رفتن به مطلب

دیجیکالا ارسال رایگان را حذف کرد

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در مورد دیجکالا هیچ تعصبی ندارم ولی واقعا کارشون درست بوده برای من هم تحویل و هم کیفیت ، 2 3 بار مرجوع کردم و راحت پس گرفتن واقعا کالا مشکل داشت

برای خرید هم شما باید سابقه فروشنده رو چک کنین نمیشه که یکی سابقش خراب باشه و خرید خوبی داشته باشین ولی خب مرجوعی برای همینه

حتی کابل هم از دیجی میگیرم راحت میاد دم درب تحویل میده !سیستم کاریشون عالی هست

اینکه بعضی غل و غش میکنن چه فروشنده و چه خریدار خب اون دیگه ذات انسانیشون هست و ایرانی بودنمون که هرچی میکشیم از همین ایرانی بودنمون هست ...

ویرایش شده توسط Mansbrz
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

2 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

ارسال دیجی کالا شد 29 هزارتومان😐

ّله گرونش کردن امروز دیدم.

لینک به دیدگاه

اتفاقا من همين ديروز يه كالاى كوچيك و سبك خريدم كه تو جيب هم جا ميشه برام 29ت ارسال اضاف كردن!!!
همش تهران به قم هست چه خبرتونه!!!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام، دوستان این متن دیجیکالا برای مرجوعی یعنی چی؟ یعنی اگر کالا 100 هزارتومن باشه، 100 هزارتومن رو برنمیگردونه و اولش مبلغی رو بابت هزینه بازگشت کسر میکنه؟

توجه! اگر کارشناسان ما پس از دریافت و بررسی کالا، آن را بدون ایراد تشخیص دهند، "هزینه بازگشت" از مبلغ مرجوعی کسر می‌شود.

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

سلام، دوستان این متن دیجیکالا برای مرجوعی یعنی چی؟ یعنی اگر کالا 100 هزارتومن باشه، 100 هزارتومن رو برنمیگردونه و اولش مبلغی رو بابت هزینه بازگشت کسر میکنه؟

توجه! اگر کارشناسان ما پس از دریافت و بررسی کالا، آن را بدون ایراد تشخیص دهند، "هزینه بازگشت" از مبلغ مرجوعی کسر می‌شود.

آره درسته. مبلغی رو کسر میکنند. معمولا برای کالاهایی اعمال میشه که بی دلیل پس میدی مثلا منصرف شده باشی از خرید. یا مثلا ایراد گذاشته باشی روش ولی کارشناسشون تشخیص بده کالا سالمه. دیگه پسش نمیزنند. پول رفتو برگشتو ازت میگیرن مرجوعش میکنند. که مورد دوم اگر با مستندات باشه کمتر اتفاق میوفته.

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

آره درسته. مبلغی رو کسر میکنند. معمولا برای کالاهایی اعمال میشه که بی دلیل پس میدی مثلا منصرف شده باشی از خرید. یا مثلا ایراد گذاشته باشی روش ولی کارشناسشون تشخیص بده کالا سالمه. دیگه پسش نمیزنند. پول رفتو برگشتو ازت میگیرن مرجوعش میکنند. که مورد دوم اگر با مستندات باشه کمتر اتفاق میوفته.

خبر دارید چقدر کم میکنند؟ من یک عینک آفتابی خریدم ولی منصرف شدم از خریدش. کمی کوچیکه.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

خبر دارید چقدر کم میکنند؟ من یک عینک آفتابی خریدم ولی منصرف شدم از خریدش. کمی کوچیکه.

متفاوته آخرین بار برای من 9 تومن کم کردن.

مقدارشو خودشون تشخیض میدن الباقی رو میریزن به کیف پول دیجی پی(جدیدا)که بعد خودتون باید انتقالش بدین به کارتتون با 600 تومن کارمزد.

اگر سایز عینک کوچیکه باید بگید سایزش مناسب نبوده همچین چیزی.

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

متفاوته آخرین بار برای من 9 تومن کم کردن.

مقدارشو خودشون تشخیض میدن الباقی رو میریزن به کیف پول دیجی پی(جدیدا)که بعد خودتون باید انتقالش بدین به کارتتون با 600 تومن کارمزد.

اگر سایز عینک کوچیکه باید بگید سایزش مناسب نبوده همچین چیزی.

من این دومین باری هست که دارم مرجوع میکنم. اولین بار سال 98 بود و اون موقع تحویل پست دادم. خب مجبور شدم هم 5تومن پول جعبه هم بدم.

الان که مامور خودش میاد تحویل میگیره، میشه بذارمش توی کارتن خودشون؟ چون توی راهنمایی ها خوندم توی کارتن جدا بذارید بهتره. ولی من میخوام توی همون کارتن دیجیکالا بذارم.

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

من یه قاب گوشی مرجوع کردم ، 20 تومن کم کردن

28 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

الان که مامور خودش میاد تحویل میگیره، میشه بذارمش توی کارتن خودشون؟ چون توی راهنمایی ها خوندم توی کارتن جدا بذارید بهتره. ولی من میخوام توی همون کارتن دیجیکالا بذارم.

اصلا کارتون نمیخواد .
همون عینک رو با بسته بندی اصلی خودش تحویل مامور بدی کفایت میکنه .

لینک به دیدگاه

ارسالش شده 39000 پس اول 20 بعد 29 الان 39 هفته ای 10 بذارن روش جالب میشه.

البته خوب شد چون من خیلی به دیجیکالا عادت کرده بودم امروز یه کابل usb میخواستم گفتم از دیجی بگیرم دیدم ارسالش گرونه یادم اومد اسنپ یه چیزی به اسم شاپ داره رفتم از اون خریدم ارسالش 10 تومن بود قیمت محصول هم یکی بود.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، sysinfo گفته است:

البته خوب شد چون من خیلی به دیجیکالا عادت کرده بودم امروز یه کابل usb میخواستم گفتم از دیجی بگیرم دیدم ارسالش گرونه یادم اومد اسنپ یه چیزی به اسم شاپ داره رفتم از اون خریدم ارسالش 10 تومن بود قیمت محصول هم یکی بود.

شما با کد تخفیف میتونید اشتراک 1 ماه و 3 ماه با 50 تا 60 درصد تخفیف بخرید همین الان من اشتراک 3 ماه دیجی پلاس رو با 50 درصد تخفیف خریدم ، خوبیش اینه هم ارسال رایگانه هم تا 30 روز میتونی کالا رو مرجوع کنی 12 ارسال رایگان 81 هزار تومن هر ارسال 6،700 میفته پول یه بستنی هم نیست که واقعا مفته با 30 روز مهلت مرجوع کردن 

0000001.jpg

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

شما با کد تخفیف میتونید اشتراک 1 ماه و 3 ماه با 50 تا 60 درصد تخفیف بخرید همین الان من اشتراک 3 ماه دیجی پلاس رو با 50 درصد تخفیف خریدم ، خوبیش اینه هم ارسال رایگانه هم تا 30 روز میتونی کالا رو مرجوع کنی 12 ارسال رایگان 81 هزار تومن هر ارسال 6،700 میفته پول یه بستنی هم نیست که واقعا مفته با 30 روز مهلت مرجوع کردن

همونطور که گفتم من به دیجیکالا عادت کرده بودم. یعنی خیلی بیشتر از ۴ خرید در ماه. الان دیگه در حد همون ۴ خرید در ماه انجام خواهم داد و برای بیشتر خریدهام جایگزین پیدا خواهم کرد. در ضمن بعد از اتمام ارسال های رایگان دیجی پلاس تا پایان زمان اشتراک نمی تونید اشتراک بعدی رو فعال کنید.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، sysinfo گفته است:

همونطور که گفتم من به دیجیکالا عادت کرده بودم. یعنی خیلی بیشتر از ۴ خرید در ماه. الان دیگه در حد همون ۴ خرید در ماه انجام خواهم داد و برای بیشتر خریدهام جایگزین پیدا خواهم کرد. در ضمن بعد از اتمام ارسال های رایگان دیجی پلاس تا پایان زمان اشتراک نمی تونید اشتراک بعدی رو فعال کنید.

اگر خریدتون بیشتر سوپرمارکتی هست این سایت هم سایت خوبیه آخرین باری که خرید کردم بالای 500 تومن ارسال رایگان بود فقط زمات تحویلش یه خورده دیرتر هست نسبت به دیجیکالا

وان دی آف - خرید با تخفیف یک روزه (1dayoff.com)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۲/۹ در 19:38، sysinfo گفته است:

دقیقا من اومدم امروز به همین اشاره کنم که 39 تومن شده. ممنون.

پول مرجوعی(پس زدن کالا) هم میگیرن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...