رفتن به مطلب

تهیه کولانت و لک شدن هیت سنیک پردازنده

mahmoud6161
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

بنده کولرم رو کولانتش رو بعد از چندین سال تخلیه کردم و بجاش آب مقطر و الکل ریختم ولی مشکلی که داره خیلی زود به زود کم میکنه یه جا خوندم باید بهش پروپلین گلیکول هم اضافه کنم ولی نمیدونم به چه نسبتی چون شنیدم گلیکول به تنهایی باعث خوردگی میشه

سوال دومم هم این هستش که چون زیاد کولر رو باز میکردم که بهش آب مقطر اضافه کنم دیگه خمیرش رو عوض نمیکردم و همینجوری می بستم(حدود دو سال) الان که خواستم خمیرش رو عوض کنم مشاهده کردم که روی هیت سینکش بعضی قسمتهاش تیره شده و وسطهاش هم حالت دون دون شده هر کاریش کردم با الکل و غیره پاک نشد میخواستم بدونم راهی هستش که پاکش کنم البته میدونم که مشکلی ایجاد نمیکنه ولی وسواس دارم 

اینم بگم که اصلا مشکل دما و اینها نداره فقط خوشم نمیاد رنگش تیره شده بعضی جاهاش

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود بر شما و بر همه دوستان

اقا سرکه سفید رو یه تستی کن😂

من قبلنا یه دیگ بزگ داشتم هر از گاهی رو گاز شعله بزگ میزاشتم دوده میزد

سرکه سفید خوب تمیزش میکرد😅

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

راستی یه چنتا مشتری وسواسی دارم وقتی زنگم میزنن کرکو پرم میریزه

از بس به چیزای عجیب گیر میدن😁

حاجی خیلی سخت نگیر

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

فک کنم یه هفته بخوابونمش تو وایتکس مشکلم حل بشه :4_joy:

معمولا پردازنده های ده پانزده ساله این ریختی میشن که ماله من شده

مال من حدود چهار سالشه اشتباه از خودم بوده باید هر بار تمیز و عوضش میکردم

حالا جدا از شوخی این سرکه سفید فک کنم برای سفید کردن سافت تیوبای کولرم جواب باشه چون اوناهم زرد رنگ شدن

خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه کولانت و لوله هاش اولا پیدا نمیشه دوما قیمتاش فضاییه وگرنه نوشو می خریدم 

رفتم بازار یه سری لوله شفاف آب دیدم خداییش خوشم نیومد گفتم همون ماله خودشو بزارم بهتره

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mahmoud6161 گفته است:

سوال دومم هم این هستش که چون زیاد کولر رو باز میکردم که بهش آب مقطر اضافه کنم دیگه خمیرش رو عوض نمیکردم و همینجوری می بستم(حدود دو سال) الان که خواستم خمیرش رو عوض کنم مشاهده کردم که روی هیت سینکش بعضی قسمتهاش تیره شده و وسطهاش هم حالت دون دون شده هر کاریش کردم با الکل و غیره پاک نشد میخواستم بدونم راهی هستش که پاکش کنم البته میدونم که مشکلی ایجاد نمیکنه ولی وسواس دارم 

جلاسنج بزن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...