رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید بهترین مودم مخابرات

md3848
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام - من اینترنت مخابرات رو تهیه کردم، کیفیتش قابل قبوله برام ( پینگش ازا ایرانسل بهتره و سرعتش کمتره که خب مهم نی زیاد )، مشکلی که دارم اینه که قطع وصل میشه تقریبا 5 دقیقه یکبار - کارشناس مخابرات اومد با مودم خودش تست کرد، مشکلی نبود، حالا میخوام یه مودم بخرم که برا اینترنت مخابرات کار بده، که تمام نسل های اینترنت مخابرات رو پشتیبانی کنه، چون بنظرم 200 تومن بیشتر هزینه کنم بهتره تا برم یه مودم دیگه بخرم ( در آینده )، زیاد سر در نمیارم و ولی جستجویی که کردم اینا رو دیدم ADSL و ADSL2 و ADSL2_PLUS و VDSL؛ حالا مودم خوبی سراغ دارید که از تمام این موارد پشتیبانی کنه؟

ممنون بابت وقتی که برای خوندن و راهنمایی میزارید 🙂

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، md3848 گفته است:

سلام - من اینترنت مخابرات رو تهیه کردم، کیفیتش قابل قبوله برام ( پینگش ازا ایرانسل بهتره و سرعتش کمتره که خب مهم نی زیاد )، مشکلی که دارم اینه که قطع وصل میشه تقریبا 5 دقیقه یکبار - کارشناس مخابرات اومد با مودم خودش تست کرد، مشکلی نبود، حالا میخوام یه مودم بخرم که برا اینترنت مخابرات کار بده، که تمام نسل های اینترنت مخابرات رو پشتیبانی کنه، چون بنظرم 200 تومن بیشتر هزینه کنم بهتره تا برم یه مودم دیگه بخرم ( در آینده )، زیاد سر در نمیارم و ولی جستجویی که کردم اینا رو دیدم ADSL و ADSL2 و ADSL2_PLUS و VDSL؛ حالا مودم خوبی سراغ دارید که از تمام این موارد پشتیبانی کنه؟

ممنون بابت وقتی که برای خوندن و راهنمایی میزارید 🙂

سلام
در حال حاضر از سرویس adsl استفاده میکنید یا vdsl ؟

اینطور نیست که الان یه هزینه ای بکنید و در آینده دیگه نیازی به خرید مودم نداشته باشید . تمام نسل های اینترنت مخابرات که میگید ، شامل FTTH هم میشه . مودمی وجود نداره که هم ADSL ساپورت کنه هم فیبرنوری رو .
کارشناس مخابرات از سر خط تست کرد یا اومد داخل واحد مودم رو به پریز تلفن وصل کرد ؟
شما یه اسکرین شات از صفحه DSL LOG مودم فعلیتون بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد .
بودجه رو هم مشخص کنید .

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام
در حال حاضر از سرویس adsl استفاده میکنید یا vdsl ؟

اینطور نیست که الان یه هزینه ای بکنید و در آینده دیگه نیازی به خرید مودم نداشته باشید . تمام نسل های اینترنت مخابرات که میگید ، شامل FTTH هم میشه . مودمی وجود نداره که هم ADSL ساپورت کنه هم فیبرنوری رو .
کارشناس مخابرات از سر خط تست کرد یا اومد داخل واحد مودم رو به پریز تلفن وصل کرد ؟
شما یه اسکرین شات از صفحه DSL LOG مودم فعلیتون بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد .
بودجه رو هم مشخص کنید .

الان از ADSL استفاده میکنم

آره امروز کارشناس اومد، کابل های تلفن رو از سر کوچه تا دم در بررسی کرد ( البته کابلا رو دزدیدن قبلا، منظورم اینه که کابل خونه ما تا سر کوچه چند تیکه هستش! )

اومد جلو در خونمون مودم خودشو زد به پریز و تست کرد، مودم منم تست کرد، مودم اون بابا قطع نمیشد، اما مال من 1-2 بار قطع شد. ( تو خونه نیومد ).

دیروز که اینترنت ADSL رو خریدم، کارشناس فروشش 5-6 بار گفت مطمئنی میخوای بخری 🙄 الان فهمیدم چرا چندین بار تکرار کرد حرفشو 😂

بودجه مهم نی، یه هزینه ای هستش که یکبار میدم، میخوام از شر این وضعیت خلاص بشم 😂

این قسمتی که گفتید رو پیدا نکردم، تو اطلاعات زیر مربوطه به DSL-2600U > MAINTENANCE > System Log

Capture.PNG

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، md3848 گفته است:

البته کابلا رو دزدیدن قبلا، منظورم اینه که کابل خونه ما تا سر کوچه چند تیکه هستش

اومد جلو در خونمون مودم خودشو زد به پریز و تست کرد، مودم منم تست کرد، مودم اون بابا قطع نمیشد، اما مال من 1-2 بار قطع شد. ( تو خونه نیومد ).

این قسمتی که گفتید رو پیدا نکردم، تو اطلاعات زیر مربوطه به DSL-2600U > MAINTENANCE > System Log

احتمال زیاد مشکل شما از سیمکشی هست
توی تب status دنبال adsl یا adsl driver باشید .
Screenshot (133).png

همچین صفحه ای

لینک به دیدگاه

فک کنم منظورتون تصویر اولیه باشه ولی خب از اون یکی تب هم عکس گزاشتم شاید لازم شد.

اینترنتش همش قطع و وصل میشه.

STATISTICS.thumb.PNG.027d837f31272aea5e826a5901d0ae66.PNG

1564722873_DEVICEINFO.thumb.PNG.06afc89895734897cdc5c6608d8ac4b4.PNG

لینک به دیدگاه

با این وضع خطی که شما داری ، همین که وصل میشه جای شکرش باقیه !
پیشنهاد بنده در مرحله اول رفع مشکل سیمکشی هست . این که میگید کابل شما تا سر کوچه چند تیکه هست غیر اصولیه و باعث افزایش نویز و میرایی خط میشه .
شما مودم رو هم تعویض کنی تا وقتی که سیمکشی مشکل داشته باشه ، نتیجه رضایت بخش نخواهد بود .
کابل دو زوج تمام مس 0.6 شیلد دار تهیه کنید و بطور مستقیم از جعبه تقسیم مخابرات تا داخل واحد بکشید .

اگر هنوز مشکل پابرجا بود اونوقت به تعویض مودم فکر کنید .

برای مودم هم مدل هایی که چیپست برادکام دارن برای خط های نویزدار توصیه میشن . شروع قیمت هم از طرفای 400 تومن هست .

لینک به دیدگاه

امشب یا فردا زنگ میزنم بیان کابل هارو درست کنن - کابل کشی که فرمودین رو هم میگم مسئول مخابرات که میاد خودش انجام بده، من سر در نمیارم 😶

با توجه به این که مودم فلی برا خودم نی ( نمیخوام از مودم دیگران استفاده کنم ) فلذا بنا دارم که یه مودم تهیه کنم، از پشتیبان آنلاین لیون-کامپیوتر سوال کردم - این مودم رو پیشنهاد دادن - DSL-224 [ ADSL2 Plus و VDSL2 ] - نظر شما چیه؟ ( البته خرید مودم میمونه بعد از کارای سیم کشی که فرمودین - ولی خب فعلا میخوام مدل مودم مشخص بشه تا درگیرش نباشم دیگه )

https://www.lioncomputer.com/product/65ygx/D-Link-DSL224-N300-VDSL2-ADSL2-Wireless-Modem-Router

----------------

خلاصه حرفای مامور 2020 که اومد خونه ما : مشکل از مودم شما هستش.

الان زنگ زدم 2020 میگه به 20117 زنگ بزن برا "سیم کشی بیرون" - به 20117 زنگ زدم، تلفن هوشمند بود، بعد نیم ساعت ور رفتن و تست کردم حالت های مختلف، میگه خط تلفن شما سالمه و مشکلی نداره 😂

فردا برم مخابرات بگم بیان کابل بیرون خونه که چند تیکه هستش و باعث ایجاد نویز میشه رو بیان اصلاح کنن که احتمالا میگن : مشکل سرقت کابل مال همه هستش، کابل شما مشکلی نداره و کلا میپیچونن - حالا ببینیم فردا چی پیش میاد 🤐

-------------

درباره مودم با ""چیپست برادکام" هم مودمی که تو بازار باشه با این مشخصه، پیدا نکردم که موجود باشه برای خرید.

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

ببین snr خط چنده تو تنظیمات مودم نوشته اگه کمتر از 10 بود یعنی داغونه همچین crc که ارور ها روی خط میشه که باعث قط شدن میشه مشکل در کل از مودم نیست.اگه تو عکس نگاه کنی سرعت اینترنت من رو 16 مگابیت تنظیم شده ولی باز جا داره ببری بالا اونم بدون قطعی و یه نکته نمی دونم انجام دادی یا نه ولی حتما یه نویز گیر خوب هم بخر(حتما از اون مدل ها باشه که 2 تا خازن با 2 تا سلف داره)

image.jpeg

اولین کار باید سیم کشیت عوض بشه اگه نمی تونی از adsl به پوینت تو پوینت تغییر کاربری بده. 

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، rambo01 گفته است:

ببین snr خط چنده تو تنظیمات مودم نوشته اگه کمتر از 10 بود یعنی داغونه همچین crc که ارور ها روی خط میشه که باعث قط شدن میشه مشکل در کل از مودم نیست.اگه تو عکس نگاه کنی سرعت اینترنت من رو 16 مگابیت تنظیم شده ولی باز جا داره ببری بالا اونم بدون قطعی و یه نکته نمی دونم انجام دادی یا نه ولی حتما یه نویز گیر خوب هم بخر(حتما از اون مدل ها باشه که 2 تا خازن با 2 تا سلف داره)

image.jpeg

تو عکس بالا که پیوست کردم - زوم شده شو در زیر پیوست کردم.

مقدار snr به ترتیب 1.2 و 14.3 هستش / برای شما 13.8 و 23.6 😐😂

a.PNG.bb733f28a85e9a3f7ff5b8c05e97fc9c.PNG

مخابرات هم تیک میزنم، سریع میگن مشکل از سمت شماس و تیکت رو میبندن!!! 
اسپلیتر (نویزگیر) یکی تو خونه داریم، تو فروشگاه های اینترنتی چندتا دیدم ولی این که کدومش خوبه رو نمیدونم جدا - دوستان کسی مدل خوبی سراغ داره بگه - داخل مدارش که نیستم ببینم - تو توضیحات فروشگاه برای اون محصول ها هم معمولا توضیح خاصی درج نشده

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، md3848 گفته است:

تو عکس بالا که پیوست کردم - زوم شده شو در زیر پیوست کردم.

مقدار snr به ترتیب 1.2 و 14.3 هستش / برای شما 13.8 و 23.6 😐😂

a.PNG.bb733f28a85e9a3f7ff5b8c05e97fc9c.PNG

مخابرات هم تیک میزنم، سریع میگن مشکل از سمت شماس و تیکت رو میبندن!!! 
اسپلیتر (نویزگیر) یکی تو خونه داریم، تو فروشگاه های اینترنتی چندتا دیدم ولی این که کدومش خوبه رو نمیدونم جدا - دوستان کسی مدل خوبی سراغ داره بگه - داخل مدارش که نیستم ببینم - تو توضیحات فروشگاه برای اون محصول ها هم معمولا توضیح خاصی درج نشده

شما وضعیت میرایی خطتون خوبه همون عدد 27 منظورمه. این نشون میده که فاصله منزلتون با مرکز مخابراتی کم هست. فقط میمونه نویز خط که داغونه. مامور مخابرات هم اگر نیومد، مجبورید با هزینه بکشونیدش منزلتون تا سیم کشی رو براتون درست کنه. فقط قبلش کابل یک تیکه بخرید

ولی بهتر بود همون موقع که اومده بود، وضعیت خط رو بهش میگفتید چک کنه منظورم همین snr  و بقیه پارامترها که مطمئن بشید مشکل از سیم کشی خودتون هست

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

ولی بهتر بود همون موقع که اومده بود، وضعیت خط رو بهش میگفتید چک کنه منظورم همین snr  و بقیه پارامترها که مطمئن بشید مشکل از سیم کشی خودتون هست

آخه شب قبلش زنگ زدم 2020 و تست کردم و پشت تلفن گفت مودمو وصل کن و بعد که بعد چند دقیقه ( که مودم روشن شد و وصل شد ) گفت نویز خط شما زیاده، فردا یکی رو میفرستیم و .....

بعید میدونم رایگان درست کنن کابلو، بابام میگه - متری 15 تومن میگیرن، تو نت دیدم متری 7 تومن بود کابلش - حالا ببینیم فردا چی پیش میاد - هرچند بدونم درست میشه - هزینه میکنم و مشکلی نی از این بابت - ولی خب یه معتادی دوباره بیاد کابلارو ببره - باید تریلی بیارم باقالی بار کنم 😐😂

با 4g و lte نمیشه بازی آنلاین کرد جدیدا - مجبورم از مخابرات استفاده کنم - با مخابرات مشکلی نیست و میشه آنلاین بازی کرد و به برخی سایت های بلاک شده دسترسی داشت. 😶

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، md3848 گفته است:

آخه شب قبلش زنگ زدم 2020 و تست کردم و پشت تلفن گفت مودمو وصل کن و بعد که بعد چند دقیقه ( که مودم روشن شد و وصل شد ) گفت نویز خط شما زیاده، فردا یکی رو میفرستیم و .....

بعید میدونم رایگان درست کنن کابلو، بابام میگه - متری 15 تومن میگیرن، تو نت دیدم متری 7 تومن بود کابلش - حالا ببینیم فردا چی پیش میاد - هرچند بدونم درست میشه - هزینه میکنم و مشکلی نی از این بابت - ولی خب یه معتادی دوباره بیاد کابلارو ببره - باید تریلی بیارم باقالی بار کنم 😐😂

با 4g و lte نمیشه بازی آنلاین کرد جدیدا - مجبورم از مخابرات استفاده کنم - با مخابرات مشکلی نیست و میشه آنلاین بازی کرد و به برخی سایت های بلاک شده دسترسی داشت. 😶

طبق قانون حق ندارن سیم رو وصله پینه کنن و وقتی کابل سرقت میشه ، وظیفه مخابرات هست که کابل نو و یک تیکه رو بصورت رایگان جایگزین کنه . یعنی از جعبه تقسیم سر کوچه تا داخل منزل شما باید با هزینه خودشون کابل یه تیکه بکشن .

اما ... اینجا ایرانه ! همین که وصله پینه کردن هم باید کلاتو بندازی هوا .

اگر تواناییش رو دارید خودتون کابل 2 زوج تمام مس شیلد دار از برند های معتبر ایرانی تهیه کنید . قیمتش حدودا متری 8 7 تومنه . نصبش رو مخابرات رایگان انجام میده .
برای موضوع سرقت میتونید اگر شرایط خیابان اجازه میده و دیوار های بلند در دسترس هستن ، از ارتفاع بالاتری سیمکشی رو انجام بدید ( مثلا 3 متری )  یا اینکه از روی دیوار ردش کنید . به هیچ وجه از نزدیک کابل برق عبور ندید سیم تلفن رو .

بابت مودم هم گفتم خدمتتون . بودجه رو مشخص کنید تا بشه راهنمایی کرد .

در ضمن مخابرات ISP جالبی برای گیم نیست . شرکت هایی مثل شاتل یا آسیاتک کیفیت بالاتری دارن .

لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

بابت مودم هم گفتم خدمتتون . بودجه رو مشخص کنید تا بشه راهنمایی کرد .

در ضمن مخابرات ISP جالبی برای گیم نیست . شرکت هایی مثل شاتل یا آسیاتک کیفیت بالاتری دارن .

فک کنم حداکثر 3 تومن کافی باشه برا مودم adsl

شاتل و آسیاتک سرویس adsl شون مگه از همین کابل تلفن استفاده نمیکنه؟ یا سرویس های دیگه ای از این دو شرکت رو شما مدنظر دارید؟

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، md3848 گفته است:

فک کنم حداکثر 3 تومن کافی باشه برا مودم adsl

شاتل و آسیاتک سرویس adsl شون مگه از همین کابل تلفن استفاده نمیکنه؟ یا سرویس های دیگه ای از این دو شرکت رو شما مدنظر دارید؟

tplink vr600 ورژن 2 چیپستش برادکام هست . اگر بتونید گیر بیارید گزینه مناسبیه .
بله Adsl شون از سیم تلفن استفاده میکنه . منتها تجهیزاتشون نسبتا باکیفیت تر از مخابراته . همچنین سطح خدمات پشتیبانی فنیشون چند لول بالاتر از مخابرات هست .
شما یه سرویس گیم بخوای فعال کنی با نت مخابرات ، اپراتورش پیرت میکنه انقد که باید باهاش سر و کله بزنی .

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

tplink vr600 ورژن 2 چیپستش برادکام هست . اگر بتونید گیر بیارید گزینه مناسبیه .
بله Adsl شون از سیم تلفن استفاده میکنه . منتها تجهیزاتشون نسبتا باکیفیت تر از مخابراته . همچنین سطح خدمات پشتیبانی فنیشون چند لول بالاتر از مخابرات هست .
شما یه سرویس گیم بخوای فعال کنی با نت مخابرات ، اپراتورش پیرت میکنه انقد که باید باهاش سر و کله بزنی .

تو سایت tp-link یه نسخه 1 دیدم و یه نسخه 3 - نسخه 2 ندیدم! منظور شما این لینک هستش؟ خب این مودم رو تهیه کنم دیگه فرقی نداره که از مخابرات نت بگیرم یا شرکت دیگه ای ، مودم تغیری نمیکنه.

نسخه 1 با نام AC1600 و نسخه 3 با نام AC2100 

https://www.tp-link.com/en/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr600/v1/#specificationshttps://www.tp-link.com/en/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr600/v1/#specifications

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، md3848 گفته است:

امشب یا فردا زنگ میزنم بیان کابل هارو درست کنن - کابل کشی که فرمودین رو هم میگم مسئول مخابرات که میاد خودش انجام بده، من سر در نمیارم 😶

با توجه به این که مودم فلی برا خودم نی ( نمیخوام از مودم دیگران استفاده کنم ) فلذا بنا دارم که یه مودم تهیه کنم، از پشتیبان آنلاین لیون-کامپیوتر سوال کردم - این مودم رو پیشنهاد دادن - DSL-224 [ ADSL2 Plus و VDSL2 ] - نظر شما چیه؟ ( البته خرید مودم میمونه بعد از کارای سیم کشی که فرمودین - ولی خب فعلا میخوام مدل مودم مشخص بشه تا درگیرش نباشم دیگه )

https://www.lioncomputer.com/product/65ygx/D-Link-DSL224-N300-VDSL2-ADSL2-Wireless-Modem-Router

----------------

خلاصه حرفای مامور 2020 که اومد خونه ما : مشکل از مودم شما هستش.

الان زنگ زدم 2020 میگه به 20117 زنگ بزن برا "سیم کشی بیرون" - به 20117 زنگ زدم، تلفن هوشمند بود، بعد نیم ساعت ور رفتن و تست کردم حالت های مختلف، میگه خط تلفن شما سالمه و مشکلی نداره 😂

فردا برم مخابرات بگم بیان کابل بیرون خونه که چند تیکه هستش و باعث ایجاد نویز میشه رو بیان اصلاح کنن که احتمالا میگن : مشکل سرقت کابل مال همه هستش، کابل شما مشکلی نداره و کلا میپیچونن - حالا ببینیم فردا چی پیش میاد 🤐

-------------

درباره مودم با ""چیپست برادکام" هم مودمی که تو بازار باشه با این مشخصه، پیدا نکردم که موجود باشه برای خرید.

مخابرات وظیفه ای برای سیم کشی داخل ساختمون نداره

برای مودم هم من طبق تجربه ای که با استفاده مودم های مختلف از برند های مختلف از چند صد هزار تومن تا چند میلیون تومن داشتم بهترین مودم adsl برای شرایط ایران 2750u هست

لینک به دیدگاه

خب نتیجه صحبت با مخابرات :

اینترنتو به برق وصل کن > خب اینترنت شما سالمه مشکلی نداره، امروز هم ازش استفاده کردید!!! > سرویس شما، خطوط مسی شما قدیمی هستش، کشش بیش از این حد نداره > خب v-p-n استفاده کنید، سرعت شما کم میشه > سرویس شما نویز نداره، مشکلی نداره > نمیایم کابل عوض کنیم.

کلا فقط سری جملات کلیشه ای گفت که هر بار مشکلی رخ میده، به ملت میگن.

اعصابمو خورد کرد طرف 😐

خونه ما 1 طبقه هستش ( چند طبقه نی، ویلاییه )

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، md3848 گفته است:

خب نتیجه صحبت با مخابرات :

اینترنتو به برق وصل کن > خب اینترنت شما سالمه مشکلی نداره، امروز هم ازش استفاده کردید!!! > سرویس شما، خطوط مسی شما قدیمی هستش، کشش بیش از این حد نداره > خب v-p-n استفاده کنید، سرعت شما کم میشه > سرویس شما نویز نداره، مشکلی نداره > نمیایم کابل عوض کنیم.

کلا فقط سری جملات کلیشه ای گفت که هر بار مشکلی رخ میده، به ملت میگن.

اعصابمو خورد کرد طرف 😐

خونه ما 1 طبقه هستش ( چند طبقه نی، ویلاییه )

شما به مامور مخابرات بهش بگو بعد از تایم اداری بیا برام عوض کنم، هزینه شو هم بهت میدم یا یه برقکار بیارید . مخابرات فقط مسئول بوق هست.

اصلا یه کاری کنید. شما چرا به خاطر اینترنت بهشون زنگ می زنید. تماس بگیرید با 20117 بگید میخوام سیم کشی تلفن رو نو کنم. سیم تلفن چند تیکه اس. مامور میفرستند درستش میکنه و هزینه ای هم بعید میدونم بگیره.

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

شما به مامور مخابرات بهش بگو بعد از تایم اداری بیا برام عوض کنم، هزینه شو هم بهت میدم یا یه برقکار بیارید . مخابرات فقط مسئول بوق هست.

اصلا یه کاری کنید. شما چرا به خاطر اینترنت بهشون زنگ می زنید. تماس بگیرید با 20117 بگید میخوام سیم کشی تلفن رو نو کنم. سیم تلفن چند تیکه اس. مامور میفرستند درستش میکنه و هزینه ای هم بعید میدونم بگیره.

20117 که پشتیبان نداره، کلا اتومات ( ربات ) پاسخ میده، اصلا پشتیبان نداره که باهاش صحبت کنم؛

20117 که زنگ زدم میگه : شماره تلفن خراب رو وارد کن، شماره موبایل رو وارد کن، بعد میگه خط شما سالمه، خطوط داخل رو بررسی کنید، خدافظ!

هم دیروز زنگ زدم به 20117 و هم الان.

چرا آخه مردمو اذیت میکنن که طرف برگرده پایین تا بالای نظام رو به فحش بکشه؛ چرا با اعصاب مردم بازی میکنن؛ چرا واقعا اینطور میکنن اینا....

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، md3848 گفته است:

20117 که پشتیبان نداره، کلا اتومات ( ربات ) پاسخ میده، اصلا پشتیبان نداره که باهاش صحبت کنم؛

20117 که زنگ زدم میگه : شماره تلفن خراب رو وارد کن، شماره موبایل رو وارد کن، بعد میگه خط شما سالمه، خطوط داخل رو بررسی کنید، خدافظ!

هم دیروز زنگ زدم به 20117 و هم الان.

چرا آخه مردمو اذیت میکنن که طرف برگرده پایین تا بالای نظام رو به فحش بکشه؛ چرا با اعصاب مردم بازی میکنن؛ چرا واقعا اینطور میکنن اینا....

اینو برای من هم اتفاق افتاده وقتی که تلفن خراب میشه و مامور میفرستن درستش کنه، اگر بعد از چند روز دوباره زنگ بزنی، میگه درست شده. ظاهرا توی منطق اینها تعریف نشده که اگر سیم تلفنی امروز درست بشه، دلیلی نداره که روزهای بعدش هم درست باشه.

معمولا بعد از یک ماه حالا بیشتر یا کمتر، این حالت برداشته میشه. منظورم همین حرفی که میگه خط شما سالمه.

مجبورید حضوری برید مخابرات و بهشون بگید.

لینک به دیدگاه

تاپک های قبلی من رو دیده باشیم - گفتم - حظوری مخابرات هم رفتم، دیروز مامور هم که فرستادن چیزی رو درست نکرد، مودم خودشو زد به دستگاه، گفت سالمه ، پس مشکل از سمت شماس.

لینک به دیدگاه

در هر صورت مودم DSL-2750U که دوستان فرمودن رو تهیه میکنم ( اون یکی مودم رو فروشگاه های معروف نداشتن، حقیقا حوصله ریسک ندارم، آخرین باری که از یه فروشگاه غیر معروف مثل مقداد آی تی خرید کردم، زمان نواسانات دلار بود که آقایون پول مردمو میگرفتن ولی سفارشی براشون ارسال نمیکردن و بعد 1 ماه اگه طرف شکایت میکرد، پولشو پس میدادن بدون حتی یه عذرخواهی و.... )

و کابل خونه تا سر کوچه رو هم میخرم میگم یکی که وارده بیاد وصل کنه

و کابل اتاق تا دم در خونه رو هم اصلاح ( احتمالا تعویض ) میکنم، ان شاء الله که مشکل حل میشه

هرچند چش من آب نمیخوره 😂 ممنون از همگی.

لینک به دیدگاه

دیروز که بابام رفته بود مخابرات، انگار گفته بیان کابل ها رو درست کنن ( چون دزد اومده و بریده کابلارو، اینا هم کابل هارو عوض نکردن، یه کابل به کابل برده شدن وصل کردن و الان چند تیکه هستش که سر هر اتصالی هم یه لوله نوشابه! کردن تا بارون بهش نخوره احتمالا ) آره بابام گفت بیان کابلا رو درست کنن، اینا هم گفتن نه، مشکلی نداره کابلا!، نویزی وجود نداره!، بابام گفته پس اینترنتو قطع کنید و پولشو پس بدیدن، اینا هم گفتم پول که پس نمیدیم اما اینترنتو قطع میکنیم؛ یه کاغذی هم دادن دست بابای پیر من امضاش کرده، بابام که اومد خونه من فهمیدم اینا میزنن سرویس رو قطع میکنن؛ تو سایت adsl.tci.ir تیکت زدم که سرویس رو قطع نکنید، اونا هم گفتن باشه، امروز زدن سرویس رو قطع کردن، 2020 زنگ زدم میگن باید 60 تومن بدید برا وصل کردن، 3 روز دیگه وصل میشه 😂 مودمی که دیروز خریدم هم الان رسید دستم! 😶

جدا نمیدونم چی بگم خسته شدم واقعا.😔

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، md3848 گفته است:

دیروز که بابام رفته بود مخابرات، انگار گفته بیان کابل ها رو درست کنن ( چون دزد اومده و بریده کابلارو، اینا هم کابل هارو عوض نکردن، یه کابل به کابل برده شدن وصل کردن و الان چند تیکه هستش که سر هر اتصالی هم یه لوله نوشابه! کردن تا بارون بهش نخوره احتمالا ) آره بابام گفت بیان کابلا رو درست کنن، اینا هم گفتن نه، مشکلی نداره کابلا!، نویزی وجود نداره!، بابام گفته پس اینترنتو قطع کنید و پولشو پس بدیدن، اینا هم گفتم پول که پس نمیدیم اما اینترنتو قطع میکنیم؛ یه کاغذی هم دادن دست بابای پیر من امضاش کرده، بابام که اومد خونه من فهمیدم اینا میزنن سرویس رو قطع میکنن؛ تو سایت adsl.tci.ir تیکت زدم که سرویس رو قطع نکنید، اونا هم گفتن باشه، امروز زدن سرویس رو قطع کردن، 2020 زنگ زدم میگن باید 60 تومن بدید برا وصل کردن، 3 روز دیگه وصل میشه 😂 مودمی که دیروز خریدم هم الان رسید دستم! 😶

جدا نمیدونم چی بگم خسته شدم واقعا.😔

https://195.cra.ir/

شکایت ثبت کنید .

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

https://195.cra.ir/

شکایت ثبت کنید .

آها - باشه ممنون 😍 نتیجه رو اینجا اعلام میکنم، ان شاء الله که مشکل حل شه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...