رفتن به مطلب

دانگل wifi چی بگیرم

arvin_393
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی

برای گیم همیشه از هات اسپات گوشی برای اینترنت استفاده میکنم، دانگل wifi که دارم روی رسیور بود، چند وقت پیش هم یه دانگل ارزون گرفتم که احساس میکنم فرقی با قبلی نداره بدتر هم هست، وقتی با گوشی بهشون وصل میشم توی گوشی مشخصاتشونو میزنه تکنولوژی وای فای ۴ 

چند وقته که اینترنت مملکت خیلی مزخرف شده، گذشته از اون احساس میکنم شاید این دانگلا هم روی وضعیت اتصال تاثیر داشته باشن

سوال اول اینکه یه دانگل با قیمت بالاتر میتونه کیفیت هرچند کم بهم بده

سوال بعدی چه مدلی بخرم 

TP-Link Archer T4U AC1300 

این چطوره یا اگه تو همین رده انتخابای بهتری هست شایدم ارزونتر با همین کارایی، و اینکه این مدل وای فای ۶ نیست درسته؟ 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

دانگل اصلا مناسب گیم نیست. اگر مجبوری از دانگل استفاده کنی سراغ مدل های اینترنال برو.

لینک به دیدگاه

هر دانگلی بخری ، یه مشکل داری اونم گرم شدن بیش از حد و بعضی موقع ها دیسکانکت شدن ، مثلا خودم دانگل TP LINK 823N دارم بعد چند ساعت استفاده بدنش داغ میشه و اینترنت رو قطع میکنه ، با دانگل 721N این مشکل رو کمتر داشتم ، چون فکر میکنم دانگل بزرگتر هست و حرارت بیشتری دفع میشه 

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

TP-Link Archer T4U AC1300 

با هزینه ای که برای این دانگل وایفای میخواید بکنید میتونید یه مودم usb بگیرید مثل  m79 zte یا dlink 910. اینطوری پینگ پایینتری دریافت میکنید .
شما گوشی رو حتی با سیم هم به کامپیوتر وصل کنید ، تاخیر زمانی بین کامپیوتر و موبایل کمتر از 2 3 میلی ثانیه نیست . ( پینگ default gateway رو بگیرید متوجه میشید)  اتصال بیسیم که جای خود داره .

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، m.reza گفته است:

با هزینه ای که برای این دانگل وایفای میخواید بکنید میتونید یه مودم usb بگیرید مثل  m79 zte یا dlink 910. اینطوری پینگ پایینتری دریافت میکنید .
شما گوشی رو حتی با سیم هم به کامپیوتر وصل کنید ، تاخیر زمانی بین کامپیوتر و موبایل کمتر از 2 3 میلی ثانیه نیست . ( پینگ default gateway رو بگیرید متوجه میشید)  اتصال بیسیم که جای خود داره .

این مودم های usb مشکل گرم شدن ندارن مواقع دانلود بیش از حد؟ تو فکرم هست بگیرم برای دانلود های شبانه .

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

هر دانگلی بخری ، یه مشکل داری اونم گرم شدن بیش از حد و بعضی موقع ها دیسکانکت شدن ، مثلا خودم دانگل TP LINK 823N دارم بعد چند ساعت استفاده بدنش داغ میشه و اینترنت رو قطع میکنه ، با دانگل 721N این مشکل رو کمتر داشتم ، چون فکر میکنم دانگل بزرگتر هست و حرارت بیشتری دفع میشه 

منم همین احساس رو دارم فکر میکنم به خاطر گرم شدن دانگل اینترنت ضعیف میشه یا یهو قطع میشه 

متاسفانه هنوز تصمیم نگرفتم در مورد اینترنت چی بگیرم ، از یه طرف دنبال اینم که فیبرنوری یا vdsl نصب کنم ولی همیشه کابل تلفن رو از تو کوچه میدزدن هیچوقت تلفن نداریم، از یه طرفم بین tdlte و اینترنت وایرلس موندم نمیدونم کدوم بهتره، تو یکی از تاپیکا یکی از دوستان گفت وایرلس بگیر بهتره، با یکی از اشناها که تو کار نصب وایرلس یکی از شرکتا بود صحبت کردم از حرفاش اینجور برداشت کردم که تقریبا با tdlte مثل همه شاید tdlte بهترم باشه ، الان میگم اگه چند میلیون پول تجهیزات وایرلس بدم پینگش از اینترنت گوشی بدتر باشه اونوقت چی 🤦🏻

نمیدونم چکار کنم 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

این مودم های usb مشکل گرم شدن ندارن مواقع دانلود بیش از حد؟ تو فکرم هست بگیرم برای دانلود های شبانه .

گرم میشن در حد کمتر از 40 درجه اینطورا (  در حدی که فقط دست بزنی متوجه گرماش بشی ) ولی مشکلی ایجاد نمیشه
دو مدل هواوی و یه مدل دی لینک زیر دستم بوده تا حالا و موردی ندیدم پیش بیاد براشون بعد از دانلود .
اگه سقف سرعت 10 12 مگ بر ثانیه راضیت نمیکنه برو سراغ مودم هایی که تجمیع دارن و اصطلاحا 4.5 جی هستن مثل b612  و  b622.

10 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

از یه طرفم بین tdlte و اینترنت وایرلس موندم نمیدونم کدوم بهتره، تو یکی از تاپیکا یکی از دوستان گفت وایرلس بگیر بهتره، با یکی از اشناها که تو کار نصب وایرلس یکی از شرکتا بود صحبت کردم از حرفاش اینجور برداشت کردم که تقریبا با tdlte مثل همه شاید tdlte بهترم باشه ، الان میگم اگه چند میلیون پول تجهیزات وایرلس بدم پینگش از اینترنت گوشی بدتر باشه اونوقت چی 🤦🏻

وایرلس یه سر و گردن از tdlte بالاتره . اصلا قابل مقایسه نیست از نظر کیفیت اتصال . حداقل توی اهواز که اینطوره
بعدش هم نیاز نیست چند میلیون پول تجهیزات بدید از همون اول . درخواست امکان سنجی بدید یا به همین آشناتون بگید بیاد بررسی کنه ، اگر از پینگ و سرعت راضی بودید بعدش تجهیزات رو بخرید .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۲۸ در 23:28، Hamed.Madadi گفته است:

کاملا تایید میکنم مودم های usb موقع دانلود پیوسته ، داغ میکنن و دجار قطعی میشن از همه ضعیف تر هم همینه TP LINK 823N

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...