رفتن به مطلب

درخواست تعمیر کارت گرافیک asus rog strix rx 580 8gb

ABDEMOHAMMAD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان

قضیه از این قراره که من امروز چون برادر کوچیکم یکی از پره های فن asus rx 580 ؤو شکست مجبور شدم فن رو باز کنم و فن جدید بزارم روش 

گرافیک حدود 5 ماهی هست از همین فروم خریداری شده

و  پیچ پلمپ بود بخاطر فن پیچ پلمپش رو باز کردم و فن رو عوض کردم

این گرافیک رو حدود سه ماهی هست رو ماین انداخته بودم و بخاطر جنس نامرغوب رایزر اون قسمت باریک pci که بهش وصل میشه رایزر سوخته بود و یخورده pci گرافیک یک قسمت کوچیکش سیاه شه بود

بردم تمیش کنند 

این قدر با مسواک سفت روش کشید که دوتا از پین های گرافیک یکی از پشت و یکی از جلو کنده شد

الان وقتی گرافیک رو روی رایزر میزارم 

مادربورد رایزر رو میشناسه ولی فن ها حرکت نمی کنند و این که گرافیک شروع به کار میکنه حدود یکی دو دقیقه بعد هی ریستارت میشه

کسی از دوستان هست که بتونه این مشکل رو درست کنه کارت رو براش بفرستم؟

یکی از تعمیر کارا که پارسال از همین فروم بچه ها زحمت کشیدن شمارش رو به من دادند بهش پیام دادم ولی ظاهرا انقدر سرش شلوغ هست که با اختلاف یکی دو روز جواب پیام های منو میده ولی گفت به احتمال زیاد درست میشه

گفت که مشکلش جوریه که خیلی طول نمیکشه درست شه

جالبه قبل از این که پین ها درست شه به خوبی کار میکرد ولی همین امروز ظهر وقتی پین ها کنده شد این جوری شد

WhatsApp Image 2022-09-15 at 19.25.42.jpeg

WhatsApp Image 2022-09-15 at 19.25.41 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-09-15 at 19.25.41.jpeg

لینک به دیدگاه

سلام فکر کنم با لحیم بشه درستش کرد به نظرم به استاد فردوسی پیام بدید ferdosi

لینک به دیدگاه

سلام هم میشه با لحیم همین تیکه رو چسبوند هم میشه با چسب مس درستش کرد ،البته ظریف کاری میخاد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خلاصه کارش اینه که باید یکم pcb خراشیده بشه، بعد با سیم لاکی مسیر از بین رفته جایگزین شه،  بعدش هم با چسب و رنگ pcb سرجاش ثابت شه.

به نظرم این مورد رو به تعمیر کار های موبایل بسپارید خیلی بهتره، چون چنین مواردی توی موبایل ها زیاد پیش میاد و تعمیر کار های موبایل با ظرافت بیشتر و کیفیت بهتری میتونن انجامش بدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...