رفتن به مطلب

کمک در مورد نشت نور مانیتور (گارانتی حامی)

Recommended Posts

سلام و درود خدمت همه دوستان

من یه مانیتور خریدم پیکسل سوختگی داشت بردم گارانتی حامی پنل رو برای من عوض کردن سه ماه هم طول کشید

اما مشکلی که داشت این بود بالای مانیتور وسط و دو گوشه نوری بیشتر از نشت نور در پنل موجود هست که دوباره به گارانتی مراجعه کردم اما قبول نکردن و گفتن مشکل نشت نور هست و طبیعی هست.

تصمیم گرفتم عکس ها رو اینجا قرار بدم و از دوستان کمک بخوام که اگر مشکل داره چرا گارانتی از من قبول نمیکنه؟

اگر هم نشت نور هست چرا پنل اصلی همچین نشت نوری نداشت؟

کسی از دوستان رفع مشکلش هم اطلاع داشت کمک کنه چون بالای مانیتور که فشار میدم کمرنگ تر میشه فقط هم در رنگ مشکی مشخصه

WhatsApp Image 2022-10-03 at 11.44.35 PM (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-10-03 at 11.44.35 PM (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-10-03 at 11.44.35 PM.jpeg

WhatsApp Image 2022-10-03 at 11.44.34 PM (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-10-03 at 11.44.34 PM.jpeg

ویرایش شده توسط .mohammad.javad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این میزان که دیگه کاملا به سفیدی بزنه اصلا طبیعی نیست. قطعا موقع تعویض پنل درست جا نزدن یه ممکنه زائده یا آشغال پشت السیدی باشه و احتمالا ورقه پشت السیدی تحت فشاره.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

این میزان که دیگه کاملا به سفیدی بزنه اصلا طبیعی نیست. قطعا موقع تعویض پنل درست جا نزدن یه ممکنه زائده یا آشغال پشت السیدی باشه و احتمالا ورقه پشت السیدی تحت فشاره.

درود

البته اون  4 گوشه نور سفید تو عکس بیشتر دیده میشه! ولی بالای تصویر اوضاعش خیلی بده!

درود

مدل مانیتورتون چیه؟

منم مانیتور ایسوس xg279q خریدم دو هفته ای نشد یه حاله ابی بد روش افتاد و بیش از 6 تا پیکسل سوخته داشت! (تاپیکش همینجا هست) دادم همین گارانتی حامی! قبول نکردن یه نوشو بهم بدن ولی یک هفته ای ال سی دیشو عوض کردن برام فرستادن! برای منم 4 گوشه نشت نور داره مثل شما ولی تو اتاق تاریک و صحنه تاریک مشخصه! ولی اون نشت نور وسط بالای تصویر نداره! (کارخانه ای اصلا نشت نور نداشت تا قبل خراب شدن) مشخصه خوب با چسب جا نزدن به بدنه! ولی مال شما اون بالای تصویر اوضاعش خیلی بده! باید درستش کنن! تو اتحادیه یه شکایت ثبت کن!شاید تونستی کاری بکنی

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

گوشه های تصویر داخل عکس خیلی مشخص هست ولی با چشم مشخص نیست وسط مانیتور خیلی ناجوره ، میخواستم باز کنم فعلا دست نگه داشتم ببینم اینجا کمکی میشه یا نه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

البته اون  4 گوشه نور سفید تو عکس بیشتر دیده میشه! ولی بالای تصویر اوضاعش خیلی بده!

درود

مدل مانیتورتون چیه؟

منم مانیتور ایسوس xg279q خریدم دو هفته ای نشد یه حاله ابی بد روش افتاد و بیش از 6 تا پیکسل سوخته داشت! (تاپیکش همینجا هست) دادم همین گارانتی حامی! قبول نکردن یه نوشو بهم بدن ولی یک هفته ای ال سی دیشو عوض کردن برام فرستادن! برای منم 4 گوشه نشت نور داره مثل شما ولی تو اتاق تاریک و صحنه تاریک مشخصه! ولی اون نشت نور وسط بالای تصویر نداره! (کارخانه ای اصلا نشت نور نداشت تا قبل خراب شدن) مشخصه خوب با چسب جا نزدن به بدنه! ولی مال شما اون بالای تصویر اوضاعش خیلی بده! باید درستش کنن! تو اتحادیه یه شکایت ثبت کن!شاید تونستی کاری بکنی

چهار گوشه اصلی مشکلی نیست برام اصلا ، وسط مانیتور واقعا معضل هست 

مدل مانیتور من asus mg279q

من با مدیریتش هم صحبت کردم ولی قبول نکردن خیلی جالب بود میبردن قسمت تعمیرات اونجا میگفتن مشکلی نیست! عادیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، .mohammad.javad گفته است:

من با مدیریتش هم صحبت کردم ولی قبول نکردن خیلی جالب بود میبردن قسمت تعمیرات اونجا میگفتن مشکلی نیست! عادیه

اینا صرفا حرفه، برید اونجا بهشون بگید اگه عادیه چند تا دستگاه عادی دیگه با همین وضعیت بیارن نشون بدن.

4 ساعت قبل، .mohammad.javad گفته است:

چهار گوشه اصلی مشکلی نیست برام اصلا ، وسط مانیتور واقعا معضل هست 

اون 4 گوشه هم به نظرم من طبیعیه ولی اون وسطش کاملا مشخصه یه چیزی پشت السیدی تحت فشارش گذاشته

لینک به دیدگاه

دوستان مانیتور رو خودم باز کردم بد بسته شد بود و تحت فشار بود خودم درست بستم کاملا درست شد! نمیدونم اینقدر سخت بود یبار نگاه بندازن ، امیدوارم این تاپیک رو ببینن

• لایک 1
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، .mohammad.javad گفته است:

دوستان مانیتور رو خودم باز کردم بد بسته شد بود و تحت فشار بود خودم درست بستم کاملا درست شد! نمیدونم اینقدر سخت بود یبار نگاه بندازن ، امیدوارم این تاپیک رو ببینن

اینکارو بلد نیستن بعد باهاشون صحبت میکنی جوری رفتار میکنن انگار تونی استارکن ما هم ببو گلابی

خدارو شکر در آخر که درست شد

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...