رفتن به مطلب

تصویر ندادن کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و وقت بخیر
من کیسم را جهت تمیز کردن باز کردم بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدم مجددا بستمش ولی موقع روشن کردن تصویر نداد زمانی هم که بررسی کردم دیدم که گرافیک حدودا 2 ثانیه کار میکنه و دیگه از کار میوفته چند بار هم با مسوام اسلات و خود لبه گرافیک را تمیز کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، babak.pirzadi گفته است:

سلام و وقت بخیر
من کیسم را جهت تمیز کردن باز کردم بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدم مجددا بستمش ولی موقع روشن کردن تصویر نداد زمانی هم که بررسی کردم دیدم که گرافیک حدودا 2 ثانیه کار میکنه و دیگه از کار میوفته چند بار هم با مسوام اسلات و خود لبه گرافیک را تمیز کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنید

درود بر شما و بر همه دوستان

دقیقا چه کارهایی انجام دادید ؟

مثلا این مشکل حتی از در اوردن و جا زدن رم همی میتونه پیش بیاد

بهتره برا شروع کار یک بار رم رو در بیارید و محل اتصال رو با یک محلول تمیز کننده خوب( بنزین،تینر،یا الکل) تمیز کنید و دوباره جا بزنید و نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

واسه من هم دقیقا همچین شرایطی پیش اومد که بعد از تمیزکاری تصویر نداد، رم رو تمیز کردم جا زدم درست شد.

لینک به دیدگاه

مرسی 
حتما امروز برم خونه چک میکنم بخاطر ایکه رمها رو هم دراوردم و چند روزی روی میزم بود.

14 ساعت قبل، babak.pirzadi گفته است:

سلام و وقت بخیر

12 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما و بر همه دوستان

دقیقا چه کارهایی انجام دادید ؟

مثلا این مشکل حتی از در اوردن و جا زدن رم همی میتونه پیش بیاد

بهتره برا شروع کار یک بار رم رو در بیارید و محل اتصال رو با یک محلول تمیز کننده خوب( بنزین،تینر،یا الکل) تمیز کنید و دوباره جا بزنید و نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

موارد زیادی را باید چک کنید:

ممکنه کابل های اتصال پاور و ... را در حین گردگیری شل یا جدا کرده باشید

ممکنه در حین گرد گیری گردو خاک توی اسلات رم و ... رفته باشه 

ممکنه کابل اتصال دکمه  پاور را جدا یا شل کرده باشید

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

اگه از رم باشه مادربرد یه بوق خاصی می زنه

13 ساعت قبل، egibit گفته است:

موارد زیادی را باید چک کنید:

ممکنه کابل های اتصال پاور و ... را در حین گردگیری شل یا جدا کرده باشید

ممکنه در حین گرد گیری گردو خاک توی اسلات رم و ... رفته باشه 

ممکنه کابل اتصال دکمه  پاور را جدا یا شل کرده باشید

مادربورد بوق خاصی نمیزنه
کابل های اتصال پاور هم چک کردم اوکی بودن مشکلی ندارن بخاطر اینکه برق تو مادربورد میاد و چراغش روشن میشه کابل هارد هم عوض کردم جای تمام اسلاتها هم تمیز کردم و رم ها رو جابجا کردم ولی نشد که نشد. تنها مورد غیر عادی گرافیکه که شروع به کار میکنه و همون لحظه فنش خاموش میشه. 
اینم مدل کارت گرافیکه Asus R7 250 OC

لینک به دیدگاه

اگرسیستم گرافیک مجتمع داره از خروجی مادربرد ببینید میتونید تصویر بگیرید

اگر نتیجه نگرفتید ،کلا مادربرد و تجهیزات رو دربیارید بیرون از کیس ، اتصالات رو برقرار کنید و دوباره تست کنید

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

اگرسیستم گرافیک مجتمع داره از خروجی مادربرد ببینید میتونید تصویر بگیرید

اگر نتیجه نگرفتید ،کلا مادربرد و تجهیزات رو دربیارید بیرون از کیس ، اتصالات رو برقرار کنید و دوباره تست کنید

امروز مولتی متر گرفتم چک کردم دیدم یکی از سیم های برقی که به پین ATX میره قطع شده وصلش کردم و سیستم روشن شد و تصویر داد. روش ویندوز نصب کردم بدون مشکل نصب شد و هیچ مشکلی نداشت یهو اینترنت برد قطع شد مجددا ریست کردم دوباره مانیتور روشن نمیشه ولی با این تفاوت که دفعات قبلی گرافیک کار نمیکرد ولی الان کار میکنه و خاموش نمیشه. عجیبه

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، babak.pirzadi گفته است:

امروز مولتی متر گرفتم چک کردم دیدم یکی از سیم های برقی که به پین ATX میره قطع شده وصلش کردم و سیستم روشن شد و تصویر داد. روش ویندوز نصب کردم بدون مشکل نصب شد و هیچ مشکلی نداشت یهو اینترنت برد قطع شد مجددا ریست کردم دوباره مانیتور روشن نمیشه ولی با این تفاوت که دفعات قبلی گرافیک کار نمیکرد ولی الان کار میکنه و خاموش نمیشه. عجیبه

سلام عزیز ممکن هست سیستم شما دچار جریان کشی شده باشه یعنی توی مدار قطعه خراب دارید و احتمال زیاد پاور شما هم ایراد داره اگر میتونید ولتاژ سیم بنفش و نارنجی و قرمز و زرد را بگیری.

لینک به دیدگاه

سلام سی پی یو رو اگر تونستی در بیار روی یه برد دیگه تست کن یا یه سی پی یو دیگه رو روی برد خودت تست کن ببین مادربرد مدار تغذیه ش سالمه و برق میرسونه یا نه ممکنه سیم قطع بوده به یکی از اینا آسیب وارد شده باشه ترجیحا گرافیکت رو در بیار ممکنه اونم آسیب ببینه خروجی های برق پاورت رو هم اگر تونستی چک کن ببین افت ولتاژ نداشته باشی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۷/۱۷ در 11:19، babak.pirzadi گفته است:

مادربورد بوق خاصی نمیزنه
کابل های اتصال پاور هم چک کردم اوکی بودن مشکلی ندارن بخاطر اینکه برق تو مادربورد میاد و چراغش روشن میشه کابل هارد هم عوض کردم جای تمام اسلاتها هم تمیز کردم و رم ها رو جابجا کردم ولی نشد که نشد. تنها مورد غیر عادی گرافیکه که شروع به کار میکنه و همون لحظه فنش خاموش میشه. 
اینم مدل کارت گرافیکه Asus R7 250 OC

سیستم را نزد یک متخصص ببرید . اینطوری سریعتر به نتیجه میرسید. 

اگر در کرج هستید در خدمتتان هستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...