رفتن به مطلب

اف پی اس پایین عجیب warzone ii در تمام تنظیمات

Gazer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام حدود یک هفته ای میشه بازی رو نصب کردم. مشخصات سیستم 11700k کارت 3080 palit و 16 گیگ رم مشخصات سیستمم هست.
اما بازی چه رو تنظیمات اولترا چه همه چی low و چه با dlss و چه بدون dlss بین 60 تا 100 به صورت نوسانی و غیر منطقی طوری که بازی خودش سنگین باشه و سیستم مثلا نکشه فریم میده. ایا مشکل خود بازیه ( عدم بهینگی) و همه این مشکل رو دارن یا مشکل از ویروسی شدن سیستم یا جای دیگست؟
مورد عجیب اینجاست که تو هیچ جا این مشکل گذارش نشده هر جا سرچ کردم

ویرایش شده توسط Gazer
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Slasher گفته است:

دوست عزیز تو سیستم مورد نیاز نه تنتها وارزون 2 بلکه هیچ بازی تا الان 32 گیگ رم گزارش نشده. در ضمن مصرف رم فول نیست تو این بازی

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Gazer گفته است:

دوست عزیز تو سیستم مورد نیاز نه تنتها وارزون 2 بلکه هیچ بازی تا الان 32 گیگ رم گزارش نشده. در ضمن مصرف رم فول نیست تو این بازی

عجیبه دقت نکرده بودم
کارت چند وات برق میکشه ؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Slasher گفته است:

عجیبه دقت نکرده بودم
کارت چند وات برق میکشه ؟

نمی دونم از کجا باید بفهمم این مورد رو؟
شما خودتون تست کردین و مشکل ندارید؟
تو رددیت نوشته بودن مشکل اینه بازی از دو هسته سی پی یو استفاده می کنه به خاطر همین اینطور میشه حالا راست و دروغشو نمی دونم

لینک به دیدگاه

درود

ببینید موقع بازی گرافیک یا سیپیو کامل درگیر میشه؟

یکبار تنظیمات ویدئو رو از فول اسکرین به بردرلس یا برعکس تغییر بدید. معمولا اگه جوری باشه که گرافیک کامل زیر لود نره، با این کار حل میشه.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Gazer گفته است:

نمی دونم از کجا باید بفهمم این مورد رو؟
شما خودتون تست کردین و مشکل ندارید؟
تو رددیت نوشته بودن مشکل اینه بازی از دو هسته سی پی یو استفاده می کنه به خاطر همین اینطور میشه حالا راست و دروغشو نمی دونم

GPU-Z رو باز کن توی تب Sensor این سنسور هارو کلیک کن تا روی max ست بشن 
( GPU Chip Power Draw - Board power Draw - GPU Clock - Memory Clock )

بعد  بازی رو اجرا کن چند دقیقه شاتشو اینجا بزار 

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

ببینید موقع بازی گرافیک یا سیپیو کامل درگیر میشه؟

یکبار تنظیمات ویدئو رو از فول اسکرین به بردرلس یا برعکس تغییر بدید. معمولا اگه جوری باشه که گرافیک کامل زیر لود نره، با این کار حل میشه.

شما که خودتون بازی رو نصب کردید چند fps میگیرین؟

لینک به دیدگاه

کاربر گرامی اگر تمام درایور هارو نصب کردید و مشکل پابرجا هست ،با اینکه تعجب آور هست ولی احتمال زیاد مشکل از خود بازی باشه برای ما که amd داریم موضوع عادی شده و عمدتا هم با اپدیت های مداوم خود بازی پیش میاد و بعدم رفع میشه .

لینک به دیدگاه

مشکل از درایورت هست یه ورژن از درایور انویدیا مشکل خیلی زیادی با وارزون 2 داره یا باید قبلیش رو نصب کنی یا بعدیش رو

لینک به دیدگاه

در بهینه نبودن بازی که شک نیست / حتی نسخه اولشم کم باگ گرافیکی نداشت! ولی شما درایور بروز رو تست کن ببین مشکل درایور نیست؟ من خودم RX6900 XT دارم و برای اجرای بازی هشدار میداد که درایور مخصوصی از یک ورژن به بالا باید نصب باشه و فریم حدودای 180 الی 230 میده اگه لگ بخاطر پینگ نخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...