رفتن به مطلب

گذر از تحریم

esy2011
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان الان بهترین سایت ارایه دهنده قندشکن پولی کدومه برای خرید ؟

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، esy2011 گفته است:

سلام برای چه سیستم عاملی؟

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

سلام برای چه سیستم عاملی؟

اندرویید و حتی کامپیوتر 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، esy2011 گفته است:

اندرویید و حتی کامپیوتر 

اکانت تورگارد سراغ دارم با قیمت خوب

سرویس vless هم سراغ دارم که قیمتش بالاتره ولی خب هیچ جوره قطعی نداره وقتی نت ملی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
53 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

سرویس vless هم سراغ دارم که قیمتش بالاتره ولی خب هیچ جوره قطعی نداره وقتی نت ملی میشه

سلام با اجازه استارتر

واسه پروتکل L2 مخصوص روتر چیزی سراغ داری که قطعی نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

حذف

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها من راستش پیاده سازی سرویسی که با نت کاملا ملی هم کار کنه، بلدم.

الان اکانت های vless رو میبینم که یکماهه رو حدود 90 دارن میفروشن.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

بچه ها من راستش پیاده سازی سرویسی که با نت کاملا ملی هم کار کنه، بلدم.

پروتکلش هم بر اساس vless و vmess هست. تو فکر بودم که از این سرویس بفروشم، اما خب نه درگاه پرداختی دارم، نه شماره کارت میشه داد، چون امن نیست. کسی راهی پیشنهاد داره؟

الان اکانت های vless رو میبینم که یکماهه رو حدود 90 دارن میفروشن.

درود

خوب بگو بهشون یدونه می خوام بهت یه روشی برای پرداخت میدن دیگه بعد بگو منصرف شدم تو هم بردار از همون روش استفاده کن برای خودت ! 😁

البته از چند حالت خارج نیست یا ارز مجازی مثل تتر هست یا درگاه پرداخت از این سایتای واسطه خیییلی کم پیش بیاد شماره کارت بدن به مشتری الا طرف خیلی صفر کیلومتر باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 دقیقه قبل، abidi گفته است:

خوب بگو بهشون یدونه می خوام بهت یه روشی برای پرداخت میدن دیگه بعد بگو منصرف شدم تو هم بردار از همون روش استفاده کن برای خودت ! 😁

همین کردم، درگاه پرداخت واسطه دارن همشون

از نکست پی گرفتن

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

همین کردم، درگاه پرداخت واسطه دارن همشون

از نکست پی گرفتن

به هر حال فروش قند شکن کاملا غیر قانونیه و اون نکست پی هم برای اینکه بهت درگاه بده ازت تایید هویت می گیره. بهتره فقط از طریق پرداخت با کریپتو اقدام بکنی تا یه روز صبح نیان بکنن تو گونی و ببرنت اوین..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
9 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

به هر حال فروش قند شکن کاملا غیر قانونیه و اون نکست پی هم برای اینکه بهت درگاه بده ازت تایید هویت می گیره. بهتره فقط از طریق پرداخت با کریپتو اقدام بکنی تا یه روز صبح نیان بکنن تو گونی و ببرنت اوین..

بیخیالش شدم کلا :) الان همینکه همینو گفتم، برام جرم مینویسن و میگن اقدام علیه مملکته 😁

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

تورگارد برای ایران تخفیف گذاشته 18 دلار  برای دستگاه قابل استفاده است. یک ساله است

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سلام با اجازه استارتر

واسه پروتکل L2 مخصوص روتر چیزی سراغ داری که قطعی نداشته باشه؟

سلام

والا یه بنده خدایی به صورت ساده ولی حرفه ای توی یوتیوب و کانال تلگرامش این بحثو کامل توضیح میده

فعلا که فقط vless خیلی خوب داره جواب میده

چون اکن L2 رو نمیدونم چیه اگر خواستی توی پ خ ادرسشو میدم باهاش صحبت کن یا اموزش هاشو ببین توی کانالش🌷

۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

تورگارد برای ایران تخفیف گذاشته 18 دلار  برای دستگاه قابل استفاده است. یک ساله است

اره دیدم ولی خب حداقل ۸۹۰ تومن میشه که اصلل ارزش خرید نداره

همون اشتراکی که گفتم به صرفه تره

خودم ۳ ماهشو گرفتم و خوب بوده ولی خب واسه نت ملی تست کردم اختلال داشت

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، esy2011 گفته است:

سلام دادا من vless دارم برای سیستم و گوشی عالیه، 50 تومن ماهی 80 گیگ

لینک به دیدگاه

اینقد تر زدن به اینترنت ادم همش یاد سبزی پلو باقالی پلو و ساندیس و این چیزا میفته دانلود می خوای بکنی از یوتوب سرعت بالاست ولی میاد پایین برسه به صفر بعد دوباره میرسه سقف سرعت پکت لاس وحشتناک عمدی ایجاد کردن روی سرورهای اکثر کشورهای اروپایی دوستانی که به به و چه چه می کنن اصلا تونستن یک دست overwatch 2 بازی کنن؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

اینقد تر زدن به اینترنت ادم همش یاد سبزی پلو باقالی پلو و ساندیس و این چیزا میفته دانلود می خوای بکنی از یوتوب سرعت بالاست ولی میاد پایین برسه به صفر بعد دوباره میرسه سقف سرعت پکت لاس وحشتناک عمدی ایجاد کردن روی سرورهای اکثر کشورهای اروپایی دوستانی که به به و چه چه می کنن اصلا تونستن یک دست overwatch 2 بازی کنن؟

نت خونه ک برای من زیاد افت نکرده، شاید در حد 10 درصد، ولی سرعت دانلودم خوبه، دیوژن هم میزنم ک از بیخ و بنیان فیلتر و تحریمه :D 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ali.king گفته است:

نت خونه ک برای من زیاد افت نکرده، شاید در حد 10 درصد، ولی سرعت دانلودم خوبه، دیوژن هم میزنم ک از بیخ و بنیان فیلتر و تحریمه :D 

من دیویژن 2 رو شب پلی میدم، چون ظهر پکت لاست میگیرم... تقریبا پینگم 80 هست توی گیم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

من برای OV2 مشکلی ندارم هر شب میرم. با Exitlag میذارم سرور Finland پینگ میشه 70-75 خیلی عالیه پکت لاس هم اصلا نداره چون بدون قند شکن میره. نت هم فیبر مخابراته.

با قند شکن نمیشه اینطور بازی هارو کرد بیشتر اعصاب خورد کردنه تا بازی کردن..

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

من دیویژن 2 رو شب پلی میدم، چون ظهر پکت لاست میگیرم... تقریبا پینگم 80 هست توی گیم

چ پینگ خفنی ! نت و بتن شکنت چیه ؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

من برای OV2 مشکلی ندارم هر شب میرم. با Exitlag میذارم سرور Finland پینگ میشه 70-75 خیلی عالیه پکت لاس هم اصلا نداره چون بدون قند شکن میره. نت هم فیبر مخابراته.

با قند شکن نمیشه اینطور بازی هارو کرد بیشتر اعصاب خورد کردنه تا بازی کردن..

من ۳ سال با express راحت apex بازی کردم پینگ خیلی خوب نه لگ نه پکت لاس از وقتی این دژخیمان انسان نما وضعیت مملکت رو به وضعیت امروز انداختن هر روز یک بحرانه ولی ظاهرا باید exit lag رو هم هر گیمری بگذاره داخل سبدش ممنون از فیدبکتون حقیقتش اطلاعی نداشتم الان اصلا کار می کنه نمی کنه که ظاهرا کار می کنه

exit lag رو به صورت تریال تست کردم چون 3 روز رایگان داره حقیقتا افتضاح عین قبل!

دوستان بنده نتم td lte ایرانسل هست با مودم i60 پس ظاهرا نت سیم کارتی رو حسابی از خجالتش درومدن حالا می خواد موبایل باشه رو یا روی مودم

برنامه exit lag هم قسمت diag داشتن پکت لاس رو تایید می کرد

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...