رفتن به مطلب

دیجیکالا ارسال رایگان را حذف کرد

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب این روز هم دیدیم دیجی کالا کلا ارسال رایگان رو حذف کرد و برای این کار باید حتما اشتراک دیجی پلاس داشته باشید.

اگر یادتون باشه پارسال این موقع بالای 300 رایگان بود. اوایل امسال چراغ خاموش شد بالای 500 و الان هم کلا حذف شد.

00000000002313.thumb.jpg.a9a7db4c624294c59d1ea36da1b76872.jpg

نظرتون چیه؟ فرصت برای سایتای نوپا ایجاد شده؟ یا داره ورشکست میشه؟

در نظر داشته باشید این سایت هزینه(شهریه) ارسال جنس به مشتری برای فروشگاه ها رو باشون حساب میکرد! یعنی هم پول از مشتری میگرفت هم فروشنده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

واقعا کاملا حذف شد؟! من هرچی میخواستم میزاشتم روهم جمع بشه(300~500) که نخوام اون همه هزینه ارسال بدم، الان دیگه بهونه برای صبر خرید نداریم.😒

اینکه هزینه ارسال نوشته 20، ممکنه دوباره با پست بفرستن؟

سایت نوپا مطمئن‌ که سخت پیدا میشه، اعتماد نمیشه کرد مگه اینکه کسی معرفی کنه.

اگه ورشکست بشه که خوبه،شاید این کالاها تو فروشگاه بهتری به فروش برن که اینقدر سرمردم بازی در نیاره مثل "ایسام"

این ارسال رایگان هم از اول کرونا خرید بالای 100 بود، بعد شد 200، بعد شد 300

دیگه فکر میکردیم بشه "رایگان برای بالا 1میلیون.

لینک به دیدگاه

فکر میکنم فروشش توی سبدخرید های با ارزش پایین کاهش پیدا میکنه .
به شخصه مواردی بوده که یه جنس مثلا 50 تومنی از دیجیکالا میخواستم ، ولی واسه اینکه زیر بار پول پست نرم انقد خرت و پرت اضافه کردم بهش تا شده 500 تومن .
وقتی رقابت نباشه همین میشه . هر طور دلشون بخواد رفتار میکنن .

اون زمان که بامیلو بود وضع خیلی بهتر بود برای مشتری ها .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیجی کالا به نظرتون چقدر ارسال داره روزانه ؟

هر کدوم میانگین 30 هزار در نظر بگیریم ببینید چه رقمی میشه

متاسفانه جوری شده کسانی رو میبینم هر چقدر وضع مالیشون بهتر میشه روز به روز خسیس تر میشن

حالا دیجی کالا مستثنی از این قضیه نیست ولی خوب کسب و کاره و اولویت باید رونق کسب و راضی نگه داشتن مشتری ها باشه ولی چون تو مملکتی  زندگی میکنیم که هر کاری توش میشه کرد و دیجی کالا مثل بقیه و صد البته رقیبی نداره که نگرانش باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ان مورد دور از انتظار نبود، مثل امازون که یه شیپینگ هم داره روی خرید کالا(البته ان ارسال بین المللی هست و با دیجیکالا که فقط تو ایرانه خیلی فاصله داره)

دیجیکالا با سیستم مارکت پلیس داره کالاهاشو تامین میکنه، اکثر سلر ها هم تامین کننده های دست اول بازار هستن و بیشتر جنس ها نزدیک به قیمت عمده شون هست. با ظهور شبکه های مارکت پلیس دیگه مثل بایا و باسلام، دیجیکالا برای رقابت مجبور شد درصد کمیسیون رو کم کنه، قبل بایا بعضی دسته های کالایی بود که تا 25 درصد هم کمیسیون میگرفت! ولی الان اکثر کمیسیون ها زیر 10 درصده و بیشتر دسته های کالایی معمول، بین 3-6 درصده،

دیجیکالا از روی فروش کالا دیگه سود آنچنانی نمیبره، چون کالا هایی هم که خودش سلر میشه، همشون زیر قیمته و اختلاف قیمت خوبی با بازار داره. از سلر ها و کمیسیون هم که دیگه نمیتونه اونقدری پول بگیره. پس مجبوره تا جایی که میشه هزینه رو بیاره پایین.

از یه طرف هم داره مردم رو مجبور میکنه دیجیپلاس بگیرن، دیجیپلاس هم خیلی خوبه واقعا، مخصوصا هدیه نقدی و مرجوعی 30 روزه، خط ویژه هم که بماند، زنگ میزنی در جا جواب میده(نمیخوام تبلیغ کنم چون دیگه تحریمه و نباید ازش خرید کنیم)

من از اولی که دیجیپلاس اومد اشتراک میگیرم و همیشه هم تا پایان اشتراکم یه تخفیف خوب رو اشتراک میزنه و دوباره تمیدید میکردم. الان تا از این ماهم 10 تا ارسال رایگان برام مونده، میخوام 10 تا سفارش 1000 تومنی توی 10 تا مرسوله ثبت کنم!

21 دقیقه قبل، A112 گفته است:

واقعا کاملا حذف شد؟! من هرچی میخواستم میزاشتم روهم جمع بشه(300~500) که نخوام اون همه هزینه ارسال بدم، الان دیگه بهونه برای صبر خرید نداریم.😒

بله دقیقا، با اینکه دیجیپلاس دارم، همیشه سقف ارسال رایگان رو پر میکردم

بار ها شده بود بخاطر 50 تومن 500 تومن خرید کرده بودم، اینجوری فروشش هم کمتر میشه و هر کس کالایی که لازم داره رو بی درنگ میخره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نکته که خودش در توضیحاتش زده هزینه ارسال رو از 14 آبان کم کردیم که از 30 تومان به  20 تومان کاهش داده ولی هیچ اشاره ای نکرده که ارسال برای بالای 500 هزار تومان رو که قبلا رایگان بود کلا منوط به داشتن اکانت دیجی پلاس کردیم. جالتر اینکه حتی برای تحویل حضوری هم 10 هزار تومان هزینه گذاشته!؟

shipping-fee-info-1024x683.thumb.jpg.216665a6c4b8356415e8728e58006a3f.jpg

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، HeX گفته است:

درود

نکته که خودش در توضیحاتش زده هزینه ارسال رو از 14 آبان کم کردیم که از 30 تومان به  20 تومان کاهش داده ولی هیچ اشاره ای نکرده که ارسال برای بالای 500 هزار تومان رو که قبلا رایگان بود کلا منوط به داشتن اکانت دیجی پلاس کردیم. جالتر اینکه حتی برای تحویل حضوری هم 10 هزار تومان هزینه گذاشته!؟

درود معین جان خوبی برادر؟
ظاهرا از نبود رقیب هر کاری دوست داشته باشه داره میکنه.

یادمه دو سال قبل یه موکت گفتم به خونه بگیرم حدود 10 متر هم بیشتر نبود بعد خرید زدم هزینش زده بود پس کرایه ارسال با باربری
هزینه باربری هم نزده بود فقط نوشته بود حداقل فکر میکنم 50 یا 60 هزار تومان با این حال اومد من گفتم فوق فوقش میشه 80 تومن
کالا رسید 200 هزار تومن هزینه باربری دادم. مشتری حق داره بدونه هزینه ارسالش چقدر میشه مخصوصا تو کالاهای سنگین

لینک به دیدگاه

ازش ماشین اصلاح گرفتم دستگاه پر روغن و مو بود و آکبند نبود. برگشت زدم دوباره پس فرستادن دارم دوباره برگشت میزنم. از این سایت خرید نکنید به خصوص کالاهای اکترونیکی. تقریبا نود درصدشون برگشت داده شده و استفاده شده هستن. کالای آکبند براتون ارسال نمیکنن. در صورتی که توی پرسش های متداول سایتشون زدن اگر کالا باب میلیون نباشه برگشت رو می‌پذیرند! دردهای کثیف. اگر اینبار هم قبول نکنند دیگه هرگز از این دزدها خرید نمیکنم.

لینک به دیدگاه

اینا دیدن مملکت روی هواست و صاحب نداره مثه مخابرات که پول زور و اضافی میگیره مثه هزینه نگهداری گفتن بیایی یه حرکت بزنیم.خرتوخری شده برا خودش این مملکت

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، HeX گفته است:

نکته که خودش در توضیحاتش زده هزینه ارسال رو از 14 آبان کم کردیم که از 30 تومان به  20 تومان کاهش داده ولی هیچ اشاره ای نکرده که ارسال برای بالای 500 هزار تومان رو که قبلا رایگان بود کلا منوط به داشتن اکانت دیجی پلاس کردیم. 

عجب !

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

یه چیز عجیبی که این اواخر دیده بودم این بود که دیجی کالا اسنپ میگرفت برای ارسال مرسولاتش. مشکل بزرگ دیجی کالا، به نظر من، بحث هزینه فایده پیک ها است. یعنی پول کم به پیک ها میداد، که جنس ها رو پخش کنند، و با توجه به ترافیک شدید تهران، این پیک ها ساعت ها توی شهر باید معطل میموندن و هزینه بنزین و اعصاب خوردی به دریافتی که از دیجی کالا داشتند نمی صرفید. خیلی ها رفتند.

این شده که به نظرم هزینه ارسال اومده روی داستان و به نظرم 20 تومن هم کمه. اگر فرض کنیم، 50 تومن باشه هزینه ارسال، و به هر نفر پخش کننده 10 بسته بدن در روز، میشه ماهی 15 میلیون تومن حقوق پخش کننده - که بازهم کمه ولی خوب، منطقیه. چون اون هزینه ماشین و بنزین و اینا رو هم داره.

تازه مطمئنم همون 20 تومن رو به پخش کننده نمیدن.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

ازش ماشین اصلاح گرفتم دستگاه پر روغن و مو بود و آکبند نبود. برگشت زدم دوباره پس فرستادن دارم دوباره برگشت میزنم. از این سایت  خرید نکنید به خصوص کالاهای اکترونیکی. تقریبا نود درصدشون برگشت داده شده و استفاده شده هستن. کالای آکبند براتون ارسال نمیکنن. در صورتی که توی پرسش های متداول سایتشون زدن اگر کالا باب میلیون نباشه برگشت رو می‌پذیرند! دردهای کثیف. اگر اینبار هم قبول نکنند دیگه هرگز از این دزدها خرید نمیکنم.

قانون بازگشت کالا رو باید سختر کنن. هر کسی میاد از جنس آکبند استفاده میکنه دلشو که زد پس میزنه. سر قضیه موس همین شکلیه. و خیلی چیزای دیگه. طرف جایی که بره تحقیق کنه وقت بزاره میگه چه کاریه میخرمش قهوییش میکنم پسش میده.

جای پس گرفتن جنس به این آسونی و مرجوعی باید وقتشو بزاره برای برسی اجناسی که فروشنده ها و تامین کننده هاش. که مشخصه سخته براش و نمیتونه.

یه زمانی بود ملت کل نتو میگشتن تحقیق میکردن بعد خرید میزدن. الان (خودم یکیشونم) فقط از دیجی خرید میکنم. به خاطر راحتی ارسالش که مثل پست ساعت اداری نمیاره که نباشیم. 

لینک به دیدگاه

من خودم تقریبا همیشه دیجی پلاس دارم

اینطوری هم نیست که قیمت واقعیش رو بدم

تقریبا همیشه با تخفیف خیلی خوبی دیجی پلاس رو میگیرم و واقعا به صرفه هست با مزایایی که میده

ولی امان از روزی که تخفیفات دیجی پلاس رو کلا برداره ( که حتما این اتفاق خواهد افتاد)

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

یه چیز عجیبی که این اواخر دیده بودم این بود که دیجی کالا اسنپ میگرفت برای ارسال مرسولاتش. مشکل بزرگ دیجی کالا، به نظر من، بحث هزینه فایده پیک ها است. یعنی پول کم به پیک ها میداد، که جنس ها رو پخش کنند، و با توجه به ترافیک شدید تهران، این پیک ها ساعت ها توی شهر باید معطل میموندن و هزینه بنزین و اعصاب خوردی به دریافتی که از دیجی کالا داشتند نمی صرفید. خیلی ها رفتند.

این شده که به نظرم هزینه ارسال اومده روی داستان و به نظرم 20 تومن هم کمه. اگر فرض کنیم، 50 تومن باشه هزینه ارسال، و به هر نفر پخش کننده 10 بسته بدن در روز، میشه ماهی 15 میلیون تومن حقوق پخش کننده - که بازهم کمه ولی خوب، منطقیه. چون اون هزینه ماشین و بنزین و اینا رو هم داره.

تازه مطمئنم همون 20 تومن رو به پخش کننده نمیدن.

آخرین باری که باشون صحبت کردم گفت 4 تومن برای هر بسته معمولی(نه سنگین یا فوق سنگین) و اگر 5 ستاره بده برای مامور ارسال یه 4 تومن دیگه هم میدن.

لینک به دیدگاه

ارسال رایگان حذف شده ولی عوضش کلیه کالاها از هزار تومان گرفته تا آخر همشون 20 تومن شده هزینه ارسالش

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

آخرین باری که باشون صحبت کردم گفت 4 تومن برای هر بسته معمولی(نه سنگین یا فوق سنگین) و اگر 5 ستاره بده برای مامور ارسال یه 4 تومن دیگه هم میدن.

هر سه چار بسته که تحویل بده ،پول یه پفکش درمیاد 

منطقیه

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است:

ارسال رایگان حذف شده ولی عوضش کلیه کالاها از هزار تومان گرفته تا آخر همشون 20 تومن شده هزینه ارسالش

درود نه به این شکل که شما میگین نیست.
کالاهای بزرگ 50 هزار تومان و فوق سنگین هم پس کرایه میکنن

لینک به دیدگاه

عزیزان من درک نمیکنم

شما به یک مجموعه ای اعتراض دارید

این چه ادبیاتی هست که به کار میبرید که من یا مجبور میشم ویرایش کنم یا کلا" حذف کنم

یک کمی عفت کلام داشته باشید و ادب رو رعایت بکنید

فروم عمومی هست و کاربران با سنین مختلف وجود دارند و اتهاماتی هم که شما به مجموعه ای وارد کنید با این ادبیات بعد ما باید بریم جواب بدیم

نکنید آقا . با ادبیات مناسب صحبت کردن کار سختیه ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است:

درود نه به این شکل که شما میگین نیست.
کالاهای بزرگ 50 هزار تومان و فوق سنگین هم پس کرایه میکنن

این پس کرایه دقیقاً چی هست، یعنی میدن باری یا کامیون بیاره؟

۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

مطمئناً از اون هزینه ها و ارسال رایگان که فکرمونو مشغول میکردن بهتره، هزینه ها بعضی مواقع خیلی زیاد میشد، برای من تا 60ت یا 70ت هم میشد، الان 20ت باز منصفانس و حرص آدم در نمیاد؛ لازم نیست صبر یا جمع کنیم.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

هر سه چار بسته که تحویل بده ،پول یه پفکش درمیاد 

منطقیه

این برای سال 97 بود. قطعا بیشتر شده. البته 1 ستاره هم کلا پول نمیدن بش. 😐

30 دقیقه قبل، A112 گفته است:

والا پس کرایه برای خیلی وقت پیشه. الان خود دیجی کالا همه چیزو حمل میکنه. مثلا من یخچال خریدم امسال. رایگان بود. البته دیجی پلاس داشتم. بدون اون فک کنم 80 تومنه. 

سنگین فوق سنگین قبلا میدادن دست باربری ها. الان این شکل نیست. حداقل در شهر ما این طوری نیست. ممکنه روستا ها و شهرستان های کم جمعیت بدن باربری ها.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، A112 گفته است:

بله میدن باربری و شما هزینه ارسال رو تمام و کمال به باربری میدین هر چی باربری بگه چون نمیفهمین چقدره فقط یه حدود قیمت دیجی کالا میگه
البته الان ظاهرا یه حالتی داره که حدود هزینه رو بر اساس کالا نمایش میده.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

همینه دیگه، مهمترین چیز در یک مجموعه رضایت کارکنان مجموعه است چون اگر کارمند راضی باشه خدمات مناسب ارائه میکنه. وقتی پول کم بدن به کارمند، اونم از کارش میزنه، یا اصلا کار نمیکنه.

متاسفانه مدیریت در ایران در سطح صفره.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۸/۱۶ در 15:40، saeed0c گفته است:

این برای سال 97 بود. قطعا بیشتر شده. البته 1 ستاره هم کلا پول نمیدن بش. 😐

والا پس کرایه برای خیلی وقت پیشه. الان خود دیجی کالا همه چیزو حمل میکنه. مثلا من یخچال خریدم امسال. رایگان بود. البته دیجی پلاس داشتم. بدون اون فک کنم 80 تومنه. 

سنگین فوق سنگین قبلا میدادن دست باربری ها. الان این شکل نیست. حداقل در شهر ما این طوری نیست. ممکنه روستا ها و شهرستان های کم جمعیت بدن باربری ها.

داداش عاشق عکس پروفایلت شدم 😄

لینک به دیدگاه

دیجی کالا یکسری ایرادات اساسی داره اما در کل خوبه من بارها شده دم خونمون طرف جنس گرون می داده بعدم که بهش گفتم گفته نه خودم 5 تومن سودمه(چرت ترین حرف دنیا) بعد دیجی 30 40 درصد ازش ارزون تر بوده میاره دم خونتون مشکلی داشته باشه پس می دین

من تا الان مشکلی با بازگشت یا مرجوعی کالا نداشتم اما مشکل اساسیش با برخی فروشنده های دزدش هست یعنی جنس می خری مدل پایین تر زده با گارانتی گارانتی نداره رنگش فرق می کنه کنسل می کنه تقلبی میاره با این هاست که خیلی خیلی هم زیاده الان یکم سخت گیری هاش بیشتر شده اما بازم خیلی توش این داستان ها زیاده

قبلات دیحی کالا خیلی بهتر بود کلا توی ایران هر سکی یکم معروف می شه سریع جو گیر می شه حالا شخص باشه یا شرکت فرقی نمی کنه سریع خودش گم می کنه قبلا پرداخت در محل داشت بسته هم همون جا باز می کردم هر کدوم مشکل داشت یا نمی خواستم مرجوع می کردم البته الانم می شه این کار می کرد پول بعدا پس می دن اگر همون لحظه پس بدین بدون هیچ سوالیم پس می گیرن

کلا دیجی من بازم خیلی وقت ها ترجیح می دم چون فروشنده های ما اکثرا طوری جنس می فروشن انگار دارن بهمون لطف می کنن

در حالی که این خریدار هست که داره به فروشنده لطف می کنه و پول با ارزش و زحمت کشیده ش رو به مغازه دار می ده اونه که باید دست مشتری ببوسه خودم اگه قسمتی باشه کارم شروع کنم قطعا رفتارم به همین شکل خواهد بود

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...