رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت عزیزان، با فروش هدست معظم CORSAIR VIRTUOSO در خدمتتون هستم.

همین اول کار بگم، من هرچی بخوام درباره این هدست بنویسم به نظر جو دادن به حساب میاد، پس پیشنهاد میکنم خودتون اگر خواستارش هستین دربارش بخونین، فقط اینو بگم که تهشه، آخرت هدست هست مخصوصا در گیم.

خصوصیات ظاهری : هدست به شدت کم کار هست، شاید 10 بار هم شارژ نشده، همراهش یه پاد زاپاس هم گرفتم از مالتینا که پارچه ای هست و به شدت راحت، همراه هدبند، پاد های فابریکیش کاملا نو هستن، حتی محافظ بیرونیش رو هم نکندم هنوز، خلاصه هدست کاملا نو و کم کار هست، سوالی بود در خدمتم.💗

قیمت : 5500

IMG_20221006_105523.thumb.jpg.9f7c1c607c8f52734626fca42637ce67.jpg

IMG_20221006_105621.thumb.jpg.cb827f0c68f3830e05434140796b877b.jpgIMG_20221006_105606.thumb.jpg.4659c3a7b3289b23de4713cf20124d1d.jpgIMG_20221006_105548.thumb.jpg.3303093c27282d98ea92efd6bdfd2c6e.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

دوتا تاپیک فروش دارم اگر معاوضه با کالاها داشتید لطفا pm بدید.

لینک از کورسیر میتونید بذارید؟

باتریش از مدل SE کمتر شارژ نگه میداره ؟

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، m.hasan.8 گفته است:

سلام 

معاوضه داریذ با steel series arctis 7??

سلام بزرگوار 

متاسفانه هدست به کارم نمیاد

2 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

سلام

دوتا تاپیک فروش دارم اگر معاوضه با کالاها داشتید لطفا pm بدید.

لینک از کورسیر میتونید بذارید؟

باتریش از مدل SE کمتر شارژ نگه میداره ؟

سلام خدمت شما، چشم

والا تا اونجایی که اطلاع دارم باطریهاشون فرقی نمیکنه ولی اینو توی تستی که خودم گرفتم حدود ۱۷ الی ۱۸ ساعت شارژ نگه داشت به صورت مقطع در چند روز

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان اگر حرفی، نظری، پیشنهادی دارین بگین، تعارف نکنین، یه تاپیکیه زدیم دور همیم دیگه، جنس که نمیخرید 😅

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

دوستان اگر حرفی، نظری، پیشنهادی دارین بگین، تعارف نکنین، یه تاپیکیه زدیم دور همیم دیگه، جنس که نمیخرید 😅

داداش تعجب می‌کنم شمایی که کل قطعاتتون از سری کورسیره و الان هم هدستتون چی شده که مجبور شدین از کلکسیونتون حذفش کنید و بفروشینش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، sol2en گفته است:

داداش تعجب می‌کنم شمایی که کل قطعاتتون از سری کورسیره و الان هم هدستتون چی شده که مجبور شدین از کلکسیونتون حذفش کنید و بفروشینش

به نکته جالبی اشاره کردین، این ویرچوسو حقیقتا خیلی خوبه، از همه نظر، ولی نکته اینجاس که بنده رو حتی توی پادگان فرماندمون ده سال پیش کله گنده صدا میکرد 😅 نه از نظر پر رویی، جدی از نظر بزرگی سر خخخ بزرگترین کلاه مال من بود، خلاصه، این هدست عزیز هم روی سرم کوچیک بود و بعد از یک ربع استفاده واقعا دیگه نمیتونستم تحملش کنم، بخاطر همین رفتم دوباره Corsair void خریدم ولی اینبار آخرین ورژنش رو، که با نرم افزار جدید کورسیر هماهنگ باشه و کار کنه، این شد که دیگه ویرچوسو رو گذاشتم برای فروش، ولی وژدانن ویرچوسو یه چیزه دیگس، کیفیتش هم گوشی ها هم میکروفون.

در حدی بود تفاوتش با void که وقتی یه روز یه دفعه void رو گذاشتم رفتم توی بازی بچه ها گفتن مهرداد چرا صدات اینقدر خراب شده، خودم ناراحتم از اینکه نمیتونم ازش استفاده کنم 🥲 ولی چه کنیم که دیگه سر رو نمیشه کوچیک کرد 😅

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...