که یکی از دوستان لطف کردند و راهنمایی کردند....

متاسفانه به علت مشکلات مالی بودجم محدودتر شد و اونجور که سرچ کردن کارت 550 از لحاظ قیمتی برام بهتر بود

سوالی که داشتم اینه که این کارت چقدر از 560 ضعیفتره؟؟و ممکنه باعث حسرت خوردن من درآینده بشه؟؟؟آیا برای گیم های آینده با رزولوشون مانیتور من که معمولا روی 1280*800 هست...17 اینچ ال سی دی....کافیه؟؟

اگه لطف کنید بهترین مدلش(آخه چند تا مدل مختلف مثل top و direct cu و ....رو دیدم) و به همراه بهترین برند معرفی کنید...خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

برای کار تو مانیتور شما 550 کفایت میکنه . ولی اگر مانیتور فول اچ دی بگیری ممکنه کم بیاره تو جزییات بالا .

کارتها 2 دسته هستن . 1 دسته رفرنس که از فرکانس و امکانات پیشفرض کارخونه استفاده میکنن / 1 دسته هم غیر رفرنس که امکانات و مشخصات قویتری دارن نسبت به دسته اول .

دسته اول تو برندهای مختلف تفاوت زیادی نداره از نظر کیفیت ساخت . قدرتشون هم در یک حد هست . ولی دسته دوم با توجه به امکانات و قطعات به کار رفته توسط هر برند کیفیت و قدرت متفاوتی دارن . قیمتها هم خیلی فرق دارن . کارت های رفرنس از حدود 230 تومان هستن تا 270 تومان که به برند و شرکت گارانتی کننده بستگی دارن . کارتهای غیر رفرنس هم تا 340 تومان هست تو بازار .

اما پیشنهاد من Gainward GTX 550 Ti 1GB DDR5 هست . قیمتش 255 تومانه .

لینک به دیدگاه

550ti به نظر من ضعیفه .. 5850 هم گیر بیاری خوبه . 6850 هم فکر کنم 270 بتونی پیدا کنی .

لینک به دیدگاه

برای کار تو مانیتور شما 550 کفایت میکنه . ولی اگر مانیتور فول اچ دی بگیری ممکنه کم بیاره تو جزییات بالا .

کارتها 2 دسته هستن . 1 دسته رفرنس که از فرکانس و امکانات پیشفرض کارخونه استفاده میکنن / 1 دسته هم غیر رفرنس که امکانات و مشخصات قویتری دارن نسبت به دسته اول .

دسته اول تو برندهای مختلف تفاوت زیادی نداره از نظر کیفیت ساخت . قدرتشون هم در یک حد هست . ولی دسته دوم با توجه به امکانات و قطعات به کار رفته توسط هر برند کیفیت و قدرت متفاوتی دارن . قیمتها هم خیلی فرق دارن . کارت های رفرنس از حدود 230 تومان هستن تا 270 تومان که به برند و شرکت گارانتی کننده بستگی دارن . کارتهای غیر رفرنس هم تا 340 تومان هست تو بازار .

اما پیشنهاد من Gainward GTX 550 Ti 1GB DDR5 هست . قیمتش 255 تومانه .

خیلی ممنون از پاسخ کاملتون....

عذر میخوام نظرتون درباره ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP 1GB GDDR5 که قیمتش تو سایت لیون 325 تومن هست چیه؟؟من توی بحث مقایسه دیدم که gpu clock این بیشتره....آیا این تاثیری نداره؟

لینک به دیدگاه

خير تاثير انچناني ندارد فقط پول زيادي ميدهيد وكارايي محسوسي نميبينيد

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پاسخ کاملتون....

عذر میخوام نظرتون درباره ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP 1GB GDDR5 که قیمتش تو سایت لیون 325 تومن هست چیه؟؟من توی بحث مقایسه دیدم که gpu clock این بیشتره....آیا این تاثیری نداره؟

دوست عزیز نظر شخصی بنده اینه که پول اضافه بابت برند نده چون من توی اینهمه قطعه ای که عوض کردم تا حالا تاثیر نوع برند رو در کارایی ندیدیم و به نظرم پرداخت پول اضافه برای محصولات ASUS و GIGA کار بیهوده ایه (البته به جز مادربرد)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نظر شخصی بنده اینه که پول اضافه بابت برند نده چون من توی اینهمه قطعه ای که عوض کردم تا حالا تاثیر نوع برند رو در کارایی ندیدیم و به نظرم پرداخت پول اضافه برای محصولات ASUS و GIGA کار بیهوده ایه (البته به جز مادربرد)

چشم هر چی شما بگید :)

شما هم Gainward GTX 550 Ti 1GB DDR5

رو تایید میکنید؟؟تا سقف 350 تومن از این کارت بهتر دیگه نیست؟؟البته من به خاطر شناختی که از کارتهای ati ندارم این رو پرسیدم...و اینکه بیشتر جاها معمولا از invidia تعریف میکنند.....وگرنه ممنون میشم اگه بازم بتونید راهنماییم کنید...:)

لینک به دیدگاه

شما تا 350 تومان میتونی کارت 6870 ATI بگیری که خیلی بهتر از 550 هست . البته قیمتش ممکنه کمی کمتر یا بیشتر باشه . ولی میارزه به نسبت 550 . ولی اگر تا 250 میخوای هزینه کنی انتخاب زیادی نداری . فقط 6790 میمونه که اون هم کمی گرونتر شده .

لینک به دیدگاه

شما تا 350 تومان میتونی کارت 6870 ATI بگیری که خیلی بهتر از 550 هست . البته قیمتش ممکنه کمی کمتر یا بیشتر باشه . ولی میارزه به نسبت 550 . ولی اگر تا 250 میخوای هزینه کنی انتخاب زیادی نداری . فقط 6790 میمونه که اون هم کمی گرونتر شده .

عذر میخوام به عنوان آخرین سوالم.......از توی ati کدوم برند رو پیشنهاد میکنید؟؟

لینک به دیدگاه

سافایر ، XFX ، پاور کالر ، و خیلی برندهای دیگه . برندهای خوش قیمت زیادن . زیاد دنبال برند خاص نباشی بهتره . الان XFX مدتی تو بازار هست . قیمتهای خوبی هم داره . تو سایت لیون هم هست .

لینک به دیدگاه

چشم هر چی شما بگید :)

شما هم Gainward GTX 550 Ti 1GB DDR5

رو تایید میکنید؟؟تا سقف 350 تومن از این کارت بهتر دیگه نیست؟؟البته من به خاطر شناختی که از کارتهای ati ندارم این رو پرسیدم...و اینکه بیشتر جاها معمولا از invidia تعریف میکنند.....وگرنه ممنون میشم اگه بازم بتونید راهنماییم کنید... :)

بله دوست عزیز من تا امروز GTX 580 از برند gainward داشتم و الان هم GTX 680 از همین برند رو روی سیستم بستم,از بابت کیفیت خیالت راحت باشه مخصوصاً سری phantom که خنک و بیصداست
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز من تا امروز GTX 580 از برند gainward داشتم و الان هم GTX 680 از همین برند رو روی سیستم بستم,از بابت کیفیت خیالت راحت باشه مخصوصاً سری phantom که خنک و بیصداست

الان داشتم یه سرچ میکردم تو نت....یه سایت خوب پیدا کردم که review های خوبی میذاره....یه بخش هم برای مقایسه کلیه قطعات کامپیوتر داره....

http://www.anandtech.com/bench/GPU12/372

دوستان 6870 رو معرفی کردند که از 550 خیلی بهتر و از 560 هم بهتر هستش....تنها مشکلم اینه که تاحالا Invidia داشتم و یه جورایی میترسم برم سمت ati!! :blink:

لینک به دیدگاه

فرمایش بقیه ی دوستان کاملاً درسته چون توی رده ی کارت های میانه قیمت و ارزان قیمت,AMD ها بازدهی بهتری دارن

ویرایش شده توسط gintama
لینک به دیدگاه

بالاخر امروز رفتم لیون کامپیوتر و gainward gtax 560 و پاور گرین 600 رو گرفتم....دوس داشتم اینجا اول یه تشکر حسابی از آقای حسینی به خاطر برخورد فوق العاده ای که با مشتریا دارن و همچنین شخصیت بی نظیرشون بکنم و همچنین از بچه های لیون کامپیوتر که منو راهنمایی کردن....دست همگیتون درد نکنه....امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید....اینم عکس چیزایی که خریدم :)

post-6328-0-36023100-1344442375_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...