رفتن به مطلب

!مشاوره فوری! خرید دانگل بلوتوث دسته PS5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. برای اتصال دسته DualSense به pc چه دانگلی پیشنهاد میکنید که ورژن 5.1 باشه؟

لینک به دیدگاه

ار همین دانگل 5 ها بگیرید خوبه البته رسمی خود سونی هم هست که خیلی بهتره اما گرونه

فقط این دانگل ها برد خوبی ندارن یا جلوی کیس بزنید یا با کابل با کیفیت بیاریدش نزدیک دسته

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، slash_slash گفته است:

ار همین دانگل 5 ها بگیرید خوبه البته رسمی خود سونی هم هست که خیلی بهتره اما گرونه

فقط این دانگل ها برد خوبی ندارن یا جلوی کیس بزنید یا با کابل با کیفیت بیاریدش نزدیک دسته

سلام، مرسی. دسته ی PS5 بلوتوث ورژن 5.1 هست میخواستم بدونم اگه از دانگل ورژن 5 استفاده کنم چه چیزی رو از دست میدم

مثلا روی latency input تاثیر داره یا نه مهم نیست اصلا

لینک به دیدگاه

من از همین ورژن 4 ها استفاده می کردم برای ایکس باکس مشکلی نداشت فقط بردش کمه باید پنل جلوی کیس بزنید

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، سپهر گفته است:

سلام، مرسی. دسته ی PS5 بلوتوث ورژن 5.1 هست میخواستم بدونم اگه از دانگل ورژن 5 استفاده کنم چه چیزی رو از دست میدم

مثلا روی latency input تاثیر داره یا نه مهم نیست اصلا

کلا لنتنسی این دانگل ها زیاده باید نزدیک ترین حالت باشه و اینکه بله نسخه 5.1 بخرید که بهترین پرفورمنس داشته باشید

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

کلا لنتنسی این دانگل ها زیاده باید نزدیک ترین حالت باشه و اینکه بله نسخه 5.1 بخرید که بهترین پرفورمنس داشته باشید

ارزونترین دانگل 5.1 در بازار ایران کدومه ؟ توی دیجیکالا چندتا پیداکردم اما همه در بخش نظرات نوشته بودن که 5.1 نیست متاسفانه ! عملا سر مردم کلاه میزارن بی شرف ها

لینک به دیدگاه

یدونه tp link مدل UB500 خریدم که بلوتوث ورژن 5.0 واقعی هست

قیمت 370 تومن

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام و درود عزیز با همون دانگل که خریدین اکی شد؟ و اینکه برای هر دسته باید یه دونه جدا بخریم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...