رفتن به مطلب

خرید مادربورد تا سقف 350/000 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من میخوام یه مادربورد بگیرم بودجمم حداکثر 350 تومانه.ولی نمیدونم چی بیگرم

میخواستم بدونم بهترین مادربورد گرافیک آنبوردی که تو رنج قیمت 300 تا 350 تومان هست چیه؟

در ضمن سی پی یو سیستمم هم Intel® Core™ i3-2120 هست

فقط مادربوردش حتما گرافیک آنبورد داشته باشه چون فعلا قصد خرید کارت گرافیک رو ندارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیگه چیزی به نام گرافیک آنبورد وجود نداره . هر مادربوردی که خروجی VGA , DVI یا HDMI داشته باشه میتونه از گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنه و هیچ تفاوتی تو این مورد با هم ندارن . چه مادربورد 100 تومانی باشه و چه 700 تومانی تو نحوه استفاده از گرافیک پردازنده فرقی نمیکنن .فقط ممکنه یک مادربورد پورت HDMI نداشته باشه یا یکی فقط VGA داشته باشه .

به هر حال اگر تو حدود 350 میخوای ASUS P8H77-V LE با قیمت 359 تومان هست . البته اگر گرون نشده باشه . ولی شما با مادربورد های ارزونتر هم میتونید همین کار رو انجام بدید .

لینک به دیدگاه

همونطور که آقا حامد فرمودن الان چیپ گرافیک آنبرد ؛ برده شده تو خود سی پی یو و شما میتونین با توجه به نوع استفاده مینبردتون روانتخاب کنین.

به نظر بنده اگر سی پی یو رو تهیه نکردین و اسرار دارین که با همین مبلغ مینبرد بگیرین اینکاررو نکنین و بودجه ی سی پی یو رو زیاد کنین.

----> بودجه ی کل مینبرد و سی پی یو رو بفرمایین تا دوستان بهترین انتخاب رو براتون انجام بدن؛ اگر هم سی پی یو رو تهیه کردین که هیچ.

لینک به دیدگاه

نخیر هنوز سی پی یو رو نخریدم. بودجه ی کل مینبرد و سی پی ی هم حدود 400 تومان هست

لینک به دیدگاه

اینجوری راحت تر میتونین مورد مناسب رو پیدا کنین فقط بفرمایین که بیشترین کارتون با سیستم چیه؟

و اینکه با 50-100 تومن چجوری میخواستین Intel® Core™ i3-2120 رو بگیرین!؟ :D

ویرایش شده توسط well*attend
لینک به دیدگاه

داداش شما بودجتو ببر بالا یه کم بیا با من و چند نفر asrock extreme 3 بگیریم 290 میشه

لینک به دیدگاه

اینجوری راحت تر میتونین مورد مناسب رو پیدا کنین فقط بفرمایین که بیشترین کارتون با سیستم چیه؟

و اینکه با 50-100 تومن چجوری میخواستین Intel® Core™ i3-2120 رو بگیرین!؟ :D

شما راست میگی دوست عزیز با 50 تومان نمیشه Intel® Core™ i3-2120 خرید

منتها در جواب دوستان که گفتن مادربورد 350 تومان نخر گفتم کل بودجم 400 تومانه یعنی 230 برای CPU بقیشم (170-180) تومان هم برای مادربورد بقیشو هم برای کارت گارافیک

در ضمن سیستمو برای کار خاصی نمیخوام یه سیستم متوسط برای فیلم تماشا کردن+بازی البته نه بصورت حرفه ای+دانلود افلاین

ویرایش شده توسط takvand
لینک به دیدگاه

چند بار گفتم . مادربورد Giga B75M D3V به نسبت قیمتش خیلی مناسبه ( البته اگر هنوز باشه تو بازار ) با یک پردازنده 2120 حدود 400 درمیاد . امکانات خیلی خوبی هم داره .

لینک به دیدگاه

حالا شد.

پس با این اوصاف همون سی پی یو که انتخاب کردین مورد خوبی هستش.

مینبرد هم من این مدل ها رو پیشنهاد میدم.(پیام هم داده بودم).

Asus P8B75V ----------- حدود 220

GA-B75M-D3V -------- حدود 170

نظر من بیشتر رو ایسوز هست ولی شما با توجه به بودجه نهایتون میتونین یکی رو انتخاب کنین.

لینک به دیدگاه

ویرایش: ببخشید بنده اشتباه دیدم همونطوری که آقا مهدی گفتن Asus P8B75V حدودای 285 هستش.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

تا اینجایی که من متوجه شدم شما میخواهین برای این سه قطعه (مینبرد-سی پی یو-گرافیک)400 هزینه کنین.

اگر اینطور باشه با آقا حامد موافقم:

مینبردGA-B75M-D3V

سی پی یو Intel® Core™ i3-2120

حدودای همین 400 تموم میشن و گرافیک آنبردشون هم برای اغلب کارها پاسخ گو هست.

لینک به دیدگاه

راستشو بخواید انتخاب اول خودمم همین GA-B75M-D3V اما وقتی نگاه کردم دیدم فقط یدونه slot pci داره. ولی من حداقل به دوتا اسلات pci احتیاج دارم . اگه یه مادربورد دیگه با همین مشخصات بهم معرفی کنید خیلی ممنون میشم قیمتشم اگه تا 220 تومان بره مشکلی نیست.ممنون

لینک به دیدگاه

کم بودن تعداد اسلاتها دلیل خوبی برای کنار گذاشتن این مینبرد نیست ؛ میشه با روشهایی این کمبود رو جبران کرد.

البته تصمیم با خودتون هستش؛اگر خواستین GA-B75M-D3V رو از لیست انتخابتون حذف کنین،

این مدل MSI هم مورد خوبی هستش و به بودجه شما نزدیک هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...