رفتن به مطلب

واقعا چرا دیگه انجمن ، دیگه اون انجمن سابق نیست

Recommended Posts

به نام خدا

دوستان سلام

واقعا مدت هایت به این موضوع فک میکنم که چرا محدودیت های این انجمن  از میزان تعداد مکاتبات تا امکان  ویرایش  پست اینقدر محدوده

مثلا تا قبل از سال 97 امکان ویراش برای  تمام پست ها توسط کاربران وجود داشتش

تقریبا از آغاز 97 این امکان حذف شد یا مثلا همین الان  یه تاپیک خرید زدم که  متن  اولیه نیاز به ویرایش  داشت پس از ویراش هنگام ارسال پست نوشت شما 118 ثانیه صبر کنین و مجددا برای ارسال تلاش  کن  ،عجیبه واقعا محدودیت های انجمن هر روز بیشتر از دیروز ، یا مثلا امروز برای مشورت زنگ زدم لیون بعد  از کلی پشت خط موندن تلفن قطع شد و در خواست ثبت امتیاز  و میزان رضایتمندی از پاسخ دهنده شد ، در حالی که برام فقط پول تلفن و معطلی الکی حاصل شد ، کم بودن حجم پیغام خصوصی که بماند ، از طرف دیگه  تاپیک خرید هم باید توسط مدیران تایید  بشه  ، دیگه تاپیک خرید چرا  تایید میخواهد 

خلاصه حس میکنم  لیون داره روز به روز امکاناتش را کمتر و محدود تر میکنه ، و واقعا رونق سابق را نداره ، مدیران فعلی به نظرم قدر و ارزش تبلیغاتی و آموزشی  انجمن را نادیده میگیرند یاد آقای حسینی  بخیر واقعا

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
  • قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

29 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

به نام خدا

دوستان سلام

واقعا مدت هایت به این موضوع فک میکنم که چرا محدودیت های این انجمن  از میزان تعداد مکاتبات تا امکان  ویرایش  پست اینقدر محدوده

تقریبا از آغاز 97 این امکان حذف شد یا مثلا همین الان  یه تاپیک خرید زدم که  متن  اولیه نیاز به ویرایش  داشت پس از ویراش هنگام ارسال پست نوشت شما 118 ثانیه صبر کنین و مجددا برای ارسال تلاش  کن  ،عجیبه واقعا محدودیت های انجمن هر روز بیشتر از دیروز ، یا مثلا امروز برای مشورت زنگ زدم لیون بعد  از کلی پشت خط موندن تلفن قطع شد و در خواست ثبت امتیاز  و میزان رضایتمندی از پاسخ دهنده شد ، در حالی که برام فقط پول تلفن و معطلی الکی حاصل شد ، کم بودن حجم پیغام خصوصی که بماند ، از طرف دیگه  تاپیک خرید هم باید توسط مدیران تایید  بشه  ، دیگه تاپیک خرید چرا  تایید میخواهد 

خلاصه حس میکنم  لیون داره روز به روز امکاناتش را کمتر و محدود تر میکنه ، و واقعا رونق سابق را نداره ، مدیران فعلی به نظرم قدر و ارزش تبلیغاتی و آموزشی  انجمن را نادیده میگیرند یاد آقای حسینی  بخیر واقعا

احتمالا سران لیون هم به فکره فیلترینگ افتادن:)))

دیگه هیچی مثل سابق نیست اینجا که فقط یه انجمن مجازیه..

• لایک 1
لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

به نام خدا

دوستان سلام

سلام

حاجی ما که پول میدیم واسه کاربر ویژه نمی تونیم تاپیک فروشمونو ویرایش کنیم کسی هم گردن نمی گیره................. خلاصه بی مایه فطیر است. 🤓

• حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

من خیلی وقتا میخوام چیزی بنویسم بیخیال میشم اینقدر گیر میدن به متنا هیچکس راحت نیست حرفاشو بنویسه

قبلا اصلا اینجوری نبود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

باس بگیم دور همی بچه های قدیم.

گفتی حسینی. اصلا کو. کجاس. اینقد چیزای بهتر براشون هست برا ما وقت برا چی بزاره. 

البته اینقد گرفتار این زندگی شدم و هی بیشتر گرفتار میشیم که یاد فروم هم نمیکنیم. یروز اومدم میبنم میزنه صندوق شما پر شده. نگاه میکنم میبینم یه زمانی صندوق من 60 درصد پر بوده الان زده 120 در حالی که هیچکی به من پیام نداده.

خلاصه یروزم برای انتقاد از وضعیت لیون هم تاپیکمون میبندن

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، farhadii گفته است:

به نام خدا

دوستان سلام

برادر این تاپیک میره جزو انتقادات، وگرنه انجمنی که انتخاب کردین موضوعش با موضوع این پست متفاوته.

از بابت مسائل فروشگاه من نمیتونم اظهار نظر کنم.

اما از بابت انجمن، بحث وییرایش پست اولیه، به دلیل تغییرات قیمتی و شرایط - پس از ارسال تاپیک، که توسط بعضی فروشنده ها اعمال میشد، باعث رنجش و اعتراض کاربران بود. مثلا یکی میومد قیمت میزد، یکی میومد اون قیمت رو پیشنهاد میداد، بعد صاحب تاپیک به هر دلیل پشیمون میشد تاپیک اولیه رو تغییر قیمت میداد. این یکی از دلایلی بود که باعث شد محدودیت اعمال بشه. من خودم شخصا موافقش نیستم البته.

از بابت اینکه چرا تاپیک خرید هم نیاز به تایید داره، 2 تا دلیل وجود داره. از نظر فنی تاپیک های خرید یا فروش قابل تفکیک نیست، که اتوماتیک به انجمن گفته بشه فلان تاپیک ها خرید هستند پس اتوماتیک تایید بشن. دلیل دوم اینه تعداد تاپیک های خرید و فروش همزمان برای هر کاربر باید مشخص باشه، شما خودت رو نگاه نکن، بسیاری از دوستان کارشون خرید و فروش قطعه است، اگر این محدودیت نباشه توی همه ی بخش ها تاپیک های ثابت خرید قطعات خواهیم داشت که دائم آپ میخورن.

32 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است:

خلاصه یروزم برای انتقاد از وضعیت لیون هم تاپیکمون میبندن

به یاد ندارم تاپیک انتقادی در مورد لیون کامپیوتر بسته شده باشه. اما در تاپیک - همیشه باز - انتقادات، تجمیع شده.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است:

من خیلی وقتا میخوام چیزی بنویسم بیخیال میشم اینقدر گیر میدن به متنا هیچکس راحت نیست حرفاشو بنویسه

قبلا اصلا اینجوری نبود

اوه اوه، یه کاربر قدیمی، پشمام ریخت از محل سکونتت، تابلوئه دل پُری داری!

برادر شما مشخصه چی میخوای بگی. همون بهتر نگی. :D

تعداد پست های خودم که نوشتم و بعدش پاک کردم، ده برابر تعداد پست های مدیریت شده کاربران بوده تا الان.

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه حال نمیده☹️دیگه هیچی حال نمیده 🥺😢

• لایک 4
  • ممنونم 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

اما از بابت انجمن، بحث وییرایش پست اولیه، به دلیل تغییرات قیمتی و شرایط - پس از ارسال تاپیک، که توسط بعضی فروشنده ها اعمال میشد، باعث رنجش و اعتراض کاربران بود. مثلا یکی میومد قیمت میزد، یکی میومد اون قیمت رو پیشنهاد میداد، بعد صاحب تاپیک به هر دلیل پشیمون میشد تاپیک اولیه رو تغییر قیمت میداد. این یکی از دلایلی بود که باعث شد محدودیت اعمال بشه. من خودم شخصا موافقش نیستم البته.

آرمین جان پس قوانین انجمن هم در نوسانه مثل قیمت فروشنده ها، مرسی که اشاره کردی که دیگه کاربر ویژه رو تمدید نکنیم. 🌹

و یک نکته ظاهرا فروشنده دیگه حق نداره شرایط و قیمت رو تعیین کنه (به آخر خط رسیدیم) 🤓

لینک به دیدگاه

هوووم. حرف شما در این مورد درسته که انجمن مثل قبل نیست ولی بش فکر کردم دیدم خودمم آدم قبل نیستم انجمن یک قسمتی از موضوعه. در مورد بقیش اظهار نظر نمیکنم چون کلی فکر پشتش رفته.

یادمه قبلا جوون بودم اینجا پست میزاشتم کلم باد داشت! کلی اختار میگرفتم از LEE و آقای حسینی الان داخل پروفایلم نیگاشون میکنم خوشحال میشم جای ناراحت!

• لایک 5
لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است:

یروز اومدم میبنم میزنه صندوق شما پر شده. نگاه میکنم میبینم یه زمانی صندوق من 60 درصد پر بوده الان زده 120 در حالی که هیچکی به من پیام نداده.

احسنت برای شما هم اینطوری شده پس ! ، واقعا لیون چرا  روز به روز امکانات کاربری را محدود تر میکنه    ،   عجبیبه واقعا عجیبه

اصن این لوگوهو  و رنگ لعاب چه دردی میخوره ، به جاش ظرفیت صندوق پیغام را زیاد بشه

اونم بعد اینهمه سال امکانات کاربری افت کرده به  جاش لوگوشو عوض کردند ، عجبیبه واقعا عجیبه

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

آرمین جان پس قوانین انجمن هم در نوسانه مثل قیمت فروشنده ها، مرسی که اشاره کردی که دیگه کاربر ویژه رو تمدید نکنیم. 🌹

و یک نکته ظاهرا فروشنده دیگه حق نداره شرایط و قیمت رو تعیین کنه (به آخر خط رسیدیم) 🤓

همه چیز در تغییره، خودمون، قوانین. اصولا اگر تغییر نکنه مشکل زاست، اگر هر چیزی با شرایط تغییر نکنه، میشه همین بنبستی که توش گیر کردیم.

در مورد تمدید کاربر ویژه تصمیم با خودته عزیز.

در مورد حق نداشتن فروشنده برای تعیین قیمت من متوجه نشدم چرا چنین برداشتی کردی. بحث اینه، فروشنده میگه X تومن میفروشم، خریدار هم X تومن میخره، فروشنده وقتی میبینه خریدار پیدا شد، با تغییر حرف اولیه اش، میگه حالا X+2 میفروشم. غیر از اینکه این کار زشت و ناپسنده، باعث اعتراضه. این یه مورد، مورد بعدی، فروشنده شرایط کالا رو عوض میکنه، میگه کالا سالمه، وقتی خریدار میبینه مشکل داره و اعتراض میکنه، فروشنه عکس یا شراط خرابی رو به تاپیک اضافه میکنه. از این موارد کم نداشتیم.

حالا چطوری به این جمع بندی رسیدی که من گفتم فروشنده حق نداره شرایط یا قیمت بگذاره، نمیدونم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

تو این مملکت چه جور میشه مثه سابق بود؟
چی درسته؟ هممون تو جوونی پیر شدیم از درون داریم نابود میشیم.
اتفاقات دو هفته اخیر قلب و وجود هر موجود زنده ای رو به درد میاره.

• لایک 6
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

همه چیز در تغییره، خودمون، قوانین. اصولا اگر تغییر نکنه مشکل زاست، اگر هر چیزی با شرایط تغییر نکنه، میشه همین بنبستی که توش گیر کردیم.

در مورد تمدید کاربر ویژه تصمیم با خودته عزیز.

در مورد حق نداشتن فروشنده برای تعیین قیمت من متوجه نشدم چرا چنین برداشتی کردی. بحث اینه، فروشنده میگه X تومن میفروشم، خریدار هم X تومن میخره، فروشنده وقتی میبینه خریدار پیدا شد، با تغییر حرف اولیه اش، میگه حالا X+2 میفروشم. غیر از اینکه این کار زشت و ناپسنده، باعث اعتراضه. این یه مورد، مورد بعدی، فروشنده شرایط کالا رو عوض میکنه، میگه کالا سالمه، وقتی خریدار میبینه مشکل داره و اعتراض میکنه، فروشنه عکس یا شراط خرابی رو به تاپیک اضافه میکنه. از این موارد کم نداشتیم.

حالا چطوری به این جمع بندی رسیدی که من گفتم فروشنده حق نداره شرایط یا قیمت بگذاره، نمیدونم.

نگفتم شما گفتی آرمین جان 😄

در کل بقیه چه گناهی دارن چند نفر یه اشتباهی کردن.

خود لیون هم بارها قیمت کالا هاشو تغییر داده اینکه دلیل نمیشه، وضعیت بازار و مملکت که ثابت نیست، فرضا فروشنده قیمتشو تغییر بده، برای خریدار که اجبار وجود نداره خرید نکنه.

الان فروشنده قبل از معامله بخواد چیزی رو تغییر بده تکلیف چیه باید هر بار پیام بده مدیر!؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

انجمن... خستس.

کی خسته نیس تو این روزا ...

لاگین کردم که بفرمایم دیگر نه ذوقی مانده نه امیدی و نه ...

دلم خیلی پره ولی دستم به نوشتن نمیره...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربران قدیمی بعد از تعویض تم و ... انجمن رفتن

محدودیتها زیاد شده بعضی هاشون لازم بود ولی بیش از حد کردن

سانسور زیاده ، کلی متن تایپ میکنی به چند ساعت نکشیده تاپیک کلا غیب میشه

تمرکز هم رفته روی اینیستا و ....

حال روز مملکت یه جوریه کلا آدم سالم افسردگی میگیره ما که از قبل داریمش !

در کل فروم فراموش شده چون منفعتی برای سایت نداره خیلی وقته ولی خوب با محدود شدن شبکه های اجتماعی فکر کنم مجبور بشن دوباره فروم رو رونق بدن با قرعه کشی و... 😄

• لایک 8
  • ممنونم 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

برای یه سری چیزا (مثلا همین رابط کاربری فروم) باید تغیرات به ارامی و اهستگی و مطابق با عادت ها قبلی اعمال میشد  و تغییرات و درگرگونی  زیاد  و ناگهانی باعث سردرگمی ، ازار ، ناراحتی و نتیجش زدگی شد

همین مایکروسافت هر وقت ویندوزشو به صورت کلی تغیر داد نتیجه منفی گرفت(ویندوز ویستا ویندوز هشت ویندوز یازده )و هنوز که هنوزه ویندوزهایی محبوبن که اثاث کار توشن مثل همون نسخه یا نسخه های قبلیه

در کل برا من خیلی طول کشید با تغیرات ناگهانی کنار بیام و الان بعد از گذشت چند سال که برگشتم برام عای تر شده

حیف بود لیون برای برگردوندن اون همه جنب جوش کاری نکرد!

الانم فروشگا رشد بزرگی کرده نیاز به مدیریت و هماهنگی زیادی داره و اولویت اول فروشگاهه(که البت اونم بی گیرو گور نیست😅) و خوب قطعا نگهداری ومدیریت فروم کمی سخت تر میشه و نیاز به صبوری دوستانه

کل کلای لیونم خیلی باحال بودا مخصوصا فنای اینتل و ای ام دی ویا سونی و مایکروسافت (تا حد کتک کاری پیش میرفت)😂

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

انجمن... خستس.

یاد لایو های ایمان جان به خیر یکی از لایوهایی آخری یادمه قابلیت ری تریسینگ را رو کارت 2080 داشتند بررسی میکردند فک کنم آخرین  لایوی  بودش که تو انجمن آپلود شد .  بن های تخفیف لیون کو برای بچه های انجمن

2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

در کل فروم فراموش شده چون منفعتی برای سایت نداره خیلی وقته ولی خوب با محدود شدن شبکه های اجتماعی فکر کنم مجبور بشن دوباره فروم رو رونق بدن با قرعه کشی و... 😄

داش حسن قرعه کشی رو خوب اومدی داش چه قرعه کشیایی تو انجمن بود واقعا ،  یادمه همین گرین هر ساله  جایزه میدادش، دقت کردی داش حسن از وقتی عکس پروفایلتون را عوض کردین دیگه اون قرعه کشی ها هم پریدش !

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، farhadii گفته است:

یاد لایو های ایمان جان به خیر یکی از لایوهایی آخری یادمه قابلیت ری تریسینگ را رو کارت 2080 داشتند بررسی میکردند فک کنم آخرین  لایوی  بودش که تو انجمن آپلود شد .  بن های تخفیف لیون کو برای بچه های انجمن

داش حسن قرعه کشی رو خوب اومدی داش چه قرعه کشیایی تو انجمن بود واقعا ،  یادمه همین گرین هر ساله  جایزه میدادش، دقت کردی داش حسن از وقتی عکس پروفایلتون را عوض کردین دیگه اون قرعه کشی ها هم پریدش !

همین الان منو نقل کردی اما آلارم نیومده

آره والا خودم با عکس قبلی بیشتر حال میکردم اینو اون موقع یادم نیست چرا عوض کردم (احتمالا چون مثل قبل فعالیت نمیکردم)

بزار عکس قبلیو پیدا کنم بلکه عوض کنم شاید فرجی حاصل شد 😁

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

راستی اون بن های تخفیفی فروشگاه لیون رو برای بچه های انجمن را کیا یادشونه

ویرایش شده توسط farhadii
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

تنها دلیلی که این فروم رو صاحبش خاموش نکرده ،همین درآمدیه که از فروش کاربر ویژه در میاره 

کم کردن و محدود کردن امکانات فروم دلیل بر اینه که صاحب فروم عملا میگه «من فقط فروشنده و دلال میخام اینجا»

محدود کردن فایل های اپلود به عکس و محدود کردن حجم اپلودی به ۴مگ گواهشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، farhadii گفته است:

راستی اون بن های تخفیفی فروشگاه لیون رو برای بچه های انجمن را کیا یادشونه

هر هفته تو لیون تک بن تخفیف میدادن :)

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
15 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اتفاقا تا جایی که من یادمه بعد اون قرعه کشی سال 96 که محصولات گرین جایزه میدادن، فروم رفت رو به نابودی. با تبلیغات و ... برای اینکه اینجا قرعه کشیه، بیاید عضو شید دور هم باشیم و خلاصه روش های نامناسب برای جذب کابرهای جدید، کاربر های عادی از هر قشر و چاله میدونی و با هر لحن و سخنی وارد فروم شدن و توهین هایی بود که توسط همین افراد به خیلی با سابقه های فروم شد، اینجا بود که امتیاز های منفی چند ده تایی برای پست های کاربرهای نازنین و قدیمی از طرف همین کابران تازه وارد ثبت میشد و یه دفعه سر موضوعاتی که اصلا تخصص نداشتن و بهشون مربوط نمیشد به قدیمیا حمله میکردن. ازون طرف عدم برخورد قاطع مدیریت فروم با افراد خاطی، خیلیا رو دلسرد کرد و دیگه یه پیام هم داخل فروم ندادن. اوج واکنش مدیریت فروم هم حذف گزینه منفی دادن به پست بود.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...