رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب کولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقت بخیر

قصد دارم سیستم رو ارتقا بدم ولی یه موردی در رابطه با کولر هست ممنون میشم کمک کنید

برای سیستم فعلیم یه کولر مدل Nuctoa NH-u14s دارم 

مین فعلی gigabyte z97 gaming 3 و پردازنده هم 4790k هست .

قصد دارم سیستم رو به سری 12 یا 13 اینتل ارتقا بدم

پردازنده های مد نظر هم i5 12400 یا 13400 هست . 13400 هنوز نیومده ولی خب میتونم براش صبر کنم

میشه کولری که دارم رو برای این پردازنده ها استفاده کنم ؟

از پشتیبانی لیون سوال کردم گفتن سری جدیدش به مادربوردهای جدید میخوره

سری قدیمی سازگار هست یا راهی داره سازگار بشه؟

اهل فن میدونن چه کولر خوبی هست . هم اینکه کولر خوبیه و هم اینکه نمیخوام مجدد برای کولر هزینه کنم

یه سوال دیگه هم دارم سیستم فعلیم رو حدودا چقدر میشه فروخت ؟

مشخصات:

Main: Gigabyte z97x gaming3

CPU: 4790k

ram: G.Skill TridentX 2X8G 2400Mhz CL10 DDR3

تصویر کولر :

1429355609_52243b6e-a928-4c71-9118-8f120e108f48.__CR00970600_PT0_SX970_V1___.thumb.jpg.4a855ed5cd800707cab7ed83e159aee7.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوست گرامی این کولر شما کولر مرجع تست سایت techpowerUp هست یکجورایی
میتونید با عقیق رایانه مکاتبه داشته باشید و ببینید آیا براکت LGA 1700  برای این مدل موجود دارن یا وجود داره یا خیر
اگر موجود داشته باشن که میتونید تهیه کنید و برای نسل 12-13 استفاده کنید بدون مشکل

در صورت موجود نبودن یا قیمت زیاد که بستگی به جیب خودتون داره بازم
لیون میخواد جنس خودشو رو بفروشه زیاد جدی نگیرید ^_^
میتونید از مادربرد های سری TUF+ROG ایسوس مین برای نسل 12-13 تهیه کنید و دیگه نیازی به خرید کولر جدید نیستش
در هر صورت اگر مشکل مالی ندارید کولر های بسیار خوبی توی بازار وجود داره
حالا زیاد مهم نیستش که حتما برند Nuctoa باشه
چند تا سایت بررسی کولر و چند مدل رو که توی بازار موجود هست نگاه کنید، حدود ارزش خرید یک کولر مناسب با کارایی و قیمت مناسب میاد دستتون

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام عزیز شما کولر رو کی خریداری کردی ؟اگر قبلا خریدی ک خب براکت 1700 نیست داخلش اما اگر جدیدا تهیه کردی هست داخلش ب قول این دوستمون میتونی با عقیق رایانه مکاتبه کنی و ازشون یک براکت 1700 بگیری

اگر اشتباه نکنم سوکت 13400  فرق میکنه و 1700 نباشه ک باید کمی صبر کنید بعد از لانچش ک ایا شرکت نوکتوا میزنه براکت اینو برای کولراش و اینکه رو کدوم کولرا موند میشه

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
دوست گرامی این کولر شما کولر مرجع تست سایت techpowerUp هست یکجورایی
میتونید با عقیق رایانه مکاتبه داشته باشید و ببینید آیا براکت LGA 1700  برای این مدل موجود دارن یا وجود داره یا خیر
اگر موجود داشته باشن که میتونید تهیه کنید و برای نسل 12-13 استفاده کنید بدون مشکل

در صورت موجود نبودن یا قیمت زیاد که بستگی به جیب خودتون داره بازم
لیون میخواد جنس خودشو رو بفروشه زیاد جدی نگیرید ^_^
میتونید از مادربرد های سری TUF+ROG ایسوس مین برای نسل 12-13 تهیه کنید و دیگه نیازی به خرید کولر جدید نیستش
در هر صورت اگر مشکل مالی ندارید کولر های بسیار خوبی توی بازار وجود داره
حالا زیاد مهم نیستش که حتما برند Nuctoa باشه
چند تا سایت بررسی کولر و چند مدل رو که توی بازار موجود هست نگاه کنید، حدود ارزش خرید یک کولر مناسب با کارایی و قیمت مناسب میاد دستتون

سلام . ممنون بابت راهنمایی 🌹

راستش برای اینکه هزینه کم بشه میخواستم همینو نگه دارم که مجدد برای کولر خرج نکنم

1 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

سلام عزیز شما کولر رو کی خریداری کردی ؟اگر قبلا خریدی ک خب براکت 1700 نیست داخلش اما اگر جدیدا تهیه کردی هست داخلش ب قول این دوستمون میتونی با عقیق رایانه مکاتبه کنی و ازشون یک براکت 1700 بگیری

اگر اشتباه نکنم سوکت 13400  فرق میکنه و 1700 نباشه ک باید کمی صبر کنید بعد از لانچش ک ایا شرکت نوکتوا میزنه براکت اینو برای کولراش و اینکه رو کدوم کولرا موند میشه

سلام . رو پردازنده 4790k سوار بوده . سوکت 1150

احتمالا تهش باید کولر فعلیم رو رد کنم یه کولر دیگه تهیه کنم

ممنون بابت راهنمایی 🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...