رفتن به مطلب

معرفی شبکه خصوصی در این تاپیک برای این روز های اینترنت

سید عاقل
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان جهت رفع مشکلات مسدودی اینترنت این روزها اگه راهکاری دارید ارائه بدین چه برای ویندوز چه برای اندروید تا به زودی این وضعیت خارج بشیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که خیلی وقته خودمو راحت کردم، یه vps گرفتم، هر نوع سرویسی که نیاز باشه روش دارم،(البته باید نت بین الملل وصل باشه)پراکسی تلگرام. vp.n و... . دیگه نه نیاز به vp.n دیگه دارم، نه سرویس کاهش پینگ. نه خیلی چیزای دیگه.

واسه حل ملی شدن نت هم میشه یه vps داخلی کشور گرفت و همون سرویس هارو روش آورد بالا، و تونل زد به vps خارجی که بدون محدودیته. اینجوری راحت با نت ملی هم دسترسی ها بازه. چون دیتا سنتر های داخل کشور همشون به نت بین الملل دسترسی دارن هستن.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

من که خیلی وقته خودمو راحت کردم، یه vps گرفتم، هر نوع سرویسی که نیاز باشه روش دارم،(البته باید نت بین الملل وصل باشه)پراکسی تلگرام. vp.n و... . دیگه نه نیاز به vp.n دیگه دارم، نه سرویس کاهش پینگ. نه خیلی چیزای دیگه.

واسه حل ملی شدن نت هم میشه یه vps داخلی کشور گرفت و همون سرویس هارو روش آورد بالا، و تونل زد به vps خارجی که بدون محدودیته. اینجوری راحت با نت ملی هم دسترسی ها بازه. چون دیتا سنتر های داخل کشور همشون به نت بین الملل دسترسی دارن هستن.

سلام ای کاش بگید کجا میشه آموزش اینکارایی که گفتید رو دید و یه لینک آموزشی قرار میدادید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجور مسائل بهتره توی خصوصی عنوان بشه

سال 98 همین قضیه بود که یادتون باشه نت کلا قطع بود یه راهکاری پیدا شد تاپیکش زده شد ظرف 2 روز جلوشو بستن چون ملت ریختن روش البته روی آپارات هم راهکارشو آپلود کرده بودن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Darksoul گفته است:

سلام ای کاش بگید کجا میشه آموزش اینکارایی که گفتید رو دید و یه لینک آموزشی قرار میدادید

همشون با سرچ گوگل پیدا میشن، برای vp..n میتونید متد های openvp.n رو سرچ کنید که برای همه پلتفرم های کلایت هم اپلیکیشن داره و میشه استفاده کرد. من خودم pptp زدم، اما بخاطر باگ های امنیتی که داره، روی خیلی گوشی های الان پروتکلش پشتیبانی نمیشه و فقط روی ویندوز میتونم استفاده کنم.  برای پراک.سی پلگرام هم سرچ کنید jsmproxy . پروژه یه پراکسی ساده با نود جی اس روی گیتهاب هست که میتونید راحت روی ویندوزسرور یا هر پلتفرم دیگه دپلوی کنید.

vps هم که تا دلتون بخواد سرویس دهنده هست، سرچ کنید و یه vps بگیرید. ولی هزینه ش نسبت به اشتراک شبکه شخصی انتقال داده خیلی بیشتره، من رم 1 گیگ گرفتم، ماهی 120 میشه. ولی سرویس دیگه مال خودتونه، ای پی ثابت اختصاصی دارید و هزار تا مزیت دیگه.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اینجور مسائل بهتره توی خصوصی عنوان بشه

سال 98 همین قضیه بود که یادتون باشه نت کلا قطع بود یه راهکاری پیدا شد تاپیکش زده شد ظرف 2 روز جلوشو بستن چون ملت ریختن روش البته روی آپارات هم راهکارشو آپلود کرده بودن !

به نظرم یه فیچر به فروم اضافه شه که یه بخش هایی فقط در دسترس کاربران با شرایط خاص باشه خیلی خوب میشه. این مطالب رو با خیال راحت اونجا میشه به اشتراک گذاشت.(مثلا کاربر با امتیاز فلان به بالا یا قدمت عضویت و... دسترسی داشته باشن)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۷ در 16:22، MAhmoOD Nazari گفته است:

همشون با سرچ گوگل پیدا میشن، برای vp..n میتونید متد های openvp.n رو سرچ کنید که برای همه پلتفرم های کلایت هم اپلیکیشن داره و میشه استفاده کرد. من خودم pptp زدم، اما بخاطر باگ های امنیتی که داره، روی خیلی گوشی های الان پروتکلش پشتیبانی نمیشه و فقط روی ویندوز میتونم استفاده کنم.  برای پراک.سی پلگرام هم سرچ کنید jsmproxy . پروژه یه پراکسی ساده با نود جی اس روی گیتهاب هست که میتونید راحت روی ویندوزسرور یا هر پلتفرم دیگه دپلوی کنید.

vps هم که تا دلتون بخواد سرویس دهنده هست، سرچ کنید و یه vps بگیرید. ولی هزینه ش نسبت به اشتراک شبکه شخصی انتقال داده خیلی بیشتره، من رم 1 گیگ گرفتم، ماهی 120 میشه. ولی سرویس دیگه مال خودتونه، ای پی ثابت اختصاصی دارید و هزار تا مزیت دیگه.

من دیروز روی یه vps هلند openvpn راه انداختم اما آخر کانکت نمیشد. رفتم یه شکن خریدنی رو هم امتحان کردم اون هم با openvpn کانکت نمیشد. معلوم بود که این پروتکل بسته شده. بجز openvpn چه پیشنهادی دارید که ساده باشه. توجه داشته باشید تخصص لینوکس و اینا هم ندارم و اوپن رو هم با کپی پیست کردن راه انداختم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۷ در 15:52، MAhmoOD Nazari گفته است:

vps . هزینه ش نسبت به اشتراک شبکه شخصی انتقال داده خیلی بیشتره، من رم 1 گیگ گرفتم، ماهی 120 میشه.

سلام ارادتمند

فرق vps  با اشتراک شبکه شخصی انتقال داده چیه برادر راستش برام سواله

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

من دیروز روی یه vps هلند openvpn راه انداختم اما آخر کانکت نمیشد. رفتم یه شکن خریدنی رو هم امتحان کردم اون هم با openvpn کانکت نمیشد. معلوم بود که این پروتکل بسته شده. بجز openvpn چه پیشنهادی دارید که ساده باشه. توجه داشته باشید تخصص لینوکس و اینا هم ندارم و اوپن رو هم با کپی پیست کردن راه انداختم.

در حال حاضر هیچی! همه پروتکل ها فیلتر شده و تو راه برگشت از سرور، مسدود میشن. تک و توک بعضیا میگن شدوساکس هنوز وصل میشه.

بعضی دیتا سنتر ها هم هستن که دسترسی بدون محدودیت به اینترنت جهانی دارن و میشه با همین پروتکل های ساده به vps خارجی تونل زد. یعنی یه vps توی دیتاسنتر ایرانی و یه vps خارجی داشته باشی و روی هر کدوم مجزا سرویس هارو پیاده کنی، سرور داخل ایران رو به سرور خارجی تونل کنی و کلاینت هم به سرور داخل ایران وصل شه، اینجوری با نت ملی هم دسترسی بدون محدودیت میشه.

یه عده از دوستان هم سرور دارن و از ابر آروان سرویس میگیرن، تبادل دیتا ها رو انداختن پشت ابر آروان و فیلتر های فعلی روی پروتکل ها رو میتونن دور بزنن.

52 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

سلام ارادتمند

فرق vps  با اشتراک شبکه شخصی انتقال داده چیه برادر راستش برام سواله

vp.n: virtual private network

vps: virtual private server

با vp.n فقط به شبکه جدید متصل میشید و از یه شبکه خصوصی استفاده میکنید.

vps هم یه کامپیوتر(ماشین مجازی البته) کاملا مجزا با ایپی مستقل هست که توی یه دیتا سنتر خارجیه و شما دسترسی کامل بهش دارید. روش سیستم عامل میتونید نصب کنید و خلاصه یه کامپیوتر خارج از کشور و بدون محدودیت دارید. با ریموت دسکتاپ یا ssh میشه بهش وصل شد و هر کاری کرد. از وبگردی، دپلوی کردن سایت، vp.n یا هر کار دیگه ای که با کامپیوتر بشه انجام داد.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

در حال حاضر هیچی! همه پروتکل ها فیلتر شده و تو راه برگشت از سرور، مسدود میشن. تک و توک بعضیا میگن شدوساکس هنوز وصل میشه.

بعضی دیتا سنتر ها هم هستن که دسترسی بدون محدودیت به اینترنت جهانی دارن و میشه با همین پروتکل های ساده به vps خارجی تونل زد. یعنی یه vps توی دیتاسنتر ایرانی و یه vps خارجی داشته باشی و روی هر کدوم مجزا سرویس هارو پیاده کنی، سرور داخل ایران رو به سرور خارجی تونل کنی و کلاینت هم به سرور داخل ایران وصل شه، اینجوری با نت ملی هم دسترسی بدون محدودیت میشه.

یه عده از دوستان هم سرور دارن و از ابر آروان سرویس میگیرن، تبادل دیتا ها رو انداختن پشت ابر آروان و فیلتر های فعلی روی پروتکل ها رو میتونن دور بزنن.

تشکر. آره آموزش این دو تا vps  رو دیدم. ولی واسه من دیگه نمیصرفه. این همون روش نیم بها کردن اینترنت هم هست که خیلیا میفروشن. یعنی هم فیلترشکنه هم نت ملی رو دور میزنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

تشکر. آره آموزش این دو تا vps  رو دیدم. ولی واسه من دیگه نمیصرفه. این همون روش نیم بها کردن اینترنت هم هست که خیلیا میفروشن. یعنی هم فیلترشکنه هم نت ملی رو دور میزنه.

بله اصلا به صرفه نیست، منم هی الکی فقط دارم پول میدم، الان یه vps دیگه هم خریدم، تو سرمه یدونه داخلی هم بگیرم.

18 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

این همون روش نیم بها کردن اینترنت هم هست که خیلیا میفروشن. یعنی هم فیلترشکنه هم نت ملی رو دور میزنه.

دقیقا

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

بله اصلا به صرفه نیست، منم هی الکی فقط دارم پول میدم، الان یه vps دیگه هم خریدم، تو سرمه یدونه داخلی هم بگیرم.

تست کردین vps خارجی رو برای اتصال مشکلی نداشت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
12 دقیقه قبل، A.L.I گفته است:

تست کردین vps خارجی رو برای اتصال مشکلی نداشت؟

خیر همه چی فیلتر هست، اینجوریه که کلاینت دیتا رو به سرور میفرسته و سرور هم جواب رو به کلاینت ارسال میکنه، اما سرویس دهنده های اینترنت داخلی، اون پکت های ارسالی از سمت سرور رو فیلتر میکنن و به دست شما نمیرسه.

وضعیت یه جوریه که اینترنت خارجی رو فیلتر نکردن، اینترنت داخلی رو فیلتر کردن و رسما تبادل دیتا از خارج به داخل تعطیله.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان اگر vps لینوکسی دارید، من این رو امتحان کردم، با پروتکل vless و وب سوکت، سرعتش عالیه و خیلی سریع و بی دردسر وصل میشه.

https://www.youtube.com/watch?v=6W7Ixph-PCo

لینک به دیدگاه

برای بازی ها آنلاین چیزی پیشنهاد نمیدید؟

هیچ کدوم وصل نمیشه (چه مخابرات تهران چه ایرانسل TD)

نت همراه اول دوتا2 وصل میشه ولی استیبل نیست با این که مودم و آنتن خارجی دارم

پینگ هینت و... تست کردم جواب نیست :|

آیپی ثابت هم تست کردم ، استیبل نیست لگ و پکت لاست داره

...

پ.ن:

لعنت به آفرینش 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۷ در 16:22، MAhmoOD Nazari گفته است:

من خودم pptp زدم، اما بخاطر باگ های امنیتی که داره، روی خیلی گوشی های الان پروتکلش پشتیبانی نمیشه و فقط روی ویندوز میتونم استفاده کنم

داداش PPTP چجوری به VPS زدی که وصل بشه؟ راهنمایی می کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

داداش PPTP چجوری به VPS زدی که وصل بشه؟ راهنمایی می کنی؟

سرویسش رو با خود RAS ویندوز سرور زدم، ولی از بعد این فیلترینگ ها دیگه وصل نمیشه، توی اون tls اول فیلتر میشه.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

دوستان اگر vps لینوکسی دارید، من این رو امتحان کردم، با پروتکل vless و وب سوکت، سرعتش عالیه و خیلی سریع و بی دردسر وصل میشه.

https://www.youtube.com/watch?v=6W7Ixph-PCo

ممنون دوست عزیز.

شما وی پی اس از کجا میخرید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 ساعت قبل، ATER گفته است:

برای بازی ها آنلاین چیزی پیشنهاد نمیدید؟

هیچ کدوم وصل نمیشه (چه مخابرات تهران چه ایرانسل TD)

نت همراه اول دوتا2 وصل میشه ولی استیبل نیست با این که مودم و آنتن خارجی دارم

پینگ هینت و... تست کردم جواب نیست :|

آیپی ثابت هم تست کردم ، استیبل نیست لگ و پکت لاست داره

...

پ.ن:

لعنت به آفرینش 

برادر به نتیجه رسیدین به ما هم بگین 😢

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Arthur گفته است:

ممنون دوست عزیز.

شما وی پی اس از کجا میخرید؟

از اریا سرویس و پنتا سرویس گرفتم من، ولی بعد این جریانات اینترنت قیمت هاشون برای خرید سرویس جدید خیلی بالا رفته، یه سرچ کنید، نتایج خوبی پیدا میکنید. چون موجودی سرویس دهنده ها دائما تغییر میکنه و هر لحظه یه سرویس دهنده خوبه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

برادر به نتیجه رسیدین به ما هم بگین 😢

به شخصه چند روزه رفتم رو حالت Story mode

اما امروز ظهر دیدم پینگ هینت وصل شد، رفتم  دیویژن 2 رو تست کردم.. بد نبود، پینگم 80 بود...با نت شاتل

حالا شب باید دوباره تست کنم...

اما با این همه حال خیلی از بخش ها  لود نمیشن... مثل سیستم اچیومنت ها، اخبار و همگام سازی یوپلی.. همش دارم skip میکنم...البته بعضی اوقات هم اوکیه اما بیشتر skip میکنم..

استیم هم که ماشالله، یه دونه اسکرین شات میخواستم آپلود کنم منو به خدا رسوند..

کلا من همش دارم ریج میکنم، بخاطر تغییر آی پی، همش هی رمز ، هی رمز دو مرحله ای ، دوباره رمز ، بعد رمز دو مرحله ای ، ..... شت

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

به شخصه چند روزه رفتم رو حالت Story mode

اما امروز ظهر دیدم پینگ هینت وصل شد، رفتم  دیویژن 2 رو تست کردم.. بد نبود، پینگم 80 بود...با نت شاتل

حالا شب باید دوباره تست کنم...

اما با این همه حال خیلی از بخش ها  لود نمیشن... مثل سیستم اچیومنت ها، اخبار و همگام سازی یوپلی.. همش دارم skip میکنم...البته بعضی اوقات هم اوکیه اما بیشتر skip میکنم..

استیم هم که ماشالله، یه دونه اسکرین شات میخواستم آپلود کنم منو به خدا رسوند..

کلا من همش دارم ریج میکنم، بخاطر تغییر آی پی، همش هی رمز ، هی رمز دو مرحله ای ، دوباره رمز ، بعد رمز دو مرحله ای ، ..... شت

فعلا نت همراه اول اوکیه برا استیم

لینک به دیدگاه

سلام کسی خواست VPS براش کانفیگ میکنم، هم برای کاهش پینگ و هم برای استفاده از قند ش ک ن 

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، SeCret گفته است:

سلام کسی خواست VPS براش کانفیگ میکنم، هم برای کاهش پینگ و هم برای استفاده از قند ش ک ن 

vps ارزون آلمان یا هلند که حداقل 100 مگ پهنای باند داشته باشه و بشه ده تا کلاینت بهش وصل کرد از چه سایتی بخرم؟

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

vps ارزون آلمان یا هلند که حداقل 100 مگ پهنای باند داشته باشه و بشه ده تا کلاینت بهش وصل کرد از چه سایتی بخرم؟

پی وی مسیج بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...