رفتن به مطلب

دوستان الان روی اینترانت هستیم؟

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱۴۰۱/۷/۷ در 00:13، DarkMERC گفته است:

باز اشتراک رایگان باشه خوبه

تجهیزات رو باید یه آپارتمان همگی با هم بخرن تا معقولانه دربیاد سهم هرکی

مثلا 20 تومن اگه باشه یه دیش و روتر یه ساختمان 10 واحده هزینه هر واحد میشه 2 تومن که معقولانس

توی مملکت گل و بلبل ما ، خیلی ریسک داره که یه واحد آپارتمانی بخوان همه با هم مشارکت کنن
کافیه یکی از همین همسایه ها بره و قضیه رو لو بده یا حتی منازل همسایه ...
اونوقت هست که میریزن و تجهیزات رو جمع میکنن و همه هزینه هاتون به باد هوا میره !
به همین دلیل هست که مجبوریم به تنهایی بریم و تجهیزات رو بخریم و فقط برای خودمون وصل کنیم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نقشه اینترنت استارلینک خودتون چک کنید که ایران تو لیست سیاه هستش و به هیچ عنوان برای ایران فعال نمیشه و حتی تاکنون هیچ کشور آسیایی و آفریقایی براشون فعال نشده 

فقط آمریکای شمالی قسمتی از آمریکای جنوبی بیشتر اروپا و استرالیا فعال شده

گول کلاهبرداران نخورید

341922943_Screenshot2022-10-03124327.thumb.jpg.91eab00c0f18722971305ff80b8a8ebd.jpg

لینک به دیدگاه

سبحان ا... کره جنوبی شدیم. 🥸

برای شما هم کلا قطع؟

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

برای شما هم کلا قطع؟

کره شمالی شدیم😁

ماله همه قطع شده بخصوص توی این دو سه روز فیلترینگ شدیدتر شده

کاش همه با هم مهاجرت کنیم با fps بالا...

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

برای شما هم کلا قطع؟

مگه اهواز نیستی شما ؟
adsl وصله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اهواز نت گوشی قطعه 

ولی td وصله البته برای ایرانسل 

از همراه اول اطلاعی ندارم 

البته نت همراه اول یک سره قطعه فقط ملی هست 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۸ در 14:28، HeX گفته است:

عقوبت شدن اینا در دنیای دیگر چه فایده ای برای الان من جوان ایرانی داره؟

خدا وعده داده در همین دنیا دولت حق و عدل خودش رو قبل از برپایی آخرت برقرار کنه

خیالت راحت توی همین دنیا عقوبت میشن و حقوق از دست رفته جبران میشه

مقداری راجع به {رجعت} مطالعه کن جوابت رو میگیری

هنوزم که هنوز شدیدا فیلتر هستیم😢

خانم ها و آقایان به کره شمالی خاورمیانه خوش آمدید

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۸ در 18:08، arvin_393 گفته است:

داداش "اینترنت از آسمان" ردیابیش خیلی راحته و از یه طرف هم یه جورایی حکم جا sوsی داره، مجازات سنگین براش گذاشتن اصلا نمیشه دربارش فکر هم کردم

مگه اینکه طبق بعضی شنیده ها نمیدونم راست و دروغش ایستگاهایی با برد طولانی حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ کیلومتر وصل بشه بیرون مر،زها که ملت بهش وصل بشن وگرنه کلا قضیه منتفیه

اره اون قضیه میخواستن ظاهرا توی هرات و دو نقطه دیگه دکل بذارن بیرون مرز به اونا کانکت شیم که متاسفانه گفتن تا وقتی اجازه دولت ایران نباشه، این کار خلاف قوانین سازمان ملله

تازه همون حالت هم یه مثلث کوچیک اون وسط خالی بود که اگه شانس مائه صاف میوفته رو ما😂

ولی نگران نباش این همین قضیه پدر فیلتر میکنه پسر وی‌پی‌ان میفروشه بعید نیس کم کم به پسر دیش و دکل بفروشه تبدیل شه :) 

در ۱۴۰۱/۷/۸ در 18:35، saeedx گفته است:

توی مملکت گل و بلبل ما ، خیلی ریسک داره که یه واحد آپارتمانی بخوان همه با هم مشارکت کنن
کافیه یکی از همین همسایه ها بره و قضیه رو لو بده یا حتی منازل همسایه ...
اونوقت هست که میریزن و تجهیزات رو جمع میکنن و همه هزینه هاتون به باد هوا میره !
به همین دلیل هست که مجبوریم به تنهایی بریم و تجهیزات رو بخریم و فقط برای خودمون وصل کنیم ...

اینم حرفیه

والا با این همسایه های دهن لق و لجوج بعید هم نیس یهو یکیشون کرم بریزه!

لینک به دیدگاه

کسی سرویس کاهش پینگ سراغ داره که بسته نشده باشه بتونیم خرید کنیم؟

لینک به دیدگاه

امروز وضعیت اینترنت خوزستان از کره شمالی هم بدتر هستش... واقعا فقط چندتا سایت ایرانی باز میشه(یکیش همین لیونه) و با هیچ چیزی هم به نت جهانی وصل نمیشه...

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

امروز وضعیت اینترنت خوزستان از کره شمالی هم بدتر هستش... واقعا فقط چندتا سایت ایرانی باز میشه(یکیش همین لیونه) و با هیچ چیزی هم به نت جهانی وصل نمیشه...

سلام . کدوم شرکت ؟ شاتل دارم و عصری دچار این مشکل شده. همه چی قفله حتی گوگل. همراه اول هم همینطور. از اقواممون توی قم سوال کردم، شاتل مشکلی نداره اونجا. فقط خوزستانو قطع کردند.

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

سلام . کدوم شرکت ؟ شاتل دارم و عصری دچار این مشکل شده. همه چی قفله حتی گوگل. همراه اول هم همینطور. از اقواممون توی قم سوال کردم، شاتل مشکلی نداره اونجا. فقط خوزستانو قطع کردند.

پارس انلاین و اسیاتک و ایرانسل دارم همه به همین شکل هستند.

لینک به دیدگاه

عزیزان 

ظاهرا بنابر صحبت های دادستان کل کشور، هموطنان عزیز تا ابد باید وضعیت کره شمالی را تجربه کنند.

https://gadgetnews.net/698031/attorney-general-of-the-country-fired-on-whatsapp-and-instagram/

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۱۱ در 12:44، Hassan.SK گفته است:

دوستان نقشه اینترنت استارلینک خودتون چک کنید که ایران تو لیست سیاه هستش و به هیچ عنوان برای ایران فعال نمیشه و حتی تاکنون هیچ کشور آسیایی و آفریقایی براشون فعال نشده 

فقط آمریکای شمالی قسمتی از آمریکای جنوبی بیشتر اروپا و استرالیا فعال شده

گول کلاهبرداران نخورید

341922943_Screenshot2022-10-03124327.thumb.jpg.91eab00c0f18722971305ff80b8a8ebd.jpg

اینا فکر میکنم کشور هایی باشه که به صورت قانونی مجور کار داره استار لینک مثل مثلا آسیاتک... یک مقداری هم ویت لیست هستن مشخصه. که از روی اسمش معملومه دیگه در انتظار انجام امور قانونی هستند یا شاید ظرفیت ماهواره هایی که باید بالا سر اون کشور باشه کمه! 

ایران کلا وضعیتش فرق میکنه. چیزی که من فهمیدم اینه که قابل جابجایی هست یعنی یکی از اروپا بگیر یا جای دیگه بعد یوز کن جای دیگه. که البته نیاز به ریجستر داره.

(این برداشت منه)

لینک به دیدگاه

.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

گویا دوستان علاقه زیادی به زهرمار کردن آخرهفته خوزستانیا دارن چون دومین هفته متوالیه که این حرکتو زدن ...

لینک به دیدگاه

چرا خوزستان اینجوریه آخه؟🥲 دو بار آسیاتک زنگ زدم میگه که اختلاله. ازش پرسیدم واقعا اختلاله یا عمداً ملیش کردن؟ میگه چیزی که به ما گفتن اختلاله. همین و سعی در رفعش دارن. این آسیاتک واسه چندمین باره که اینجوری میشه یه بار کلا 12 ساعت قطع شد. وقتی زنگ میزدم مستقیم میپرسید خوزستان هستی؟ میگه که کلا لینک خوزستان دچار مشکل شده. اینبار هم فکر کردم مشکل خوزستانه. خواستم جهت رادیو رو عوض کنم سریع از بدررایان بسته بخرم خوب شد اول زنگ زدم شرکت. گفتم میخوام بسته بخرم اینترنت اوکیه؟ گفت نه کلا قطعه. تا اینکه متوجه شدم کل اینترنت خوزستانیا اینجوریه. کسی خبر داره تو خوزستان اتفاقی افتاده؟ چیزی نیست که، آروم تر از خوزستان نداریم الان🥲

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

چرا خوزستان اینجوریه آخه؟🥲 دو بار آسیاتک زنگ زدم میگه که اختلاله. ازش پرسیدم واقعا اختلاله یا عمداً ملیش کردن؟ میگه چیزی که به ما گفتن اختلاله. همین و سعی در رفعش دارن. این آسیاتک واسه چندمین باره که اینجوری میشه یه بار کلا 12 ساعت قطع شد. وقتی زنگ میزدم مستقیم میپرسید خوزستان هستی؟ میگه که کلا لینک خوزستان دچار مشکل شده. اینبار هم فکر کردم مشکل خوزستانه. خواستم جهت رادیو رو عوض کنم سریع از بدررایان بسته بخرم خوب شد اول زنگ زدم شرکت. گفتم میخوام بسته بخرم اینترنت اوکیه؟ گفت نه کلا قطعه. تا اینکه متوجه شدم کل اینترنت خوزستانیا اینجوریه. کسی خبر داره تو خوزستان اتفاقی افتاده؟ چیزی نیست که، آروم تر از خوزستان نداریم الان🥲

اهواز خبری نیس سمت ما
ولی نت قطه
نکته جالبش اینجاس که وقتی این سرصدا ها نیست ، توی کل سال 1 دیقه هم قطعی ندارن . اما الان توی یه هفته سه روزش " اختلال " ه !!

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

پارس انلاین و اسیاتک و ایرانسل دارم همه به همین شکل هستند.

ممکنه قطعی  از سمت زیرساخت باشه ؟
یعنی دیگه نیان به شرکت ها دستور بدن که اینترنت رو برای کاربر خانگی قط کنید . مستقیم از سرچشمه جلوش رو بگیرن .

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

اهواز خبری نیس سمت ما
ولی نت قطه
نکته جالبش اینجاس که وقتی این سرصدا ها نیست ، توی کل سال 1 دیقه هم قطعی ندارن . اما الان توی یه هفته سه روزش " اختلال " ه !!

دقیقا. ساکت آروم. من خودم بازاریم شما بگو کسی صداشو بلند کنه!

قطعی و اختلال یک طرف! باز های آنلاینو رو فی...لتر کردن!

من خیلی کارام با تغییر آی پی داخل تلگرام و یوتیوب انجام میدادم + واتساپ. الان نمیتونم SMS جایگزین کنم. خیلی سخت شده.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

اهواز خبری نیس سمت ما
ولی نت قطه

ماهشهر هم هیچ. اما نمیدونم چرا اینجوریه.

من حدس میزنم سختشون شده هی فقط نت همراه رو ملی کنن. یا نتونستن، گفتن تا وقتی که بتونیم کلا قطعشون کنید.

لینک به دیدگاه

کارشناس آسیاتک خیلی اصرار داشت که من بهش نگم نت ملی. میگفت تو میگی نت ملی ولی اینجوری نیست. میگفت توی تماس هایی که داشتیم کسایی بودن که میتونستن گوگل رو باز کنن.

لینک به دیدگاه

سلام من مشهدم 
و اینکه اینترنت با اینکه اینجا شلوغ بود 2 3 روزی هست کاملا فول تایم وصله  رو مودم سیم کارتی
و ب راحتی قندشکنم فعال میشه

مشخص نیست خوزستان چخبره ..؟!

لینک به دیدگاه

و بازهم همه ش تقصیر آمریکا و اسرائیل و جبهه ی اصلاحات بی تربیت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...