رفتن به مطلب

دوستان الان روی اینترانت هستیم؟

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

7 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

متاسفانه بحث هزینه اش کمر شکنه

کلا این چیزا به ما ایرانیا نیومده ما همون باید یا به سبک غار نشینا با دود ارتباط برقرار کنیم یا با یه اینترنت با سرعت زیر 1 مگ که دست کمی از دود نداره :| 

ظاهرا گفته شده که هزینه اشتراک ماهیانه هاش رو قراره برای ایرانیها رایگان کنن
ولی الان مشکل اصلی ، هزینه سنگین خرید تجهیزات هست و اینکه از کجا باید تهیه کرد ؟؟؟
الان سایت های آمازون امارات و آمازون آمریکا رو چک کردم ولی این تجهیزات موجود نبود !
در سایت ebay دو سه مورد دیدم که برای فروش گذاشته بودن ولی با قیمت های فضایی 1500 دلار تا 2000 دلار !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
38 دقیقه قبل، saeedx گفته است:

ولی الان مشکل اصلی ، هزینه سنگین خرید تجهیزات هست و اینکه از کجا باید تهیه کرد ؟؟؟
الان سایت های آمازون امارات و آمازون آمریکا رو چک کردم ولی این تجهیزات موجود نبود !
در سایت ebay دو سه مورد دیدم که برای فروش گذاشته بودن ولی با قیمت های فضایی 1500 دلار تا 2000 دلار !

شایعه ست

ایرانی ها تا خرخره تحریم هستن چرا باید نت رایگان بهمون بدن اونم ماهی 100 دلار !؟

لینک به دیدگاه

از ساعت 6 اینترنت ثابت مخابرات کلا قطعه حتی ملی هم نیست

سایت TCI.ir هم کلا باز نمیشه حتی با نت گوشی

پنل اش هم انگار هک شده

تلفن هاشون هم از دسترس خارج شده 🤣

لینک به دیدگاه

جدیدا جالب شده،من الان نت adsl  نمیتونه لاگین استیم بشه و ن وارد لیون بشه ،یوتیوب هم همین طور ولی با نت گوشی میشه(4g+)🙂

لینک به دیدگاه

47 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

جدیدا جالب شده،من الان نت adsl  نمیتونه لاگین استیم بشه و ن وارد لیون بشه ،یوتیوب هم همین طور ولی با نت گوشی میشه(4g+)🙂

تو عمرم انقدر کلد دان نخوردم تو سی اس  از بی قطع و وصل میشه و باگ گرفته

برا سایتهای دیگه تقریبا اوکیه adsl

لینک به دیدگاه

باورم نمیشه هنوزم هستن کسایی ک فکر میکنن این یارو ایلان ماسک اینترنت رایگان میده بهشون :| 

این یارو شو منه یعنی فقط به تبلیغات و سر زبون ها افتادن علاقه داره، دیگه از توییت هاش برای رمز ارز و توییتر همه با خبرن ، اگه اون حرفاش به حقیقت پیوست این اینترنتشم به حقیقت می پیونده

ولی اینجور ک میگن 100 نفر میتونن از یک سرویس استفاده کنن فکر کنم به صرفه باشه ماهی 100 دلار، ولی خب سرعت حسابی میاد پایین،‌ملت هم همه عشق دانلود :| میشه همین اینترنت الانمون ولی بدون فیلترشکن

لینک به دیدگاه

اینجا مبین نت، آسیاتک،صبانت عالی کار میکنه

29 دقیقه قبل، ali.king گفته است:

باورم نمیشه هنوزم هستن کسایی ک فکر میکنن این یارو ایلان ماسک اینترنت رایگان میده بهشون :| 

این یارو شو منه یعنی فقط به تبلیغات و سر زبون ها افتادن علاقه داره، دیگه از توییت هاش برای رمز ارز و توییتر همه با خبرن ، اگه اون حرفاش به حقیقت پیوست این اینترنتشم به حقیقت می پیونده

ولی اینجور ک میگن 100 نفر میتونن از یک سرویس استفاده کنن فکر کنم به صرفه باشه ماهی 100 دلار، ولی خب سرعت حسابی میاد پایین،‌ملت هم همه عشق دانلود :| میشه همین اینترنت الانمون ولی بدون فیلترشکن

برای قضیه اوکراین که به حقیقت پیوست، شاید هم اینجا فرجی شد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
52 دقیقه قبل، SeCret گفته است:

اینجا مبین نت، آسیاتک،صبانت عالی کار میکنه

برای قضیه اوکراین که به حقیقت پیوست، شاید هم اینجا فرجی شد...

یک مورد رو فراموش کردی 

اونا بور چشم ابی هستن 

ما کله مشکی و چشم قهوای 

• لایک 5
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 4
  • قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

یک مورد رو فراموش کردی 

اونا بور چشم ابی هستن 

ما کله مشکی و چشم قهوای 

واقعا ...

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۵ در 20:24، saeedx گفته است:

باز اشتراک رایگان باشه خوبه

تجهیزات رو باید یه آپارتمان همگی با هم بخرن تا معقولانه دربیاد سهم هرکی

مثلا 20 تومن اگه باشه یه دیش و روتر یه ساختمان 10 واحده هزینه هر واحد میشه 2 تومن که معقولانس

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ali.king گفته است:

الان رایگان نیست ولی آینده اینترنت به این سمت خواهد رفت و رایگان خواهد شد یه چیزی مثل GPS

خیالت راحت رایگان خواهد شد و اون پدر سوخته می دونه چه شکلی باید ازش درامدزایی کنه

شاید الان نه ولی چند سال دیگه احتمالش خیلی زیاد

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، sm.mosavi گفته است:

الان رایگان نیست ولی آینده اینترنت به این سمت خواهد رفت و رایگان خواهد شد یه چیزی مثل GPS

خیالت راحت رایگان خواهد شد و اون پدر سوخته می دونه چه شکلی باید ازش درامدزایی کنه

شاید الان نه ولی چند سال دیگه احتمالش خیلی زیاد

بله کاملا با حرفت موافقم، همین الانم بیشتر هزینه توسعه و نگهداری اینترنت جهانی به عهده شرکتهایی نظیر متا،گوگل، آمازون و... است، هر چه اینترنت بیشتر در دسترس مردم باشه براشون کاملا منفعت داره، احتمال خیلی زیاد به زودی میره به همین سمت چپن قطعا اینترنت استفاده خیلی بیشتری در آینده خواهد داشت‌

لینک به دیدگاه

دیشب اینترنت مخابرات کلا نابود بود وحشتناک من که ماهی صد تومن دارم میدم چرا 

لینک به دیدگاه

یکی باید به وزیر ارتباطات بگه تو که حلال خور هستی از 720 ساعت اینترنت بین المللی ماهانه 240 ساعتش اینترنت ملی هست چرا تو روز روشن از حق مردم میخورین 

لینک به دیدگاه

چرا میگن کسانی که تخریب اموال مردم میکنن باید جواب بدن خسارت شو پرداخت کنند ولی در مورد اینترنت که خیلی ها نون سفره شو ازش تامین میکنن خسارت رو جیب خودشون بدن مردم واقعا خسته شدن 

لینک به دیدگاه

من روی td lte هیچ چیزی نمیتونم از play store دانلود کنم. روی pending میمونه! کسی این مشکلو داره؟

DNS هم عوض کردم ...کلیر کش و ... درست نشد

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

من روی td lte هیچ چیزی نمیتونم از play store دانلود کنم. روی pending میمونه! کسی این مشکلو داره؟

DNS هم عوض کردم ...کلیر کش و ... درست نشد

روی ADSL هم همینه
شیلترفکن باید بزنید با  DNS مشکل حل نمیشه

لینک به دیدگاه

پشت یه نیسان نوشته بود:

به فرزندان خود پرواز بیاموزید

اینترنت روی هواست.....(بجای اینترنت خودتون واژه ی مناسب رو جایگزین کنید)

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، mr mega گفته است:

100 چیه داداش من ماهی 260 میدم به ADSL مخابرات

کل درآمدم از اینترنته الان دو هفته س بیکارم

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، mr mega گفته است:

یکی باید به وزیر ارتباطات بگه تو که حلال خور هستی از 720 ساعت اینترنت بین المللی ماهانه 240 ساعتش اینترنت ملی هست چرا تو روز روشن از حق مردم میخورین 

طوری نیس جانم لعن و نفرین حداقل 50 میلیون نفر دنبالشونه

بلاخره اون دنیایی هم هست

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

بلاخره اون دنیایی هم هست

امیدوارم توی همین دنیا به سزای اعمالشون برسن

خیر نبینن که ملت باید بخاطر اشتباهاتشون این طوری ذلیل بشه

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، mr mega گفته است:

ماهی 100 تومن ؟

شاتل ماهی 250 تومن

اسیاتک ماهی 180 تومن

MCI ثابت ماهی 75 تومن

همشونم قطه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
15 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بلاخره اون دنیایی هم هست

عقوبت شدن اینا در دنیای دیگر چه فایده ای برای الان من جوان ایرانی داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۷ در 00:13، DarkMERC گفته است:

باز اشتراک رایگان باشه خوبه

تجهیزات رو باید یه آپارتمان همگی با هم بخرن تا معقولانه دربیاد سهم هرکی

مثلا 20 تومن اگه باشه یه دیش و روتر یه ساختمان 10 واحده هزینه هر واحد میشه 2 تومن که معقولانس

داداش "اینترنت از آسمان" ردیابیش خیلی راحته و از یه طرف هم یه جورایی حکم جا sوsی داره، مجازات سنگین براش گذاشتن اصلا نمیشه دربارش فکر هم کردم

مگه اینکه طبق بعضی شنیده ها نمیدونم راست و دروغش ایستگاهایی با برد طولانی حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ کیلومتر وصل بشه بیرون مر،زها که ملت بهش وصل بشن وگرنه کلا قضیه منتفیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...