رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب مانیتور

Recommended Posts

می خوام یه مانیتور برای بودجه دور بر ۸الی 9 تومن بخرم بین این سه مورد موندم اگر کسی تجربه استفاده از این مدل هارو داره راهنماییم کنه 

مورد ۱ مانیتور فلیپس philips 275m8

قیمت مناسبی داره 2k 144hz

مورد 2  MSI Optix G27CQ4 اینم 2k هس پنل va 

مورد ۳ lg 32gk650f-b این سایزش ۳۲ اینچه ولی قیمتش با اون msi تقریبا یکیه حتی پایینتر

بیشتر نظرم بین LG و msi هس از طرفی می ترسم ۳۲ اینچ خیلی بزرگ باشه  واز طرف دیگه قیمت مدل lgمناسبتره تاmsiکه 27اینچه از اونور هم msi سایزش کوچکتره و تراکم پیکسلی بالاتری داره

کاربردم بیشتر برای گیم و بازیای شوتره و فیلم دیدن

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

می خوام یه مانیتور برای بودجه دور بر ۸الی 9 تومن بخرم بین این سه مورد موندم اگر کسی تجربه استفاده از این مدل هارو داره راهنماییم کنه 

مورد ۳ lg 32gk650f-b این سایزش ۳۲ اینچه ولی قیمتش با اون msi تقریبا یکیه حتی پایینتر

بیشتر نظرم بین LG و msi هس از طرفی می ترسم ۳۲ اینچ خیلی بزرگ باشه  واز طرف دیگه قیمت مدل lgمناسبتره تاmsiکه 27اینچه از اونور هم msi سایزش کوچکتره و تراکم پیکسلی بالاتری داره

ال جی رو بگیر 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Slasher گفته است:

ال جی رو بگیر 

32اینچ زیادی بزرگ نیست من تجربه نداشتم مانیتور بزرگ البته میزم مشکلی نداره جا می شه

لینک به دیدگاه

32 برای 2کی یکم بزرگه همون 27 رو بگیر. تراکم پیکسلی رزولیشن 2کی در 32 اینچ زیاد جالب نیس تو ذوق میزنه. من خودم msi 321 cqr گرفتم یکم تو ذوق میزنه این قضیه

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است:

32 برای 2کی یکم بزرگه همون 27 رو بگیر. تراکم پیکسلی رزولیشن 2کی در 32 اینچ زیاد جالب نیس تو ذوق میزنه. من خودم msi 321 cqr گرفتم یکم تو ذوق میزنه این قضیه

من هم با نظر ایشون موافقم
تراکم پیکسلی با این سایز و رزولوشن آزاردهنده س

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اصول انتخاب کردن مانیتور به این شکل هست

سایز ۲۴ اینچ رزولوشن fhd

سایز ۲۷ اینچ رزولوشن 2k

سایز 32 اینچ رزولوشن 4k

شما بودجت ۸ ۹ میلیونه که می خوره به ۲۷ اینچ و 2k بنده ۱۸ ماهی هست مدل odyssey g5 رو خودم خریدم و استفاده می کنم اینم به بودجتون می خوره اینم مد نظر داشته باشید موفق باشید

لینک به دیدگاه

اونجور که من تو بررسی ها دیدم تراکم پیکسلی 32 qhd  با  24fhd  تقریبا یکی میشه فقط مشکلم سایز خیلی بزرگشه دوستانی که ۳۲ دارن بگن چجوریه از فاصله نزدیک اذیت نمی کنه 

بیشتر می خوام وارزون بازی کنم و گه گاهی فیفا وpes

لینک به دیدگاه

من خودم تو بازی از یه مانیتور 24 اینچ اگر 100 درصد  درنظر بگیرم 60 درصد دید نسبت بهش دارم بقیش رو نمیتونم پوشش بدم ،مخصوصا تو بازی مثل وارزون که کلی جزعیات داره و بایدحواست به همه جاش باشه ،بشخصه ترجیح میدم اگر بخوام برم سمت 27به بالا منحنی باشه که دید مناسبی ایجاد کنه برام.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

سلام بنده مورد اول را تهیه کردم باش مشکلی نداشتم. و راضی هستم نسبت به قیمت حرف نداره.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

32 به نظر من یکم بزرگه من خودم چند روز پیش خریدم به نظرم یکم بزرگه 32 ولی کیفیت خوبی داره یه مدل بالاتر همین مدل lg که نوشتی هست 

32GN650-B این مدل یکم بهتره از اونی که نوشتی قیمتش هم مناسبه 9 تومن هست 

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، nima_ch گفته است:

32 به نظر من یکم بزرگه من خودم چند روز پیش خریدم به نظرم یکم بزرگه 32 ولی کیفیت خوبی داره یه مدل بالاتر همین مدل lg که نوشتی هست 

32GN650-B این مدل یکم بهتره از اونی که نوشتی قیمتش هم مناسبه 9 تومن هست 

دل زدم به دریا همین مدل گرفتم قیمتش خیلی عالیه 165hz 2k 32اینچ!

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

مدل خوبیه کیفیت خوبی هم داره تنها مشکل من باهاش دارم الان سایز بزرگ پایش هست برای میز من که عمق زیادی نداره یکم بد هست حدود 30 سانت پایشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، zen گفته است:

سلام بنده مورد اول را تهیه کردم باش مشکلی نداشتم. و راضی هستم نسبت به قیمت حرف نداره.

باسلام
پارت نامبر دقیق این مدل رو بفرمائید
ببینیم چی وارد کردن و دارن میچپونن به ملت
با سپاس

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

مبارک باشه

از کجا خریدید سایت اینترنتیه یا از بازار؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، WAR گفته است:

مبارک باشه

از کجا خریدید سایت اینترنتیه یا از بازار؟

اینترنتی سایت فراز سیستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...