رفتن به مطلب

مشکل با وارزون با گرافیک 6900xt

sol2en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

مشخصات سیستمم اینه

ویندوز 11 پرو

Cpu i7 12700k
GPU 6900xt
Ram 32 vengeance Pro rgb
Main msi z690 A ddr4
Cpu fan Corsair H100i 2 fanC

ase z5 surenA rgb

SSD Samsung 980pro

وقتی میخوام از توی بتل نت وارد وارزون بشم وارد میشه یا حین لود کردن یا داخل منوی بازی یکدفعه از توی بازی می افته بیرون

هربار که کچ بازی رو از توی فولدر بازی پاک میکنم درست میشه ولی باز بعد ورود همونجور میشه و گاهی با کچ پاک کردن هم درست نمیشه

توی کل بازی ها چه آنلاین چه آفلاین بالاترین اف پی اس و میده در حد 3090 و بدون کوچکترین مشکلی روی حالت اولترا ولی تنها مشکلش فقط و فقط با وارزونه 

کسی میدونه چیکار کنم که درست بشه یا با این مشکل مواجه شده؟ یه چندتا راهکار توی یوتیوب دیدم ولی کارساز نبود

ویرایش شده توسط sol2en
لینک به دیدگاه

اساسا وارزون با کارت های AMD مشکل داره،حالا هرروز یه باگی پیدا میشه بعد از چند وقتم درست میشه یجای دیگه بازی به مشکل میخوره

نمیدونم مشکل از تیم نرمفزاری AMD هست یا دست های پشت پرده هست!🙃

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

اساسا وارزون با کارت های AMD مشکل داره،حالا هرروز یه باگی پیدا میشه بعد از چند وقتم درست میشه یجای دیگه بازی به مشکل میخوره

نمیدونم مشکل از تیم نرمفزاری AMD هست یا دست های پشت پرده هست!🙃

والا چی بگم شانس ماس😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکبار دیتای گیم رو وریفای کنید.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

یکبار دیتای گیم رو وریفای کنید.

انجام شده قبلا

لینک به دیدگاه

دوست من مشکل کارتت نیست مشکل انتی چیت بازیه با یه سری نرم افزارها مشکل داره مخصوصا نرم افزار های تغیر ایپی و ریموت دستکتاپ با بعضی از برنامه هایی که برای کنترل rgb  یا موس و کیبورد هم هست تداخل داره من چند روز درگیرش بودم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Pooriya1886 گفته است:

دوست من مشکل کارتت نیست مشکل انتی چیت بازیه با یه سری نرم افزارها مشکل داره مخصوصا نرم افزار های تغیر ایپی و ریموت دستکتاپ با بعضی از برنامه هایی که برای کنترل rgb  یا موس و کیبورد هم هست تداخل داره من چند روز درگیرش بودم

اتفاقا کیس من و بیشتر قطعات فول آر جی بی و همینطور تغییر دی ان اس هم دادم، چیکار کردی آخرش تا درست شد؟ 

IMG_20220822_001947.jpg

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، sol2en گفته است:

اتفاقا کیس من و بیشتر قطعات فول آر جی بی و همینطور تغییر دی ان اس هم دادم، چیکار کردی آخرش تا درست شد؟ 

IMG_20220822_001947.jpg

ببین باید از تو سرویس های ویندوز خاموششون کنی اگر خواستی ریموت بده برات راش بندازم

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

وارزون کلا با ای ام دی مشکل داره نگران نباش استفاده کن از کارتت لذت حلال ببر

لینک به دیدگاه

مشکل بازیه نگران نباش / وارزون کلا از زمانی که اومده باگزونه تا وارزون! یادمه با کارت AMD خودمم وقتی پلی میدادم کرش میکرد مینداخت بیرون آخرش دیگه قیدشو زدم از بس این بازی اذیت کرد! 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Pooriya1886 گفته است:

ببین باید از تو سرویس های ویندوز خاموششون کنی اگر خواستی ریموت بده برات راش بندازم

اگه لطف کنی که ممنونت میشم پیام بده تو واتس آپ هماهنگ کنیم 09357719104

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

اون ار جی بی ها که دوستمون گفتن انجام بده ولی اگر نشد ادامه رو بخون

یه مشتری داشتیم تقریبا مشکل شما رو داشت

سیستم اورد براش کل سیستم رو تست کردیم همه چیز نرمال بود(دما -پایداری -بروز رسانی درایورها-بروز رسانی ویندوز و برنامها و پیش نیاز ها)

رم هاشو با برنامه "مم تست86" تا تست  12 رفتیم و چون محدودیت وقت بود ادامه ندادیم ولی بش گفتم مورده بیشتر به مشکل رم میخوره

خودش محض کنج کاوی خونه تست کامل که 14 تا تسته گرفت و متوجه شد تو تست 14 رم ارور داره

فرستاد گارانتی حتی گارنتی هم نمی خواست قبول کنه که عکسو مدرک ارئه میده و قبول میکنن

البت کمی مشکلش با شما تفاوت داشت،ولی رما رو هم یه تستی بزن(اخرین نسخه برنامه و تست کامل)

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر همه دوستان

اون ار جی بی ها که دوستمون گفتن انجام بده ولی اگر نشد ادامه رو بخون

یه مشتری داشتیم تقریبا مشکل شما رو داشت

سیستم اورد براش کل سیستم رو تست کردیم همه چیز نرمال بود(دما -پایداری -بروز رسانی درایورها-بروز رسانی ویندوز و برنامها و پیش نیاز ها)

رم هاشو با برنامه "مم تست86" تا تست  12 رفتیم و چون محدودیت وقت بود ادامه ندادیم ولی بش گفتم مورده بیشتر به مشکل رم میخوره

خودش محض کنج کاوی خونه تست کامل که 14 تا تسته گرفت و متوجه شد تو تست 14 رم ارور داره

فرستاد گارانتی حتی گارنتی هم نمی خواست قبول کنه که عکسو مدرک ارئه میده و قبول میکنن

البت کمی مشکلش با شما تفاوت داشت،ولی رما رو هم یه تستی بزن(اخرین نسخه برنامه و تست کامل)

مشکلشون حل شد

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است:

مشکلشون حل شد

ممنون پوریا جان

یه توضیح مختصر بدی راجع به حل مشکل ممنونت میشم

در اینده نیاز میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با کمک آقا پوریا مشکل حل شد، دستشون دردنکنه، مشکل نرم افزاری از خود ویندوز بود که آنتی چیت بازی باهاش مشکل داشت

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، sol2en گفته است:

سلام دوستان با کمک آقا پوریا مشکل حل شد، دستشون دردنکنه، مشکل نرم افزاری از خود ویندوز بود که آنتی چیت بازی باهاش مشکل داشت

یه توضیح کامل برای دوستانی که مثل شما مشکل داشتن بذار تا استفاده کنن

لینک به دیدگاه

من ۶۹۰۰ایکس تی دارم حتی بدون کوچکترین مشکلی همه گیمها و همچنین کالاف ونگارد و مدرن و وارزون ....یه دو سه ماهس مدرن وارفر و وارزونش تحریم شدیم و باید با دی ان اس وارد شیم مشکل از کارتتون نیست

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، m2relax گفته است:

یه توضیح کامل برای دوستانی که مثل شما مشکل داشتن بذار تا استفاده کنن

در اولین فرصت چشم

2 ساعت قبل، ice face گفته است:

من ۶۹۰۰ایکس تی دارم حتی بدون کوچکترین مشکلی همه گیمها و همچنین کالاف ونگارد و مدرن و وارزون ....یه دو سه ماهس مدرن وارفر و وارزونش تحریم شدیم و باید با دی ان اس وارد شیم مشکل از کارتتون نیست

مشکل از نرم افزارهای ویندوز بود که با آنتی چیت وارزون مشکل داشتن که درستش کردم و الان حل شد

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

ممنون پوریا جان

یه توضیح مختصر بدی راجع به حل مشکل ممنونت میشم

در اینده نیاز میشه

حتما اما خلاصش اینه که نرم افزار های شبکه شخصی انتقال داده و تغی ایپی باعث کرش کردن بازی میشن حتی اگر ازشون استفاده نکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...