رفتن به مطلب

دوستان الان روی اینترانت هستیم؟

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

6 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

https://gameserverping.com/dota2

ببین پینگ میگیری؟ البته زیاد دقیق نیست.

f.thumb.png.a04497283bb34459deb742dee86d0e95.png

لینک به دیدگاه

ما تو خوزستان اونوقت که همه چی گل و بلبل هست هیچی بهمون نمیرسه وای بحال الان.بعد از این جریانا که بخاطر عدم حمایت کامل مردم از مردمی که تو خیابون دارن اعتراض میکنن و اگه ختم بخیر نشه بخدا حسرت کره شمالی رو میخوریم.

لینک به دیدگاه

بتازگی ساکن تهران شدیم که این مشکلات اینترنت پیش اومد

ایرانسل که کلهم اجمعین آنتن نمیده یعنی بدون اغراق بگم توی خونه کلا 3 تا نقطه به مساحت 10 سانت در 10 سانت هست که گوشی اگه اونجا باشه آنتن میده اینترنتش

2 میلیمتر بیرون تر کامل قطع میشه(بدون اغراق)

این از وضع ایرانسل

داشتیم با همراه اول سر میکردیم که قضیه اینترنت ملی و اینا زد تو کاسه کوزمون

تصمیم گرفتیم مودم وصل کنیم و adsl بگیریم حداقل قطعی کمتری داشته باشیم

مودم اوردیم رفتیم از یکی دیگه از واحد ها پرسیدیم خب حالا شماره تلفن واحد ما چیه روش اینترنت فعال کنیم؟

میگه واحد ها تلفن ندارن باید بگیرید :| 

میگیم خب اوکی

رفتیم مخابرات بعد کلی دنگ و فنگ گفته بهمون محلتون اشباعه خط آزاد نداریم :| 

میگیم یعنی چی آقا حق قانونی و شهروندی ما اینه که تلفن داشته باشیم یعنی چی محله اشباعه الان چاره چیه؟

میگن بیاید ثبت نام کنید پولشو هم بدید که هرموقع شد وصل کنیم

میگیم خب این "هر موقع شد" یعنی کی دقیقا؟ 1 هفته؟ 1 ماه؟ 1 سال؟

میگن نمیدونیم دیگه هرموقع

آخه یکی نیس بگه یعنی من بیام ثبت نام کنم

300 و اندی پول بدم

که حالا یه موقعی که معلوم هم نیس کی بیاید خط بدید بهمون؟

اومدیم و اصن 1 سال گذشت خط برا ما وصل نکردید و ما بعد 1 سال اصن خواستیم برگردیم یعنی چی آخه چه وضعشه

واقعا سطح پاسخگویی به امور مشتریان و برطرف کردن حقوق شهروندی از سمت مخابرات به حد شگفت انگیزی بالاس :/

حالا دوستانی که تجربه دارن الان بنظرتون چیکار میشه کرد؟ ممکنه تا یکی دو ماه بعد نهایتا وصل کنن یا بیشتر طول میکشه معمولا؟ 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

f.thumb.png.a04497283bb34459deb742dee86d0e95.png

بله. اوکیه. آسیاتک وصل کرده. adsl هستی یا OWA ؟

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/42049-starlink-terminal-in-iran

این خبر هم بخونید :

فروش تجهیزات دریافت اینترنت ماهـ.واره‌ای استـ.ارلینک در ایران؟

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

بتازگی ساکن تهران شدیم که این مشکلات اینترنت پیش اومد

ایرانسل که کلهم اجمعین آنتن نمیده یعنی بدون اغراق بگم توی خونه کلا 3 تا نقطه به مساحت 10 سانت در 10 سانت هست که گوشی اگه اونجا باشه آنتن میده اینترنتش

2 میلیمتر بیرون تر کامل قطع میشه(بدون اغراق)

این از وضع ایرانسل

داشتیم با همراه اول سر میکردیم که قضیه اینترنت ملی و اینا زد تو کاسه کوزمون

تصمیم گرفتیم مودم وصل کنیم و adsl بگیریم حداقل قطعی کمتری داشته باشیم

مودم اوردیم رفتیم از یکی دیگه از واحد ها پرسیدیم خب حالا شماره تلفن واحد ما چیه روش اینترنت فعال کنیم؟

میگه واحد ها تلفن ندارن باید بگیرید :| 

میگیم خب اوکی

رفتیم مخابرات بعد کلی دنگ و فنگ گفته بهمون محلتون اشباعه خط آزاد نداریم :| 

میگیم یعنی چی آقا حق قانونی و شهروندی ما اینه که تلفن داشته باشیم یعنی چی محله اشباعه الان چاره چیه؟

میگن بیاید ثبت نام کنید پولشو هم بدید که هرموقع شد وصل کنیم

میگیم خب این "هر موقع شد" یعنی کی دقیقا؟ 1 هفته؟ 1 ماه؟ 1 سال؟

میگن نمیدونیم دیگه هرموقع

آخه یکی نیس بگه یعنی من بیام ثبت نام کنم

300 و اندی پول بدم

که حالا یه موقعی که معلوم هم نیس کی بیاید خط بدید بهمون؟

اومدیم و اصن 1 سال گذشت خط برا ما وصل نکردید و ما بعد 1 سال اصن خواستیم برگردیم یعنی چی آخه چه وضعشه

واقعا سطح پاسخگویی به امور مشتریان و برطرف کردن حقوق شهروندی از سمت مخابرات به حد شگفت انگیزی بالاس :/

حالا دوستانی که تجربه دارن الان بنظرتون چیکار میشه کرد؟ ممکنه تا یکی دو ماه بعد نهایتا وصل کنن یا بیشتر طول میکشه معمولا؟ 

در مورد خط تلفن حالا اینی که میگی خوبه من 7 سال پیش یکی گرفتم. پولشم پیش پیش داده بودم. فقط یک سال کامل قبض تلفن کاغذی میامد برام برای تلفنی که هنوز وصل نشده!

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

owa هستم.
اون خبر رو هم خوندم. همون دیروز که اون کاربر توییتر توییت زد که تست کردیم و اینقدر سرعت گرفتیم توی توییتر بودم. اما هیچ عکسی واسه اثبات ادعا نذاشته بود. کلی توی منشن پرسیده بودن خب حداقل یه عکس از تست سرعت میذاشتی ولی هیچ.

لینک به دیدگاه

سرویس owa اسیاتک دارم راضیم ولی یه مشکلی که داره اینه که سایت های داخلی رو نیم بها حساب نمیکنه.!
سه ماه پیش وقتی که تازه خریده بودم همون اول متوجه شدم تیکت دادم و اینا گفت مستندات بفرست. فرستادم درستش کردن. بسته یه ماهم که تمام شد دوباره بسته زدم دیدم باز نیم بها جساب نمیکنه گفت از اول مستندات بفرست. فرستادم باز درستش کردن. دیشب باز بستم تمام شد بست جدید زدم محض احتیاط رفتم تست کردم دیدم باز هم نیم بها حساب نمیکنه. اعصابم خراب بود، ساعت یک شب زدم بهشون کارشناسش با اعتماد به نفس تمام گفت سرویس owa اصلا نیم بها نداره. یه ساعت واسش توضیحات خود سایتشون رو میخوندم اما زیر بار نمیرفت. گفتم که بارهای قبل مستندات میفرستادم درست میشد باز هم زیر بار نرفت. حالا من ایمیل زدم به شرکتشون ببینم نتیجه چی میشه. کسایی که آسیاتک دارن اگر براشون مهمه چک کنن این موضوع رو چون انگار بای دیفالت رو حالت تمام بهاست.

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

سرویس owa اسیاتک دارم راضیم ولی یه مشکلی که داره اینه که سایت های داخلی رو نیم بها حساب نمیکنه.!
سه ماه پیش وقتی که تازه خریده بودم همون اول متوجه شدم تیکت دادم و اینا گفت مستندات بفرست. فرستادم درستش کردن. بسته یه ماهم که تمام شد دوباره بسته زدم دیدم باز نیم بها جساب نمیکنه گفت از اول مستندات بفرست. فرستادم باز درستش کردن. دیشب باز بستم تمام شد بست جدید زدم محض احتیاط رفتم تست کردم دیدم باز هم نیم بها حساب نمیکنه. اعصابم خراب بود، ساعت یک شب زدم بهشون کارشناسش با اعتماد به نفس تمام گفت سرویس owa اصلا نیم بها نداره. یه ساعت واسش توضیحات خود سایتشون رو میخوندم اما زیر بار نمیرفت. گفتم که بارهای قبل مستندات میفرستادم درست میشد باز هم زیر بار نرفت. حالا من ایمیل زدم به شرکتشون ببینم نتیجه چی میشه. کسایی که آسیاتک دارن اگر براشون مهمه چک کنن این موضوع رو چون انگار بای دیفالت رو حالت تمام بهاست.

من سرویس adsl از آسیاتک تازه گرفتم کلا هیچ سایتی رو نیم بها حساب نمیکنه!

قبلا شاتل داشتم خیلی خوب بود از این نظر.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است:

من سرویس adsl از آسیاتک تازه گرفتم کلا هیچ سایتی رو نیم بها حساب نمیکنه!

قبلا شاتل داشتم خیلی خوب بود از این نظر.

😐
بهشون گفتید؟ حتما پیگیر بشید. مثل اینکه کلا همینجوریه آسیاتک.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، miladhaerian گفته است:

😐
بهشون گفتید؟ حتما پیگیر بشید. مثل اینکه کلا همینجوریه آسیاتک.

آره حتما بهشون اطلاع میدم ولی فکر نکنم به خاطر ما چند نفر از این سود کلانی که از اسم "نیم بها" میخورن ولی در اصل تمام و کمال کسر میشه بگذرن.

مگر اینکه رو هر خط اشتراک تنظیمات خاصی باشه که فعالش کنن و بصورت پیشفرض غیر فعاله😑.

خط رو هم اول روی 3 مگ بسته بودن(سرویس من 8 مگ هست) زنگ زدم بعد 3 روز درستش کردن،خیلی از بنده خداها سر در نمیارن اصلا روشو بالا نمیارن و دزدی میکنن!

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است:

آره حتما بهشون اطلاع میدم ولی فکر نکنم به خاطر ما چند نفر از این سود کلانی که از اسم "نیم بها" میخورن ولی در اصل تمام و کمال کسر میشه بگذرن.

مگر اینکه رو هر خط اشتراک تنظیمات خاصی باشه که فعالش کنن و بصورت پیشفرض غیر فعاله😑.

خط رو هم اول روی 3 مگ بسته بودن(سرویس من 8 مگ هست) زنگ زدم بعد 3 روز درستش کردن،خیلی از بنده خداها سر در نمیارن اصلا روشو بالا نمیارن و دزدی میکنن!

همین الان دوباره بهشون زنگ زدم گفتم هر بار بسته میزنم دیگه نیم بها حساب نمیکنه میگه هربار که بسته میزنی چون تنظیمات اعمال شده ریست میشه تو دوباره مستندات بفرست. میگم مگه نباید بای دیفالت نیم بها حساب کنه؟ میگه باید حساب کنه ولی چون شما میگی نیم بها حساب نمیکنه میگم مستندات بفرست وگرنه باید نیم بها باشه.
😶

لینک به دیدگاه

امروز 5 هزار تومن سیم کارتمو شارژِ مستقیم زدم از داخلِ سایتِ ایرانسل، بهم 5 گیگ اینترنتِ یک روزه هدیه داد🤣 جلل خالق

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Hype گفته است:

آره این یک ماهه اهواز و ابادان اصلا خبری نبوده اکثرا طرفدار حکومتن ولی نمیدونم چرا اینترنتو داخلی میکنن

شما اهواز زندگی نمیکنی مثل اینکه

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بزرگوار حقوق شهروندی ؟!!!

در همین حد بگم که بنده 8 ماهه درخواست خط دادم و هنوز وصل نکردن .

پرس و جو هم کردم ؛ هستند کسانی که بیش از یک ساله توی نوبت تلفن هستن .

اگه از نظر مالی دستتون باز هست تجهیزات وایرلس تهیه کنید .

4 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

ساعت یک شب زدم بهشون کارشناسش با اعتماد به نفس تمام گفت سرویس owa اصلا نیم بها نداره. یه ساعت واسش توضیحات خود سایتشون رو میخوندم اما زیر بار نمیرفت. گفتم که بارهای قبل مستندات میفرستادم درست میشد باز هم زیر بار نرفت. حالا من ایمیل زدم به شرکتشون ببینم نتیجه چی میشه. کسایی که آسیاتک دارن اگر براشون مهمه چک کنن این موضوع رو چون انگار بای دیفالت رو حالت تمام بهاست.

4 ساعت قبل، M4ST3R گفته است:

وقتی تماس میگیرید بگید میخواید با کارشناس لایه 1 صحبت کنید .
اصلا معلوم نیست کسایی که به عنوان پشتیبان فنی استخدام کردن رو از کجا پیدا کردن . بعضیاشون واقعا هیچی بارشون نیست .

برای موضوع نیم بها برید توی سایت 195 شکایت ثبت کنید . بشدت پیگیر شکایت های ثبت شده هستن . چندباری که شکایت ثبت کردم توی کمتر از یک ساعت زنگ زدن و مشکل رو برطرف کردن .

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، m.reza گفته است:

شما اهواز زندگی نمیکنی مثل اینکه

امروز همراه اول بازی آنلاین باز میشد مخصوصا دوتا2 رو تست کردم ولی ایرانسل ثابت همچنان فیلتر هست بازی های آنلاین.

با پشتیبانی صحبت کردم ببین چی میگه! :

نقل قول

سلام

وقت شما بخیر،

خوشحالم از اینکه سیستم گفتگوی آنلاین را انتخاب کردید،

نقی لو هستم کارشناس شماره 1219

چطور میتونم کمکتون کنم؟

2022-10-18 10:06:18

بفرمایید لطفا…

2022-10-18 10:06:31

درود. محدودیت های اینترنت ثابت رو کی برمیدارید؟پ

2022-10-18 10:06:43

"بنده راهنمایی لازم در رابطه با مشکل اینترنت سیمکارت را خدمت شما انجام می دهم .

"

2022-10-18 10:06:59

۰۹۴********

2022-10-18 10:07:10

فیلترینگ اگر منظورتون هست اپراتور موردی رو محدود نمیکنه منظورتون از محدودیت چی هست ؟

2022-10-18 10:07:22

این خط روش اینرنت ثابت دارم

2022-10-18 10:07:24

هیچ سایتی رو باز نمیکنه بازی آنلاین همه فیلترن

2022-10-18 10:07:34

بابت موارد بین الملل :

2022-10-18 10:07:46

"دوست عزيز دقت کنيد مشکل

استفاده در شبکه اجتماعي و سایت های بین الملل هيچگونه تغيير يا محدوديت جديدي از سمت شرکت ايرانسل

در استفاده کاربران در اين شبکه اجتماعي اعمال نشده است ، و این مورد در حال حاضر قابل پیگیری نیست و خوشحال مي شدم مي توانستم اقدامي داشته باشم"

2022-10-18 10:07:50

ولی با این حال در حال پیگیری هست

2022-10-18 10:07:57

مشکل عنوان شده از جانب شما ، توسط کارشناسان در حال پیگیری است و به زودی برطرف خواهد شد

2022-10-18 10:07:57

مشکل از سماست چون هات اسپات همراه اول همه چیزو باز میکنه

2022-10-18 10:07:59

بابت فیلتر شدن هم که میفرمایید کی برداشته میشه اینها سرور خارجی هستند اپراتور موردی رو محدودی نمیکنه دسترسی وجود نداره

2022-10-18 10:08:18

بازی آنلاین DOTA2 فیلتر هست

2022-10-18 10:08:19

دوست عزیز فیلتر شدن رو که اپراتور انجام نمیده

2022-10-18 10:08:35

دقیقا همین بازی آنلاین چرا روی شبکه ی شما فیلتره ولی روی همراه اول باز هست؟

2022-10-18 10:08:36

اگر هم باز نمیشه عرض کردم موارد بین الملل در حال پیگیری هست

2022-10-18 10:08:47

اگر اوپراتور نیست چرا همراه اول باز هست؟

2022-10-18 10:08:47

تمام پورت ها رو بستید

2022-10-18 10:08:58

بنده توضیح دادم بخونید لطفا فیلترینگ به همراه اول و ایرانسل مربوط نیست

2022-10-18 10:09:04

پورت های شبکه شخصی انتقال داده ها رو محدود کردین. بسته خریدم که بشینم سایت تبیان رو باز کنم؟

2022-10-18 10:09:17

بین الملل کامل قطعه!

2022-10-18 10:09:29

ایرانسل پشتیبان فیلتر شکنها نیست و موردی رو محدود نمیکنه ولی کلا موارد بین الملل در حال پیگیری هست

2022-10-18 10:09:33
کاربر

بین الملل کامل قطعه!

براتون نوشتم در حال پیگیری هست

2022-10-18 10:09:40

بازی آنلاین DOTA2 فیلتر هست

2022-10-18 10:09:57

این بیشتر پیگیری کنید!

2022-10-18 10:10:03

والا موندم هیچ تفریحی نداریم ما

2022-10-18 10:10:12

نشیتیم درو دیوارو نیگا مکینم

2022-10-18 10:10:18

توضیحات لازمو انجام دادم خدمتتون اگر سوال دیگه‌ای دارید، در خدمت شما هستم...

2022-10-18 10:10:24

بفرمایید . ممنون! از توضیحات

2022-10-18 10:10:45

با تشکر از ارتباط شما، با شرکت در نظر سنجی، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

2022-10-18 10:11:14

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

امروز همراه اول بازی آنلاین باز میشد مخصوصا دوتا2 رو تست کردم ولی ایرانسل ثابت همچنان فیلتر هست بازی های آنلاین.

با پشتیبانی صحبت کردم ببین چی میگه! :

وقتی گرت نخود کشیدی و جواب ملت رو میدی:

4f948af87007415461e219043b72c74b.jpg

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

میخواستم برم همراه اول اینترنت بگیرم

ایرانسل پیام داد ازت بچه دارم!

الانم همینه

بخوای بری نت بین الملل وصل بشی یهو صیانت پیامک میده میگه...🙂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان میخاوم any connect نصب کنم این پیغامو میده در صورتی که روی سیستم نصب ندارم

1133219762_Screenshot2022-10-18124049.thumb.jpg.cf6e6ec1f8b4f7cbdc1e0211a4c31b25.jpg

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

دوستان میخاوم any connect نصب کنم این پیغامو میده در صورتی که روی سیستم نصب ندارم

1133219762_Screenshot2022-10-18124049.thumb.jpg.cf6e6ec1f8b4f7cbdc1e0211a4c31b25.jpg

اگر این اپلیکیشن های "هوشمند" اتصال به اینترنت (شیلتر شکن های پولی یا رایگان) دارید پاک کنید چون اونا هم سیسکو نصب میکنند ولی قابل رویت نیست.

در ضمن:

این مسیر برو :

C:\Users\-----\AppData

سرچ کن :cisco هر چی آمد پاک کن.

برو کنترول پنل بگرد دنبالش اگر چیزی بود پاک کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

اگر این اپلیکیشن های "هوشمند" اتصال به اینترنت (شیلتر شکن های پولی یا رایگان) دارید پاک کنید چون اونا هم سیسکو نصب میکنند ولی قابل رویت نیست.

در ضمن:

این مسیر برو :

C:\Users\-----\AppData

سرچ کن :cisco هر چی آمد پاک کن.

برو کنترول پنل بگرد دنبالش اگر چیزی بود پاک کن.

یعنی کلا میبینن چی کار میکنیم؟

البته بنده کار خاصی انجام نمیدم چند روزه ماد دانلود میکردم که به لطف اینا سایت نکسوس هم از دسترس خارج شده

پولی گرفتم تا 3 روز پیش اوپن شبکه شخصی انتقال داده استفاده میکردم که قطع شد الان مجبورم سیسکو استفاده کنم

به جای این هم اوپن کانکت زدم

چاره ای نیست بقیه یا ادا میدن یا سرعت اونقدر کمه ادم حوصله ش سر میره مرتب هم باید سرور عوض کنی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

البته بنده کار خاصی انجام نمیدم چند روزه ماد دانلود میکردم که به لطف اینا سایت نکسوس هم از دسترس خارج شده

پولی گرفتم تا 3 روز پیش اوپن شبکه شخصی انتقال داده استفاده میکردم که قطع شد الان مجبورم سیسکو استفاده کنم

به جای این هم اوپن کانکت زدم

چاره ای نیست بقیه یا ادا میدن یا سرعت اونقدر کمه ادم حوصله ش سر میره مرتب هم باید سرور عوض کنی

قابل روعیت نیست یعنی نرم افزار قابل روعیت نیست برای شما در ویندوز. منظورم این بود نه اون!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۲۵ در 20:22، saeed0c گفته است:

در مورد خط تلفن حالا اینی که میگی خوبه من 7 سال پیش یکی گرفتم. پولشم پیش پیش داده بودم. فقط یک سال کامل قبض تلفن کاغذی میامد برام برای تلفنی که هنوز وصل نشده!

فقط میشه سکوت کرد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
53 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

فقط میشه سکوت کرد...

جدیدا 15-20 هزار تومن اجباری رو قبض تلفن میاد با عنوان خدمات مکالمه صوتي

2 تا خط تلفن داریم که فقط ازش برای اینترنت استفاده میکنیم و تلفن ندارن باید 15 تومن اضافی بدیم اول پول خطو میگیرن ماهانه هم پول قبض ، آبنمان و مالیات هم به کنار

یعنی هر روز تو فکر اینن که چطور مردمو تیغ بزنن ، کاش مخشون یکم برای رفاه مردم کار میکرد (البته تقصیر خودمونه)

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

جدیدا 15-20 هزار تومن اجباری رو قبض تلفن میاد با عنوان خدمات مکالمه صوتي

2 تا خط تلفن داریم که فقط ازش برای اینترنت استفاده میکنیم و تلفن ندارن باید 15 تومن اضافی بدیم اول پول خطو میگیرن ماهانه هم پول قبض ، آبنمان و مالیات هم به کنار

یعنی هر روز تو فکر اینن که چطور مردمو تیغ بزنن ، کاش مخشون یکم برای رفاه مردم کار میکرد (البته تقصیر خودمونه)

قدیم فقط آبونمان بود حدود 2-3 تومن صادر می شد

دوران وزیر قبلی چندماه حداقل کارکرد رو بصورت پایه قبض لحاظ کردن حدود 13 تومن می شد

دوباره برگشته بودن به حالت قدیم که فقط آبونمان صادر می شد که پشیمون شدن از وسط راه !!!

پشمامون پای نت ایران سفید شد آخرشم اینترنت بدرد بخور ندیدیم.

لینک به دیدگاه

دوستان من وصل شدم. با td lte

بازی دوتا به سرور ها متصل میشه امروز 2/8 هست. ممکنه موقتی باشه البته...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...